Žebříček - Středočeský SST - 2017-2018 - Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Tůma Pavel1961T. J. Sokol Králův Dvůr A40 (36:4)18251822,28-19
Elo statistiky
2.
Fiala Ondřej1991TJ Sokol Mníšek pod Brdy A41 (38:3)17971784,7970
Elo statistiky
3.
Lédl Jiří1963TJ Sokol Hředle32 (27:5)17541748,3719
Elo statistiky
4.
Pavlíček Ondřej1979TTC Slovan Kladno33 (29:4)17531732,0147
Elo statistiky
5.
Mikeš Milan1976KST Rakovník B33 (26:7)17521742,1416
Elo statistiky
6.
Vajcová Kateřina1990TTC Kladno B36 (32:4)17511741,1964
Elo statistiky
7.
Vrátný Martin1990TJ Sokol Příbram B39 (32:7)17431755,0834
Elo statistiky
8.
Štěpánek Pavel1965Kanoistický klub Rakovník43 (34:9)17351749,57-32
Elo statistiky
9.
Vlček Jiří1963KST Rakovník B32 (25:7)17261736,828
Elo statistiky
10.
Špalek Miroslav1978TTC Slovan Kladno42 (32:10)17241697,954
Elo statistiky
11.
Srch Radek1977TJ Slavoj Obecnice A41 (32:9)17221710,6830
Elo statistiky
12.
Fiala Jan1998TJ Sokol Mníšek pod Brdy A21 (16:5)17081712,3231
Elo statistiky
13.
Špalek Jiří1973TTC Slovan Kladno24 (19:5)17081694,3848
Elo statistiky
14.
Přibík Jan1974KST Rakovník B27 (17:10)16941701,923
Elo statistiky
15.
Nguyen Ngoc Bach1990TJ Chaloupky47 (32:15)16941674,8245
Elo statistiky
16.
Hrubý Vlastimil1967TTC Kladno B26 (16:10)16881683,8148
Elo statistiky
17.
Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky40 (22:18)16581615,2731
Elo statistiky
18.
Fialová Zuzana1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy A22 (14:8)16511655,7347
Elo statistiky
19.
Štepka Vladimír1987KST Rakovník C22 (15:7)16501659,9853
Elo statistiky
20.
Mencl Jiří1990TTC Kladno B16 (10:6)16501644,3710
Elo statistiky
21.
Navrátil Tomáš1973TTC Kladno B42 (22:20)16501633,031
Elo statistiky
22.
Roziňák Jan1979T. J. Sokol Králův Dvůr A38 (20:18)16491651,81
Elo statistiky
23.
Soused Zbyněk1974SK Březnice A32 (16:16)16451664,75-59
Elo statistiky
24.
Kos Zdeněk1966KST Rakovník B22 (13:9)16341617,4346
Elo statistiky
25.
Řejha Pavel1974T. J. Sokol Králův Dvůr A16 (8:8)16231642,86-8
Elo statistiky
26.
Štengl Jan1963Kanoistický klub Rakovník43 (24:19)16161625,479
Elo statistiky
27.
Krůta Václav1987KST Rakovník C17 (10:7)16141603,4428
Elo statistiky
28.
Čížek Pavel1967SK Březnice A34 (16:18)16131610,7936
Elo statistiky
29.
Novák Michal1998TJ Chaloupky39 (18:21)16121595,3361
Elo statistiky
30.
Rezek Jan1985KST Rakovník C38 (19:19)16041599,3224
Elo statistiky
31.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník C35 (19:16)15991584,0950
Elo statistiky
32.
Urban Jan1957TJ Sokol Mníšek pod Brdy A37 (14:23)15971603,29-12
Elo statistiky
33.
Haník Josef1961SK Březnice A20 (8:12)15961608,43-28
Elo statistiky
34.
Vychodil Luděk1966TTC Kladno B22 (13:9)15881604,3543
Elo statistiky
35.
Taller Filip1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy A38 (16:22)15811604,661
Elo statistiky
36.
Včelička Lubomír1969T. J. Sokol Králův Dvůr A35 (14:21)15801583,67-36
Elo statistiky
37.
Andrt Tomáš1966KST Rakovník B17 (11:6)15761598,6634
Elo statistiky
38.
Levenec Alexandr1977TTC Kladno B14 (7:7)15751561,6619
Elo statistiky
39.
Mráz Roman1964TJ Sokol Příbram B44 (17:27)15731573,0826
Elo statistiky
40.
Šapovalov Jiří1955TJ Sokol Hředle33 (15:18)15691589,92-4
Elo statistiky
41.
Císař Jan1965TJ Sokol Příbram B40 (19:21)15671591,4141
Elo statistiky
42.
Cír Radek1975KST Rakovník C21 (6:15)15641592,34-38
Elo statistiky
43.
Macák Milan1976TTC Slovan Kladno19 (7:12)15611573,1-22
Elo statistiky
44.
Šimek Jakub1994SK Březnice A38 (13:25)15491532,4632
Elo statistiky
45.
Novotný Jiří1968TTC Slovan Kladno24 (6:18)15401548,72-42
Elo statistiky
46.
Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle32 (10:22)15321560,04-22
Elo statistiky
47.
Hála Pavel1977TJ Slavoj Obecnice A30 (11:19)15291501,8875
Elo statistiky
48.
Drábek Martin1996SK Březnice A31 (10:21)15241535,4911
Elo statistiky
49.
Tůma Radek1992TJ Slavoj Obecnice A24 (5:19)15191517,28-12
Elo statistiky
50.
Tschunko Zdeněk1958TJ Chaloupky40 (11:29)15141509,214
Elo statistiky
51.
Steiner František1983TJ Slavoj Obecnice A24 (5:19)15071516,26-6
Elo statistiky
52.
Křikava Richard1994T. J. Sokol Králův Dvůr A19 (3:16)14991481,86-10
Elo statistiky
53.
Kilian Vít1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy A14 (3:11)14981475,63-5
Elo statistiky
54.
Pacourek Jan1974TJ Sokol Hředle20 (3:17)14971502,43-12
Elo statistiky
55.
Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle28 (6:22)14951500,72-3
Elo statistiky
56.
Cír Libor1979Kanoistický klub Rakovník22 (6:16)14941493,540
Elo statistiky
57.
Hlaváček Jaromír1962TJ Sokol Příbram B36 (8:28)14871519,93-40
Elo statistiky
58.
Koloc Miroslav1964Kanoistický klub Rakovník37 (9:28)14821488,6731
Elo statistiky
59.
Petráň Zdeněk1985TJ Slavoj Obecnice A20 (4:16)14601471,14
Elo statistiky
60.
Lukeš Tomáš1993TJ Slavoj Obecnice A14 (1:13)14491470,45-30
Elo statistiky
61.
Váňa Miroslav1972TJ Sokol Příbram B14 (3:11)14141435,8425
Elo statistiky
62.
Sušánka Pavel1954Kanoistický klub Rakovník16 (0:16)13921390,95-10
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pisár Jan2004KST Rakovník B5 (5:0)17561788,726
Elo statistiky
2.
Gábriš Michal1962TTC Kladno B5 (5:0)17221719,4325
Elo statistiky
3.
Čech Pavel1968KST Rakovník B13 (8:5)16821691,97-5
Elo statistiky
4.
Bohdan Luděk1967T. J. Sokol Králův Dvůr A3 (1:2)16231618-10
Elo statistiky
5.
Hošková Denisa1996T. J. Sokol Králův Dvůr A5 (2:3)16121629,79-5
Elo statistiky
6.
Řáha Vladimír1965TTC Slovan Kladno11 (5:6)15821591,5713
Elo statistiky
7.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník B3 (0:3)15801575,24-12
Elo statistiky
8.
Mikulejský Filip1999TTC Kladno B2 (0:2)15761572,28-12
Elo statistiky
9.
Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník C8 (2:6)15601567,59-28
Elo statistiky
10.
Herink Jan1993TJ Slavoj Obecnice A13 (2:11)15301510,42-23
Elo statistiky
11.
Fabinger Vít1978KST Rakovník C9 (2:7)15231539,42-2
Elo statistiky
12.
Pospíšil Antonín1964TJ Sokol Mníšek pod Brdy A3 (0:3)15221505,85-5
Elo statistiky
13.
Kapoun Ondřej1986KST Rakovník C6 (2:4)15201528,7710
Elo statistiky
14.
Čížek Marek1995SK Březnice A3 (2:1)15131476,536
Elo statistiky
15.
Selement Jaroslav1967TJ Sokol Mníšek pod Brdy A4 (0:4)14861493,01-7
Elo statistiky
16.
Šrámek David1978T. J. Sokol Králův Dvůr A13 (2:11)14741468,53-22
Elo statistiky
17.
Lysý Tomáš1986TJ Chaloupky2 (0:2)14621453,44-1
Elo statistiky
18.
Hájek Miroslav1975TJ Sokol Hředle11 (1:10)14611486,27-2
Elo statistiky
19.
Michal Radek1976SK Březnice A6 (3:3)14261442,1430
Elo statistiky
20.
Plecitý Lukáš1988TTC Slovan Kladno10 (1:9)14191436,9-12
Elo statistiky
21.
Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle4 (0:4)14181418,31-2
Elo statistiky
22.
Nguyen Van Vui1958TJ Chaloupky3 (0:3)13941386,020
Elo statistiky
23.
Macháček Pavel st.1963TJ Sokol Mníšek pod Brdy A3 (1:2)13671341,6130
Elo statistiky
24.
Pachman Tomáš1967TTC Kladno B4 (1:3)13621356,3218
Elo statistiky
25.
Novák Stanislav1967TJ Chaloupky4 (0:4)13591335,730
Elo statistiky
26.
Holý Jiří1957Kanoistický klub Rakovník5 (0:5)13201319,8-4
Elo statistiky
27.
Rada Jonáš2000T. J. Sokol Králův Dvůr A2 (0:2)11051078,890

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline