Žebříček - KSST Ústecký - 2017-2018 - Divize
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov A74 (60:14)17951825,146
Elo statistiky
2.
Tauš Jiří1964SKST Děčín A42 (33:9)17921774,4935
Elo statistiky
3.
Šmucr Jiří1971KST Jirkov A51 (41:10)17851807,4-42
Elo statistiky
4.
Matas Jan1988SKST Děčín A59 (46:13)17801770,960
Elo statistiky
5.
Rödling Jan1982KST Jirkov A56 (45:11)17711796,89-39
Elo statistiky
6.
Svěchota Vojtěch1993SKST Děčín A68 (52:16)17671748,7445
Elo statistiky
7.
Pivoňka Jaromír1983TJ Krupka A61 (46:15)17601756,9173
Elo statistiky
8.
Skokan Viktor2003TTC Litoměřice C40 (29:11)17551777,342
Elo statistiky
9.
Kopecký Filip2002TTC Litoměřice C44 (31:13)17481755,97107
Elo statistiky
10.
Broum Pavel1969TJ Sever Žatec A78 (58:20)17441751,2121
Elo statistiky
11.
Sobíšek Martin1971SKST Děčín A65 (44:21)17311721,6941
Elo statistiky
12.
Boháč Dominik1992TTC Litoměřice C75 (54:21)17251727,7656
Elo statistiky
13.
Brožek Miroslav1962TJ Krupka A60 (37:23)17181710,468
Elo statistiky
14.
Beránek Miroslav1965TTC Litvínov A79 (50:29)17161685,73-49
Elo statistiky
15.
Vízner Jiří1998TJ Sever Žatec B64 (42:22)17101727,2661
Elo statistiky
16.
Luňák Radek1989SKP Sever Ústí nad Labem A64 (40:24)17031711,3144
Elo statistiky
17.
Rambousek Jiří ml.1988TJ Sokol Filipov A71 (39:32)16931667,0924
Elo statistiky
18.
Chrvala Radovan1987TTC Litoměřice C56 (32:24)16891667,752
Elo statistiky
19.
Klouček Luboš ml.1985SKST Baník Most B70 (37:33)16731681,0548
Elo statistiky
20.
Rúža David1974SKST Teplice A70 (39:31)16731675,54-61
Elo statistiky
21.
Zedník Josef1987SKP Sever Ústí nad Labem A68 (35:33)16721667,06-76
Elo statistiky
22.
Hrnčál Miroslav1954KST Jirkov A62 (32:30)16721642,15-1
Elo statistiky
23.
Koželuh Jindřich1951TJ Sokol Lenešice A69 (39:30)16701671,8748
Elo statistiky
24.
Růžička Jiří1975SKST Teplice A73 (39:34)16681662,7830
Elo statistiky
25.
Malý Michal1999KST Jirkov A50 (31:19)16601663,4735
Elo statistiky
26.
Šťovíček Petr1975SKST Baník Most B75 (40:35)16581658,4122
Elo statistiky
27.
Kastner Milan1961TTC Litvínov A68 (32:36)16551657,1223
Elo statistiky
28.
Beneš Jiří1990SKP Sever Ústí nad Labem A68 (34:34)16421657,89-24
Elo statistiky
29.
Holovčák Jiří1972SKST Baník Most B56 (27:29)16401656,4525
Elo statistiky
30.
Stehlík Petr1988SKST Teplice A53 (21:32)16371634,261
Elo statistiky
31.
Pospíšil Václav1967TTC Litoměřice C51 (27:24)16331648,56-5
Elo statistiky
32.
Hofreiter Zdeněk1963TJ Sever Žatec A72 (27:45)16041604,1854
Elo statistiky
33.
Fencl Lukáš1996TTC Litvínov A62 (24:38)16011623,516
Elo statistiky
34.
Čejka Vratislav1959TTC Litvínov A59 (19:40)16011560,37-2
Elo statistiky
35.
Zlatohlávek Jaroslav1963TJ Sokol Lenešice A63 (30:33)15911587,471
Elo statistiky
36.
Pejša Otto ml.1967TJ Sever Žatec A62 (20:42)15901592,3164
Elo statistiky
37.
Ledvina Vilém1961TJ Sokol Lenešice A54 (19:35)15861594,31-54
Elo statistiky
38.
Kadlec Matěj2003TJ Sever Žatec B62 (19:43)15861586,25104
Elo statistiky
39.
Neumann Jan1956TJ Sokol Filipov A64 (20:44)15841579,35-37
Elo statistiky
40.
Filín Jan1961TJ Sokol Lenešice A68 (26:42)15721590,4-15
Elo statistiky
41.
Kubovský Zdeněk1987TJ Sever Žatec B46 (14:32)15721573,89-31
Elo statistiky
42.
Štěpánek Ivan1955SKST Teplice A49 (11:38)15511568,97-56
Elo statistiky
43.
Blažek Jan1999TJ Krupka A66 (18:48)15441557,49-36
Elo statistiky
44.
Phanthe Dung1963TJ Sokol Filipov A69 (14:55)15331529,098
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů.
Elo statistiky
1.
Bartes Petr1974SKST Baník Most B19 (15:4)17831774,1719
Elo statistiky
2.
Beránek Václav st.1959TJ Sokol Lenešice A11 (8:3)16911678,527
Elo statistiky
3.
Vondráček Filip2004SKST Baník Most B7 (5:2)16691679,1818
Elo statistiky
4.
Feifrlík Marcel1973KST Jirkov A29 (15:14)16691678,6-2
Elo statistiky
5.
Rovner Antonín1980SKST Baník Most B34 (16:18)16671700,73-52
Elo statistiky
6.
Hejč Antonín st.1963SKST Baník Most B18 (8:10)16611685,02-3
Elo statistiky
7.
David Jaroslav1959TTC Litvínov A22 (10:12)16551672,39-28
Elo statistiky
8.
Fiala Dušan1963TJ Sokol Lenešice A22 (10:12)16411642,6145
Elo statistiky
9.
Grubr Vojtěch2002SKST Děčín A30 (12:18)16351639,184
Elo statistiky
10.
Bencs Ladislav1986SKST Baník Most B13 (5:8)16291616,860
Elo statistiky
11.
Sýkora Martin1970SKST Teplice A26 (12:14)16191619,9118
Elo statistiky
12.
Beran Jakub1995SKST Teplice A3 (0:3)16181635,34-12
Elo statistiky
13.
Kopenec Václav1965TJ Sever Žatec A14 (5:9)16171636,87-32
Elo statistiky
14.
Hampejs Vladislav1964SKST Děčín A2 (1:1)16171631,32-3
Elo statistiky
15.
Petrlík Jiří ml.1978TJ Sever Žatec B35 (16:19)16171602,498
Elo statistiky
16.
Průša Vojtěch1995KST Jirkov A7 (1:6)16081635,33-34
Elo statistiky
17.
Žielinský Tomáš1985SKST Baník Most B8 (2:6)16071618,2-13
Elo statistiky
18.
Průša Dominik1994TJ Sever Žatec A23 (12:11)16021599,5692
Elo statistiky
19.
Krejčí Ladislav1994KST Jirkov A15 (10:5)15861575,7441
Elo statistiky
20.
Fencl Jakub2004TTC Litvínov A8 (3:5)15841612,51-1
Elo statistiky
21.
Černý Tomáš1980SKST Teplice A6 (1:5)15511552,62-9
Elo statistiky
22.
Městka Petr1998TJ Sever Žatec A28 (4:24)15421557,3-39
Elo statistiky
23.
Soukup Karel1959SKST Teplice A2 (0:2)15391551,11-3
Elo statistiky
24.
Hauznerová Michaela1977SKP Sever Ústí nad Labem A3 (0:3)15361547,56-7
Elo statistiky
25.
Srp Pavel1974SKST Baník Most B8 (1:7)15271510,2-16
Elo statistiky
26.
Cimerman Ladislav1964TTC Litvínov A4 (0:4)15191520,41-8
Elo statistiky
27.
Špička Zbyněk1962SKP Sever Ústí nad Labem A34 (5:29)15181518,37-19
Elo statistiky
28.
Dänner Michal1994KST Jirkov A3 (0:3)15031511,49-7
Elo statistiky
29.
Štěpnička Michal1998TJ Sever Žatec B27 (4:23)15001512,045
Elo statistiky
30.
Keller Filip2003TJ Sever Žatec B17 (1:16)14991509,77-4
Elo statistiky
31.
Neumann Martin1980TJ Sokol Filipov A15 (1:14)14951486,8-7
Elo statistiky
32.
Starý Jiří ml.1987SKP Sever Ústí nad Labem A4 (2:2)14881490,4610
Elo statistiky
33.
Čaja Stanislav1997TJ Sever Žatec B5 (0:5)14741467,73-8
Elo statistiky
34.
Kadlec Daniel2000SKST Teplice A2 (0:2)14691475-1
Elo statistiky
35.
Leska Vojtěch1957TJ Sever Žatec B3 (0:3)14691470,77-5
Elo statistiky
36.
Boehm Přemysl1955TJ Krupka A7 (1:6)14551447,250
Elo statistiky
37.
Cibulka Vladimír1961TJ Sokol Lenešice A3 (0:3)14471447,26-1
Elo statistiky
38.
Šnajdr Antonín1950TJ Krupka A16 (0:16)14351469,17-27
Elo statistiky
39.
Vysoudil Jan1997SKP Sever Ústí nad Labem A5 (0:5)14161432,03-3
Elo statistiky
40.
Mrázek Michal1980TJ Sokol Filipov A2 (0:2)14131422,30
Elo statistiky
41.
Šimek Pavel st.1964TJ Sokol Filipov A2 (0:2)14081403,70
Elo statistiky
42.
Ajdini Tereza2003TJ Krupka A21 (1:20)14051451,114
Elo statistiky
43.
Demeter Jan1961TJ Krupka A5 (0:5)14041425,93-8
Elo statistiky
44.
Pavlík Petr1974SKP Sever Ústí nad Labem A7 (1:6)13991398,82-2
Elo statistiky
45.
Uldrich Miroslav1963TJ Sokol Lenešice A3 (0:3)13871392,19-2
Elo statistiky
46.
Plečinda Jiří1953TJ Sever Žatec A14 (1:13)13801420,69-7
Elo statistiky
47.
Šmidílek Pavel1958TJ Sever Žatec B5 (0:5)13711371,47-1
Elo statistiky
48.
Barták Karel2000SKP Sever Ústí nad Labem A5 (1:4)12771291,621
Elo statistiky
49.
Pohanka Filip1991TJ Sever Žatec A2 (0:2)12081208,380
Elo statistiky
50.
Brožek Miroslav ml.1987TJ Krupka A6 (0:6)10971107,94-1
Elo statistiky
51.
Marousek Jan2003TTC Litoměřice C11 (0:11)10701052,030
Elo statistiky
52.
Krupka Martin2001TTC Litoměřice C18 (0:18)10191022,440
Elo statistiky
53.
Šnajdr Jiří2003TTC Litoměřice C5 (0:5)831850,980

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline