Žebříček - RSST Chrudim - 2017-2018 - Regionální soutěž druhé třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vanžura Jakub2001TJ Sokol Proseč u Skutče B26 (24:2)14521467,3129
Elo statistiky
2.
Komárek Adam2003TJ Sokol Chrudim E47 (43:4)14111414,3790
Elo statistiky
3.
Škoda Jan1971TTC Luže A21 (17:4)13891427,55-4
Elo statistiky
4.
Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim E40 (32:8)13551370,58-1
Elo statistiky
5.
Sodomka Jindřich1973TJ Sokol Proseč u Skutče B45 (35:10)13511330,72-4
Elo statistiky
6.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice A51 (39:12)13391335,8558
Elo statistiky
7.
Hrubý Ivo1973TTC Luže A47 (36:11)13371358,967
Elo statistiky
8.
Šimon Vítězslav1981TJ Jiskra Heřmanův Městec C50 (39:11)13321334,71130
Elo statistiky
9.
Pavlousek Bohuslav1950TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro24 (14:10)13251331,51-16
Elo statistiky
10.
Hubner Jan1976SK Spartak Slatiňany B42 (34:8)13161336,6963
Elo statistiky
11.
Smetana Vladislav1962TJ Jiskra Heřmanův Městec C48 (30:18)13121318,166
Elo statistiky
12.
Starka Martin2005TJ Sokol Chrudim E44 (35:9)13111313,77153
Elo statistiky
13.
Řezáč Libor1968TTC Luže A48 (32:16)13061301,55-32
Elo statistiky
14.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč C57 (36:21)12881284,59-25
Elo statistiky
15.
Crha Jiří1959TJ Jiskra Heřmanův Městec C53 (33:20)12871298,9740
Elo statistiky
16.
Vařejčko Tomáš1970TJ Sokol Radčice A31 (17:14)12871286,742
Elo statistiky
17.
Němeček Pavel1975TTC Luže B51 (33:18)12851289,7336
Elo statistiky
18.
Pavlas Petr1945TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro43 (26:17)12851283,79-17
Elo statistiky
19.
Dostálek Josef1948TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro23 (13:10)12761288,47-19
Elo statistiky
20.
Mach Jiří1949TJ Sokol Radčice A30 (18:12)12681261,0255
Elo statistiky
21.
Levínský Josef1950TJ Jiskra Heřmanův Městec C37 (16:21)12611264,66-29
Elo statistiky
22.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro35 (17:18)12561255,02-26
Elo statistiky
23.
Melezínek Josef1962TJ Sokol Radčice A44 (24:20)12521240,6538
Elo statistiky
24.
Jeřábek Roman1964TTC Luže A46 (22:24)12401230,85-16
Elo statistiky
25.
Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro33 (17:16)12381217,18-38
Elo statistiky
26.
Holas Pavel1970TTC Skuteč C29 (10:19)12211224,7620
Elo statistiky
27.
Adamec Miloš1964TJ Sokol Proseč u Skutče B50 (23:27)12201214,01-56
Elo statistiky
28.
Hudec Petr1956TTC Luže A27 (9:18)11891199,33-20
Elo statistiky
29.
Paulus Jiří1953TTC Skuteč C55 (26:29)11831172,7954
Elo statistiky
30.
Šantrůček Libor1964TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro32 (8:24)11811186,34-48
Elo statistiky
31.
Laubová Žaneta1996TJ Sokol Chrudim E29 (8:21)11731134,43-3
Elo statistiky
32.
Ducheček Petr1948TJ Sokol Radčice A28 (10:18)11721183,2712
Elo statistiky
33.
Duba Josef1964TJ Sokol Proseč u Skutče B39 (14:25)11661165,248
Elo statistiky
34.
Andrle David1997TTC Skuteč C43 (11:32)11631175,0213
Elo statistiky
35.
Trynkl Josef1969TJ Sokol Proseč u Skutče B35 (11:24)11551146,7223
Elo statistiky
36.
Pacetti Lukáš2000TTC Skuteč C24 (4:20)11291105,316
Elo statistiky
37.
Hroch Petr1958SK Spartak Slatiňany B42 (12:30)11251127,0823
Elo statistiky
38.
Roubínek Vlastimil1948TTC Luže B39 (10:29)11131114,435
Elo statistiky
39.
Petránek Jan1955TTC Luže B39 (7:32)11071104,423
Elo statistiky
40.
Nosek Petr1952TTC Luže B42 (4:38)10851079,28-59
Elo statistiky
41.
Mašinda Jaroslav1954SK Spartak Slatiňany B41 (3:38)10431045,55-20
Elo statistiky
42.
Imramovský Jan1972SK Spartak Slatiňany B30 (0:30)958957,5-18
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů.
Elo statistiky
1.
Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim E5 (4:1)14111402,491
Elo statistiky
2.
Vařejčko Roman1976TJ Sokol Radčice A5 (4:1)12761266,1211
Elo statistiky
3.
Maťátko Otomar st.1949TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro6 (0:6)12651274,99-31
Elo statistiky
4.
Foltýn Michal1982TJ Sokol Chrudim E5 (3:2)12191211,3916
Elo statistiky
5.
Nováková Kristýna1999TJ Sokol Chrudim E3 (2:1)1213121323
Elo statistiky
6.
Poskočil Stanislav1947TJ Jiskra Heřmanův Městec C13 (7:6)11821170,5913
Elo statistiky
7.
Kopáček Miroslav1960TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro17 (4:13)11671173,24-34
Elo statistiky
8.
Prášek Zbyněk1979TJ Sokol Proseč u Skutče B4 (1:3)11561165,94
Elo statistiky
9.
Pospíšil Jaroslav2004TJ Sokol Chrudim E11 (6:5)11551145,4687
Elo statistiky
10.
Melichar Dalibor1971TJ Sokol Proseč u Skutče B4 (1:3)11061131,923
Elo statistiky
11.
Vařejčko David1997TJ Sokol Radčice A8 (2:6)10991086,64-7
Elo statistiky
12.
Kubát Aleš st.1956SK Spartak Slatiňany B15 (2:13)10971097,08-13
Elo statistiky
13.
Jedlička Jaroslav1970TTC Luže B14 (3:11)109010901089
Elo statistiky
14.
Šťava Milan st.1972TTC Skuteč C3 (0:3)10591072,19-2
Elo statistiky
15.
Holas Miloslav1947TTC Skuteč C3 (2:1)10351030,820
Elo statistiky
16.
Novák Pavel1962TTC Skuteč C3 (0:3)978976,14-2
Elo statistiky
17.
Kubíček Štěpán1988TJ Sokol Radčice A3 (0:3)941941-1
Elo statistiky
18.
Opavský Vlasitslav1974SK Spartak Slatiňany B15 (0:15)9239230
Elo statistiky
19.
Morávková Petra2002TJ Sokol Chrudim E5 (0:5)6196190
Elo statistiky
20.
Novák Petr1989TJ Sokol Radčice A3 (0:3)110
Elo statistiky
21.
Jelínek Jan1984TJ Sokol Chrudim F M&D Elektro1 (0:1)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS