Žebříček - 2016-2017 - 3. liga mužů skupina E
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bojko Karel1975TJ Sokol Šarovy68 (65:3)20352029,0350
Elo statistiky
2.
Dzida Jan1973KST Slezan Opava73 (69:4)20312031,9243
Elo statistiky
3.
Wawrosz Pavel1970TTC Siko Orlová B38 (32:6)19741950,925
Elo statistiky
4.
Bugaj Pavel1978TTC Poruba Ostrava45 (36:9)19581949,4937
Elo statistiky
5.
Sikora Filip1997TTC Siko Orlová B54 (40:14)19351916,0326
Elo statistiky
6.
Velebil Lukáš1975TJ Sokol Brušperk69 (54:15)19341927,013
Elo statistiky
7.
Novotný Jiří1976TTC Siko Orlová B67 (52:15)19301918,42-26
Elo statistiky
8.
Pustějovský Stanislav1981TJ Rožnov pod Radhoštěm67 (50:17)19241930,0416
Elo statistiky
9.
Černocký Dominik1992TTC Poruba Ostrava70 (53:17)19201908,7484
Elo statistiky
10.
Kudela Petr1972KST Slezan Opava54 (40:14)19121894,6420
Elo statistiky
11.
Konečný Lukáš1998TJ Chropyně42 (32:10)19021902,8870
Elo statistiky
12.
Hladil David1991TJ DDM Valašské Meziříčí72 (51:21)19001911,74114
Elo statistiky
13.
Král Filip1992TJ Chropyně71 (51:20)18931905,9541
Elo statistiky
14.
Sagáčik Štefan1966TJ Slezan Frýdek-Místek74 (52:22)18931899,13-20
Elo statistiky
15.
Slováček Libor1969TJ Slezan Frýdek-Místek69 (42:27)18901883,2226
Elo statistiky
16.
Vlček Pavel1984TJ DDM Valašské Meziříčí59 (40:19)18811871,2768
Elo statistiky
17.
Cvečko Daniel1962TJ Slezan Frýdek-Místek39 (23:16)18801859,8431
Elo statistiky
18.
Lapisz Břetislav1965TJ Ostrava KST D48 (32:16)18771876,61-20
Elo statistiky
19.
Bystřičan Josef1979TJ Sokol Brušperk44 (27:17)18681879,987
Elo statistiky
20.
Orlovský Pavel1980TJ DDM Valašské Meziříčí66 (41:25)18571858,6946
Elo statistiky
21.
Račák Vítězslav1976TJ Sokol Šarovy73 (41:32)18571844,5460
Elo statistiky
22.
Žvátora Miroslav1974TTC Pramet Šumperk72 (42:30)18501854,66-10
Elo statistiky
23.
Karal Martin1993TJ Sokol Kostelec69 (35:34)18461853,5653
Elo statistiky
24.
Štalzer Adam2003TJ Ostrava KST D38 (21:17)18311879,8933
Elo statistiky
25.
Rabenseifner Milan1965TTC Pramet Šumperk69 (33:36)18251826,7232
Elo statistiky
26.
Vlk Radek1971TJ Slezan Frýdek-Místek41 (19:22)18241824,33-19
Elo statistiky
27.
Wallik Lukáš1989KST Slezan Opava54 (28:26)18171822,457
Elo statistiky
28.
Kovačik Jakub1992TJ Ostrava KST D63 (34:29)18151802,317
Elo statistiky
29.
Jahůdka Petr1976TJ Sokol Šarovy68 (27:41)18121797,61-8
Elo statistiky
30.
Solanský Pavel1973TTC Poruba Ostrava64 (30:34)18111797,55-15
Elo statistiky
31.
Sikora Radek1979TTC Siko Orlová B52 (27:25)18091810,2453
Elo statistiky
32.
Došek Jaroslav1962TJ Slezan Frýdek-Místek48 (21:27)18001799,42-42
Elo statistiky
33.
Vícha Radomír1980KST Slezan Opava50 (20:30)17831761,27-28
Elo statistiky
34.
Jurdzin Tomáš1969TTC Poruba Ostrava44 (18:26)17751763,5237
Elo statistiky
35.
Cabiš Michal1988TTC Poruba Ostrava51 (20:31)17711792,9-1
Elo statistiky
36.
Křenek Tomáš1994TJ Ostrava KST D48 (16:32)17541773,31-48
Elo statistiky
37.
Konečný Jiří1965TJ Rožnov pod Radhoštěm45 (17:28)17531766,2930
Elo statistiky
38.
Hrabica Marián1995TJ Rožnov pod Radhoštěm61 (18:43)17471770,71-11
Elo statistiky
39.
Oharek David1999TJ Sokol Kostelec60 (23:37)17391781,9877
Elo statistiky
40.
Nedbálek Michal2001TJ Sokol Kostelec39 (11:28)17381749,5544
Elo statistiky
41.
Mergenthal Otmar1966TJ Chropyně59 (16:43)17371736,24-32
Elo statistiky
42.
Müller Jiří1958TTC Pramet Šumperk62 (17:45)17211753,46-29
Elo statistiky
43.
Křen Lubor1979TJ Sokol Šarovy48 (18:30)17211717,6658
Elo statistiky
44.
Krupník Jan1980TJ Sokol Brušperk62 (15:47)17211713,18-51
Elo statistiky
45.
Kupec Rostislav1997TJ Ostrava KST D40 (11:29)17181729,37-6
Elo statistiky
46.
Uhlář Radim1972TJ Sokol Brušperk67 (19:48)17151738,57-11
Elo statistiky
47.
Plšek Josef1966TJ Chropyně74 (18:56)17131716,03-52
Elo statistiky
48.
Bazalka Michal1975TJ DDM Valašské Meziříčí59 (14:45)16911709,98-11
Hráči, kteří odehráli méně než 38 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pisarczyk Tomek1982TTC Siko Orlová B7 (6:1)19521934,190
Elo statistiky
2.
Bělík Šimon2004TJ Sokol Kostelec24 (20:4)19271931,982
Elo statistiky
3.
Wiesner Petr1964TTC Pramet Šumperk25 (11:14)18451877,77-66
Elo statistiky
4.
Gembala Jan1991TTC Siko Orlová B20 (11:9)18371838,655
Elo statistiky
5.
Kuběna Stanislav1970TJ DDM Valašské Meziříčí14 (8:6)18211826,7236
Elo statistiky
6.
Heuman Ivan1980TTC Siko Orlová B7 (2:5)18141828,02-17
Elo statistiky
7.
Bednář Matěj1992TJ Chropyně28 (13:15)18131814,47-49
Elo statistiky
8.
Škrla Jaroslav1964TJ Rožnov pod Radhoštěm21 (8:13)18131795,39-5
Elo statistiky
9.
Bajger Jiří1972TJ Ostrava KST D13 (7:6)17981806,816
Elo statistiky
10.
Píša Radovan1974TTC Pramet Šumperk29 (11:18)17881773,4-36
Elo statistiky
11.
Skopal Dalibor2002TJ Sokol Kostelec14 (8:6)17831791,344
Elo statistiky
12.
Dufek Jan2003TJ Sokol Kostelec35 (15:20)17811779,7961
Elo statistiky
13.
Soukup Adam2001TJ Sokol Kostelec3 (0:3)17791812,41-14
Elo statistiky
14.
Sikora Ladislav1962TTC Siko Orlová B4 (1:3)17761780,22-24
Elo statistiky
15.
Skalský Ondřej1999TJ Sokol Kostelec1 (0:1)17591804,21-6
Elo statistiky
16.
Vitásek Adam2000KST Slezan Opava36 (12:24)17561778,99-16
Elo statistiky
17.
Šubčík Jiří1983TTC Pramet Šumperk9 (1:8)17461746,83-19
Elo statistiky
18.
Palásek Michal1993TJ Ostrava KST D8 (0:8)17271738,29-12
Elo statistiky
19.
Grmela Aleš1968TJ Chropyně14 (5:9)17261720,42-8
Elo statistiky
20.
Strejček Jiří1973TJ Sokol Šarovy11 (2:9)17091714,47-14
Elo statistiky
21.
Pavlíček Rudolf1949TJ Sokol Kostelec4 (0:4)17071707-8
Elo statistiky
22.
Topič Petr1964TJ Chropyně8 (2:6)17031692,514
Elo statistiky
23.
Formánek Jakub1989TTC Pramet Šumperk4 (0:4)17001700-13
Elo statistiky
24.
Dufek Jakub1999TJ Sokol Kostelec31 (11:20)16991695,4255
Elo statistiky
25.
Šimonovský Pavel1955TJ Slezan Frýdek-Místek3 (0:3)16961696,37-4
Elo statistiky
26.
Hudeczek Roman1977TJ Sokol Brušperk5 (0:5)16851668,32-4
Elo statistiky
27.
Kolář Martin1973TTC Poruba Ostrava4 (0:4)16841693,64-11
Elo statistiky
28.
Vojvodík Roman1998TJ Rožnov pod Radhoštěm13 (2:11)16811676,25-2
Elo statistiky
29.
Šenkeřík Marek1996TJ Sokol Kostelec7 (0:7)16751673,99-13
Elo statistiky
30.
Dvořák Vítek2000TJ Ostrava KST D3 (0:3)16721673,71-2
Elo statistiky
31.
Zitta David1987TTC Pramet Šumperk2 (0:2)16621668,62-2
Elo statistiky
32.
Plhák Jan ml.1997TJ Sokol Šarovy33 (3:30)16621666-36
Elo statistiky
33.
Janků Karel1995TTC Pramet Šumperk6 (1:5)16581669,777
Elo statistiky
34.
Hladil Radek1965TJ DDM Valašské Meziříčí7 (0:7)16511655,69-7
Elo statistiky
35.
Kocián Petr1971TJ Sokol Brušperk14 (0:14)16471619,43-22
Elo statistiky
36.
Neuwirth Jaroslav1974TJ Sokol Brušperk3 (0:3)16371624,57-1
Elo statistiky
37.
Valošek Jakub2000TJ Ostrava KST D2 (0:2)16361646,18-3
Elo statistiky
38.
Křenek Zdeněk1946TJ Rožnov pod Radhoštěm19 (1:18)16301640,158
Elo statistiky
39.
Dzida Martin2001KST Slezan Opava2 (0:2)16281648,54-2
Elo statistiky
40.
Pajak Wojciech1970TJ Sokol Brušperk6 (0:6)16281621,29-5
Elo statistiky
41.
Malý Jan1971TTC Pramet Šumperk2 (0:2)16271612,720
Elo statistiky
42.
Vykoukal Martin1987TJ Sokol Kostelec3 (0:3)16261627,42-1
Elo statistiky
43.
Danko Petr1966TTC Poruba Ostrava4 (2:2)16171620,714
Elo statistiky
44.
Adamčík Jiří1997TJ Ostrava KST D2 (0:2)16101619,81-3
Elo statistiky
45.
Chlad Petr1996TJ Ostrava KST D6 (1:5)16061601,097
Elo statistiky
46.
Glac Michal1995TJ Rožnov pod Radhoštěm32 (1:31)15831573,47-5
Elo statistiky
47.
Dolegovský Patrik1980TJ Sokol Brušperk6 (0:6)15621554,94-6
Elo statistiky
48.
Braun Norbert1977TTC Pramet Šumperk2 (0:2)15591556,890
Elo statistiky
49.
Černota Pavel1999TJ Rožnov pod Radhoštěm8 (0:8)15481580,44-1
Elo statistiky
50.
Gromnica Václav1996TJ Sokol Brušperk15 (0:15)15471514,6-3
Elo statistiky
51.
Míček Petr1960TJ Rožnov pod Radhoštěm2 (0:2)15451550,370
Elo statistiky
52.
Ryl Ivan1964TJ Rožnov pod Radhoštěm2 (0:2)15221525,690

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy