Žebříček - RSST České Budějovice - 2017-2018 - Regionální přebor III
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Dvořák Jan2000SK Byňov B97 (92:5)13651336,99-4
Elo statistiky
2.
Červený Filip1994SK Eso Doubravice B52 (47:5)13351335,8818
Elo statistiky
3.
Zeman Jan1967TJ Sokol Kněžské Dvory B87 (72:15)13091316,216
Elo statistiky
4.
Vávra Václav1953TJ Sokol Lišov B63 (53:10)12961294,8237
Elo statistiky
5.
Luxa Josef1954TC Borek89 (77:12)12571279,2267
Elo statistiky
6.
Plachý Dušan1973TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B52 (43:9)12421235,9762
Elo statistiky
7.
Josef Smrž1955TC Borek81 (60:21)12081211,3976
Elo statistiky
8.
Michálek Jiří1951TJ Sokol Zliv B83 (57:26)11891166,2737
Elo statistiky
9.
Hrdina Karel1975TJ Sokol Kněžské Dvory B51 (33:18)11801190,48
Elo statistiky
10.
Pavel František1944TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B60 (41:19)11741173,498
Elo statistiky
11.
Vrábek Otto1980TJ Sokol Nová Ves u ČB E50 (30:20)11711203,12-45
Elo statistiky
12.
Blahovec Milan1963TJ Slovan Černý Dub E94 (71:23)11611206,97-34
Elo statistiky
13.
Šachl Jiří1968TJ Sokol Lišov B92 (59:33)11601149,4297
Elo statistiky
14.
Pešel Martin1991TJ Sokol Lišov B69 (41:28)11581148,46-6
Elo statistiky
15.
Stašek Rudolf1943SK Pedagog ČB E53 (34:19)11471138,2828
Elo statistiky
16.
Vančura Stanislav1973SK Eso Doubravice B78 (46:32)11451155,37-2
Elo statistiky
17.
Koiš David2000SK Byňov B98 (63:35)11381142,0570
Elo statistiky
18.
Kučera Vít1993KST Štěpánovice B70 (38:32)11381129,92107
Elo statistiky
19.
Pešel Jan1949TJ Motor České Budějovice A87 (53:34)11371159,87-8
Elo statistiky
20.
Fousek Pavel1950TC Borek97 (57:40)11291109,8545
Elo statistiky
21.
Bulant Marek2003TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B66 (40:26)11271116,05133
Elo statistiky
22.
Nestroj Jan1943SK Pedagog ČB E100 (56:44)11221120,4616
Elo statistiky
23.
Šibřina Zdeněk1979TJ Sokol Lišov B86 (46:40)11161133,1580
Elo statistiky
24.
Nyiri Filip1992KST Štěpánovice B86 (47:39)11151115,91129
Elo statistiky
25.
Ondr Pavel1960TC Borek56 (35:21)11141116,8118
Elo statistiky
26.
Prokop Václav1947TJ Sokol Nová Ves u ČB E77 (43:34)11091100,11-15
Elo statistiky
27.
Vobr Václav1956TJ Sokol Zliv B72 (37:35)11061092,4314
Elo statistiky
28.
Bartyzal Josef1959TJ Sokol Nová Ves u ČB E95 (45:50)10951088,8680
Elo statistiky
29.
Burian Václav1937TJ Sokol Kněžské Dvory B56 (26:30)10891095,3366
Elo statistiky
30.
Zaibl Miroslav1991TJ Slovan Černý Dub E91 (46:45)10821074,53-17
Elo statistiky
31.
Bonuš Karel1947TJ Sokol Kněžské Dvory B72 (34:38)10781098,96-4
Elo statistiky
32.
Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub E83 (43:40)10771099,76-54
Elo statistiky
33.
Šrom Jiří1953SK Byňov B72 (32:40)10721072,51-47
Elo statistiky
34.
Kučera Ladislav1954TJ Sokol Zliv B74 (30:44)10681052,45-37
Elo statistiky
35.
Šulc Vladimír1942TJ Slovan Černý Dub F73 (30:43)10671055,5415
Elo statistiky
36.
Kaše Milan1956TJ Slovan Černý Dub F86 (39:47)10501078,9111
Elo statistiky
37.
Kuliš Karel1947TJ Motor České Budějovice A95 (41:54)10391068,068
Elo statistiky
38.
Vorbis Jan1960TJ Slovan Černý Dub E99 (38:61)10381022,3-47
Elo statistiky
39.
Tetenka Stanislav1962TJ Slovan Černý Dub F89 (36:53)10371037,78-13
Elo statistiky
40.
Larisch Heinrich1942TJ Slovan Černý Dub F92 (36:56)10351055,4419
Elo statistiky
41.
Jindra Lubomír1954TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B68 (25:43)10211049,042
Elo statistiky
42.
Lenz Jakub2003TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B75 (33:42)10211043,0763
Elo statistiky
43.
Hovorka Zdeněk1943TJ Sokol Zliv B79 (29:50)10201017,9-93
Elo statistiky
44.
Jirák Radek1991TJ Sokol Nová Ves u ČB E85 (28:57)10151028,78129
Elo statistiky
45.
Pavlík Zdeněk1944TJ Motor České Budějovice A68 (23:45)10131015,0215
Elo statistiky
46.
Mráz Petr1993KST Štěpánovice B64 (20:44)1011985,8169
Elo statistiky
47.
Škoda Miroslav1976TJ Motor České Budějovice A63 (19:44)10071017,71151
Elo statistiky
48.
Jirák Jakub1999TJ Sokol Nová Ves u ČB E81 (27:54)10061022,0489
Elo statistiky
49.
Šauerová Adéla2002TJ Sokol České Budějovice F76 (19:57)996998,8972
Elo statistiky
50.
Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB E96 (43:53)9951035,43-18
Elo statistiky
51.
Major Marián1962SK Pedagog ČB E90 (24:66)973975,7236
Elo statistiky
52.
Čajan Pavel1968TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B61 (16:45)937906,8297
Elo statistiky
53.
Bečvář Václav1941TJ Motor České Budějovice A59 (8:51)926931,49-18
Elo statistiky
54.
Marek Josef1947SK Eso Doubravice B79 (12:67)926929,1835
Elo statistiky
55.
Suchý Marcel ml.1997SK Eso Doubravice B57 (3:54)910907,78-32
Elo statistiky
56.
Pechoč Šimon2001TJ Sokol České Budějovice F61 (5:56)851824,4256
Elo statistiky
57.
Tušl Mikuláš2003TJ Sokol České Budějovice F77 (3:74)839803,9123
Hráči, kteří odehráli méně než 50 zápasů.
Elo statistiky
1.
Zeman Tomáš1991TJ Sokol Kněžské Dvory B42 (38:4)14131426,662
Elo statistiky
2.
Pazderová Klára2001TJ Sokol České Budějovice F4 (4:0)13951399,66
Elo statistiky
3.
Marek Luboš ml.1996TJ Spartak Trhové Sviny o.s. B17 (15:2)13451359,3516
Elo statistiky
4.
Ptáček Petr1963TJ Sokol Zliv B23 (17:6)13351325,53-11
Elo statistiky
5.
Karabec Ivan1945TC Borek18 (15:3)13281326,1-25
Elo statistiky
6.
Tomáš Smrž1976TC Borek32 (27:5)12671283,4441
Elo statistiky
7.
Bicková Lucie1981TJ Sokol Lišov B45 (38:7)12641298,63-19
Elo statistiky
8.
Hrubý Petr1990SK Eso Doubravice B38 (32:6)12591259,158
Elo statistiky
9.
Vik Daniel1977TJ Sokol Kněžské Dvory B46 (37:9)12561234,13-27
Elo statistiky
10.
Myler Matěj2004TJ Sokol České Budějovice F40 (34:6)12431231,1150
Elo statistiky
11.
Hanžlík Jiří1970SK Byňov B5 (0:5)12231223-118
Elo statistiky
12.
Suchý Tomáš1994SK Eso Doubravice B42 (32:10)12171194,04-22
Elo statistiky
13.
Kučerová Barbora2000SK Pedagog ČB E8 (7:1)11851168,5417
Elo statistiky
14.
Hučík Eduard1973TJ Sokol České Budějovice F18 (13:5)11491170,9448
Elo statistiky
15.
Lukáč Igor1963SK Byňov B14 (3:11)11391129,31-167
Elo statistiky
16.
Ihrová Stanislava1963TJ Slovan Černý Dub F12 (5:7)11131111,9-17
Elo statistiky
17.
Hanzalová Eva1959SK Eso Doubravice B3 (3:0)10921111,736
Elo statistiky
18.
Fišer Radek1969TJ Sokol České Budějovice F30 (11:19)10791066,052
Elo statistiky
19.
Honsa Petr1987TJ Slovan Černý Dub E6 (2:4)10751077,94-10
Elo statistiky
20.
Babouček František1950TJ Slovan Černý Dub F22 (9:13)10721087,4-4
Elo statistiky
21.
Pokorný Jiří1966TJ Sokol Kněžské Dvory B19 (9:10)10541056,9314
Elo statistiky
22.
Heřman Zdeněk1956SK Byňov B6 (0:6)10521052-60
Elo statistiky
23.
Kolář Radek1981SK Byňov B41 (12:29)10441028,51-61
Elo statistiky
24.
Štěcha Josef1962SK Eso Doubravice B8 (2:6)10401036,14-8
Elo statistiky
25.
Studený Michal1995KST Štěpánovice B38 (15:23)10341031,13-50
Elo statistiky
26.
Boháček Lukáš2001TJ Sokol České Budějovice F48 (14:34)10141013,531
Elo statistiky
27.
Bromová Jana1975TJ Slovan Černý Dub F4 (2:2)10121009,295
Elo statistiky
28.
Hošna Martin2001SK Byňov B23 (7:16)996996-4
Elo statistiky
29.
Mračková Veronika1985KST Štěpánovice B43 (14:29)988992,41-24
Elo statistiky
30.
Šícha Martin1970KST Štěpánovice B26 (6:20)985978,288
Elo statistiky
31.
Erhart Zdeněk ml.1997SK Eso Doubravice B16 (4:12)948948,1758
Elo statistiky
32.
Dibďák Filip2000SK Byňov B36 (3:33)930925,1929
Elo statistiky
33.
Bašta Michal1975TJ Sokol Lišov B37 (3:34)921924,39920
Elo statistiky
34.
Supová Táňa1985TJ Sokol České Budějovice F4 (0:4)867866,49-6
Elo statistiky
35.
Kosař Petr1975KST Štěpánovice B35 (4:31)848841,7-4
Elo statistiky
36.
Micák Jiří1977SK Byňov B13 (1:12)17170
Elo statistiky
37.
Jankovski Matyáš2005SK Pedagog ČB E20 (0:20)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS