Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST České Budějovice - 2016-2017 - Regionální přebor II muži
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Čtvrtník Miroslav1952KST Štěpánovice A88 (68:20)13791356,5136
Elo statistiky
2.
Diviš Roman1970SK Eso Doubravice A98 (80:18)13741365,6662
Elo statistiky
3.
Horák Václav1948TJ Start ČB B77 (57:20)13541334,510
Elo statistiky
4.
Turek František1949TJ Calofrig Borovany D79 (63:16)13251336,265
Elo statistiky
5.
Návara Filip2000TJ Sokol Nová Ves u ČB D88 (66:22)13171365,05-3
Elo statistiky
6.
Kočer Jiří1947TJ Slovan Černý Dub C89 (63:26)13121325,3125
Elo statistiky
7.
Burda Ondřej1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D80 (57:23)13101314,8112
Elo statistiky
8.
Pavel Miloš1980TJ Spartak Trhové Sviny A102 (67:35)13101287,7254
Elo statistiky
9.
Adam Jan2001SK Pedagog ČB D70 (53:17)12981312,3562
Elo statistiky
10.
Bárta Vlastimil1967SK Dasný A100 (62:38)12951262,02-16
Elo statistiky
11.
Nedvěd Matyáš2001KST Orel ČB E96 (58:38)12921341,06229
Elo statistiky
12.
Marek Luboš st.1967TJ Spartak Trhové Sviny A98 (65:33)12901281,54-40
Elo statistiky
13.
Matouš Václav1963SK Dasný A67 (37:30)12851245,74-16
Elo statistiky
14.
Bicková Lucie1981TJ Sokol Lišov B59 (36:23)12831275,1339
Elo statistiky
15.
Víta Jan1982TJ Sokol Lišov B82 (52:30)12831266,4257
Elo statistiky
16.
Bárta Vlastimil ml.1998SK Dasný A90 (57:33)12821288,16-32
Elo statistiky
17.
Ondič Marian1975KST Štěpánovice A103 (60:43)12731268,2947
Elo statistiky
18.
Trávníček Miroslav1968TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D80 (40:40)12661247,9532
Elo statistiky
19.
Mach Petr1965TJ Calofrig Borovany D68 (41:27)12591275,3858
Elo statistiky
20.
Bartoš Stanislav1959SKST Týn nad Vltavou D82 (45:37)12571241,72-4
Elo statistiky
21.
Syrovátka Radek1973SKST Týn nad Vltavou D62 (36:26)12471262,09-38
Elo statistiky
22.
Pileček Josef st.1948TJ Slovan Černý Dub C87 (47:40)12421231,364
Elo statistiky
23.
Tomek Zdeněk1965TJ Spartak Trhové Sviny A80 (46:34)12391263,55-20
Elo statistiky
24.
Pešl Ladislav1941SK Pedagog ČB D80 (47:33)12371260,5413
Elo statistiky
25.
Langr Radek1987SKST Týn nad Vltavou D95 (46:49)12321220,9-50
Elo statistiky
26.
Šulda Petr1967SK Eso Doubravice A79 (42:37)12311239,3-37
Elo statistiky
27.
Kudrna Arnošt1946SK Pedagog ČB D65 (34:31)12291211,34-17
Elo statistiky
28.
Varyš Milan1971TJ Slovan Černý Dub C79 (33:46)12261261,13-8
Elo statistiky
29.
Návara Karel1948TJ Sokol Nová Ves u ČB D84 (43:41)12221217,79-1
Elo statistiky
30.
Vichérek Libor1953TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D98 (41:57)12201209,35-7
Elo statistiky
31.
Němec Miroslav1957KST Štěpánovice A102 (51:51)12121232,63-51
Elo statistiky
32.
Janoch Jiří1959TJ Calofrig Borovany D52 (24:28)12111218,057
Elo statistiky
33.
Rosol Věroslav1954TJ Start ČB B103 (41:62)11911176,5827
Elo statistiky
34.
Červený Rudolf st.1963SK Eso Doubravice A62 (23:39)11891193,02-7
Elo statistiky
35.
Joun Luděk1947TJ Sokol Nová Ves u ČB D73 (28:45)11881155,18-40
Elo statistiky
36.
Ludačka Josef1945TJ Slovan Černý Dub C97 (43:54)11811180,07-32
Elo statistiky
37.
Blábolil Milan1965TJ Sokol Nová Ves u ČB C90 (40:50)11721194,02-80
Elo statistiky
38.
Doležel Miroslav1946TJ Start ČB B94 (39:55)11551184,52-7
Elo statistiky
39.
Prokop Václav1947TJ Sokol Nová Ves u ČB D74 (20:54)11411134,2720
Elo statistiky
40.
Pršín Karel1961TJ Calofrig Borovany D52 (13:39)10981109,67-52
Elo statistiky
41.
Florián Antonín1957SK Dasný A77 (14:63)10801079,5821
Elo statistiky
42.
Hájek Radek1967KST Štěpánovice A78 (13:65)10721088-12
Elo statistiky
43.
Šachl Jiří1968TJ Sokol Lišov B67 (11:56)10631073,3467
Elo statistiky
44.
Šibřina Zdeněk1979TJ Sokol Lišov B80 (7:73)998995,830
Hráči, kteří odehráli méně než 52 zápasů.
Elo statistiky
1.
Smažík David2004SK Pedagog ČB D16 (14:2)14861470,698
Elo statistiky
2.
Paleček Vladimír1973TJ Sokol Nová Ves u ČB C44 (41:3)14461444,1345
Elo statistiky
3.
Blažek Bohumír1956KST Orel ČB E48 (43:5)14251429,28-9
Elo statistiky
4.
Pazderová Klára2001SK Dasný A38 (32:6)13451354,7245
Elo statistiky
5.
Zima Jiří1966TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D24 (18:6)13451347,27-36
Elo statistiky
6.
Bruckmüller Josef1946SK Pedagog ČB D42 (34:8)13441359,7313
Elo statistiky
7.
Hrůza Pavel1971SKST Týn nad Vltavou D12 (8:4)13361334,410
Elo statistiky
8.
Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou D8 (7:1)13191327,3320
Elo statistiky
9.
Červený Filip1994SK Eso Doubravice A4 (2:2)13171317-8
Elo statistiky
10.
Troup Miroslav1945TJ Sokol Nová Ves u ČB C34 (24:10)13071324,077
Elo statistiky
11.
Pečenka Pavel1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D14 (8:6)12901299,16-12
Elo statistiky
12.
Marek Luboš ml.1996TJ Spartak Trhové Sviny A28 (18:10)12891290,3116
Elo statistiky
13.
Šálený Zdeněk1971SKST Týn nad Vltavou D8 (7:1)12691267,5530
Elo statistiky
14.
Čapek Petr1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D43 (26:17)12641286,2850
Elo statistiky
15.
Pešel Martin st.1971TJ Sokol Lišov B26 (14:12)12571264,133
Elo statistiky
16.
Slepička Jan1950SKST Týn nad Vltavou D39 (17:22)12431229,44-20
Elo statistiky
17.
Hrubý Petr1990SK Eso Doubravice A20 (11:9)12351230,587
Elo statistiky
18.
Prskavec Petr1943SK Pedagog ČB D46 (29:17)12331277,64-46
Elo statistiky
19.
Suchý Tomáš1994SK Eso Doubravice A44 (29:15)12321234,8366
Elo statistiky
20.
Frolíková Yvona1975TJ Calofrig Borovany D12 (6:6)12261214,2611
Elo statistiky
21.
Vávra Václav1953TJ Sokol Lišov B49 (25:24)12251215,43-12
Elo statistiky
22.
Blahovec Milan1963TJ Slovan Černý Dub C11 (6:5)11951182,690
Elo statistiky
23.
Luxa Josef1954TJ Start ČB B8 (4:4)11901188,987
Elo statistiky
24.
Vrábek Otto1980TJ Sokol Nová Ves u ČB C49 (22:27)11871166,49108
Elo statistiky
25.
Hošna Jiří1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D12 (3:9)11831177,583
Elo statistiky
26.
Pavel František1944TJ Spartak Trhové Sviny A44 (13:31)11811150,5-22
Elo statistiky
27.
Plachý Dušan1973TJ Spartak Trhové Sviny A35 (13:22)11801192,26-42
Elo statistiky
28.
Kučerová Barbora2000SK Pedagog ČB D4 (2:2)11701183,0812
Elo statistiky
29.
Pešel Martin1991TJ Sokol Lišov B36 (14:22)11641171,5339
Elo statistiky
30.
Bravenec Vojtěch1998TJ Calofrig Borovany D51 (21:30)11591178,1156
Elo statistiky
31.
Krýsl Jiří1969TJ Calofrig Borovany D47 (19:28)11551173,2932
Elo statistiky
32.
Vančura Stanislav1973SK Eso Doubravice A8 (2:6)1142110310
Elo statistiky
33.
Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub C27 (10:17)11291117,2323
Elo statistiky
34.
Hanzalová Eva1959SK Eso Doubravice A27 (6:21)11171132,6-25
Elo statistiky
35.
Havel Milan1946TJ Start ČB B4 (1:3)11081093,55-6
Elo statistiky
36.
Moravec Stanislav1960SKST Týn nad Vltavou D4 (1:3)10961066,19-9
Elo statistiky
37.
Babouček František1950TJ Slovan Černý Dub C11 (3:8)10931102,09-3
Elo statistiky
38.
Fousek Pavel1950TJ Start ČB B3 (0:3)10841112,58-14
Elo statistiky
39.
Ferda Zdeněk1972TJ Calofrig Borovany D36 (9:27)10671087,2322
Elo statistiky
40.
Tripes Milan st.1961TJ Sokol Nová Ves u ČB C12 (2:10)10441042,04-7
Elo statistiky
41.
Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB D12 (4:8)10431041,7427
Elo statistiky
42.
Šulc Vladimír1942TJ Start ČB B20 (2:18)10391028,84-14
Elo statistiky
43.
Jindra Lubomír1954TJ Spartak Trhové Sviny A4 (1:3)10191010,145
Elo statistiky
44.
Škoda Petr2004TJ Start ČB B4 (1:3)9961001,46
Elo statistiky
45.
Nyiri Filip1992KST Štěpánovice A14 (1:13)987990,31-4
Elo statistiky
46.
Bartyzal Josef1959TJ Sokol Nová Ves u ČB C14 (0:14)981972,92-7
Elo statistiky
47.
Nedvěd Tomáš2005KST Orel ČB E31 (2:29)980985,87-15
Elo statistiky
48.
Šícha Martin1970KST Štěpánovice A7 (1:6)957966,20
Elo statistiky
49.
Svoboda Josef1961TJ Calofrig Borovany D4 (0:4)944943,42-1
Elo statistiky
50.
Volková Marcela2004SKST Týn nad Vltavou D4 (0:4)938938-2
Elo statistiky
51.
Bartoš František1960TJ Calofrig Borovany D4 (0:4)933960,660
Elo statistiky
52.
Jirák Jakub1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D5 (0:5)910908,380
Elo statistiky
53.
Jirák Radek1991TJ Sokol Nová Ves u ČB D12 (0:12)891899,13-5
Elo statistiky
54.
Míka Filip2003KST Orel ČB E4 (0:4)110
Elo statistiky
55.
Tupý Vojtěch2003KST Orel ČB E4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy