Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Brno - město - 2011-2012 - KP I. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Charitonov Vitalij1980TJ Sokol Brno I B46 (38:8)17581757,2628
Elo statistiky
2.
Vybíral Marek1997TTC Sokol Znojmo C40 (30:10)17451729,7557
Elo statistiky
3.
Mocek Jan1984TJ Sokol Kobylí A78 (61:17)17441739,0153
Elo statistiky
4.
Baláž Branislav1975TJ Sokol Lanžhot B74 (59:15)17351725,4915
Elo statistiky
5.
Herník Miloslav1956TJ Sokol Brno I B42 (34:8)17311715,51
Elo statistiky
6.
Antoš Jiří1977TTC Koral Tišnov C50 (36:14)17271703,8-7
Elo statistiky
7.
Pelikán Jan1955KST Oltec Brno A80 (62:18)17231710,59-5
Elo statistiky
8.
Galanda František1947KST Oltec Brno A77 (57:20)17091704,76-21
Elo statistiky
9.
Záděra Luboš1972Orel Ivančice A48 (35:13)17031703,0414
Elo statistiky
10.
Vitula Josef1974TTC Koral Tišnov C63 (45:18)16981691,437
Elo statistiky
11.
Sedlář Jakub1984SK Kuřim A62 (46:16)16921681,87-8
Elo statistiky
12.
Laicman Petr1966TJ Sokol Brno I B44 (32:12)16841711,64-34
Elo statistiky
13.
Mocek Milan1987TJ Sokol Kobylí A73 (43:30)16801664,5119
Elo statistiky
14.
Navrátil Václav1966TJ Sokol Hlubočany A54 (36:18)16721671,49-18
Elo statistiky
15.
Baričák Marek1984TJ Sokol Hlubočany A66 (44:22)16651667,0528
Elo statistiky
16.
Busta Stanislav1985TJ Sokol Moravské Prusy A47 (27:20)16381630,2632
Elo statistiky
17.
Hanák Jiří1968TJ Sokol Lanžhot B62 (37:25)16371640,78-11
Elo statistiky
18.
Vybíral Lukáš1996TTC Sokol Znojmo C63 (27:36)16281579,8223
Elo statistiky
19.
Procházka Miroslav1957TJ Sokol Hlubočany A67 (40:27)16271630,1-49
Elo statistiky
20.
Kovář Jakub1983TJ Sokol Hlubočany A62 (36:26)16191635,913
Elo statistiky
21.
Horna Ivo1961TTC Koral Tišnov C63 (28:35)16181585,8718
Elo statistiky
22.
Volek Pavel ml.1980TJ Sokol Kobylí A60 (30:30)16141610,9614
Elo statistiky
23.
Brozák Radomír1970TJ Sokol Lanžhot B71 (30:41)15861567,9231
Elo statistiky
24.
Peška Ladislav1971Orel Ivančice A76 (40:36)15821625,71-23
Elo statistiky
25.
Kazdera Pavel1955TTC Sokol Znojmo C49 (23:26)15791593,31-47
Elo statistiky
26.
Paciorek Roman1974TTC Koral Tišnov C54 (22:32)15761562,2346
Elo statistiky
27.
Dědek Zdeněk1971KST Oltec Brno A42 (18:24)15631567,26-9
Elo statistiky
28.
Zaremba Pavel1967TJ Sokol Moravské Prusy A60 (25:35)15621575,87-6
Elo statistiky
29.
Kmoníček Pavel1977TJ Sokol Moravské Prusy A65 (24:41)15491554,2310
Elo statistiky
30.
Šípka Zdeněk1962SK Kuřim A59 (19:40)15471524,4548
Elo statistiky
31.
Jangl Marek1981TJ Sokol Kobylí A47 (16:31)15281511,999
Elo statistiky
32.
Žajdlík Ludvík1964TJ Jiskra Strážnice B59 (14:45)15241529,57
Elo statistiky
33.
Novotný Petr1985KST Oltec Brno A41 (13:28)15061525,95-58
Elo statistiky
34.
Martinek Tomáš1982TJ Jiskra Strážnice B41 (9:32)15051501,42-8
Elo statistiky
35.
Šlapanský Jan1982Orel Ivančice A70 (17:53)14921499,46-13
Elo statistiky
36.
Černý Zdeněk1968TJ Jiskra Strážnice B57 (7:50)14911482,98-56
Elo statistiky
37.
Doležal Jiří1959SK Kuřim A44 (10:34)14771468,1215
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů.
Elo statistiky
1.
Cupák Zdeněk1982TJ Sokol Brno I B21 (20:1)17731773,8412
Elo statistiky
2.
Štofka Filip1991TJ Sokol Lanžhot B20 (16:4)17241705,55-1
Elo statistiky
3.
Vaverka Lubomír1988TJ Jiskra Strážnice B30 (23:7)16971704,3846
Elo statistiky
4.
Vybíral Pavel1972TTC Sokol Znojmo C34 (23:11)16871664,988
Elo statistiky
5.
Toufar Zdeněk1966TJ Sokol Brno I B37 (28:9)16791677,7329
Elo statistiky
6.
Vašíček Jan1999TJ Sokol Lanžhot B34 (20:14)16301628,01-13
Elo statistiky
7.
Sedlář David2000SK Kuřim A31 (14:17)16211607,76-15
Elo statistiky
8.
Feith Marek1968Orel Ivančice A37 (18:19)15961602,55-21
Elo statistiky
9.
Ondrovčák Ladislav1974TTC Sokol Znojmo C28 (7:21)15771576,63-24
Elo statistiky
10.
Reška Vladislav st.1962TJ Sokol Moravské Prusy A22 (8:14)15631560,3-14
Elo statistiky
11.
Šmídek Roman1975KST Oltec Brno A22 (8:14)15601554,6319
Elo statistiky
12.
Tupec Pavel1978SK Slatina - Brno B24 (9:15)15581592,164
Elo statistiky
13.
Třináctý Richard1976SK Slatina - Brno B20 (6:14)15451566,01-35
Elo statistiky
14.
Zaplatil Radek1977SK Slatina - Brno B33 (13:20)15411539,4619
Elo statistiky
15.
Šplíchal Jiří1963SK Kuřim A37 (12:25)15331534,85-9
Elo statistiky
16.
Charvát Vavřinec1963TJ Sokol Kobylí A31 (4:27)15211533,08-63
Elo statistiky
17.
Minstr Jan1952Orel Ivančice A39 (10:29)14911498,8136
Elo statistiky
18.
Fučík Petr1984SK Kuřim A21 (3:18)14501458,35-16
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů.
Elo statistiky
1.
Marek Jaroslav1983TJ Jiskra Strážnice B5 (4:1)17461747,08-4
Elo statistiky
2.
Martinčík Tomáš1965TJ Sokol Brno I B14 (11:3)17241719,0819
Elo statistiky
3.
Oleksík Václav1972SK Slatina - Brno B17 (13:4)16981661,0321
Elo statistiky
4.
Kvarda Lubomír1961TJ Sokol Brno I B13 (9:4)16581666,07-9
Elo statistiky
5.
Fischer Karel1997KST Oltec Brno A19 (10:9)16581661,58-13
Elo statistiky
6.
Prachař Marek1970TJ Sokol Brno I B14 (9:5)16431626,91-8
Elo statistiky
7.
Filák Tomáš1988TTC Sokol Znojmo C19 (11:8)16411643,47-17
Elo statistiky
8.
Tůma Pavel1969SK Slatina - Brno B5 (1:4)16221612,65-6
Elo statistiky
9.
Tomeček Tomáš1988TJ Jiskra Strážnice B4 (2:2)159115910
Elo statistiky
10.
Juračka Petr1965SK Slatina - Brno B3 (2:1)15691559,9810
Elo statistiky
11.
Peprný Aleš1980SK Slatina - Brno B13 (5:8)15491576,892
Elo statistiky
12.
Hanák Petr1981TJ Sokol Moravské Prusy A1 (0:1)154615460
Elo statistiky
13.
Kolbaba Bohumír1958KST Oltec Brno A12 (1:11)15231537,67-45
Elo statistiky
14.
Šmetka Miroslav1986TJ Sokol Hlubočany A8 (3:5)151615160
Elo statistiky
15.
Feith Erik1976Orel Ivančice A13 (5:8)15091510,35
Elo statistiky
16.
Musil Ondřej1975TJ Sokol Brno I B1 (0:1)15091495,72-4
Elo statistiky
17.
Goldmann Tomáš1977TTC Sokol Znojmo C17 (3:14)14831496,49-11
Elo statistiky
18.
Musil Tomáš1989TTC Sokol Znojmo C5 (1:4)14831472,1-3
Elo statistiky
19.
Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot B12 (4:8)14591468,162
Elo statistiky
20.
Peňáz Stanislav1956KST Oltec Brno A3 (1:2)14561471,742
Elo statistiky
21.
Dospíšil Jiří1945TTC Koral Tišnov C18 (4:14)14551454,590
Elo statistiky
22.
Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot B3 (0:3)14551429,970
Elo statistiky
23.
Štourač Milan1963SK Kuřim A4 (0:4)144314430
Elo statistiky
24.
Křupala Vladislav1963Orel Ivančice A7 (0:7)144214420
Elo statistiky
25.
Sedláček Zdeněk1955SK Slatina - Brno B10 (2:8)14231440,4212
Elo statistiky
26.
Mečl Zdeněk1960TTC Sokol Znojmo C5 (0:5)13991390,930
Elo statistiky
27.
Dufek Josef1972TJ Jiskra Strážnice B18 (0:18)13971411,02-31
Elo statistiky
28.
Dospíšil Pavel ml.1991TTC Koral Tišnov C10 (0:10)13971394,980
Elo statistiky
29.
Čampa Petr1961SK Slatina - Brno B4 (0:4)13941366,530
Elo statistiky
30.
Bartoš Petr1976TJ Sokol Brno I B1 (0:1)13901395,980
Elo statistiky
31.
Šťastný Pavel1979SK Kuřim A10 (0:10)138013800
Elo statistiky
32.
Vybíral Matouš2001TTC Sokol Znojmo C2 (0:2)128312830
Elo statistiky
33.
Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice B6 (0:6)12141220,670
Elo statistiky
34.
Ondrovčák Radek1999TTC Sokol Znojmo C6 (0:6)11601161,970

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS