Žebříček - Středočeský SST - 2018-2019 - Krajská soutěž 1.třídy sk.B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Jícha David1998TTC Říčany A69 (64:5)18841945,98-47
Elo statistiky
2.
Slavík Radek2000SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B49 (39:10)18011814,7421
Elo statistiky
3.
Antoš Petr1992TJ Sokol Mnichovo Hradiště B40 (32:8)17901785,3145
Elo statistiky
4.
Zatřepálek Pavel1968TTC Brandýs nad Labem C72 (51:21)17651775,1727
Elo statistiky
5.
Kaipr Petr1965TJ Sokol Libice nad Cidlinou59 (42:17)17651767,51-69
Elo statistiky
6.
Wagner Jaroslav st.1958TJ Sadská B65 (38:27)17551743,87-79
Elo statistiky
7.
Randák Adam1975TJ Sokol Velké Popovice54 (34:20)17541746,1350
Elo statistiky
8.
Kučera Pavel1971TJ Sokol Krchleby A61 (41:20)17501764,11-10
Elo statistiky
9.
Dvořák Zdeněk1967TJ Neratovice B69 (46:23)17481741,9764
Elo statistiky
10.
Dvořák Jan ml.1972TJ Neratovice B39 (24:15)17411745,84-23
Elo statistiky
11.
Bittner Miloslav1977TJ Sokol Krchleby A65 (43:22)17391747,2627
Elo statistiky
12.
Klimek Tomáš1990TJ Sokol Velké Popovice52 (35:17)17381773,5-5
Elo statistiky
13.
Matějka Martin1976TJ Sokol Libice nad Cidlinou58 (40:18)17381749,23-29
Elo statistiky
14.
Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy60 (33:27)17331707,1546
Elo statistiky
15.
Zaplatílek Ctibor1978ST EUROMASTER Kolín C45 (29:16)17311721,2-20
Elo statistiky
16.
Bříza Josef ml.1977TTC Říčany A25 (16:9)17221718,0815
Elo statistiky
17.
Jančiga Roman1981TJ Sokol Velké Popovice41 (23:18)17191733,5273
Elo statistiky
18.
Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy73 (43:30)17191712,91-12
Elo statistiky
19.
Jindra Josef1951ST EUROMASTER Kolín C42 (27:15)17181721,0719
Elo statistiky
20.
Beran Martin1975TJ Sadská B60 (38:22)17181713,9744
Elo statistiky
21.
Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs nad Labem C57 (33:24)17111740,2868
Elo statistiky
22.
Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs nad Labem C26 (13:13)17111707,270
Elo statistiky
23.
Boháč Milan1954TJ Sokol Krchleby A61 (30:31)17061688,39-8
Elo statistiky
24.
Polívková Barbora2000SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B24 (16:8)17051715,1113
Elo statistiky
25.
Trávníček Luboš1972TJ Sokol Mnichovo Hradiště B69 (39:30)17031718,2136
Elo statistiky
26.
Pavlíček Martin1987TTC Říčany A57 (36:21)17011719,3667
Elo statistiky
27.
Kapras Karel1986TTC Bělá pod Bezdězem B64 (42:22)17001711,25-26
Elo statistiky
28.
Pekárek František st.1966TJ Sokol Libice nad Cidlinou54 (29:25)17001682,3318
Elo statistiky
29.
Suchomel Tomáš1965TJ Sadská B44 (25:19)17001674,1547
Elo statistiky
30.
Pokorný Roman1964TTC Říčany A51 (30:21)16871691,8224
Elo statistiky
31.
Lhoták Jakub1992ST EUROMASTER Kolín C58 (34:24)16851704,19-21
Elo statistiky
32.
Sádlo Josef1973TJ Sokol Krchleby A40 (19:21)16831679,467
Elo statistiky
33.
Doležal Martin1998ST EUROMASTER Kolín C50 (26:24)16811683,2725
Elo statistiky
34.
Hameta Oldřich1967SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B59 (27:32)16811668,3232
Elo statistiky
35.
Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby A29 (16:13)16801696,3956
Elo statistiky
36.
Paroulek Milan1962TJ Sokol Libice nad Cidlinou63 (29:34)16711658,18-8
Elo statistiky
37.
Vojáček Jiří1979TJ Sadská B41 (20:21)16681673,864
Elo statistiky
38.
Balcar Miroslav1972TTC Bělá pod Bezdězem B55 (29:26)16441649,5417
Elo statistiky
39.
Beniš Ondřej1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště B62 (26:36)16351620,1524
Elo statistiky
40.
Kamarýt Jiří1990SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B24 (6:18)16341625,07-72
Elo statistiky
41.
Michal Jiří1963TJ Neratovice B68 (27:41)16331631,8124
Elo statistiky
42.
Mifka Alexius1962TTC Brandýs nad Labem C23 (9:14)16311647,5-3
Elo statistiky
43.
Kastner Patrik1974TJ Sokol Mnichovo Hradiště B36 (16:20)16311627,686
Elo statistiky
44.
Herout Tomáš1985SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B58 (20:38)16241626,96-17
Elo statistiky
45.
Sauer Ondřej1996TJ Neratovice B44 (17:27)16231633,3343
Elo statistiky
46.
Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs nad Labem C72 (23:49)16101601,0747
Elo statistiky
47.
Malý Petr1975TTC Bělá pod Bezdězem B65 (22:43)16091598,04-36
Elo statistiky
48.
Lambert Zbyněk1956TJ Sokol Velké Popovice61 (19:42)16081608,1712
Elo statistiky
49.
Stupavský Milan1966TJ Sokol Velké Popovice57 (20:37)16031622,34-21
Elo statistiky
50.
Durdis Petr ml.1979TJ Sokol Kosmonosy52 (15:37)15981610,6-94
Elo statistiky
51.
Bříška Jan1991TJ Sokol Kosmonosy62 (14:48)15841553,351
Elo statistiky
52.
Strnadová Karolína2003TJ Sokol Velké Popovice31 (12:19)15781599,47116
Elo statistiky
53.
Blecha David1997TTC Bělá pod Bezdězem B23 (5:18)15711574,4141
Elo statistiky
54.
Pleticha Vladimír1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště B23 (5:18)15681572,26-5
Elo statistiky
55.
Šlechta Jaroslav1967TJ Neratovice B58 (13:45)15431554,2842
Elo statistiky
56.
Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem B24 (2:22)15001493,94-5
Elo statistiky
57.
Plíhal Martin1970TTC Říčany A27 (7:20)14511464,0610
Elo statistiky
58.
Strnad Martin1998TJ Sokol Velké Popovice24 (1:23)14131413,858
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pilner Jaroslav1971ST EUROMASTER Kolín C21 (20:1)18811883,0219
Elo statistiky
2.
Kaňka Luděk st.1964TTC Bělá pod Bezdězem B13 (11:2)18181826,17-5
Elo statistiky
3.
Procházka Miroslav ml.1970TJ Sokol Krchleby A7 (6:1)17851773,1512
Elo statistiky
4.
Šlapáček Martin1986TTC Bělá pod Bezdězem B6 (5:1)17371741,777
Elo statistiky
5.
Špinar Rostislav1979TJ Sadská B16 (15:1)17191748,6185
Elo statistiky
6.
Uksa Tomáš1971TTC Říčany A21 (14:7)16971698,7936
Elo statistiky
7.
Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem B3 (3:0)1696170122
Elo statistiky
8.
Kurel David1982TJ Sadská B4 (3:1)16671670,0512
Elo statistiky
9.
Stárek Karel st.1956TTC Říčany A4 (2:2)16531671,99-8
Elo statistiky
10.
Dusil Petr1999TJ Sokol Mnichovo Hradiště B22 (10:12)16291650,7116
Elo statistiky
11.
Dvořák Jaroslav1971TJ Sadská B15 (4:11)16271621,25-31
Elo statistiky
12.
Semrád Petr1980TJ Sokol Velké Popovice2 (1:1)16251634,791
Elo statistiky
13.
Vydra Milan1969TJ Sadská B10 (2:8)16141615,29-12
Elo statistiky
14.
Němec Marek1995SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B13 (4:9)16031590,2643
Elo statistiky
15.
Zajíček Petr1962TJ Sokol Kosmonosy12 (5:7)15951584,6340
Elo statistiky
16.
Motl Milan1975TJ Sadská B7 (2:5)15941599,217
Elo statistiky
17.
Stárek Karel ml.1979TTC Říčany A7 (4:3)15931566,5521
Elo statistiky
18.
Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín C13 (3:10)15891584,13-18
Elo statistiky
19.
Martin Petr1980TJ Sadská B15 (6:9)15821597,9420
Elo statistiky
20.
Jandejsek Pavel1985SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B20 (4:16)15801603,01-28
Elo statistiky
21.
Grill Josef1967TTC Bělá pod Bezdězem B4 (2:2)15761584,1820
Elo statistiky
22.
Jaroň Daniel2002TJ Sokol Krchleby A17 (5:12)15731578,82-15
Elo statistiky
23.
Holman Martin1967ST EUROMASTER Kolín C9 (0:9)15711581,65-31
Elo statistiky
24.
Knobloch Pavel1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště B8 (1:7)15671572,05-16
Elo statistiky
25.
Voráč Jiří1982TTC Říčany A3 (0:3)15571557-5
Elo statistiky
26.
Jelínek Pavel1977TJ Neratovice B13 (4:9)15501571,511
Elo statistiky
27.
Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín C5 (0:5)15451538,98-10
Elo statistiky
28.
Němeček Jakub1989TJ Neratovice B3 (0:3)15311540,39-4
Elo statistiky
29.
Černý Roman1980TTC Říčany A3 (1:2)15281526,683
Elo statistiky
30.
Bleha Lukáš1991SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B6 (0:6)15191514,05-20
Elo statistiky
31.
Počarovský Pavel1975TJ Sadská B4 (1:3)15141506,434
Elo statistiky
32.
Ivan Milan1964TTC Brandýs nad Labem C15 (6:9)15121541,6835
Elo statistiky
33.
Sláčal Pavel2004TJ Sadská B3 (0:3)15121502,6-2
Elo statistiky
34.
Hendrych Ladislav1983TTC Brandýs nad Labem C6 (2:4)15091522,8716
Elo statistiky
35.
Horsák Oldřich1960TJ Sokol Kosmonosy17 (1:16)14941484,57-3
Elo statistiky
36.
Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs nad Labem C2 (1:1)14931480,6818
Elo statistiky
37.
Špitálský Ladislav1962TJ Sokol Krchleby A7 (0:7)14921482,63-4
Elo statistiky
38.
Heřmanský Miroslav1960TJ Sokol Libice nad Cidlinou3 (0:3)14401440-9
Elo statistiky
39.
Herout Václav1981SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2 (0:2)14381456,91-1
Elo statistiky
40.
Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby A9 (0:9)14291438,55-6
Elo statistiky
41.
Válek Zdeněk1974TJ Neratovice B3 (0:3)14231410,670
Elo statistiky
42.
Kočiš Ludovít1970TJ Neratovice B3 (0:3)14141404,4-1
Elo statistiky
43.
Jandejsek Zdeněk1982SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B8 (0:8)14111411,31-5
Elo statistiky
44.
Janda Martin1978TJ Sokol Krchleby A3 (0:3)14091397,290
Elo statistiky
45.
Maršál Petr1964TJ Sokol Velké Popovice3 (0:3)13741382,040
Elo statistiky
46.
Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště B5 (0:5)13431351,10
Elo statistiky
47.
Pekárek František1999TJ Sokol Libice nad Cidlinou10 (0:10)13111302,97-2
Elo statistiky
48.
Hampejs Tomáš1984TJ Neratovice B3 (0:3)12931296,430
Elo statistiky
49.
Veselý Martin2004TJ Sokol Kosmonosy7 (0:7)12021231,280
Elo statistiky
50.
Šiler Jiří1946TJ Sokol Velké Popovice5 (0:5)11581140,180
Elo statistiky
51.
Dolejš Ladislav2003SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2 (0:2)10781057,930
Elo statistiky
52.
Förster Vojtěch2006SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2 (0:2)829824,550

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS