Žebříček - KSST Ústecký - 2018-2019 - Divize
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Šmucr Jiří1971KST Jirkov A TECHNOLINE78 (69:9)18521847,8139
Elo statistiky
2.
Vaniš Marek1989TJ Krupka A61 (49:12)18171812,8424
Elo statistiky
3.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov A77 (62:15)18141817,380
Elo statistiky
4.
Beránek Miroslav1965TTC Litvínov A73 (56:17)17971796,2350
Elo statistiky
5.
Bartes Petr1974SKST Baník Most B48 (35:13)17961791,89-7
Elo statistiky
6.
Kopecký Filip2002TTC Litoměřice C50 (33:17)17771794,04-26
Elo statistiky
7.
Pivoňka Jaromír1983TJ Krupka A77 (54:23)17681762,29-15
Elo statistiky
8.
Rovner Antonín1980SKST Baník Most B70 (47:23)17621758,9172
Elo statistiky
9.
Luňák Radek1989SKP Sever Ústí nad Labem A66 (47:19)17511760,1527
Elo statistiky
10.
Klouček Luboš ml.1985SKST Baník Most B76 (49:27)17481740,5756
Elo statistiky
11.
Rúža David1974SKST Teplice A74 (48:26)17411737,8444
Elo statistiky
12.
Hejč Antonín st.1963SKST Baník Most C75 (51:24)17371739,8252
Elo statistiky
13.
Zedník Josef1987SKP Sever Ústí nad Labem A66 (42:24)17191738,2125
Elo statistiky
14.
Reichl Jaroslav ml.1992TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A67 (37:30)17171698,7656
Elo statistiky
15.
Šťovíček Petr1975SKST Baník Most B53 (27:26)17081705,893
Elo statistiky
16.
Koželuh Jindřich1951TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A66 (36:30)17021717,4111
Elo statistiky
17.
Bencs Ladislav1986TTC Litvínov A73 (38:35)17001671,5852
Elo statistiky
18.
Držálek Jan1958TJ Spartak Lubenec A74 (45:29)16911724,73-36
Elo statistiky
19.
Hrnčál Miroslav1954KST Jirkov A TECHNOLINE65 (36:29)16891675,52-7
Elo statistiky
20.
Brožek Miroslav1962TJ Krupka A51 (24:27)16791699,84-73
Elo statistiky
21.
Fencl Pavel1994TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A58 (28:30)16711676,5912
Elo statistiky
22.
Pospíšil Václav1967TTC Litoměřice C52 (25:27)16701655,6221
Elo statistiky
23.
Růžička Jiří1975SKST Teplice A82 (43:39)16661699,27-19
Elo statistiky
24.
Feifrlík Marcel1973KST Jirkov A TECHNOLINE44 (21:23)16651668,71-23
Elo statistiky
25.
Holovčák Jiří1972SKST Baník Most C66 (33:33)16611659,3910
Elo statistiky
26.
Chrvala Radovan1987TTC Litoměřice C42 (17:25)16581658,03-58
Elo statistiky
27.
Kadlec Matěj2003TJ Sever Žatec A71 (38:33)16571689,7378
Elo statistiky
28.
Sýkora Martin1970SKST Teplice A47 (20:27)16511651,4412
Elo statistiky
29.
Görner Darin1968TJ Spartak Lubenec A62 (29:33)16491660,32-3
Elo statistiky
30.
Žielinský Tomáš1985SKST Baník Most C63 (29:34)16451671,3319
Elo statistiky
31.
Vízner Jiří1998TJ Sever Žatec A65 (29:36)16451660,24-87
Elo statistiky
32.
Smíšková Martina1979SKP Sever Ústí nad Labem A45 (26:19)16331590,69165
Elo statistiky
33.
Stehlík Petr1988SKST Teplice A67 (21:46)16191611,29-38
Elo statistiky
34.
Neumann Jan1956TJ Sokol Filipov A59 (22:37)16011627,556
Elo statistiky
35.
Gono Milan1971TJ Spartak Lubenec A70 (26:44)15911586,22-4
Elo statistiky
36.
Zlatohlávek Jaroslav1963TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A47 (17:30)15841605,5934
Elo statistiky
37.
Ajdini Tereza2003TJ Krupka A47 (10:37)15711624,3512
Elo statistiky
38.
Phanthe Dung1963TJ Sokol Filipov A46 (12:34)15681562,6225
Elo statistiky
39.
Vukliševič Zdeněk st.1956TJ Spartak Lubenec A52 (12:40)15501522,761
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů.
Elo statistiky
1.
Vondráček Filip2004SKST Baník Most C27 (20:7)18191796,138
Elo statistiky
2.
Fencl Jakub2004TTC Litvínov A40 (33:7)18021800,11123
Elo statistiky
3.
Broum Pavel1969TJ Sever Žatec A19 (16:3)17981793,6430
Elo statistiky
4.
Rambousek Jiří ml.1988TJ Sokol Filipov A38 (26:12)17561772,8743
Elo statistiky
5.
Mandinec Jan1991SKST Baník Most B27 (19:8)17561748,5935
Elo statistiky
6.
Beneš Jiří1990SKP Sever Ústí nad Labem A13 (7:6)17341756,4613
Elo statistiky
7.
Jindřich Vít1982TTC Litoměřice C16 (8:8)17191716,215
Elo statistiky
8.
Malý Michal1999KST Jirkov A TECHNOLINE32 (17:15)16921691,2-21
Elo statistiky
9.
Boháč Dominik1992TTC Litoměřice C13 (3:10)16891719,37-56
Elo statistiky
10.
Keller Filip2003TJ Sever Žatec A41 (22:19)16821695,6540
Elo statistiky
11.
Fiala Dušan1963TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A22 (10:12)16641688,3711
Elo statistiky
12.
Kastner Milan1961TTC Litvínov A4 (1:3)16581685,71-18
Elo statistiky
13.
David Jaroslav1959TTC Litvínov A24 (11:13)16491657,82-27
Elo statistiky
14.
Filín Jan1961TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A22 (7:15)16431634,28-5
Elo statistiky
15.
Ledvina Vilém1961TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A9 (4:5)16391653,9-1
Elo statistiky
16.
Krejčí Ladislav1994KST Jirkov A TECHNOLINE36 (18:18)16351672,8-14
Elo statistiky
17.
Štěpnička Michal1998TJ Sever Žatec A16 (5:11)16301618,8713
Elo statistiky
18.
Průša Dominik1994TJ Sever Žatec A26 (11:15)16281636,39
Elo statistiky
19.
Matušek Petr1988TJ Sokol Filipov A39 (16:23)16271629,6467
Elo statistiky
20.
Kopenec Václav1965TJ Sever Žatec A5 (0:5)16191619-17
Elo statistiky
21.
Průša Vojtěch1995KST Jirkov A TECHNOLINE27 (11:16)16111631,38-18
Elo statistiky
22.
Vaník Jiří ml.1987SKST Baník Most B19 (8:11)15951601,7422
Elo statistiky
23.
Hofreiter Zdeněk1963TJ Sever Žatec A30 (6:24)15941584,68-29
Elo statistiky
24.
Čejka Vratislav1959TTC Litvínov A20 (4:16)15931556,76-26
Elo statistiky
25.
Černý Tomáš1980SKST Teplice A18 (6:12)15881602,5310
Elo statistiky
26.
Vajgl Lukáš1984TTC Litoměřice C6 (1:5)15681568-9
Elo statistiky
27.
Soukup Karel1959SKST Teplice A6 (3:3)15681551,3123
Elo statistiky
28.
Kadlec Michal1980TTC Litvínov A24 (6:18)15671564,28-5
Elo statistiky
29.
Fencl Lukáš1996TTC Litvínov A33 (14:19)15661592,77-4
Elo statistiky
30.
Městka Petr1998SKST Baník Most B8 (2:6)15661556,85-1
Elo statistiky
31.
Vukliševič Zdeněk ml.1993TJ Spartak Lubenec A12 (1:11)15611567,77-30
Elo statistiky
32.
Schmoranz Pavel2002SKST Baník Most C13 (4:9)15601527,0345
Elo statistiky
33.
Líska Tomáš ml.1999TTC Litoměřice C18 (3:15)15591568,15-19
Elo statistiky
34.
Vlasák Radek1981TJ Krupka A3 (1:2)15591559-1
Elo statistiky
35.
Hrivňák Petr1967SKST Teplice A11 (2:9)15561580,73-24
Elo statistiky
36.
Šimonek Milan1956KST Jirkov A TECHNOLINE2 (2:0)15551525,730
Elo statistiky
37.
Dänner Michal1994KST Jirkov A TECHNOLINE3 (1:2)15541559,130
Elo statistiky
38.
Skružný Vratislav1982SKST Baník Most C35 (11:24)15521566,9821
Elo statistiky
39.
Blažek Jan1999TJ Krupka A3 (0:3)15401541,68-7
Elo statistiky
40.
Boehm Přemysl1955TJ Krupka A11 (1:10)15391573,93-18
Elo statistiky
41.
Podařil Petr1995TJ Spartak Lubenec A4 (1:3)15251524,76-2
Elo statistiky
42.
Bláha Petr1984TTC Litvínov A3 (1:2)15191504,252
Elo statistiky
43.
Voda Milan1963SKST Baník Most C4 (0:4)15031503-10
Elo statistiky
44.
Špička Zbyněk1962SKP Sever Ústí nad Labem A16 (1:15)15021522,18-45
Elo statistiky
45.
Pavlík Petr1974SKP Sever Ústí nad Labem A12 (0:12)14931508,49-16
Elo statistiky
46.
Srp Pavel1974SKST Baník Most C7 (0:7)14881486,32-10
Elo statistiky
47.
Neumann Martin1980TJ Sokol Filipov A18 (1:17)14801464,63-18
Elo statistiky
48.
Kopecký Karel1955TJ Sokol Filipov A15 (2:13)14771466,171
Elo statistiky
49.
Kieswetter Vojtěch st.1964TJ Spartak Lubenec A3 (1:2)14471445,8216
Elo statistiky
50.
Balcar František2004TTC Litoměřice C9 (0:9)14441443,37-1
Elo statistiky
51.
Vysoudil Jan1997SKP Sever Ústí nad Labem A12 (0:12)14361435,37-17
Elo statistiky
52.
Demeter Jan1961TJ Krupka A13 (2:11)14341461,115
Elo statistiky
53.
Šnajdr Antonín1950TJ Krupka A26 (5:21)14191435,4633
Elo statistiky
54.
Barták Karel2000SKP Sever Ústí nad Labem A10 (1:9)14071424,6217
Elo statistiky
55.
Švarc Vojtěch1993TJ Krupka A8 (3:5)13781357,0636
Elo statistiky
56.
Běhounek Marcel1975SKP Sever Ústí nad Labem A2 (0:2)13081326,060
Elo statistiky
57.
Marousek Jan2003TTC Litoměřice C13 (0:13)12061200,490
Elo statistiky
58.
Krupka Martin2001TTC Litoměřice C22 (0:22)11221110,070
Elo statistiky
59.
Drbohlav Michal2002TTC Litoměřice C10 (0:10)10321033,530
Elo statistiky
60.
Jančička Petr2004TTC Litoměřice C4 (0:4)7277270

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS