Žebříček - Středočeský SST - 2018-2019 - Krajská soutěž 2.třídy sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kovanda Milan1973Sokol Nižbor48 (45:3)17861786,01-2
Elo statistiky
2.
Novák Petr1970TTC Kladno C37 (34:3)17391720,117
Elo statistiky
3.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník D28 (22:6)17071665,6458
Elo statistiky
4.
Frýdl Miloš1974Sokol Rudná A59 (45:14)16661657,08-4
Elo statistiky
5.
Vaktor Ivan1968STC Slaný A31 (22:9)16491631,4821
Elo statistiky
6.
Cacek Tomáš1987Sokol Rudná A52 (38:14)16301647,374
Elo statistiky
7.
Černý Martin2005STC Slaný A33 (26:7)16251607,5634
Elo statistiky
8.
Taller Filip1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy B32 (25:7)16241630,1622
Elo statistiky
9.
Moravec Milan1964Sokol Lány B58 (37:21)16201617,66-6
Elo statistiky
10.
Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník D33 (23:10)16161627,2125
Elo statistiky
11.
Rujder David1971Sokol Nižbor44 (29:15)16121597,1112
Elo statistiky
12.
Cír Radek1975KST Rakovník D18 (11:7)16051608,66-7
Elo statistiky
13.
Hluchý Marek1989Sokol Rudná A54 (40:14)16041621,27136
Elo statistiky
14.
Šapovalov Jiří1955TJ Sokol Hředle53 (33:20)16021582,5710
Elo statistiky
15.
Herink Jan1993TJ Slavoj Obecnice B38 (25:13)16001582,6333
Elo statistiky
16.
Levenec Alexandr1977TTC Kladno C50 (32:18)15961581,047
Elo statistiky
17.
Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle56 (37:19)15931588,2448
Elo statistiky
18.
Hrbek Jiří1960Sokol Lány B48 (30:18)15921608,37-42
Elo statistiky
19.
Barcal Petr1966Sokol Rudná A53 (35:18)15871609,01-10
Elo statistiky
20.
Jedlička Stanislav1959TTC Kladno C56 (37:19)15821594,57-7
Elo statistiky
21.
Šturc Jaroslav1964Sokol Nižbor49 (28:21)15821557,4811
Elo statistiky
22.
Krejčí Tomáš1989TJ Sokol Buštěhrad56 (36:20)15811570,0258
Elo statistiky
23.
Pánek Jan1968STC Slaný A37 (20:17)15751574,2115
Elo statistiky
24.
Hejda Václav ml.2002KST Rakovník D20 (11:9)15721582,71-24
Elo statistiky
25.
Hnidka Marian1975TJ Sokol Buštěhrad57 (35:22)15711563,0412
Elo statistiky
26.
Velc Tomáš1991TJ Sokol Stochov Honice36 (19:17)15631549,8511
Elo statistiky
27.
Spiegl Richard1963Sokol Lány B41 (24:17)15591541,4727
Elo statistiky
28.
Kapoun Ondřej1986KST Rakovník D53 (29:24)15531573,7533
Elo statistiky
29.
Rákosník Petr1961Sokol Nižbor45 (20:25)15431528,03-16
Elo statistiky
30.
Selement Jaroslav1967TJ Sokol Mníšek pod Brdy B37 (23:14)15391549,0646
Elo statistiky
31.
Lážnovský Jiří1959TTC Kladno C43 (21:22)15331515,66-25
Elo statistiky
32.
Chaloupka Mikuláš2005TSM Kladno54 (29:25)15251540,04138
Elo statistiky
33.
Steiner Petr1971TJ Slavoj Obecnice B53 (27:26)15251514,4233
Elo statistiky
34.
Adamczuk Janusz1981KST Rakovník D50 (25:25)15241554,8512
Elo statistiky
35.
Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle56 (24:32)15171519,08-54
Elo statistiky
36.
Stolz Daniel1974TJ Sokol Buštěhrad39 (19:20)15131505,151
Elo statistiky
37.
Krous Martin1970TSM Kladno55 (28:27)15091528,1645
Elo statistiky
38.
Steiner František1983TJ Slavoj Obecnice B33 (14:19)14961501,42-3
Elo statistiky
39.
Běloušek David1999Sokol Lány B52 (19:33)14861497,7431
Elo statistiky
40.
Žák Roman1980TJ Sokol Stochov Honice52 (21:31)14861487,4829
Elo statistiky
41.
Jedlička Jaroslav1960TJ Sokol Stochov Honice59 (22:37)14801497,58-93
Elo statistiky
42.
Fencl Petr1964TJ Sokol Stochov Honice27 (12:15)14781476,2128
Elo statistiky
43.
Janoušek Zdeněk1960TJ Sokol Stochov Honice48 (17:31)14761470,263
Elo statistiky
44.
Hájek Miroslav1975TJ Sokol Hředle33 (12:21)14681435,298
Elo statistiky
45.
Řezníček Lukáš1993TJ Sokol Buštěhrad24 (6:18)14671488,57-54
Elo statistiky
46.
Lukeš Tomáš1993TJ Slavoj Obecnice B59 (18:41)14561453-30
Elo statistiky
47.
Lepka Martin ml.1992KST Rakovník D22 (6:16)14541441,11-10
Elo statistiky
48.
Štěpán Pavel1954TJ Sokol Buštěhrad21 (9:12)14501470,69-2
Elo statistiky
49.
Kilian Vít1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy B48 (14:34)14381463,53-70
Elo statistiky
50.
Vojna Daniel2004TSM Kladno51 (17:34)14371441,1578
Elo statistiky
51.
Zamazal Pavel1962TJ Sokol Mníšek pod Brdy B47 (12:35)14311414,8724
Elo statistiky
52.
Pachman Tomáš1967TTC Kladno C33 (7:26)14231437,59-16
Elo statistiky
53.
Vajnar Luboš1988STC Slaný A27 (10:17)14181451,93-34
Elo statistiky
54.
Trpák Radek1972Sokol Lány B21 (2:19)14091405,21-13
Elo statistiky
55.
Pilecký Jiří1978TJ Slavoj Obecnice B46 (8:38)14021406,76-33
Elo statistiky
56.
Skoupil Lukáš1984TJ Sokol Mníšek pod Brdy B26 (5:21)13531345,1243
Elo statistiky
57.
Lafek Dominik2002TJ Sokol Buštěhrad41 (4:37)13401344,41-10
Elo statistiky
58.
Doležal Tomáš1988TJ Sokol Mníšek pod Brdy B19 (1:18)13171309,778
Elo statistiky
59.
Cimrmanová Eliška2002TSM Kladno33 (4:29)13041323,777
Elo statistiky
60.
Archmann Jiří1992TSM Kladno28 (4:24)12871336,4557
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů.
Elo statistiky
1.
Sajdl Vladimír1960STC Slaný A16 (10:6)16701662,19-21
Elo statistiky
2.
Moravec Petr st.1960Sokol Lány B11 (9:2)16281616,6116
Elo statistiky
3.
Zýmová Pavla1971STC Slaný A16 (11:5)15771539,7346
Elo statistiky
4.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník D3 (2:1)15681576,591
Elo statistiky
5.
Macák Petr1960STC Slaný A17 (5:12)15641561,82-49
Elo statistiky
6.
Poláček Vladimír1953STC Slaný A6 (4:2)15511550,8611
Elo statistiky
7.
Froněk Petr1961KST Rakovník D9 (5:4)15481540,9916
Elo statistiky
8.
Rampa Ladislav1950STC Slaný A2 (0:2)15091509-8
Elo statistiky
9.
Pech Jan1968Sokol Nižbor4 (2:2)15021497,014
Elo statistiky
10.
Plecitý Lukáš1988Sokol Rudná A9 (5:4)14791466,779
Elo statistiky
11.
Tuček Miroslav1963TTC Kladno C1 (0:1)14711449,03-4
Elo statistiky
12.
Materna George1989STC Slaný A9 (4:5)14681472,55-7
Elo statistiky
13.
Šmíd Miroslav1954Sokol Nižbor5 (3:2)14621475,079
Elo statistiky
14.
Vesecký David2006STC Slaný A3 (1:2)14591484,544
Elo statistiky
15.
Jirkovský Václav1956Sokol Lány B7 (0:7)14511430,07-15
Elo statistiky
16.
Horský Jindřich1949STC Slaný A4 (1:3)14411444,65-5
Elo statistiky
17.
Plachý Josef1947TSM Kladno3 (1:2)142814286
Elo statistiky
18.
Řeháček Jiří2007STC Slaný A2 (0:2)14121435,31-3
Elo statistiky
19.
Horbaj Dušan1980TTC Kladno C12 (1:11)14091404,94-6
Elo statistiky
20.
Beránek Josef1958TJ Sokol Hředle8 (1:7)13991411,147
Elo statistiky
21.
Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle15 (6:9)13811408,0424
Elo statistiky
22.
Vitner Radim1976TJ Sokol Hředle4 (0:4)13781356,390
Elo statistiky
23.
Dvořák Jan1963Sokol Nižbor4 (0:4)13781353,66-9
Elo statistiky
24.
Hakl Petr1969Sokol Nižbor7 (3:4)13761369,6717
Elo statistiky
25.
Jelínek Vladimír1964Sokol Rudná A4 (2:2)13381312,9829
Elo statistiky
26.
Homolka Tomáš1972Sokol Nižbor1 (1:0)13281318,797
Elo statistiky
27.
Freisleben Zdeněk1955TJ Sokol Mníšek pod Brdy B12 (0:12)13201310,73-12
Elo statistiky
28.
Martínek Jaromír1962TJ Sokol Hředle7 (0:7)12791317,19-7
Elo statistiky
29.
Chadima Ondřej2005STC Slaný A3 (0:3)12461223,990
Elo statistiky
30.
Hudeček Josef1968TJ Sokol Stochov Honice7 (1:6)12321232,138
Elo statistiky
31.
Sláma Jan1951TJ Sokol Buštěhrad4 (0:4)11891175,840
Elo statistiky
32.
Mikulík Martin1999TSM Kladno4 (0:4)11371149,440
Elo statistiky
33.
Táborský Oldřich1959TJ Sokol Buštěhrad3 (0:3)11281138,690
Elo statistiky
34.
Krob Pavel1969TJ Sokol Stochov Honice4 (0:4)11191121,53-1

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS