Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Mělník - 2017-2018 - Regionální přebor 2.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Švesták Petr1970Sokol Mělník - Pšovka C64 (63:1)13261326,7735
Elo statistiky
2.
Týc Petr1962TJ KRALUPY B54 (48:6)13021281,57-19
Elo statistiky
3.
Zelenka Petr1970Sokol Mělník - Pšovka C58 (54:4)12721300,87-4
Elo statistiky
4.
Procházka Stanislav1957TJ KRALUPY B62 (57:5)12551261,9749
Elo statistiky
5.
Kloda Jiří1966TJ Dynamo Nelahozeves C46 (39:7)12091236,2254
Elo statistiky
6.
Vítek Václav1962Sokol Mělník - Pšovka B57 (48:9)11901200,49-10
Elo statistiky
7.
Kloda Stanislav1999TJ Dynamo Nelahozeves C41 (33:8)11821194,4967
Elo statistiky
8.
Štros Jan1977Sokol Mělník - Pšovka B67 (54:13)11731198,9231
Elo statistiky
9.
Strnad Jiří1972TJ Start Mlékojedy A72 (58:14)11681192,78-37
Elo statistiky
10.
Kebrle Jan2000TJ Dynamo Nelahozeves C59 (43:16)11601196,86148
Elo statistiky
11.
Kůtek Jaroslav1963SK Mšeno59 (42:17)11601133,49-1
Elo statistiky
12.
Čech Miroslav1958Sokol Mělník - Pšovka C60 (47:13)11571158,989
Elo statistiky
13.
Koloc Milan1961SK Mšeno57 (39:18)11571136,4725
Elo statistiky
14.
Zajbrlík Petr1972TJ Start Mlékojedy A72 (57:15)11451139,3350
Elo statistiky
15.
Sedlák Tomáš1992SK Mšeno66 (45:21)11091095,3556
Elo statistiky
16.
Borecká Světluška1948Sokol Dolní Beřkovice C68 (43:25)10931095,6-16
Elo statistiky
17.
Carva Pavel1981Sokol Mělník - Pšovka B46 (31:15)10861072,9513
Elo statistiky
18.
Ovsenáková Alena1952TJ Dynamo Nelahozeves B69 (47:22)10841071,42-78
Elo statistiky
19.
Holina Josef1941Sokol Dolní Beřkovice C55 (30:25)10801070,28-37
Elo statistiky
20.
Karas Ivan1960TJ KRALUPY B42 (31:11)10771072,86-27
Elo statistiky
21.
Týnek Jan1958TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch63 (39:24)10121023,8687
Elo statistiky
22.
Horák Milan1973TJ Sokol Byšice A72 (45:27)10101009,4939
Elo statistiky
23.
Hájková Magdalena1974SK Mšeno49 (23:26)1001973,2472
Elo statistiky
24.
Kebrle Jakub2000TJ Dynamo Nelahozeves C46 (22:24)10001001,7678
Elo statistiky
25.
Kotrč Miloslav1975TJ Dynamo Nelahozeves B57 (30:27)1000952,3360
Elo statistiky
26.
Slapnička Karel1953TJ KRALUPY B50 (29:21)991997,683
Elo statistiky
27.
Mikyska Radek1972SK Liběchov56 (26:30)991992,1-17
Elo statistiky
28.
Novotný Petr1964TJ Start Mlékojedy A51 (28:23)980970,9119
Elo statistiky
29.
Kratochvíl Lukáš2003TJ Neratovice F61 (30:31)967966,6565
Elo statistiky
30.
Miženko Milan1991SK Liběchov42 (16:26)965968,6-45
Elo statistiky
31.
Kolka Daniel1979TJ Sokol Byšice A72 (37:35)958962,07-150
Elo statistiky
32.
Gregorová Markéta1975SK Liběchov49 (26:23)942960,0579
Elo statistiky
33.
Vít Miloslav1973SK Liběchov72 (31:41)939961,33-1
Elo statistiky
34.
Nikolov Kiril1947TJ Start Mlékojedy B73 (29:44)926915,0730
Elo statistiky
35.
Hamák Václav1969TJ Dynamo Nelahozeves B74 (40:34)917922,1552
Elo statistiky
36.
Brauner Josef1941Sokol Dolní Beřkovice C45 (15:30)904921,23-12
Elo statistiky
37.
Zelenka Rostislav1957Sokol Mělník - Pšovka C65 (27:38)903916,973
Elo statistiky
38.
Kovařík Tomáš2006TJ Neratovice F41 (16:25)898881,15105
Elo statistiky
39.
Štibinger Michal2002TJ Dynamo Nelahozeves C45 (21:24)878904,92-21
Elo statistiky
40.
Kostelecký Zdeněk1939TJ Start Mlékojedy A44 (12:32)800800,52-63
Elo statistiky
41.
Lhotský Miroslav1963TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch75 (19:56)780789,4291
Elo statistiky
42.
Kubánek Kamil1974TJ Sokol Byšice B39 (4:35)757754,06-24
Elo statistiky
43.
Žára Michal1986TJ Sokol Byšice B55 (2:53)745738,8-57
Elo statistiky
44.
Pelikán Luboš1958TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch48 (12:36)720719,1747
Elo statistiky
45.
Strnadová Kateřina2003SK Liběchov43 (5:38)680688,85-4
Elo statistiky
46.
Hora Martin1975TJ Sokol Byšice B43 (1:42)620620,36-12
Elo statistiky
47.
Vondruška Vladimír1947TJ Start Mlékojedy B57 (4:53)581575,326
Elo statistiky
48.
Pilinský Michal1994TJ Start Mlékojedy B50 (5:45)580562,3727
Elo statistiky
49.
Pokorný Dominik2004SK Liběchov38 (4:34)553570,8728
Elo statistiky
50.
Žára Robert1976TJ Sokol Byšice B56 (3:53)462488,0946
Elo statistiky
51.
Hájek Jaroslav1978TJ Sokol Byšice B70 (1:69)414413,825
Elo statistiky
52.
Čáp Kamil1965TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch45 (0:45)1981980
Hráči, kteří odehráli méně než 38 zápasů.
Elo statistiky
1.
Babák Josef1962TJ KRALUPY B35 (32:3)13081293,7315
Elo statistiky
2.
Kasáček Martin1973Sokol Mělník - Pšovka B37 (37:0)12951301,218
Elo statistiky
3.
Bulíček Michael1993TJ KRALUPY B25 (23:2)12771289,9711
Elo statistiky
4.
Tobiášek Martin1980TJ Dynamo Nelahozeves B32 (23:9)11591134,8825
Elo statistiky
5.
Eliáš Jakub1986TJ Dynamo Nelahozeves B21 (15:6)11391146,7767
Elo statistiky
6.
Danaj Milan1945Sokol Dolní Beřkovice C22 (13:9)11071113,75-57
Elo statistiky
7.
Guth Michael1999TJ Neratovice F26 (14:12)11011091,19-75
Elo statistiky
8.
Raček Jan1950Sokol Dolní Beřkovice C33 (17:16)10521005,64-12
Elo statistiky
9.
Hollein Martin1972Sokol Dolní Beřkovice C34 (20:14)10261031,451
Elo statistiky
10.
Pakandl Zbyněk1962TJ Sokol Byšice A26 (16:10)10211034,04156
Elo statistiky
11.
Pop Petr1971TJ Dynamo Nelahozeves C32 (17:15)958975,67-75
Elo statistiky
12.
Chriti Karim1993TJ Start Mlékojedy B31 (5:26)942985,39-71
Elo statistiky
13.
Horkavý Zdeněk1959TJ Dynamo Nelahozeves B37 (25:12)922899,8845
Elo statistiky
14.
Píša Martin1974TJ Sokol Byšice A21 (6:15)914898,45-107
Elo statistiky
15.
Novák Jiří1969TJ Neratovice F26 (6:20)907904,04-17
Elo statistiky
16.
Pařízek Miloslav1962TJ Sokol Byšice A36 (12:24)857860,45-19
Elo statistiky
17.
Brodský Marek2002TJ Neratovice F29 (8:21)841839,6453
Elo statistiky
18.
Ducháček Milan1969TJ Sokol Byšice A34 (14:20)824817,7417
Elo statistiky
19.
Kovařík Pavel1974TJ Neratovice F37 (6:31)820826,46-5
Elo statistiky
20.
Popová Kateřina2002TJ Dynamo Nelahozeves C32 (14:18)816826,0937
Elo statistiky
21.
Krejčí František1975TJ Sokol Byšice B25 (2:23)701682,88-3
Elo statistiky
22.
Kundera Martin1988TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch23 (0:23)660663,98-13
Elo statistiky
23.
Šebek Petr1978TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch33 (2:31)334313,6739
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů.
Elo statistiky
1.
Vedral Pavel1978TJ Dynamo Nelahozeves B4 (4:0)12921294,853
Elo statistiky
2.
Karas Jiří1983TJ Dynamo Nelahozeves B7 (7:0)12491260,80
Elo statistiky
3.
Točík Ondřej1992TJ KRALUPY B12 (10:2)12451234,92-5
Elo statistiky
4.
Stritzko Vojtěch1953SK Mšeno13 (6:7)11701174,6715
Elo statistiky
5.
Krejčí Michal1976TJ Start Mlékojedy A16 (7:9)11351127,78-72
Elo statistiky
6.
Slejška Ladislav1948TJ KRALUPY B12 (8:4)10831090,411
Elo statistiky
7.
Došlý Pavel1971TJ Sokol Byšice A4 (4:0)10831078,820
Elo statistiky
8.
Dvořák Michal2001Sokol Mělník - Pšovka B18 (8:10)10711065,7413
Elo statistiky
9.
Vaněk Jindřich1953SK Mšeno4 (2:2)1000989,233
Elo statistiky
10.
Kostrhoun Michal1968Sokol Mělník - Pšovka B7 (0:7)963967,64-32
Elo statistiky
11.
Papík Petr1967SK Mšeno18 (13:5)937926,122
Elo statistiky
12.
Grigoriadi Roman1981TJ Neratovice F13 (4:9)922923,5-5
Elo statistiky
13.
Dvořák Miroslav1969Sokol Mělník - Pšovka B14 (2:12)901901,2-13
Elo statistiky
14.
Všetečka Ondřej1978TJ Start Mlékojedy A16 (3:13)893884,54-29
Elo statistiky
15.
Polák Martin1986Sokol Dolní Beřkovice C15 (2:13)869874,047
Elo statistiky
16.
Palkovič Ivan1963TJ Start Mlékojedy B15 (4:11)868866,25-39
Elo statistiky
17.
Kovaříková Marcela1979TJ Neratovice F18 (5:13)860875,2552
Elo statistiky
18.
Polách Vojtěch2003TJ Dynamo Nelahozeves B12 (6:6)747750,1355
Elo statistiky
19.
Krejčová Eliška1927Sokol Dolní Beřkovice C16 (4:12)707703,03-41
Elo statistiky
20.
Myška Radek1967TJ Sokol Byšice B8 (0:8)6746740
Elo statistiky
21.
Vysloužil Jaroslav1960SK Mšeno10 (0:10)629633,13-6
Elo statistiky
22.
Kotrč Josef2003TJ Dynamo Nelahozeves B1 (0:1)598600,870
Elo statistiky
23.
Vítek Adam2004TJ Neratovice F4 (1:3)580601,1715
Elo statistiky
24.
Štěpán Stanislav1965TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch12 (0:12)550547,550

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline