Žebříček - Středočeský SST - 2017-2018 - Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Tůma Pavel1961T. J. Sokol Králův Dvůr A67 (60:7)18311834,06-24
Elo statistiky
2.
Pavlíček Ondřej1979TTC Slovan Kladno60 (53:7)18071815,2780
Elo statistiky
3.
Fiala Ondřej1991TJ Sokol Mníšek pod Brdy A79 (67:12)17891783,7648
Elo statistiky
4.
Štěpánek Pavel1965Kanoistický klub Rakovník74 (61:13)17661745,44-18
Elo statistiky
5.
Vajcová Kateřina1990TTC Kladno B68 (56:12)17551766,2378
Elo statistiky
6.
Mikeš Milan1976KST Rakovník B69 (52:17)17531754,446
Elo statistiky
7.
Špalek Miroslav1978TTC Slovan Kladno77 (57:20)17511744,9464
Elo statistiky
8.
Vrátný Martin1990TJ Sokol Příbram B78 (62:16)17431770,0824
Elo statistiky
9.
Mencl Jiří1990TTC Kladno B48 (35:13)17421735,487
Elo statistiky
10.
Srch Radek1977TJ Slavoj Obecnice A56 (43:13)17321725,9222
Elo statistiky
11.
Štepka Vladimír1987KST Rakovník C50 (40:10)17311759,46110
Elo statistiky
12.
Špalek Jiří1973TTC Slovan Kladno37 (28:9)1720172637
Elo statistiky
13.
Nguyen Ngoc Bach1990TJ Chaloupky84 (58:26)17191716,3545
Elo statistiky
14.
Vlček Jiří1963KST Rakovník B61 (44:17)17161721,3723
Elo statistiky
15.
Gábriš Michal1962TTC Kladno B40 (24:16)17161712,480
Elo statistiky
16.
Lédl Jiří1963TJ Sokol Hředle61 (45:16)17061729,99-46
Elo statistiky
17.
Hrubý Vlastimil1967TTC Kladno B52 (32:20)16981705,4140
Elo statistiky
18.
Fialová Zuzana1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy A47 (30:17)16941700,1663
Elo statistiky
19.
Fiala Jan1998TJ Sokol Mníšek pod Brdy A46 (27:19)16881698,09-6
Elo statistiky
20.
Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky59 (34:25)16881673,1826
Elo statistiky
21.
Řejha Pavel1974T. J. Sokol Králův Dvůr A43 (26:17)16841671,1529
Elo statistiky
22.
Navrátil Tomáš1973TTC Kladno B68 (35:33)16751677,46-24
Elo statistiky
23.
Přibík Jan1974KST Rakovník B62 (32:30)16681684,67-66
Elo statistiky
24.
Krůta Václav1987KST Rakovník C49 (29:20)16641642,8567
Elo statistiky
25.
Soused Zbyněk1974SK Březnice A76 (43:33)16581641,63-62
Elo statistiky
26.
Kos Zdeněk1966KST Rakovník B35 (22:13)16471655,5852
Elo statistiky
27.
Urban Jan1957TJ Sokol Mníšek pod Brdy A72 (30:42)16431631,1517
Elo statistiky
28.
Roziňák Jan1979T. J. Sokol Králův Dvůr A60 (28:32)16291645,54-36
Elo statistiky
29.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník C43 (24:19)16221618,6839
Elo statistiky
30.
Čížek Pavel1967SK Březnice A77 (40:37)16211654,5122
Elo statistiky
31.
Taller Filip1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy A58 (25:33)16201614,538
Elo statistiky
32.
Štengl Jan1963Kanoistický klub Rakovník73 (39:34)16191628,31-11
Elo statistiky
33.
Haník Josef1961SK Březnice A30 (14:16)16131605,55-6
Elo statistiky
34.
Novák Michal1998TJ Chaloupky70 (31:39)16101606,3468
Elo statistiky
35.
Andrt Tomáš1966KST Rakovník B37 (20:17)16081615,1144
Elo statistiky
36.
Vychodil Luděk1966TTC Kladno B25 (14:11)16061610,939
Elo statistiky
37.
Mráz Roman1964TJ Sokol Příbram B78 (31:47)16061585,547
Elo statistiky
38.
Řáha Vladimír1965TTC Slovan Kladno39 (13:26)16031636-22
Elo statistiky
39.
Císař Jan1965TJ Sokol Příbram B75 (35:40)15981618,8656
Elo statistiky
40.
Cír Radek1975KST Rakovník C39 (14:25)15931583,94-26
Elo statistiky
41.
Včelička Lubomír1969T. J. Sokol Králův Dvůr A46 (20:26)15901581,75-44
Elo statistiky
42.
Rezek Jan1985KST Rakovník C68 (29:39)15871618,76-33
Elo statistiky
43.
Šapovalov Jiří1955TJ Sokol Hředle61 (24:37)15871567,64-4
Elo statistiky
44.
Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle64 (20:44)15651551,83-6
Elo statistiky
45.
Šimek Jakub1994SK Březnice A67 (24:43)15611577,0326
Elo statistiky
46.
Koloc Miroslav1964Kanoistický klub Rakovník64 (21:43)15601549,6989
Elo statistiky
47.
Čížek Marek1995SK Březnice A46 (19:27)15521559,2922
Elo statistiky
48.
Novotný Jiří1968TTC Slovan Kladno28 (6:22)15501557,97-53
Elo statistiky
49.
Macák Milan1976TTC Slovan Kladno30 (10:20)15501543,37-4
Elo statistiky
50.
Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle54 (13:41)15411515,4421
Elo statistiky
51.
Hála Pavel1977TJ Slavoj Obecnice A50 (15:35)15381557,5353
Elo statistiky
52.
Tschunko Zdeněk1958TJ Chaloupky73 (19:54)15341541,4816
Elo statistiky
53.
Pacourek Jan1974TJ Sokol Hředle53 (10:43)15261517,38-20
Elo statistiky
54.
Drábek Martin1996SK Březnice A31 (10:21)15231531,389
Elo statistiky
55.
Hlaváček Jaromír1962TJ Sokol Příbram B44 (11:33)15151525,42-28
Elo statistiky
56.
Tůma Radek1992TJ Slavoj Obecnice A38 (6:32)15131524,78-36
Elo statistiky
57.
Kilian Vít1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy A26 (7:19)15091503,14-3
Elo statistiky
58.
Petráň Zdeněk1985TJ Slavoj Obecnice A34 (6:28)15081481,28-18
Elo statistiky
59.
Cír Libor1979Kanoistický klub Rakovník37 (9:28)14921496,85-20
Elo statistiky
60.
Steiner František1983TJ Slavoj Obecnice A38 (5:33)14911513,05-42
Elo statistiky
61.
Křikava Richard1994T. J. Sokol Králův Dvůr A39 (6:33)14891517,57-11
Elo statistiky
62.
Lukeš Tomáš1993TJ Slavoj Obecnice A25 (2:23)14561447,49-27
Elo statistiky
63.
Sušánka Pavel1954Kanoistický klub Rakovník29 (1:28)14161418,02-8
Hráči, kteří odehráli méně než 25 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pisár Jan2004KST Rakovník B20 (18:2)18031779,0842
Elo statistiky
2.
Sýkora Josef1995TJ Sokol Příbram B12 (10:2)16761680,8545
Elo statistiky
3.
Čech Pavel1968KST Rakovník B24 (11:13)16541662,49-32
Elo statistiky
4.
Hošková Denisa1996T. J. Sokol Králův Dvůr A9 (4:5)16281605,3-5
Elo statistiky
5.
Bohdan Luděk1967T. J. Sokol Králův Dvůr A3 (1:2)16131630,05-9
Elo statistiky
6.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník B3 (0:3)16021602,85-7
Elo statistiky
7.
Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník C13 (6:7)15801588,460
Elo statistiky
8.
Levenec Alexandr1977TTC Kladno B14 (7:7)15671551,6318
Elo statistiky
9.
Herink Jan1993TJ Slavoj Obecnice A24 (4:20)15571555,41-34
Elo statistiky
10.
Drbohlav Marek1970TJ Sokol Mníšek pod Brdy A3 (1:2)15551564,7-2
Elo statistiky
11.
Pospíšil Antonín1964TJ Sokol Mníšek pod Brdy A6 (0:6)15421547,03-8
Elo statistiky
12.
Fabinger Vít1978KST Rakovník C9 (2:7)15361551,92-7
Elo statistiky
13.
Mikulejský Filip1999TTC Kladno B4 (2:2)15331550,366
Elo statistiky
14.
Jůza Jan1976TTC Slovan Kladno6 (1:5)15301530,85-5
Elo statistiky
15.
Kapoun Ondřej1986KST Rakovník C10 (2:8)15141495,574
Elo statistiky
16.
Šrámek David1978T. J. Sokol Králův Dvůr A13 (2:11)15111487,4-19
Elo statistiky
17.
Stacho Libor1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy A4 (1:3)14991509,56-5
Elo statistiky
18.
Selement Jaroslav1967TJ Sokol Mníšek pod Brdy A4 (0:4)14941497,12-6
Elo statistiky
19.
Lysý Tomáš1986TJ Chaloupky20 (5:15)14901486,831
Elo statistiky
20.
Plecitý Lukáš1988TTC Slovan Kladno10 (1:9)14701454,16-10
Elo statistiky
21.
Michal Radek1976SK Březnice A6 (3:3)14601454,2827
Elo statistiky
22.
Hájek Miroslav1975TJ Sokol Hředle13 (2:11)14581465,787
Elo statistiky
23.
Váňa Miroslav1972TJ Sokol Příbram B21 (5:16)14421445,7559
Elo statistiky
24.
Kříž Petr1959TTC Slovan Kladno6 (1:5)14061416,747
Elo statistiky
25.
Pachman Tomáš1967TTC Kladno B6 (1:5)13951380,3912
Elo statistiky
26.
Nguyen Van Vui1958TJ Chaloupky5 (0:5)13811404,50
Elo statistiky
27.
Šprysl Josef1945TJ Sokol Příbram B3 (0:3)13711388,140
Elo statistiky
28.
Macháček Pavel st.1963TJ Sokol Mníšek pod Brdy A3 (1:2)13661369,6625
Elo statistiky
29.
Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle9 (0:9)13661363,15-1
Elo statistiky
30.
Novák Stanislav1967TJ Chaloupky7 (0:7)13471355,210
Elo statistiky
31.
Holý Jiří1957Kanoistický klub Rakovník5 (0:5)13381338-2
Elo statistiky
32.
Dvořáček Jaromír1958TJ Sokol Hředle5 (0:5)13121277,860
Elo statistiky
33.
Fleislébr Jiří1969TTC Kladno B3 (0:3)12221208,280
Elo statistiky
34.
Preis František1933TTC Slovan Kladno2 (0:2)11801191,250
Elo statistiky
35.
Rada Jonáš2000T. J. Sokol Králův Dvůr A2 (0:2)11701161,940

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline