Žebříček - 2017-2018 - 3. liga mužů skupina A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Štepka Miroslav1990TJ Šanov67 (63:4)20442019,8711
Elo statistiky
2.
Korbel Filip ml.1994TJ Sokol Studená86 (76:10)20172005,622
Elo statistiky
3.
Vaculík Petr1979TJ Šanov53 (47:6)20012024,7554
Elo statistiky
4.
Kirchman Ondřej1983TJ Union Plzeň69 (58:11)19701961,4632
Elo statistiky
5.
Copák František1995SK Jiskra Domažlice61 (50:11)19401921,8842
Elo statistiky
6.
Hejda Václav1974TJ Šanov69 (53:16)19341923,3124
Elo statistiky
7.
Kaštánek Petr1979TTC Libín Prachatice z.s.67 (53:14)19321945,578
Elo statistiky
8.
Vorlíček Luboš1968KST Rakovník63 (48:15)19131919,73-4
Elo statistiky
9.
Květon Ondřej2004SK Jiskra Domažlice57 (43:14)18951916,96107
Elo statistiky
10.
Bauer Miroslav1995TTC Libín Prachatice z.s.68 (47:21)18951876,976
Elo statistiky
11.
Borovka Tomáš1974TJ Sokol Vodňany62 (42:20)18881881,4176
Elo statistiky
12.
Herout František1990SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE68 (48:20)18801876,31-46
Elo statistiky
13.
Slapnička Jakub2003ČZ Strakonice ELEKTROSTAV59 (42:17)18781878,25162
Elo statistiky
14.
Smola Igor1962TJ Sokol Studená63 (34:29)18631849,4814
Elo statistiky
15.
Šimek Marek1991TTC Libín Prachatice z.s.57 (35:22)18571868,690
Elo statistiky
16.
Nevřela Daniel1973SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE58 (35:23)18291831,0713
Elo statistiky
17.
Pisár Petr1976KST Rakovník45 (21:24)18251816,46-63
Elo statistiky
18.
Doležal Ondřej1997TJ Sokol Studená79 (42:37)18171818,7-13
Elo statistiky
19.
Heinzl Lukáš2003TTC Libín Prachatice z.s.52 (23:29)18161812,474
Elo statistiky
20.
Plachý Ladislav1966SF SKK EL Niňo Praha E58 (31:27)18151813,4740
Elo statistiky
21.
Janda Jan1971TJ Sokol České Budějovice63 (31:32)18061790,129
Elo statistiky
22.
Mádr Miloslav1989TJ Sokol Studená66 (33:33)18041826,88-18
Elo statistiky
23.
Sochor Miroslav1999TJ Union Plzeň53 (26:27)18031796,4482
Elo statistiky
24.
Pisár Jan2004KST Rakovník67 (28:39)18021779,1341
Elo statistiky
25.
Novotný Petr2000ČZ Strakonice ELEKTROSTAV57 (26:31)17951805,0960
Elo statistiky
26.
Fiala Otakar1987TJ Sokol České Budějovice51 (26:25)17911801,49-43
Elo statistiky
27.
Hubáček Filip1998TJ Sokol Vodňany71 (34:37)17891790,8774
Elo statistiky
28.
Fiala Jakub1995ČZ Strakonice ELEKTROSTAV47 (22:25)17821798,0116
Elo statistiky
29.
Vaněček Petr1988TJ Union Plzeň66 (30:36)17821793,5312
Elo statistiky
30.
Hýža Daniel2000KST Rakovník54 (21:33)17811774,0416
Elo statistiky
31.
David Jakub1991TJ Sokol Vodňany58 (27:31)17741798,33-27
Elo statistiky
32.
Hach Martin1986TJ Sokol Vodňany69 (27:42)17741763,1513
Elo statistiky
33.
Pangrác Martin1977SK Jiskra Domažlice49 (18:31)17571765,51-36
Elo statistiky
34.
Slavík Radek2000SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE48 (19:29)17471782,419
Elo statistiky
35.
Bakalář Daniel1970TJ Sokol České Budějovice62 (21:41)17381712,36-18
Elo statistiky
36.
Jehlík Miroslav1996SK Jiskra Domažlice51 (17:34)17251747,01-1
Elo statistiky
37.
Pašek Dominik1998TJ Slavoj Praha59 (17:42)17191708,632
Elo statistiky
38.
Plachý Jiří1967SF SKK EL Niňo Praha E49 (12:37)17161722,75-32
Elo statistiky
39.
Šebl Jáchym2000TJ Slavoj Praha57 (13:44)16671691,3230
Elo statistiky
40.
Šimůnek Ondřej1999TJ Slavoj Praha49 (2:47)16141619,37-79
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ezr Václav1996SF SKK EL Niňo Praha E23 (18:5)18681906,1814
Elo statistiky
2.
Legát Petr1999TJ Union Plzeň35 (22:13)18571877,4736
Elo statistiky
3.
Cafourek Jan1988TJ Šanov6 (3:3)18571857-20
Elo statistiky
4.
Krejcar Vilém1998SF SKK EL Niňo Praha E3 (0:3)18401845,49-16
Elo statistiky
5.
Špaček Zbyněk1959SF SKK EL Niňo Praha E37 (24:13)18331850,677
Elo statistiky
6.
Končal Adam2002ČZ Strakonice ELEKTROSTAV24 (11:13)18301843,2724
Elo statistiky
7.
Krahulec Jiří ml.1985ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3 (1:2)18251820,482
Elo statistiky
8.
Krahulec Petr1985ČZ Strakonice ELEKTROSTAV33 (20:13)18151800,3-25
Elo statistiky
9.
Klier Jakub1988TJ Union Plzeň15 (8:7)18131832,97-13
Elo statistiky
10.
Loudín Petr1979SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE28 (11:17)18131819,27-21
Elo statistiky
11.
Cafourek Tomáš1986TJ Šanov13 (7:6)17891781,12-3
Elo statistiky
12.
Škopek Pavel1997SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE40 (20:20)17871794,519
Elo statistiky
13.
Půlpán David1993SF SKK EL Niňo Praha E43 (18:25)17851755,8-26
Elo statistiky
14.
Koděra Filip1987TJ Šanov43 (17:26)17651748,8618
Elo statistiky
15.
Volák Martin1975TJ Šanov20 (9:11)17601775,91-6
Elo statistiky
16.
Důra Matouš2002SF SKK EL Niňo Praha E20 (10:10)17511754,4947
Elo statistiky
17.
Majer Zbyněk1975ČZ Strakonice ELEKTROSTAV13 (5:8)17501745,8121
Elo statistiky
18.
Kunz Jaroslav1946TTC Libín Prachatice z.s.4 (0:4)17361746,09-12
Elo statistiky
19.
Fesl Martin1999TTC Libín Prachatice z.s.11 (3:8)17351719,08-22
Elo statistiky
20.
Houška Michal1986TJ Sokol České Budějovice8 (0:8)17311794,4-71
Elo statistiky
21.
Dvořák Jan nejml.2000SF SKK EL Niňo Praha E8 (2:6)17131718,9814
Elo statistiky
22.
Kubát Petr1999SF SKK EL Niňo Praha E38 (9:29)17131702,05-2
Elo statistiky
23.
Dobiáš Ladislav2004TJ Sokol Vodňany5 (1:4)17041712,3-8
Elo statistiky
24.
Zeman Lukáš2001ČZ Strakonice ELEKTROSTAV12 (2:10)16971718,31-4
Elo statistiky
25.
Krejčíř Milan1978SK Jiskra Domažlice42 (10:32)16911685,32-2
Elo statistiky
26.
Kamarýt Jiří1990SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2 (0:2)16871689,09-1
Elo statistiky
27.
Kettner Martin1987KST Rakovník32 (5:27)16851684,28-11
Elo statistiky
28.
Baštář Ondřej1989SK Jiskra Domažlice11 (2:9)16821660,99-2
Elo statistiky
29.
Bohumský Petr1971TJ Slavoj Praha4 (2:2)16741659,589
Elo statistiky
30.
Bistřický Marek1998TJ Union Plzeň25 (3:22)16661696,88-56
Elo statistiky
31.
Hložek Tomáš2000TJ Sokol České Budějovice22 (2:20)16601676,62-25
Elo statistiky
32.
Krejčí Ondřej2001ČZ Strakonice ELEKTROSTAV8 (1:7)16591656,885
Elo statistiky
33.
Zahrádka David1995TJ Slavoj Praha37 (7:30)16581664,5618
Elo statistiky
34.
Šindelář Radim2000TJ Sokol Studená10 (1:9)16511694,71-39
Elo statistiky
35.
Ondráček Jan2002TJ Sokol Studená8 (3:5)16481668,91-1
Elo statistiky
36.
Vaněk Petr2001TJ Slavoj Praha12 (2:10)16391648,497
Elo statistiky
37.
Hameta Oldřich1967SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE8 (1:7)16291643,14-3
Elo statistiky
38.
Kulveit Jonáš2001TJ Slavoj Praha17 (3:14)16251629,8411
Elo statistiky
39.
Herout Tomáš1985SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9 (2:7)16221622,547
Elo statistiky
40.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník3 (1:2)16221618,6812
Elo statistiky
41.
Doležal Josef2000TJ Sokol České Budějovice10 (2:8)16141646,012
Elo statistiky
42.
Kuba Michal1971TJ Sokol Vodňany7 (0:7)16091598,35-5
Elo statistiky
43.
Staněk Petr1960TJ Sokol České Budějovice5 (0:5)16081602,9-8
Elo statistiky
44.
Dunovský Libor1978TJ Sokol Vodňany7 (0:7)16071614,07-11
Elo statistiky
45.
Krotký Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.2 (0:2)15941568,98-1
Elo statistiky
46.
Klečka Jiří1948TJ Sokol České Budějovice13 (1:12)15631562,342
Elo statistiky
47.
Korecký Filip1998TJ Union Plzeň8 (1:7)15591548,817
Elo statistiky
48.
Liška Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.3 (0:3)15381528,150
Elo statistiky
49.
Žák František1962TTC Libín Prachatice z.s.3 (0:3)15311531,410
Elo statistiky
50.
Trnka Tadeáš1995TJ Sokol České Budějovice6 (0:6)13651362,890
Elo statistiky
51.
Fišer Vojtěch2000TJ Sokol České Budějovice5 (0:5)13561329,410
Elo statistiky
52.
Čapek Petr1999TJ Sokol České Budějovice11 (0:11)12941319,790

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS