Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Pardubický - 2017-2018 - Krajský přebor B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vrba Jan1976TJ Sokol Borová48 (46:2)18841879,48-24
Elo statistiky
2.
Bako Adam1999TJ Lanškroun A79 (72:7)17741781,39141
Elo statistiky
3.
Kaplan Vojtěch1996TJ Sokol Žamberk A35 (33:2)17711766,274
Elo statistiky
4.
Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl B49 (40:9)17271723,5-21
Elo statistiky
5.
Sourada Milan1963TJ Sokol Žamberk A57 (44:13)17131696,841
Elo statistiky
6.
Dostál Jan2002KST SK US Steinerová Choceň z.s. C35 (29:6)17111760,2218
Elo statistiky
7.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová67 (51:16)17061699,4754
Elo statistiky
8.
Adamec Václav1972Orel Orlice68 (55:13)16971707,2225
Elo statistiky
9.
Pavel Jan1985TJ Sokol Žamberk A39 (27:12)16841680,81-13
Elo statistiky
10.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun A66 (47:19)16701684,2317
Elo statistiky
11.
Charous Jan1992TJ Svitavy72 (50:22)16671642,44-39
Elo statistiky
12.
Šedová Eliška2001TTC Ústí nad Orlicí D51 (38:13)16591629,589
Elo statistiky
13.
Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč63 (38:25)16511631,5913
Elo statistiky
14.
Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí D45 (36:9)16501663,7367
Elo statistiky
15.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl B66 (41:25)16461643,7760
Elo statistiky
16.
Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice65 (39:26)16351634,7717
Elo statistiky
17.
Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C63 (39:24)16271613,0347
Elo statistiky
18.
Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí C58 (46:12)16261685,5456
Elo statistiky
19.
Štrofová Tereza1988TJ Sokol Borová26 (17:9)16231622,2532
Elo statistiky
20.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová60 (36:24)15991600,5454
Elo statistiky
21.
Langr Lukáš ml.1997TJ Lanškroun A70 (36:34)15971575,63110
Elo statistiky
22.
Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A70 (39:31)15961623,1353
Elo statistiky
23.
Příhoda Tomáš1964KST SK US Steinerová Choceň z.s. C72 (37:35)15871586,775
Elo statistiky
24.
Fišer Lukáš1980Orel Vysoké Mýto A77 (43:34)15861583,64-51
Elo statistiky
25.
Dvořák Martin1988Orel Vysoké Mýto A72 (39:33)15851600,4819
Elo statistiky
26.
Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava A69 (34:35)15821572,0723
Elo statistiky
27.
Kolomý Tomáš1992Orel Orlice44 (22:22)15791594,839
Elo statistiky
28.
Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč32 (13:19)15791578,41-15
Elo statistiky
29.
Synek Martin1973Orel Vysoké Mýto A47 (27:20)15751596,5714
Elo statistiky
30.
Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy70 (35:35)15671589,2326
Elo statistiky
31.
Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A76 (36:40)15661530,96-25
Elo statistiky
32.
Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí D29 (18:11)15581582,0158
Elo statistiky
33.
Absolon Martin1975KST SK US Steinerová Choceň z.s. C65 (25:40)15541525,6713
Elo statistiky
34.
Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí D78 (34:44)15511558,469
Elo statistiky
35.
Beneš Václav1969KST SK US Steinerová Choceň z.s. C63 (24:39)15471537,8528
Elo statistiky
36.
Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice50 (23:27)15441567,72-71
Elo statistiky
37.
Schreiber Michal1992TJ Sokol Žamberk A45 (17:28)15431528,93-16
Elo statistiky
38.
Lamač Martin1962TTC Ústí nad Orlicí C70 (30:40)15421531,13-25
Elo statistiky
39.
Adamec Lukáš1995Orel Orlice59 (25:34)15411547,5827
Elo statistiky
40.
Svoboda Miloš1972TJ Sokol Žamberk A27 (14:13)15351532,2729
Elo statistiky
41.
Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl B52 (20:32)15301536,7212
Elo statistiky
42.
Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí C34 (12:22)15221521,6725
Elo statistiky
43.
Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl B68 (23:45)15211513,21-32
Elo statistiky
44.
Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí D68 (25:43)15191528,52-33
Elo statistiky
45.
Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč51 (17:34)15161505,6585
Elo statistiky
46.
Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová50 (18:32)15131533,86-64
Elo statistiky
47.
Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl B48 (16:32)15081521,78-30
Elo statistiky
48.
Švancara Miroslav1959TJ Svitavy62 (20:42)15051485,4429
Elo statistiky
49.
Famfulík Petr ml.1989TJ Vidlatá Seč74 (24:50)15041503,9414
Elo statistiky
50.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun A60 (21:39)15041503,6911
Elo statistiky
51.
Vojnar Jiří1987Orel Vysoké Mýto A60 (18:42)15021490,76-77
Elo statistiky
52.
Suchomel Michael1994TJ Sokol Žamberk A28 (5:23)14921490,45-38
Elo statistiky
53.
Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava A67 (17:50)14821477,26-22
Elo statistiky
54.
Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč48 (10:38)14731476,3-46
Elo statistiky
55.
Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí C36 (9:27)14571467,932
Elo statistiky
56.
Jansa Milan1968TJ Svitavy62 (15:47)14571453,7-10
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Motl Daniel1991TTC Ústí nad Orlicí C11 (8:3)16131620,069
Elo statistiky
2.
Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí D10 (5:5)15931560,9122
Elo statistiky
3.
Svoboda Leoš1974TJ Sokol Žamberk A4 (1:3)15901561,1-7
Elo statistiky
4.
Průcha Vladimír1953KST SK US Steinerová Choceň z.s. C14 (5:9)15611552,62-7
Elo statistiky
5.
Chládek Pavel1975TJ Lanškroun A12 (6:6)15461524,6532
Elo statistiky
6.
Trkal Jaroslav1964KST SK US Steinerová Choceň z.s. C17 (4:13)15221489,480
Elo statistiky
7.
Kučera Martin1998Orel Vysoké Mýto A23 (7:16)15181564,79-16
Elo statistiky
8.
Jůza Václav1965Orel Vysoké Mýto A4 (0:4)14971497-16
Elo statistiky
9.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun A1 (0:1)14961463,020
Elo statistiky
10.
Osecký Josef1960TJ Vidlatá Seč17 (5:12)14781485,762
Elo statistiky
11.
Provazník Pavel1963TJ Sokol Žamberk A4 (0:4)14781462,06-14
Elo statistiky
12.
Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí D11 (1:10)14711470,77-33
Elo statistiky
13.
Krátký Ondřej1981TJ Svitavy10 (0:10)14621453,77-16
Elo statistiky
14.
Oliva Vladimír1954KST SK US Steinerová Choceň z.s. C20 (2:18)14451432,572
Elo statistiky
15.
Herel Miroslav1982Orel Vysoké Mýto A14 (2:12)14441450,17-3
Elo statistiky
16.
Šedaj Jakub1989TTC Ústí nad Orlicí D3 (0:3)14371465,05-4
Elo statistiky
17.
Kadrman Miloslav1981TTC Ústí nad Orlicí D4 (0:4)14361436-9
Elo statistiky
18.
Dokoupil Marek2001TJ Lanškroun A11 (5:6)14281446,6667
Elo statistiky
19.
Baťa Roman1969Orel Vysoké Mýto A7 (1:6)14211421,59-1
Elo statistiky
20.
Ulrich Ondřej2003TJ Sokol Borová5 (1:4)14061410,8121
Elo statistiky
21.
Duben Josef1971TJ Sokol Žamberk A8 (0:8)14021370,02-10
Elo statistiky
22.
Ambroz Jiří1959TJ Svitavy4 (0:4)13761365,550
Elo statistiky
23.
Syrová Vlasta1966TJ Jiskra Litomyšl B16 (2:14)13411367,592
Elo statistiky
24.
Chadima Tomáš1989TJ Sokol Borová13 (2:11)13071324,0557
Elo statistiky
25.
Novák Ladislav1953TTC Ústí nad Orlicí C4 (0:4)13031311,370
Elo statistiky
26.
Motlová Monika1994TTC Ústí nad Orlicí D3 (1:2)12831264,0938
Elo statistiky
27.
Neťuka Pavel1951TTC Ústí nad Orlicí D3 (0:3)127012700
Elo statistiky
28.
Krupa Michal2003TTC Ústí nad Orlicí C7 (1:6)12701257,6626
Elo statistiky
29.
Puchmeltr Michal2004TJ Sokol Žamberk A17 (0:17)11841217,310
Elo statistiky
30.
Myšák Martin2003TJ Sokol Žamberk A6 (0:6)10871108,760

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline