Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Hodonín - 2017-2018 - Okresní soutěž
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kosík Tomáš1975SKST Hodonín H38 (37:1)15751627,08-15
Elo statistiky
2.
Gallus Petr st.1971SKST Hodonín H32 (31:1)15061507,94-3
Elo statistiky
3.
Hlobil Albert1998SKST Hodonín H30 (25:5)14721465,91-26
Elo statistiky
4.
Synková Dagmar1986T.J. Sokol Svatobořice A84 (73:11)14631425,0460
Elo statistiky
5.
Firtl Radim1969T.J. Sokol Svatobořice A85 (73:12)14521422,69-43
Elo statistiky
6.
Šebesta Štefan1951SKST Hodonín H44 (40:4)14481451,59-37
Elo statistiky
7.
Macůrek Marek1978TJ Sokol Josefov A62 (54:8)14421428,21-69
Elo statistiky
8.
Pukl Ondřej2004TJ Jiskra Strážnice E46 (41:5)14171457,555
Elo statistiky
9.
Dřevojan Martin1990TJ Sokol Veselí nad Moravou B36 (28:8)14131430,85-5
Elo statistiky
10.
Morávek Jindřich2007TJ Jiskra Strážnice E64 (54:10)14081452,5783
Elo statistiky
11.
Kozina Miroslav1956TJ Kovoděl Moravský Písek A80 (70:10)14021407,9724
Elo statistiky
12.
Stašek Lubomír1946TJ Slovan Hodonín C44 (39:5)14001378,93-1
Elo statistiky
13.
Orel Eduard2005TJ Jiskra Strážnice E52 (41:11)13621401,8477
Elo statistiky
14.
Bača Tibor1967SKST Hodonín H60 (47:13)13381342,9916
Elo statistiky
15.
Bednář Bořivoj1968SK Čejč z.s. B82 (49:33)13151300,72-57
Elo statistiky
16.
Kmeť Milan1958TJ Slovan Hodonín C28 (19:9)13111293,8-48
Elo statistiky
17.
Skřivánek David2004TJ Sokol Bzenec B36 (23:13)13061307,824
Elo statistiky
18.
Vašík Miroslav1969TJ Sokol Bzenec B59 (39:20)13041309,1113
Elo statistiky
19.
Halámek Zdeněk1953TJ Kovoděl Moravský Písek A88 (51:37)12941288,4710
Elo statistiky
20.
Bednařík Matěj1994TJ Sokol Vracov E56 (34:22)12911289,2629
Elo statistiky
21.
Smutný Antonín1963SK Čejč z.s. B80 (53:27)12891298,66-11
Elo statistiky
22.
Šrédl Pavel1989SK Baník Ratíškovice C60 (46:14)12841326,11186
Elo statistiky
23.
Kuběna Radek1967TJ Sokol Josefov A75 (51:24)12791296,6413
Elo statistiky
24.
Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice C75 (48:27)12741280,13-35
Elo statistiky
25.
Bureš Martin2004TJ Jiskra Strážnice E88 (51:37)12651268,8647
Elo statistiky
26.
Závorka Tomáš1970TJ Sokol Josefov A86 (48:38)12461260,5485
Elo statistiky
27.
Třináctý Jan1975TJ Sokol Veselí nad Moravou B64 (37:27)12391245,91-6
Elo statistiky
28.
Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec B78 (41:37)12391231,44-11
Elo statistiky
29.
Slovák Tomáš1973TJ Sokol Veselí nad Moravou B30 (17:13)12371247,5631
Elo statistiky
30.
Boruta Matěj2004TJ Sokol Vracov E68 (33:35)12371229,22173
Elo statistiky
31.
Benadová Adéla1996Tělovýchovná jednota Mikulčice C60 (25:35)12331245,25-54
Elo statistiky
32.
Vaňhara Michal1978TJ Slovan Hodonín C47 (21:26)12311183,57-14
Elo statistiky
33.
Bursík Antonín1961TJ Slovan Hodonín C60 (29:31)12291216,24-45
Elo statistiky
34.
Hubačka Miroslav1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C36 (19:17)12271256,2-61
Elo statistiky
35.
Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Slovan Hodonín C28 (11:17)12271249,0757
Elo statistiky
36.
Zvědělík Ondřej2003SK Čejč z.s. B68 (28:40)12181211,792
Elo statistiky
37.
Podveský Pavel1977T.J. Sokol Svatobořice A88 (45:43)12181209,8-6
Elo statistiky
38.
Odložilík Leoš1970TJ Kovoděl Moravský Písek A65 (29:36)12171228,2359
Elo statistiky
39.
Pavlíček Jiří1967TJ Sokol Veselí nad Moravou B42 (17:25)12161204,8541
Elo statistiky
40.
Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice C83 (44:39)12151213,4155
Elo statistiky
41.
Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou B82 (40:42)12111205,6739
Elo statistiky
42.
Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C80 (32:48)12031190,6838
Elo statistiky
43.
Stuchlík Jaroslav1966TJ Sokol Vracov E26 (10:16)11971207,19-18
Elo statistiky
44.
Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou B54 (29:25)11861199,585
Elo statistiky
45.
Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín H41 (20:21)11851205122
Elo statistiky
46.
Hodonský Miroslav1952TJ Kovoděl Moravský Písek A52 (22:30)11831198,8215
Elo statistiky
47.
Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec B76 (26:50)11791165,4310
Elo statistiky
48.
Marada Petr1943SK Čejč z.s. B64 (21:43)11731167,82-50
Elo statistiky
49.
Marek Ondřej1987TJ Kovoděl Moravský Písek A66 (24:42)11731158,0227
Elo statistiky
50.
Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice E62 (31:31)11651192,4454
Elo statistiky
51.
Nikl František1968TJ Sokol Vracov E88 (32:56)11581181,11-81
Elo statistiky
52.
Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín H32 (17:15)11441170,7185
Elo statistiky
53.
Kladňák Jaroslav1972SK Baník Ratíškovice C45 (16:29)11381157,66-6
Elo statistiky
54.
Nevřivý Radek1977TJ Sokol Bzenec B26 (5:21)11361129,63-22
Elo statistiky
55.
Jirásek Petr1946SK Čejč z.s. B40 (10:30)11281117,38-8
Elo statistiky
56.
Bábíček Radek2001TJ Sokol Vracov E34 (7:27)11121117,45-60
Elo statistiky
57.
Malý Miroslav1968TJ Slovan Hodonín C28 (3:25)11111081,4527
Elo statistiky
58.
Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice C36 (8:28)11081113,25-27
Elo statistiky
59.
Vašina Antonín1950TJ Sokol Vracov E47 (8:39)11061116,63-60
Elo statistiky
60.
Krist Jan1972T.J. Sokol Svatobořice A88 (24:64)11051103,670
Elo statistiky
61.
Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou B36 (6:30)10841079,59-46
Elo statistiky
62.
Šeda Roman1972TJ Sokol Josefov A61 (19:42)10811093,4251
Elo statistiky
63.
Vjazanko Petr1952TJ Slovan Hodonín C36 (7:29)10781077,7138
Elo statistiky
64.
Grabovský Jaroslav nejst.1956TJ Slovan Hodonín C33 (4:29)10651070,2-1
Elo statistiky
65.
Látalová Lucie2005TJ Sokol Bzenec B40 (11:29)10591048,7887
Elo statistiky
66.
Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice C34 (3:31)977977,1622
Elo statistiky
67.
Imrich David1973TJ Sokol Josefov A43 (3:40)964963,74-12
Elo statistiky
68.
Dohnálková Natálie2004SKST Hodonín H28 (7:21)961975,33103
Elo statistiky
69.
Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice C38 (3:35)926923,9918
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů.
Elo statistiky
1.
Hájek Pavel1965SKST Hodonín H4 (4:0)151415143
Elo statistiky
2.
Smolka David1975SK Baník Ratíškovice C4 (2:2)14121412-33
Elo statistiky
3.
Kordula Petr1983SK Baník Ratíškovice C4 (2:2)13981412,85-6
Elo statistiky
4.
Zelinka Jiří1966Tělovýchovná jednota Mikulčice C8 (4:4)13761409,08-43
Elo statistiky
5.
Zaťko Karel1984SKST Hodonín H16 (8:8)13301361,67-69
Elo statistiky
6.
Teturová Barbora1971TJ Jiskra Strážnice E4 (2:2)12891303,21-2
Elo statistiky
7.
Mikulecký František1959SKST Hodonín H3 (2:1)12331237,84-6
Elo statistiky
8.
Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice E8 (1:7)12321232-55
Elo statistiky
9.
Stöhr Maxmilián1998Tělovýchovná jednota Mikulčice C24 (12:12)12231222,19-1
Elo statistiky
10.
Kosek Milan1964TJ Slovan Hodonín C16 (5:11)11981181,8620
Elo statistiky
11.
Kladňák Martin1998SK Baník Ratíškovice C20 (10:10)11961183,6435
Elo statistiky
12.
Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice E22 (14:8)11951201,5730
Elo statistiky
13.
Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice A4 (2:2)11331115,5314
Elo statistiky
14.
Mopils Aleš1966TJ Sokol Vracov E4 (0:4)11141114-13
Elo statistiky
15.
Šebesta Pavel1972Tělovýchovná jednota Mikulčice C16 (3:13)11121120,714
Elo statistiky
16.
Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice E6 (1:5)11091114,6-25
Elo statistiky
17.
Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou B4 (2:2)11011112,335
Elo statistiky
18.
Koplíková Klára2003SKST Hodonín H20 (8:12)10681090,3274
Elo statistiky
19.
Toman Zbyněk1983T.J. Sokol Svatobořice A2 (2:0)10671081,0112
Elo statistiky
20.
Šupa Antonín1973TJ Sokol Josefov A20 (4:16)10641078,14-11
Elo statistiky
21.
Zetocha František1953T.J. Sokol Svatobořice A1 (0:1)10591042,93-2
Elo statistiky
22.
Holman Jiří1971TJ Sokol Bzenec B16 (1:15)10551052,89-27
Elo statistiky
23.
Baran Libor1967TJ Sokol Bzenec B18 (0:18)10501066,87-40
Elo statistiky
24.
Varmuža Mikuláš2006TJ Slovan Hodonín C8 (0:8)10481102,37-7
Elo statistiky
25.
Gazárek Ivo1964TJ Sokol Veselí nad Moravou B4 (1:3)10431053,232
Elo statistiky
26.
Zelinka Radovan2004SK Baník Ratíškovice C8 (1:7)103510351034
Elo statistiky
27.
Zelinka Oldřich1965TJ Slovan Hodonín C24 (1:23)10221009,16-75
Elo statistiky
28.
Pekárek Miroslav1955SK Čejč z.s. B2 (0:2)993992,18-1
Elo statistiky
29.
Bolf Marek1991SK Baník Ratíškovice C20 (3:17)976964,229
Elo statistiky
30.
Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice C8 (0:8)940982,19-6
Elo statistiky
31.
Novák Jakub2003SK Čejč z.s. B4 (0:4)934933,11-3
Elo statistiky
32.
Zemánková Gabriela2001SK Baník Ratíškovice C24 (2:22)928932,5115
Elo statistiky
33.
Linner Radoslav1970SK Čejč z.s. B4 (0:4)926927,33-1
Elo statistiky
34.
Surman Damien2007SKST Hodonín H4 (0:4)923925,22-4
Elo statistiky
35.
Bařina Zbyněk2004Tělovýchovná jednota Mikulčice C12 (1:11)917930,7717
Elo statistiky
36.
Charvátová Natálie2003SK Baník Ratíškovice C4 (0:4)895895-10
Elo statistiky
37.
Bábík Jan2004TJ Sokol Vracov E25 (1:24)828833,2823
Elo statistiky
38.
Ptáček Michal2004TJ Sokol Vracov E4 (0:4)7207200
Elo statistiky
39.
Přikryl Roman2002SK Čejč z.s. B8 (0:8)110
Elo statistiky
40.
Imrich Martin2006TJ Sokol Josefov A5 (0:5)110
Elo statistiky
41.
Klobáska Marek1979TJ Sokol Bzenec B3 (0:3)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS