Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Mladá Boleslav - 2018-2019 - Regionální soutěž 3. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Durdis Petr st.1955TJ Sokol Kosmonosy C38 (34:4)13271332,74-18
Elo statistiky
2.
Bernát Jan2004TJ Sokol Kosmonosy C46 (43:3)13061295,96124
Elo statistiky
3.
Reiter Jiří1960TJ Sokol Kosmonosy C27 (24:3)12971284,810
Elo statistiky
4.
Sajdl Vladimír1968TJ Slavoj Čistá B37 (30:7)12911274,2413
Elo statistiky
5.
Doubek Miroslav1974ST Dolní Bousov B44 (34:10)12751250,1455
Elo statistiky
6.
Blecha Lubomír1971TTC Bělá pod Bezdězem E26 (23:3)12691269,1157
Elo statistiky
7.
Pejta Petr st.1963SK Dolní Stakory C48 (32:16)12681243,11-37
Elo statistiky
8.
Jírovec Václav1942TJ AŠ Mladá Boleslav F24 (18:6)12641270,4912
Elo statistiky
9.
Stejskal Jindřich1946TJ Plazy B36 (30:6)12571242,3447
Elo statistiky
10.
Veselý Martin2004TJ Sokol Kosmonosy C43 (33:10)12381239,4246
Elo statistiky
11.
Strouhal Jiří1951SK Dolní Stakory C45 (32:13)12341227,2819
Elo statistiky
12.
Šaněk Pavel1972SK Dolní Stakory C44 (29:15)12331220,49-6
Elo statistiky
13.
Vyrtych Jiří1955TJ Plazy B39 (30:9)12271237,9823
Elo statistiky
14.
Michal Jaroslav1978TJ Sokol Podlázky C24 (18:6)12181217,1730
Elo statistiky
15.
Oplt Pavel2005TJ AŠ Mladá Boleslav F30 (18:12)12091189,4760
Elo statistiky
16.
Volf Petr ml.1970TJ Slavoj Čistá B24 (17:7)12031217,01-20
Elo statistiky
17.
Fanta Petr1982TTC Josefův Důl B39 (24:15)11971209,57-34
Elo statistiky
18.
Volák Martin1964TJ Březovice B30 (16:14)11901193,410
Elo statistiky
19.
Magušin Petr1966TJ Plazy B39 (26:13)11761182,3155
Elo statistiky
20.
Grundman Pavel st.1965TTC Bělá pod Bezdězem E44 (25:19)11561175,325
Elo statistiky
21.
Žďánský Karel1962TJ Sokol Podlázky C41 (24:17)11511125,926
Elo statistiky
22.
Novotný Karel1957ST Dolní Bousov B39 (21:18)11371136,1918
Elo statistiky
23.
Mlčoch Petr1963TJ Sokol Podlázky C42 (22:20)11321140,04-17
Elo statistiky
24.
Kargl Tomáš2003TJ AŠ Mladá Boleslav F36 (17:19)11281139,317
Elo statistiky
25.
Ďurfina Karel1958TJ Slavoj Čistá B27 (7:20)11261121,67-106
Elo statistiky
26.
Kačírková Květa1990TJ Sokol Otradovice C35 (16:19)11251110,8321
Elo statistiky
27.
Skála Jiří1976TJ Sokol Otradovice C24 (10:14)11221103,2311
Elo statistiky
28.
Čamrová Eliška1993TJ AŠ Mladá Boleslav F28 (11:17)11211116,6222
Elo statistiky
29.
Klaus Tomáš1976TJ Březovice B25 (9:16)11181112,1-55
Elo statistiky
30.
Kudrnáč Jaroslav2001TTC Bělá pod Bezdězem E44 (20:24)10961109,6769
Elo statistiky
31.
Venera Petr1966TJ Sokol Podlázky C36 (11:25)10901101,35-59
Elo statistiky
32.
Ráb Martin1972TJ Slavoj Čistá B28 (12:16)10871095,597
Elo statistiky
33.
Trlida Michal1978TJ Březovice B36 (11:25)10831121,9-93
Elo statistiky
34.
Nitray Jozef1946ST Dolní Bousov B46 (13:33)10751077,99-47
Elo statistiky
35.
Kopal Jaroslav1960SK Dolní Stakory C42 (12:30)10441062,44-36
Elo statistiky
36.
Honzák Jakub1986TJ Sokol Otradovice C40 (8:32)10111021,53-13
Elo statistiky
37.
Růžička Tomáš1967TJ Březovice B32 (4:28)10071005,13-33
Elo statistiky
38.
Kudrnáč Jiří2001TTC Bělá pod Bezdězem E39 (11:28)996981,4663
Elo statistiky
39.
Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov B28 (7:21)992989,840
Elo statistiky
40.
Honzák Miloš1961TJ Sokol Otradovice C28 (6:22)988996,675
Elo statistiky
41.
Najman Jiří1957TTC Josefův Důl B43 (9:34)988945,4541
Elo statistiky
42.
Blažek Lubomír1984TTC Josefův Důl B36 (8:28)981995,95
Elo statistiky
43.
Švachová Lenka1986TJ AŠ Mladá Boleslav F41 (6:35)980988,32-11
Elo statistiky
44.
Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice C24 (4:20)933939,6214
Elo statistiky
45.
Šlambor Oldřich st.1961TTC Josefův Důl B43 (6:37)928929,2511
Elo statistiky
46.
Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky C24 (4:20)914925,59-6
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Soumar Vladimír1960TJ Sokol Kosmonosy C21 (21:0)13871392,879
Elo statistiky
2.
Čuban Zdeněk1964TJ Plazy B16 (9:7)12321254,52-35
Elo statistiky
3.
Rampas František1952TJ Slavoj Čistá B22 (16:6)12261238,463
Elo statistiky
4.
Ungr Milan1961ST Dolní Bousov B19 (13:6)12051214,4243
Elo statistiky
5.
Heilek Miroslav1951TJ AŠ Mladá Boleslav F12 (8:4)11961204,65-14
Elo statistiky
6.
Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy B20 (11:9)11631163,828
Elo statistiky
7.
Žák Karel1946TJ AŠ Mladá Boleslav F14 (7:7)11501155,21-10
Elo statistiky
8.
May Pavel1954TJ Sokol Otradovice C19 (7:12)11281112,4616
Elo statistiky
9.
Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá B14 (5:9)10971110,168
Elo statistiky
10.
Bien Lukáš1986TJ Březovice B16 (11:5)10301054,6789
Elo statistiky
11.
Chuvan Quy1962TJ Slavoj Čistá B17 (4:13)10151023,6318
Elo statistiky
12.
Takács Petr2002TJ Březovice B12 (3:9)965978,5431
Elo statistiky
13.
Samler David2000TTC Bělá pod Bezdězem E22 (3:19)924919,553
Hráči, kteří odehráli méně než 12 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ort Marek1976TJ AŠ Mladá Boleslav F3 (0:3)12731304,27-20
Elo statistiky
2.
Procházka Zdeněk1948TJ Sokol Kosmonosy C5 (2:3)12171196,52-14
Elo statistiky
3.
Šádek Jaroslav st.1944SK Dolní Stakory C8 (6:2)11681153,9213
Elo statistiky
4.
Barva Jaroslav1941TTC Josefův Důl B8 (2:6)11121112,35-6
Elo statistiky
5.
Marek Jiří1956TJ Plazy B3 (2:1)10951108,62-1
Elo statistiky
6.
Doležalová Daniela1956TJ Sokol Otradovice C4 (1:3)10281002,419
Elo statistiky
7.
Hanč Martin1981ST Dolní Bousov B3 (0:3)999993,19-1
Elo statistiky
8.
Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá B2 (1:1)999991,131
Elo statistiky
9.
Kozák Roman1969TJ Sokol Podlázky C3 (1:2)994993,35-7
Elo statistiky
10.
Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov B4 (0:4)920912,520
Elo statistiky
11.
Landsinger Tomáš1982TJ Plazy B4 (0:4)864873,99-2
Elo statistiky
12.
Sucharda Jiří1969TJ Březovice B3 (0:3)8338550
Elo statistiky
13.
Mejsnar Jan1973TJ Plazy B4 (0:4)802798,640
Elo statistiky
14.
Maršálek Zdeněk1975TJ Březovice B1 (0:1)620615,440
Elo statistiky
15.
Ďurfina Lukáš1985TTC Josefův Důl B3 (0:3)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS