Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Mladá Boleslav - 2018-2019 - Regionální soutěž 4. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bernát Jan2004TJ Sokol Kosmonosy D72 (69:3)13311361,9222
Elo statistiky
2.
Procházka Zdeněk1948TJ Sokol Kosmonosy D90 (79:11)12371223,5-41
Elo statistiky
3.
Jonáš Zdeněk1988TJ Plazy C80 (74:6)12341236,3112
Elo statistiky
4.
Šádek Jaroslav st.1944SK Dolní Stakory D94 (80:14)11711170,9134
Elo statistiky
5.
Vyrtych Martin1982TJ Plazy C68 (58:10)11691180,0819
Elo statistiky
6.
May Pavel1954TJ Sokol Otradovice D96 (77:19)11641170,1334
Elo statistiky
7.
Gavura Jan1966TJ Chudíř92 (76:16)11631148,439
Elo statistiky
8.
Marek Jiří1956TJ Plazy C73 (57:16)11471134,654
Elo statistiky
9.
Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy C64 (50:14)11331153-46
Elo statistiky
10.
Červinka František1983TJ Sokol Chotětov B68 (54:14)11241137,03-19
Elo statistiky
11.
Jonáš Jaroslav st.1949SK Dolní Stakory D87 (60:27)11091113,550
Elo statistiky
12.
Černý Jaroslav1941TJ Sokol Kosmonosy D58 (36:22)11061077,55-94
Elo statistiky
13.
Macek Jaroslav1977TJ Sokol Kněžmost76 (60:16)10981090,36118
Elo statistiky
14.
Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá C74 (53:21)10841083,77-34
Elo statistiky
15.
Veselý Luděk1969TJ Slavoj Čistá C91 (68:23)10661076,237
Elo statistiky
16.
Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov C64 (44:20)10641064,9674
Elo statistiky
17.
Štujber Martin1965TJ Chudíř89 (59:30)10561061,535
Elo statistiky
18.
Císařovský Petr1965TTC HESO Nepřevázka88 (57:31)10541041,44-24
Elo statistiky
19.
Šálený Petr2006TJ Sokol Březno B88 (44:44)10511031,67197
Elo statistiky
20.
Škába Petr1954TTC HESO Nepřevázka48 (33:15)10501058,8121
Elo statistiky
21.
Hercík Jiří st.1976SK Dolní Stakory D55 (34:21)10481042,367
Elo statistiky
22.
Takács Petr2002TJ Březovice C71 (43:28)10481030,9268
Elo statistiky
23.
Veselý Adam2003TJ Sokol Kosmonosy D77 (51:26)10381056,1198
Elo statistiky
24.
Bien Lukáš1986TJ Březovice C49 (30:19)10351057,8725
Elo statistiky
25.
Sajdl Radek1981TJ Sokol Kněžmost76 (51:25)10321042,64153
Elo statistiky
26.
Doležalová Daniela1956TJ Sokol Otradovice D74 (40:34)10201027,92-52
Elo statistiky
27.
Chuvan Quy1962TJ Slavoj Čistá C88 (54:34)10161034,040
Elo statistiky
28.
Kozák Roman1969TJ Sokol Podlázky D62 (40:22)10091037,4227
Elo statistiky
29.
Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá C86 (53:33)10051020,8814
Elo statistiky
30.
Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov C71 (41:30)990988,173
Elo statistiky
31.
Vejvoda Roman1973TTC HESO Nepřevázka52 (28:24)986998,94-28
Elo statistiky
32.
Beran Antonín1967TTC HESO Nepřevázka59 (30:29)970952,8444
Elo statistiky
33.
Hladký Petr1973TJ Sokol Podlázky D76 (30:46)947929,1-36
Elo statistiky
34.
Jonáš Martin2005SK Dolní Stakory D62 (32:30)945976,4385
Elo statistiky
35.
Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky D79 (39:40)943934,173
Elo statistiky
36.
Šlapáček Vladimír1958TJ Sokol Podlázky D55 (20:35)939942,48-81
Elo statistiky
37.
Kalina Jaroslav1960TJ Sokol Kněžmost60 (29:31)923938,9314
Elo statistiky
38.
Hanč Martin1981ST Dolní Bousov C60 (23:37)922947,78-48
Elo statistiky
39.
Veselý Michal2007TJ Sokol Kosmonosy D52 (27:25)917922,9742
Elo statistiky
40.
Šámal Vladimír1978SK Dolní Stakory D67 (29:38)916924,172
Elo statistiky
41.
Holub Vladimír1959TJ Sokol Kněžmost62 (26:36)903907,98-3
Elo statistiky
42.
Berky Jozef1966TJ Sokol Březno B72 (23:49)900889,93-132
Elo statistiky
43.
Kužel Jiří1975ST Dolní Bousov C87 (35:52)895916,89118
Elo statistiky
44.
Sucharda Jiří1969TJ Březovice C77 (27:50)864867,94-8
Elo statistiky
45.
Maršálek Petr1972TJ Sokol Kněžmost57 (23:34)858859,4319
Elo statistiky
46.
Šimeček Vladimír1956TJ Sokol Podlázky D70 (24:46)850849,61-47
Elo statistiky
47.
Mejsnar Jan1973TJ Plazy C58 (20:38)816832,96-4
Elo statistiky
48.
Pavlíček Jiří1949TJ Chudíř66 (18:48)808835,3488
Elo statistiky
49.
Vovčák Adam2006TJ Březovice C80 (17:63)795771,0582
Elo statistiky
50.
Hrouda Jaroslav1957TJ Chudíř60 (12:48)784778,3531
Elo statistiky
51.
Vosyka Jiří st.1972TJ Sokol Chotětov B48 (8:40)779774,6519
Elo statistiky
52.
Černý Vladimír1950TJ Sokol Otradovice D49 (11:38)776783,042
Elo statistiky
53.
Vosyka Jiří ml.2003TJ Sokol Chotětov B56 (9:47)774766,1541
Elo statistiky
54.
Pitro Aleš2002ST Dolní Bousov C60 (15:45)761791,66102
Elo statistiky
55.
Tonar Josef1950TJ Sokol Otradovice D67 (11:56)757761,66-79
Elo statistiky
56.
Pulda Radek1971TTC HESO Nepřevázka74 (8:66)719721,18-7
Elo statistiky
57.
Martiak Pavol1967TJ Sokol Chotětov B48 (4:44)665670,058
Elo statistiky
58.
Knížek Milan2000TJ Sokol Březno B76 (2:74)613611,311
Elo statistiky
59.
Soukup Jiří2002TJ Sokol Březno B52 (1:51)573573572
Hráči, kteří odehráli méně než 48 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ungr Milan1961ST Dolní Bousov C28 (26:2)12931310,231
Elo statistiky
2.
Tahal Jiří1978TJ Sokol Chotětov B43 (34:9)11831158,192
Elo statistiky
3.
Magušin Petr1966TJ Plazy C24 (19:5)11481174,043
Elo statistiky
4.
Březina Pavel1986TJ Sokol Kněžmost30 (21:9)10261053,788
Elo statistiky
5.
Rychetský David1975TJ Chudíř35 (13:22)927935,4917
Elo statistiky
6.
Weber Quan Hai2004TJ Slavoj Čistá C37 (18:19)908894,8457
Elo statistiky
7.
Richter Jan1943TJ Sokol Otradovice D40 (13:27)895882,62-30
Elo statistiky
8.
Moc Vladimír st.1941TJ Sokol Chotětov B44 (13:31)889873,59-142
Elo statistiky
9.
Kopta Vladimír1944TJ Sokol Otradovice D40 (12:28)886882,34-14
Elo statistiky
10.
Svoboda Pavel1978TJ Březovice C40 (14:26)863868,954
Elo statistiky
11.
Kellner Ondřej1998TJ Sokol Chotětov B32 (8:24)785785,486
Elo statistiky
12.
Štujber Patrik1989TJ Chudíř30 (7:23)732730,458
Elo statistiky
13.
Šindelář Petr1976TJ Sokol Podlázky D34 (1:33)713714,72-17
Elo statistiky
14.
Kafluk Miloslav1954TTC HESO Nepřevázka24 (0:24)677685,26-29
Elo statistiky
15.
Maršálek Zdeněk1975TJ Březovice C32 (0:32)650651,25-8
Elo statistiky
16.
Vonášek Pavel1981TJ Sokol Chotětov B44 (2:42)612614,3717
Elo statistiky
17.
Popovych Andriy1976TJ Sokol Březno B44 (1:43)610610609
Elo statistiky
18.
Soukupová Pavlína1966TJ Sokol Březno B40 (0:40)110
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ráb Martin1972TJ Slavoj Čistá C2 (1:1)11361127,47-1
Elo statistiky
2.
Kubín Tomáš1978TJ Slavoj Čistá C2 (0:2)10561056-41
Elo statistiky
3.
Brabec Jaroslav1958SK Dolní Stakory D5 (3:2)961950,9922
Elo statistiky
4.
Ginzl Petr1975TJ Březovice C8 (1:7)947951,9-5
Elo statistiky
5.
Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice D12 (3:9)941941,98-21
Elo statistiky
6.
Beran Josef1983TJ Sokol Kněžmost8 (3:5)933942,71-9
Elo statistiky
7.
Pulda Tomáš1996TTC HESO Nepřevázka11 (5:6)894879,6531
Elo statistiky
8.
Landsinger Tomáš1982TJ Plazy C4 (0:4)880892,05-19
Elo statistiky
9.
Novotný David2001TJ Březovice C4 (2:2)873858,4415
Elo statistiky
10.
Falta Michal2004TJ Sokol Kosmonosy D7 (5:2)7897890
Elo statistiky
11.
Rašín Rastislav1975TJ Sokol Kněžmost14 (5:9)78878874
Elo statistiky
12.
Šimon Marek1973ST Dolní Bousov C4 (0:4)786795,35-16
Elo statistiky
13.
Zítka Miloslav1976TJ Plazy C12 (1:11)768766,64-19
Elo statistiky
14.
Vovčák Jan2001TJ Březovice C12 (3:9)710708,120
Elo statistiky
15.
Franc Lukáš1980TTC HESO Nepřevázka3 (0:3)6806800
Elo statistiky
16.
Kužel Jiří ml.2001ST Dolní Bousov C8 (0:8)4264260
Elo statistiky
17.
Novák Václav2003TJ Sokol Kosmonosy D6 (2:4)32320
Elo statistiky
18.
Boháček Miroslav1975TTC HESO Nepřevázka15 (2:13)313115

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy