Žebříček - Středočeský SST - 2018-2019 - Krajská soutěž 2.třídy sk.C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Uher Petr1972TJ Sokol Kutná Hora B38 (36:2)18111816,3-4
Elo statistiky
2.
Sosnovec Martin1973TJ Sokol Čáslav A26 (23:3)17021700,2421
Elo statistiky
3.
Šlapáček Martin1986TTC Bělá pod Bezdězem C33 (28:5)16841681,0814
Elo statistiky
4.
Koždoň Roman1981TJ Sokol Čáslav A25 (18:7)16771710,38-40
Elo statistiky
5.
Niems Dušan1978TJ AŠ Mladá Boleslav B32 (23:9)16761662,076
Elo statistiky
6.
Danaj Tomáš1974Sokol Dolní Beřkovice A34 (24:10)16591660,56-33
Elo statistiky
7.
Pácha Robin1992TJ AŠ Mladá Boleslav B26 (20:6)16511656,4316
Elo statistiky
8.
Kouřil Lubomír1982TJ AŠ Mladá Boleslav B36 (27:9)16491653,4826
Elo statistiky
9.
Lövl Jan1984TJ Sokol Čáslav A31 (27:4)16491639,9250
Elo statistiky
10.
Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem C21 (17:4)16411638,6119
Elo statistiky
11.
Ptáčník Martin1989SK Viktorie Ořech A23 (15:8)16191598,2614
Elo statistiky
12.
Dusil Petr1999TJ Sokol Mnichovo Hradiště C36 (23:13)16181626,77
Elo statistiky
13.
Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby B15 (11:4)16151605,513
Elo statistiky
14.
Kloz Daniel1989SK Městec Králové A31 (21:10)16121648,45-24
Elo statistiky
15.
Bureš Bohumil1972TJ Sokol Kutná Hora B26 (15:11)15961601,27-9
Elo statistiky
16.
Hrobař Jaroslav1965TJ Sokol Čáslav A28 (17:11)15961597,95-10
Elo statistiky
17.
Hrdý Radek1995Sokol Dolní Beřkovice A28 (17:11)15871605,89-26
Elo statistiky
18.
Jaroň Daniel2002TJ Sokol Krchleby B35 (21:14)15861591,99-14
Elo statistiky
19.
Procházka Roman1979SK Městec Králové A40 (24:16)15761544,4644
Elo statistiky
20.
Liberský Karel1974TJ Sokol Kutná Hora B30 (17:13)15731572,9619
Elo statistiky
21.
Pleticha Vladimír1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště C27 (20:7)15641552,0469
Elo statistiky
22.
Grill Josef1967TTC Bělá pod Bezdězem C34 (20:14)15611553,1610
Elo statistiky
23.
Regimon Tomáš1996SK Městec Králové A37 (21:16)15601556,5740
Elo statistiky
24.
Růžička Dušan1972TJ Sokol Kutná Hora B28 (16:12)15581564,5428
Elo statistiky
25.
Knobloch Pavel1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště C14 (8:6)15491535,4541
Elo statistiky
26.
Rubín Pavel1974TJ Sokol Všetaty A38 (16:22)15481511,43-6
Elo statistiky
27.
Ivan Milan1964TTC Brandýs nad Labem D37 (18:19)15441553,563
Elo statistiky
28.
Jelínek Pavel1977TJ Neratovice C34 (20:14)15431516,6574
Elo statistiky
29.
Kulíšek Milan1966TJ Sokol Všetaty A37 (18:19)15421540,9510
Elo statistiky
30.
Koloc Jaroslav1979TJ Sokol Mnichovo Hradiště C33 (17:16)15291517,4370
Elo statistiky
31.
Kroupa Milan1965TJ Sokol Mnichovo Hradiště C26 (11:15)15241556,73-36
Elo statistiky
32.
Havel Martin1977TJ Sokol Krchleby B16 (6:10)15161511,46-4
Elo statistiky
33.
Hrdý Miroslav1967Sokol Dolní Beřkovice A42 (15:27)15081531,25-40
Elo statistiky
34.
Halama Jiří1963Sokol Dolní Beřkovice A32 (12:20)15051507,410
Elo statistiky
35.
Havlík Vít2002TJ AŠ Mladá Boleslav B17 (7:10)15041524,6612
Elo statistiky
36.
Strnad Richard1997TTC Brandýs nad Labem D23 (10:13)15011495,78
Elo statistiky
37.
Botka Jan2001TJ AŠ Mladá Boleslav B19 (8:11)15011477,5855
Elo statistiky
38.
Bíba Jaroslav1951TJ Sokol Všetaty A24 (10:14)14971507,092
Elo statistiky
39.
Moulis Pavel1968TJ Sokol Všetaty A16 (4:12)14931507,77-23
Elo statistiky
40.
Hendrych Ladislav1983TTC Brandýs nad Labem D33 (11:22)14921484,94-7
Elo statistiky
41.
Skřivánek Jiří1973SK Viktorie Ořech A29 (10:19)14921462,7128
Elo statistiky
42.
Krasničan Jaroslav1977SK Viktorie Ořech A19 (2:17)14821520,58-68
Elo statistiky
43.
Němeček Jakub1989TJ Neratovice C30 (16:14)14751492,4250
Elo statistiky
44.
Kaňka Jakub1987TTC Bělá pod Bezdězem C26 (11:15)14751485,881
Elo statistiky
45.
Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem C21 (6:15)14751460,1-10
Elo statistiky
46.
Kubánek Josef1961SK Městec Králové A30 (10:20)14641465,53-3
Elo statistiky
47.
Vošahlík Radek1976TTC Brandýs nad Labem D16 (5:11)14551454,9717
Elo statistiky
48.
Růžička Zdeněk1959TJ Sokol Všetaty A36 (12:24)14531479,94
Elo statistiky
49.
Kořínek Milan1976TJ Sokol Kutná Hora B20 (6:14)14471465,26
Elo statistiky
50.
Vaníček Martin1998SK Městec Králové A14 (3:11)14421447,160
Elo statistiky
51.
Špitálský Ladislav1962TJ Sokol Krchleby B25 (8:17)14311442,76-21
Elo statistiky
52.
Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby B21 (4:17)14261402,140
Elo statistiky
53.
Novák Marek1996SK Viktorie Ořech A27 (6:21)14221419,798
Elo statistiky
54.
Pelant Jiří1979TTC Brandýs nad Labem D16 (0:16)14121396,49-29
Elo statistiky
55.
Válek Zdeněk1974TJ Neratovice C20 (4:16)13981395,511
Elo statistiky
56.
Janda Martin1978TJ Sokol Krchleby B13 (0:13)13911405,42-46
Hráči, kteří odehráli méně než 13 zápasů.
Elo statistiky
1.
Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs nad Labem D11 (11:0)17011665,526
Elo statistiky
2.
Kastner Patrik1974TJ Sokol Mnichovo Hradiště C4 (1:3)16331618,49-16
Elo statistiky
3.
Sádlo Josef1973TJ Sokol Krchleby B12 (8:4)16261639,02-6
Elo statistiky
4.
Beniš Ondřej1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště C4 (3:1)15981618,080
Elo statistiky
5.
Čubová Jana1988TJ Neratovice C12 (8:4)15681566,1517
Elo statistiky
6.
Šmidrkal Dobroslav1964SK Městec Králové A5 (3:2)15331537,297
Elo statistiky
7.
Šlechta Jaroslav1967TJ Neratovice C11 (5:6)15171519,09-9
Elo statistiky
8.
Kaňka Luděk ml.1990TTC Bělá pod Bezdězem C3 (0:3)15011506,33-18
Elo statistiky
9.
Shmatkov Taras1986TJ AŠ Mladá Boleslav B4 (3:1)1488148812
Elo statistiky
10.
Blecha David1997TTC Bělá pod Bezdězem C10 (5:5)14811468,99-1
Elo statistiky
11.
Čuba Milan1965TJ Neratovice C11 (4:7)14751464,8719
Elo statistiky
12.
Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs nad Labem D7 (4:3)14741488,097
Elo statistiky
13.
Plaček Jiří1987SK Městec Králové A4 (2:2)14691482,229
Elo statistiky
14.
Weisser Petr1984TJ Neratovice C4 (0:4)14251413,32-11
Elo statistiky
15.
Škoda Jiří1992SK Viktorie Ořech A9 (3:6)14071395,5617
Elo statistiky
16.
Kočiš Ludovít1970TJ Neratovice C12 (2:10)14011392,36-19
Elo statistiky
17.
Kepka Jaroslav ml.2001TJ Sokol Kutná Hora B2 (0:2)13671353,55-4
Elo statistiky
18.
Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště C7 (3:4)13611352,029
Elo statistiky
19.
Papež Miloslav1989Sokol Dolní Beřkovice A8 (0:8)13561404,01-10
Elo statistiky
20.
Vávra Aleš1998SK Viktorie Ořech A6 (2:4)13521365,659
Elo statistiky
21.
Hnízdil Tomáš ml.2006TTC Brandýs nad Labem D2 (0:2)13071303,840
Elo statistiky
22.
Miškovský Josef1957TJ Sokol Krchleby B6 (0:6)13061309,21-1
Elo statistiky
23.
Krolop David1991SK Viktorie Ořech A12 (1:11)12901303,2911
Elo statistiky
24.
Kulhánek Vladimír1958TJ Sokol Krchleby B2 (0:2)12881281,9-1
Elo statistiky
25.
Blecha Lubomír1971TTC Bělá pod Bezdězem C2 (0:2)12781249,750
Elo statistiky
26.
Kolman Leon2003TJ Sokol Kutná Hora B12 (1:11)1268128714
Elo statistiky
27.
Danaj Milan1945Sokol Dolní Beřkovice A6 (0:6)11631161,73-1
Elo statistiky
28.
Šimon Vladimír1952Sokol Dolní Beřkovice A8 (0:8)11621150,150
Elo statistiky
29.
Janda Filip2000TJ Neratovice C12 (1:11)11391131,7427

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS