Žebříček - Středočeský SST - 2018-2019 - Krajská soutěž 2.třídy sk.B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Růžička Josef1962TJ Sokol Hořovice B45 (43:2)17991791,6111
Elo statistiky
2.
Srch Radek1977TJ Slavoj Obecnice A60 (54:6)17771766,397
Elo statistiky
3.
Pěnkavová Kristýna2002ST Benešov A20 (17:3)17051678,9527
Elo statistiky
4.
Dohnal Jaroslav1988ST Benešov A46 (39:7)17011671,76-7
Elo statistiky
5.
Gruber Martin1976TJ Sokol Hudlice B51 (43:8)16831698,885
Elo statistiky
6.
Jirouch Tomáš1973TJ Sokol Hořovice B54 (39:15)16661660,560
Elo statistiky
7.
Eisenreich Jindřich ml.1976TJ Spartak Rožmitál36 (26:10)16661657,43-28
Elo statistiky
8.
Křivánek Aleš1990TJ Spartak Rožmitál61 (46:15)16431648,241
Elo statistiky
9.
Šturc Jiří1989ST Benešov A45 (33:12)16401648,3-30
Elo statistiky
10.
Haník Josef1961SK Březnice B55 (44:11)16401642,3818
Elo statistiky
11.
Drož Jan1965TJ Sokol Hudlice B38 (27:11)16321618,253
Elo statistiky
12.
Stehlík Jan ml.1993TJ Sokol Hudlice B43 (29:14)16271629,92-19
Elo statistiky
13.
Bláha Hynek2000TJ Broumy32 (24:8)16161612,451
Elo statistiky
14.
Vychodil Luděk1966TTC Kladno D58 (33:25)16121603,9-21
Elo statistiky
15.
Volek Václav1989TJ Spartak Čenkov33 (23:10)16111645,52-30
Elo statistiky
16.
Rosa Martin1971TJ Broumy48 (34:14)16111603,03101
Elo statistiky
17.
Betuštiak Petr1977ST Benešov A59 (44:15)16091615,62-20
Elo statistiky
18.
Drbohlav Marek1970TJ Sokol Mníšek pod Brdy C60 (38:22)16041599,4332
Elo statistiky
19.
Bohdan Luděk1967TJ Sokol Králův Dvůr B23 (12:11)16001604,51-25
Elo statistiky
20.
Tůma Radek1992TJ Slavoj Obecnice A51 (31:20)15951582,8380
Elo statistiky
21.
Silavecký Ladislav1974TJ Spartak Rožmitál61 (39:22)15831608,914
Elo statistiky
22.
Procházka Ondřej1997TTC Kladno D44 (24:20)15761550,157
Elo statistiky
23.
Kunc Petr1970TJ Sokol Žebrák56 (30:26)15751555,94-26
Elo statistiky
24.
Hála Pavel1977TJ Slavoj Obecnice A46 (28:18)15671568,9430
Elo statistiky
25.
Jelínek Kryštof2002TTC Kladno D36 (24:12)15551591,8289
Elo statistiky
26.
Barta Ivan1977ST Benešov A46 (29:17)15551586,62-4
Elo statistiky
27.
Šimek Jakub1994SK Březnice B56 (32:24)15431567,58-44
Elo statistiky
28.
Pospíšil Antonín1964TJ Sokol Mníšek pod Brdy C47 (24:23)15381533,59-12
Elo statistiky
29.
Stacho Libor1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy C59 (31:28)15311540,3622
Elo statistiky
30.
Křikava Richard1994TJ Sokol Králův Dvůr B56 (26:30)15231513,8523
Elo statistiky
31.
Petráň Zdeněk1985TJ Slavoj Obecnice A57 (26:31)15231503,318
Elo statistiky
32.
Škrabal Radek1987TJ Spartak Čenkov26 (11:15)15121535,3-34
Elo statistiky
33.
Lev Daniel1996TJ Sokol Hudlice B60 (29:31)15071507,0125
Elo statistiky
34.
Soused Milan1970SK Březnice B41 (22:19)14951521,9827
Elo statistiky
35.
Ulbrich Petr1981TJ Broumy43 (19:24)14931504,77-1
Elo statistiky
36.
Mašek Josef1963TJ Broumy55 (18:37)14761432,35-22
Elo statistiky
37.
Michal Radek1976SK Březnice B53 (22:31)14691489,09-12
Elo statistiky
38.
Škrabal Jaroslav1961TJ Spartak Čenkov26 (8:18)14631483,5-14
Elo statistiky
39.
Kunc Jaroslav1969TJ Sokol Žebrák55 (19:36)14611457,0624
Elo statistiky
40.
Müller Jiří1976TJ Sokol Žebrák43 (17:26)14581432,5534
Elo statistiky
41.
Hlobil Stanislav1974TTC Kladno D19 (6:13)14481481,0913
Elo statistiky
42.
Štefan Radko1968TJ Spartak Rožmitál59 (20:39)14421457,98-19
Elo statistiky
43.
Červenka Miroslav1964TJ Sokol Hořovice B27 (4:23)14421398,71-20
Elo statistiky
44.
Čepelák Vladimír st.1959TJ Sokol Hořovice B44 (13:31)14371430,4311
Elo statistiky
45.
Čepelák Vladimír ml.1988TJ Sokol Hořovice B60 (15:45)14351407,2815
Elo statistiky
46.
Vrecion Jiří1999TJ Sokol Králův Dvůr B25 (8:17)14331447,059
Elo statistiky
47.
Vospálek Miroslav1948TTC Kladno D26 (7:19)14241447,7717
Elo statistiky
48.
Svoboda Jaromír1973TJ Sokol Žebrák35 (13:22)14201434,398
Elo statistiky
49.
Horák Ondřej1990TJ Sokol Mníšek pod Brdy C22 (5:17)14151427,7614
Elo statistiky
50.
Hykl Václav1992TJ Spartak Rožmitál24 (7:17)14111424,46-10
Elo statistiky
51.
Ječmen Jaroslav1962TJ Spartak Čenkov37 (10:27)14051427,7710
Elo statistiky
52.
Konopásek Miroslav1960TJ Broumy42 (10:32)13941403,8129
Elo statistiky
53.
Tůma Martin1982TJ Sokol Mníšek pod Brdy C28 (6:22)13911389,11-10
Elo statistiky
54.
Moravec Patrik1977TJ Spartak Čenkov34 (6:28)13791381,9415
Elo statistiky
55.
Ondráček Oldřich1987TJ Spartak Čenkov34 (7:27)13711387,81-15
Elo statistiky
56.
Macháček Pavel st.1963TJ Sokol Mníšek pod Brdy C20 (3:17)13711375,683
Elo statistiky
57.
Břížďala Miroslav ml.1995TJ Sokol Králův Dvůr B19 (2:17)13681356,285
Elo statistiky
58.
Mašková Marie1997TJ Broumy23 (4:19)13661376,418
Elo statistiky
59.
Kračmer Matěj2000TJ Sokol Králův Dvůr B33 (4:29)12991300,935
Elo statistiky
60.
Rada Jonáš2000TJ Sokol Králův Dvůr B19 (0:19)11911204,43-1
Elo statistiky
61.
Čepelák Miroslav1981TJ Spartak Čenkov21 (0:21)11561162,80
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů.
Elo statistiky
1.
Prágr Lukáš1987TTC Kladno D18 (16:2)17041720,9120
Elo statistiky
2.
Mikulejský Filip1999TTC Kladno D12 (8:4)16201593,3819
Elo statistiky
3.
Kubát Pavel1954TJ Spartak Čenkov8 (3:5)16091609-10
Elo statistiky
4.
Petrovic Pavel1964SK Březnice B11 (8:3)1587158533
Elo statistiky
5.
Sobková Martina1988TJ Sokol Králův Dvůr B14 (9:5)15131522,6882
Elo statistiky
6.
Křemen Josef1973TJ Sokol Žebrák4 (2:2)14891491,51-5
Elo statistiky
7.
Roztočil Jiří1961TJ Sokol Žebrák8 (2:6)14791466,065
Elo statistiky
8.
Vinš Karel1956TJ Spartak Čenkov8 (2:6)14411431,96-14
Elo statistiky
9.
Brabenec Václav1959TJ Slavoj Obecnice A10 (4:6)14341426,930
Elo statistiky
10.
Bielčik Miroslav1982TJ Sokol Králův Dvůr B4 (2:2)14191398,7315
Elo statistiky
11.
Rybička Jan1986TTC Kladno D4 (0:4)14111439,66-12
Elo statistiky
12.
Lev Leoš1963TJ Sokol Hudlice B13 (4:9)14081403,1624
Elo statistiky
13.
Vaculík Stanislav ml.1997TJ Sokol Hudlice B13 (6:7)13701380,4138
Elo statistiky
14.
Spousta David1997TJ Sokol Žebrák13 (0:13)13691354,66-9
Elo statistiky
15.
Lupínková Lucie1988TJ Sokol Králův Dvůr B4 (1:3)13451351,998
Elo statistiky
16.
Richterová Eva1957TJ Sokol Králův Dvůr B5 (0:5)13221334,71-11
Elo statistiky
17.
Strejc Václav1969TTC Kladno D12 (2:10)13201363,61-8
Elo statistiky
18.
Šlosar Roman1974TJ Sokol Žebrák6 (0:6)12961309,29-5
Elo statistiky
19.
Bartůněk David1998TJ Sokol Hudlice B8 (1:7)12851272,6720
Elo statistiky
20.
Plíšek Pavel2008ST Benešov A6 (1:5)12701282,215
Elo statistiky
21.
Zíma Radek1976TJ Sokol Žebrák10 (0:10)12531232,33-1
Elo statistiky
22.
Hlaváček Jan1952TTC Kladno D7 (0:7)12071202,06-1
Elo statistiky
23.
Hucek Filip2003TJ Sokol Králův Dvůr B12 (0:12)11281129,250
Elo statistiky
24.
Hlaváček Jan1976TJ Sokol Králův Dvůr B2 (0:2)10431051,640
Elo statistiky
25.
Steinerová Vanessa2005TJ Slavoj Obecnice A5 (0:5)928950,620
Elo statistiky
26.
Kosová Magdalena2005TJ Spartak Čenkov4 (0:4)6486480

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS