Žebříček - KSST Jihomoravský - 2016-2017 - Krajská soutěž II. třídy A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Fischer Karel1997TJ Sokol Rebešovice A63 (62:1)18051809,2354
Elo statistiky
2.
Volek Pavel ml.1980TJ Sokol Klobouky u Brna A62 (50:12)17201707,8137
Elo statistiky
3.
Rotrekl David1980TJ Sokol Brno-Židenice A70 (52:18)17031692,9426
Elo statistiky
4.
Mikuš Juraj1989TJ Brno-Bystrc B67 (51:16)16981681,5521
Elo statistiky
5.
Krejčí Dalibor1989TJ Sokol Brno-Židenice A71 (54:17)16711684,7368
Elo statistiky
6.
Svoboda Petr2002TJ Sokol Klobouky u Brna A65 (44:21)16611692,1279
Elo statistiky
7.
Ertl Jakub1985Orel Silůvky B59 (43:16)16581677,7563
Elo statistiky
8.
Černý Radek1997TJ Sokol Rebešovice A57 (40:17)16531673,77-8
Elo statistiky
9.
Adam Petr1989KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C55 (34:21)16401637,355
Elo statistiky
10.
Ondrovčák Ladislav1974KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C57 (36:21)16291611,2211
Elo statistiky
11.
Vybíral Matouš2001KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C39 (26:13)16281665,3835
Elo statistiky
12.
Damborský Bohumil1966TJ Jevišovka-Drnholec A65 (40:25)16191637,71-4
Elo statistiky
13.
Paták Zdeněk1981Orel Silůvky B59 (40:19)16181646,3214
Elo statistiky
14.
Vališ Petr1974Orel Silůvky B42 (25:17)16161594,9514
Elo statistiky
15.
Himal Tomáš1999TJ Jevišovka-Drnholec A61 (32:29)16031619,654
Elo statistiky
16.
Andorko Pavel1994KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C59 (40:19)16021667,88-31
Elo statistiky
17.
Chlíbek David1988TJ Brno-Bystrc B59 (30:29)16021581,0723
Elo statistiky
18.
Vašulín Karel1960Orel Silůvky B56 (30:26)16011578,8538
Elo statistiky
19.
Škvařil Petr1997TJ Holásky C57 (34:23)15951588,7954
Elo statistiky
20.
Zástěra Libor1982TJ Sokol Křepice A52 (28:24)15891601,7442
Elo statistiky
21.
Šalamoun Lubomír1964KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D45 (27:18)15861592,3320
Elo statistiky
22.
Pernička Pavel1988TJ Brno-Bystrc B67 (32:35)15811582,7134
Elo statistiky
23.
Kratochvíl Jaroslav1957TJ Sokol Klobouky u Brna A66 (32:34)15791553,37-59
Elo statistiky
24.
Zajíc René1973TJ Jevišovka-Drnholec A54 (30:24)15751617,7531
Elo statistiky
25.
Konečný Jaroslav1974TJ Jevišovka-Drnholec A58 (21:37)15451528,51108
Elo statistiky
26.
Handl Jiří1969TJ Holásky C45 (18:27)15411537,61-21
Elo statistiky
27.
Žilka Milan1963TJ Holásky C49 (20:29)15391560,64-17
Elo statistiky
28.
Kazdera Pavel1955KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D60 (24:36)15311537,67-34
Elo statistiky
29.
Zimek Jaroslav1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D50 (19:31)15281502,5927
Elo statistiky
30.
Mrkvan Miroslav1990TJ Brno-Bystrc B55 (20:35)15151494,6734
Elo statistiky
31.
Štourač Milan1963SK Kuřim B47 (15:32)15131505,6731
Elo statistiky
32.
Šťastný Pavel1979SK Kuřim B56 (17:39)15041508,113
Elo statistiky
33.
Robek Petr1968TJ Sokol Brno-Židenice A48 (18:30)14951516,552
Elo statistiky
34.
Macek Ondřej1981TJ Sokol Brno-Židenice A56 (20:36)14821512,11-54
Elo statistiky
35.
Sedláček Zdeněk1955TJ Sokol Klobouky u Brna A40 (9:31)14631455,56-28
Elo statistiky
36.
Kovář Josef st.1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D38 (5:33)14591447,1-44
Elo statistiky
37.
Štěpánek Luděk1978SK Kuřim B59 (10:49)14391431,24-38
Elo statistiky
38.
Sedláček Aleš1981TJ Sokol Křepice A49 (6:43)14061421,89-12
Hráči, kteří odehráli méně než 36 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ondra Milan1970KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C21 (12:9)16171623,22-10
Elo statistiky
2.
Klimeš René1966TJ Holásky C26 (12:14)15981592,05-45
Elo statistiky
3.
Hruška Petr1964KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D25 (13:12)15881599,2110
Elo statistiky
4.
Šplíchal Jiří1963SK Kuřim B31 (10:21)15371522,55-41
Elo statistiky
5.
Pospíšil Josef1956TJ Holásky C32 (16:16)15281532,3226
Elo statistiky
6.
Ječmínek Radek1964TJ Sokol Brno-Židenice A26 (11:15)15151477,5147
Elo statistiky
7.
Mišejka Luboš1958TJ Sokol Rebešovice A26 (10:16)15091512,642
Elo statistiky
8.
Maška Roman1979TJ Sokol Křepice A25 (7:18)14771494,74-20
Elo statistiky
9.
Doležal Jiří1959SK Kuřim B35 (2:33)14121389,31-27
Elo statistiky
10.
Hrabec Lukáš1991TJ Sokol Klobouky u Brna A19 (5:14)13991383,1523
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů.
Elo statistiky
1.
Záděrová Linda2003Orel Silůvky B9 (6:3)16841669,6828
Elo statistiky
2.
Šenkýř Jiří1960TJ Sokol Rebešovice A7 (3:4)15551550,39-8
Elo statistiky
3.
Šalomoun Ivo1984KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C16 (6:10)15491557,68-9
Elo statistiky
4.
Němec Stanislav1956TJ Sokol Rebešovice A15 (5:10)15291544,29-20
Elo statistiky
5.
Matějka Josef1948TJ Sokol Rebešovice A5 (1:4)15171501,05-7
Elo statistiky
6.
Sedláček Josef1984TJ Sokol Rebešovice A12 (0:12)15141519,92-50
Elo statistiky
7.
Šturm Jan1992TJ Holásky C13 (5:8)14911527,089
Elo statistiky
8.
Goldmann Tomáš1977KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10 (4:6)14801477,5318
Elo statistiky
9.
Plhák Jaromír1982TJ Holásky C9 (1:8)14781485,63-20
Elo statistiky
10.
Šubík Jiří2001TJ Sokol Klobouky u Brna A11 (5:6)14641490,7939
Elo statistiky
11.
Strmiska Tomáš1988TJ Brno-Bystrc B4 (1:3)14561471,8110
Elo statistiky
12.
Koc František1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4 (1:3)14541452,044
Elo statistiky
13.
Burda Radim1995TJ Brno-Bystrc B3 (1:2)14481481,99-1
Elo statistiky
14.
Henáč Ladislav1986TJ Brno-Bystrc B3 (0:3)14441469,59-18
Elo statistiky
15.
Mečl Zdeněk1960KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D3 (0:3)14431439,23-9
Elo statistiky
16.
Tuhý Roman1965KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7 (1:6)14401455,933
Elo statistiky
17.
Černý Libor1991TJ Sokol Rebešovice A8 (1:7)14371414,682
Elo statistiky
18.
Vysloužil Vítězslav2000TJ Holásky C11 (0:11)14201412,63-17
Elo statistiky
19.
Sekanina Jiří1995TJ Sokol Rebešovice A2 (0:2)14021434,01-1
Elo statistiky
20.
Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice A16 (1:15)13441320,7911
Elo statistiky
21.
Papež Radek1980TJ Sokol Křepice A5 (0:5)13361340,220
Elo statistiky
22.
Šindelář Pavel1958TJ Sokol Brno-Židenice A6 (0:6)12501266,80
Elo statistiky
23.
Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice A6 (0:6)11311129,280

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy