Žebříček - RSST Kolín - 2017-2018 - Regionální soutěž 3.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Prorok Jaroslav1965Viktoria Radim B47 (40:7)12701256,63-52
Elo statistiky
2.
Krejčí František1951Sokol Zásmuky B47 (41:6)12481261,02-51
Elo statistiky
3.
Thiel Pavel1950Viktoria Radim B50 (42:8)12391199,4726
Elo statistiky
4.
Čížek Jiří1962ST Býchory46 (40:6)12311235,5211
Elo statistiky
5.
Mašín Miloslav1948Viktoria Radim B39 (30:9)12261213,48-88
Elo statistiky
6.
Buriánek Vladislav1967KST Týnec nad Labem B43 (34:9)12061184,8832
Elo statistiky
7.
Suchý Ladislav1963Sokol Zásmuky B43 (35:8)12021221,35-9
Elo statistiky
8.
Skývová Lenka1977Sokol Zásmuky B55 (45:10)12011208,71101
Elo statistiky
9.
Cincibus Milan ml.2003KST Týnec nad Labem B45 (30:15)11731185,35130
Elo statistiky
10.
Janich Petr1970TJ Sokol Český Brod "A"61 (42:19)11591143,6950
Elo statistiky
11.
Hovorka Tomáš1973Viktoria Radim B46 (32:14)11571157-12
Elo statistiky
12.
Šafránek Jaroslav1942SK Nová Ves I."C"60 (39:21)11501152,0237
Elo statistiky
13.
Horký Miroslav1953TTC Dobřichovská Pivnice B60 (40:20)11441158,3758
Elo statistiky
14.
Bartoš Vladimír1966TJ Sokol Plaňany39 (23:16)11401146,92-30
Elo statistiky
15.
Opršal Tomáš1971TJ Sokol Český Brod "A"60 (36:24)11251121,8339
Elo statistiky
16.
Homola Petr1953TJ Sokol Český Brod "A"54 (36:18)11221144,37-64
Elo statistiky
17.
Koudelka Ivan1948TJ Sokol Plaňany57 (35:22)11201135,8531
Elo statistiky
18.
Ležal Jaromír1963TJ Sokol Plaňany60 (34:26)11121104,3675
Elo statistiky
19.
Kolář Marek st.1974TJ Sokol Český Brod "A"64 (36:28)11001115,79145
Elo statistiky
20.
Souček Radek1964TTC Dobřichovská Pivnice B59 (32:27)10991093,93
Elo statistiky
21.
Švec Josef1968Sokol Zásmuky B44 (25:19)10931080,41-14
Elo statistiky
22.
Ziegelbauer Adam2002TJ Sokol Velký Osek E44 (25:19)10781074,9293
Elo statistiky
23.
Vyhnánek Jakub1993ST Býchory58 (26:32)10781072,3580
Elo statistiky
24.
Jehlička Jan1957KST Týnec nad Labem B58 (30:28)10771079,040
Elo statistiky
25.
Kukal Antonín1949TJ Sokol Velký Osek E46 (22:24)10641094,85-17
Elo statistiky
26.
Kubelka Lukáš1979KST Týnec nad Labem B55 (22:33)10451051,543
Elo statistiky
27.
Hladík Martin1975SK Nová Ves I."C"54 (21:33)10221047,8852
Elo statistiky
28.
Fousek Jiří1967KST Týnec nad Labem B33 (13:20)10061026,14-39
Elo statistiky
29.
Mašín Pavel1976TTC Dobřichovská Pivnice B43 (18:25)997990,33-18
Elo statistiky
30.
Kubišta Petr1965SK Nová Ves I."C"36 (8:28)989972,36-10
Elo statistiky
31.
Lakatoš Josef1976TJ Sokol Plaňany42 (11:31)974982,19-8
Elo statistiky
32.
Bodláková Tereza1988SK Nová Ves I."C"35 (8:27)968965,44-25
Elo statistiky
33.
Vyhnánek Vojtěch1990ST Býchory46 (7:39)921925,34-20
Elo statistiky
34.
Filip Marek1992ST Býchory54 (8:46)908913,5120
Elo statistiky
35.
Fejfar Václav1982ST Býchory34 (1:33)891890,11-33
Elo statistiky
36.
Váňa Dominik2002TJ Sokol Velký Osek E44 (3:41)851828,61-1
Elo statistiky
37.
Psota Karel1958TJ Sokol Velký Osek E33 (2:31)832826,26-11
Hráči, kteří odehráli méně než 32 zápasů.
Elo statistiky
1.
Voslař Jiří1949SK Nová Ves I."C"28 (20:8)11711194,7934
Elo statistiky
2.
Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky B23 (10:13)11281136,5-24
Elo statistiky
3.
Houdek František1954TJ Sokol Velký Osek E24 (14:10)11241117,8414
Elo statistiky
4.
Kašpar Milan1957Sokol Zásmuky B17 (9:8)11131108,07-20
Elo statistiky
5.
Otta Jiří1962TJ Sokol Velký Osek E17 (6:11)10681065,94-7
Elo statistiky
6.
Němeček Robert1971Viktoria Radim B20 (12:8)10531052,710
Elo statistiky
7.
Malec Jan1964TTC Dobřichovská Pivnice B23 (8:15)10331029,37-9
Elo statistiky
8.
Proroková Eliška1998Viktoria Radim B25 (16:9)10261025,0683
Elo statistiky
9.
Ježek Jiří1976TTC Dobřichovská Pivnice B21 (4:17)987973,11-14
Elo statistiky
10.
Martínek Ondřej1989ST Býchory17 (0:17)948945,8-28
Elo statistiky
11.
Kulhavý Roman1963TJ Sokol Plaňany26 (5:21)911924,5816
Elo statistiky
12.
Hrouda Vladimír2004SK Nová Ves I."C"31 (7:24)889909,3994
Elo statistiky
13.
Pros Jaroslav ml.1987TJ Sokol Plaňany20 (1:19)845845844
Elo statistiky
14.
Karban Tomáš1998TTC Dobřichovská Pivnice B25 (1:24)573573572
Hráči, kteří odehráli méně než 16 zápasů.
Elo statistiky
1.
Růžičková Klára1997Viktoria Radim B4 (2:2)13341334-29
Elo statistiky
2.
Zach Daniel1977TJ Sokol Velký Osek E4 (3:1)11871184,140
Elo statistiky
3.
Pikner Jan1971TTC Dobřichovská Pivnice B8 (6:2)11331131,8-4
Elo statistiky
4.
Kurka Jiří1963TJ Sokol Velký Osek E4 (1:3)11141114-16
Elo statistiky
5.
Slabý Jaroslav1962TTC Dobřichovská Pivnice B9 (3:6)11001091,66-5
Elo statistiky
6.
Novotný Radek1965KST Týnec nad Labem B4 (0:4)10971097-20
Elo statistiky
7.
Kormaňák Pavel1958Sokol Zásmuky B14 (6:8)10771078,057
Elo statistiky
8.
Bašta Radek1979TJ Sokol Český Brod "A"2 (1:1)10721065,48-3
Elo statistiky
9.
Klimák Josef1945Viktoria Radim B4 (0:4)10701065,04-15
Elo statistiky
10.
Opršal Dan1997TJ Sokol Český Brod "A"2 (0:2)935934,660
Elo statistiky
11.
Linger Tomáš1997TJ Sokol Český Brod "A"4 (0:4)923944,42-9
Elo statistiky
12.
Gurčík Jan1965TJ Sokol Český Brod "A"6 (0:6)914944,54-2
Elo statistiky
13.
Žižka Ladislav1947TJ Sokol Velký Osek E10 (1:9)888895,57-11
Elo statistiky
14.
Otta Pavel1989TJ Sokol Velký Osek E4 (0:4)829829-1
Elo statistiky
15.
Komárek Josef1948TJ Sokol Plaňany8 (0:8)810817,07-9
Elo statistiky
16.
Čebiš Patrik2006TJ Sokol Velký Osek E9 (1:8)672655,456
Elo statistiky
17.
Chod Jakub2004TJ Sokol Velký Osek E11 (0:11)626629,840

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS