Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Pardubický - 2018-2019 - Divize
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vrba Jan1976TJ Sokol Borová A27 (22:5)18961905,15-12
Elo statistiky
2.
Bezdíček Martin1977TJ Sokol Borová A57 (50:7)18961878,8936
Elo statistiky
3.
Štieber Břetislav1976TJ Sokol Borová A25 (22:3)18811864,1561
Elo statistiky
4.
Charvát Ondřej1996TJ Jiskra Heřmanův Městec A58 (48:10)18701872,2169
Elo statistiky
5.
Dostál Jan2002KST SK US Steinerová Choceň z.s B38 (32:6)18571851,2164
Elo statistiky
6.
Doležal Jan1990TTC Ústí nad Orlicí B48 (38:10)18321840,6632
Elo statistiky
7.
Šesták Radek1979TJ Jiskra Litomyšl A58 (41:17)18291823,02-48
Elo statistiky
8.
Hodas David1990TTC Ústí nad Orlicí B58 (46:12)18211851,7221
Elo statistiky
9.
Rybenský Dušan1974TTC Hlinsko A22 (17:5)18201823,1832
Elo statistiky
10.
Rohlík Jan ml.1972TJ Sokol Chrudim A44 (33:11)18151802,9719
Elo statistiky
11.
Čopián Štefan1954TTC Ústí nad Orlicí A55 (40:15)18141833,855
Elo statistiky
12.
Stránský Matěj1998KST SK US Steinerová Choceň z.s B59 (43:16)18141820,2523
Elo statistiky
13.
Dalecký Petr1966TTC Hlinsko A55 (35:20)18071807,29-48
Elo statistiky
14.
Netolický Lukáš1975TTC Skuteč A48 (33:15)18001794,2549
Elo statistiky
15.
Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim A57 (39:18)17961785,1434
Elo statistiky
16.
Křepelka Tomáš1968TJ Jiskra Litomyšl A32 (21:11)17941765,7711
Elo statistiky
17.
Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč A18 (12:6)17871779,7513
Elo statistiky
18.
Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim A49 (34:15)17851804,6112
Elo statistiky
19.
Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim A52 (33:19)17721779,740
Elo statistiky
20.
Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí A55 (31:24)17621786,1-43
Elo statistiky
21.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová A52 (30:22)17611769,3944
Elo statistiky
22.
Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim A53 (31:22)17571781,4953
Elo statistiky
23.
Hýbl Tomáš1967TJ Sokol Česká Třebová A44 (25:19)17571737,1452
Elo statistiky
24.
Janák Martin1966TTC Ústí nad Orlicí A59 (32:27)17491750,14-10
Elo statistiky
25.
Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč A55 (29:26)17481728,0834
Elo statistiky
26.
Bako Adam1999TJ Sokol Česká Třebová A27 (15:12)17341757,21-12
Elo statistiky
27.
Rubeš Michal1997TJ Sokol Chrudim A22 (7:15)17341741,2-56
Elo statistiky
28.
Patka Václav1982TJ Sokol Česká Třebová A53 (25:28)17291715,19-52
Elo statistiky
29.
Řezníček David1983TTC Hlinsko A45 (23:22)17251710,4755
Elo statistiky
30.
Procházka Jiří1968TTC Ústí nad Orlicí B48 (25:23)17241736,2-11
Elo statistiky
31.
Hanousek Ondřej1988TJ Sokol Chrudim A28 (16:12)17211708,1340
Elo statistiky
32.
Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí B58 (32:26)17201696,6275
Elo statistiky
33.
Mikulecký Jan1968TJ Sokol Česká Třebová A43 (23:20)17151728,2912
Elo statistiky
34.
Bezdíček Lukáš1980TTC Skuteč A53 (22:31)17131700,6-2
Elo statistiky
35.
Volhejn Jan1976TJ Jiskra Heřmanův Městec A49 (23:26)17041696,7735
Elo statistiky
36.
Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová A18 (8:10)17021711,0816
Elo statistiky
37.
Šťastný Daniel1996KST SK US Steinerová Choceň z.s B49 (26:23)17001705,6270
Elo statistiky
38.
Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl A36 (11:25)16921704,47-56
Elo statistiky
39.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim B39 (15:24)16891685,68-6
Elo statistiky
40.
Buchal Dušan1967TJ Jiskra Heřmanův Městec A50 (20:30)16891665,2718
Elo statistiky
41.
Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí A49 (21:28)16711657,3912
Elo statistiky
42.
Slavík Miroslav1971KST SK US Steinerová Choceň z.s B21 (6:15)16681673,24-11
Elo statistiky
43.
Kosek Petr1986TTC Hlinsko A51 (17:34)16511646,867
Elo statistiky
44.
Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl A49 (15:34)16511644,82-17
Elo statistiky
45.
Kršiak Tomáš1997KST SK US Steinerová Choceň z.s B41 (14:27)16461647,0443
Elo statistiky
46.
Bříza Martin1993TTC Hlinsko A31 (8:23)16401638,0213
Elo statistiky
47.
Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim B29 (6:23)16321629,91-16
Elo statistiky
48.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová A32 (9:23)16211607,7112
Elo statistiky
49.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim B36 (8:28)16201628,51-32
Elo statistiky
50.
Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim A23 (6:17)16151627,2223
Elo statistiky
51.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl A33 (9:24)16101611,82-22
Elo statistiky
52.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim A39 (8:31)16041606,84-22
Elo statistiky
53.
Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová A19 (4:15)15711569,79-6
Elo statistiky
54.
Joska Miloš1962TJ Jiskra Heřmanův Městec A37 (4:33)15641565,9-59
Elo statistiky
55.
Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová A22 (2:20)15221509,7-3
Elo statistiky
56.
Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim B30 (1:29)14371429,654
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů.
Elo statistiky
1.
Šedová Eliška2001TTC Ústí nad Orlicí B3 (3:0)16821720,8522
Elo statistiky
2.
Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí A4 (2:2)16601678,4427
Elo statistiky
3.
Polanský Jiří1973TTC Hlinsko A10 (4:6)16491643,9514
Elo statistiky
4.
Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí A3 (0:3)16401648,94-7
Elo statistiky
5.
Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim A17 (4:13)16271627,145
Elo statistiky
6.
Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim A7 (0:7)16161618,56-17
Elo statistiky
7.
Příhoda Tomáš1964KST SK US Steinerová Choceň z.s B11 (4:7)16061621,5916
Elo statistiky
8.
Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim B10 (1:9)16001600-16
Elo statistiky
9.
Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí A3 (0:3)15921580,46-2
Elo statistiky
10.
Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí B8 (1:7)15831603,831
Elo statistiky
11.
Jirka Lukáš1999TJ Sokol Chrudim A7 (1:6)15771582,96-4
Elo statistiky
12.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč A9 (0:9)15751574,25-25
Elo statistiky
13.
Zelinka Robert1966TTC Skuteč A7 (2:5)15741577,2412
Elo statistiky
14.
Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová A3 (0:3)15721566,94-4
Elo statistiky
15.
Steklý Tibor1964TJ Sokol Chrudim B4 (0:4)15661576,82-3
Elo statistiky
16.
Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl A14 (2:12)15611520,910
Elo statistiky
17.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec A14 (1:13)15441587,09-11
Elo statistiky
18.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec A11 (2:9)15291534,1223
Elo statistiky
19.
Tajovský Václav1952TJ Sokol Chrudim B3 (0:3)15011504,48-4
Elo statistiky
20.
Michek Jakub1996KST Linea Chrudim A7 (0:7)14741468,93-7
Elo statistiky
21.
Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí B8 (2:6)14701484,0217
Elo statistiky
22.
Stehlík Vojtěch1987TJ Sokol Chrudim B10 (0:10)14551451,74-2
Elo statistiky
23.
Komárek Adam2003TJ Sokol Chrudim A7 (0:7)14521471,04-6
Elo statistiky
24.
Wagner Max Richard2005TJ Jiskra Heřmanův Městec A4 (0:4)13841382,020
Elo statistiky
25.
Tichý Radek1993TJ Sokol Chrudim A4 (0:4)126912690
Elo statistiky
26.
Netolický Lukáš2002TTC Skuteč A17 (1:16)12271246,0329
Elo statistiky
27.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim A5 (0:5)11941215,460
Elo statistiky
28.
Kopáček Miroslav1960TJ Sokol Chrudim A4 (0:4)11571155,770

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS