Žebříček - RSST Náchod - 2018-2019 - Regionální přebor II. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Stein Martin1963TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F54 (45:9)14621455,3453
Elo statistiky
2.
Roleček Patrik1971TJ Sokol Jasenná A65 (51:14)14581455,8522
Elo statistiky
3.
Tojnar Jiří st.1970Jednota Orel Bohuslavice B55 (46:9)14561440,81119
Elo statistiky
4.
Duben Milan1974TJ Sokol Jasenná A77 (62:15)14511430,1675
Elo statistiky
5.
Kolátor Vladimír1957TJ Sokol Česká Skalice B51 (34:17)14381430,66-58
Elo statistiky
6.
Krtička Jan1964TJ Jiskra Machov A84 (65:19)14371439,76-10
Elo statistiky
7.
Bouček Stanislav1943TJ Jiskra Jaroměř D77 (55:22)14201403,61-27
Elo statistiky
8.
Stein Filip2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F69 (48:21)14111384,88122
Elo statistiky
9.
Kadlec Zdeněk1952TJ Sokol Velká Jesenice A82 (57:25)14081410,342
Elo statistiky
10.
Kučera Vratislav1960TJ Sokol Jasenná A72 (48:24)14071366,620
Elo statistiky
11.
Ježek Pavel1975TJ Sokol Velká Jesenice A82 (59:23)13961418,0889
Elo statistiky
12.
Podhorský Pavel1981TJ Lokomotiva Meziměstí B85 (59:26)13921428,2757
Elo statistiky
13.
Vávra Pavel1953TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E86 (61:25)13871400,61-41
Elo statistiky
14.
Drapač Petr st.1964TJ Červený Kostelec-Horní B76 (46:30)13801363,5721
Elo statistiky
15.
Brzecki Piotr1950TJ Lokomotiva Meziměstí B86 (58:28)13701397,72-24
Elo statistiky
16.
Svoboda Vít1955Jednota Orel Bohuslavice B83 (53:30)13611389,4-15
Elo statistiky
17.
Hrobský Petr1958TJ Jiskra Jaroměř D84 (57:27)13571389,5120
Elo statistiky
18.
Rosa Zdeněk1965TJ Červený Kostelec-Horní C66 (36:30)13561359,94-65
Elo statistiky
19.
Kratěna Vojtěch1960TJ Sokol Velká Jesenice A81 (44:37)13531312,4180
Elo statistiky
20.
Joneš Patrik2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F75 (48:27)13411357,03153
Elo statistiky
21.
Hrubeš Jaroslav1941TJ Sokol Česká Skalice B86 (43:43)13331297,4211
Elo statistiky
22.
Bernard Miloš1967TJ Jiskra Machov A88 (50:38)13321326,3711
Elo statistiky
23.
Hornych Josef1967TJ Slovan Broumov D80 (39:41)13291316,76-34
Elo statistiky
24.
Vaněk František1973TJ Červený Kostelec-Horní B76 (37:39)13261322,92-29
Elo statistiky
25.
Mýl Karel1953TJ Červený Kostelec-Horní C82 (38:44)13231319,27-29
Elo statistiky
26.
Kollert Václav1963TJ Jiskra Machov A48 (25:23)13211300,4325
Elo statistiky
27.
Kučerová Markéta1996TJ Sokol Jasenná A72 (38:34)13191315,08-9
Elo statistiky
28.
Krupička Vladimír1961Jednota Orel Bohuslavice B55 (27:28)13161308,4239
Elo statistiky
29.
Škoda Jiří1959TJ Červený Kostelec-Horní C68 (34:34)13101311,9-24
Elo statistiky
30.
Dvořáček Aleš1962TJ Sokol Velká Jesenice A78 (37:41)13091304,15-27
Elo statistiky
31.
Perutek Josef1953TJ Sokol Česká Skalice B71 (31:40)12951305,5929
Elo statistiky
32.
Ošťádal Jaroslav1945TJ Sokol Česká Skalice B67 (28:39)12791274,51-53
Elo statistiky
33.
Jirásek Petr1958TJ Jiskra Jaroměř D82 (40:42)12741260,5141
Elo statistiky
34.
Hejzlar Jaromír1947TJ Jiskra Jaroměř D85 (47:38)12711269,2426
Elo statistiky
35.
Holeček Petr1967TJ Slovan Broumov D73 (35:38)12701275,329
Elo statistiky
36.
Kuřátko Miloš1966TJ Červený Kostelec-Horní C84 (30:54)12611259,196
Elo statistiky
37.
Jakl Pavel1978Jednota Orel Bohuslavice B76 (25:51)12501240,61-39
Elo statistiky
38.
Brát Petr1960TJ Červený Kostelec-Horní B72 (25:47)12401236,11-17
Elo statistiky
39.
Vlach Tomáš1973TJ Lokomotiva Meziměstí B86 (30:56)12391254,24161
Elo statistiky
40.
Macák Martin1970TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F59 (22:37)12351251,59-18
Elo statistiky
41.
Kubeček Josef1949TJ Slovan Broumov D72 (25:47)12331237,58-19
Elo statistiky
42.
Ošťádal Jaroslav ml.1984TJ Sokol Česká Skalice B47 (10:37)12031190,24-45
Elo statistiky
43.
Němeček Miroslav1956TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E80 (16:64)11911176,62-93
Elo statistiky
44.
Hrstka Milan1966TJ Červený Kostelec-Horní B44 (9:35)11881191,119
Elo statistiky
45.
Fidra Stanislav1962TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E76 (18:58)11741182,67-93
Elo statistiky
46.
Bek Miroslav1949TJ Lokomotiva Meziměstí B76 (14:62)11621154,99-20
Elo statistiky
47.
Trojtl Josef1979TJ Jiskra Machov A56 (4:52)10901094,1411
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Tláskalová Klára1998TJ Sokol Jasenná A33 (18:15)13501340,18-28
Elo statistiky
2.
Šorm Luboš st.1964TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E35 (18:17)13341346,781
Elo statistiky
3.
Richtr Jaroslav1964TJ Slovan Broumov D27 (13:14)13311331,37-58
Elo statistiky
4.
Leisek Otakar1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E31 (14:17)13171309,0820
Elo statistiky
5.
Čápová Lenka1966TJ Červený Kostelec-Horní B39 (21:18)13051349,8714
Elo statistiky
6.
Svatoš Radek1978TJ Jiskra Machov A35 (15:20)12671265,5525
Elo statistiky
7.
Semerák Pavel1952TJ Červený Kostelec-Horní C27 (9:18)11401142,0238
Elo statistiky
8.
Němeček Vítězslav1956Jednota Orel Bohuslavice B32 (2:30)10651079,36-17
Elo statistiky
9.
Sodomek Miroslav1966TJ Slovan Broumov D25 (1:24)100210021001
Elo statistiky
10.
Joneš Miloslav1969TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F26 (3:23)975992,2654
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů.
Elo statistiky
1.
Hrobský Josef1958TJ Jiskra Jaroměř D11 (9:2)14441449,4612
Elo statistiky
2.
Kozák Ondřej1998TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E12 (8:4)13601344,8518
Elo statistiky
3.
Duben Tomáš1972TJ Sokol Jasenná A9 (8:1)12991318,7329
Elo statistiky
4.
Prosa Stanislav1950TJ Sokol Česká Skalice B10 (5:5)12511271,5119
Elo statistiky
5.
Sadílek Jiří1943TJ Lokomotiva Meziměstí B2 (1:1)121912370
Elo statistiky
6.
Nováček Tomáš1980Jednota Orel Bohuslavice B8 (2:6)11991190,376
Elo statistiky
7.
Hofman Václav1954TJ Sokol Velká Jesenice A4 (3:1)11971185,4829
Elo statistiky
8.
Kreuzig Robert1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E3 (0:3)11781192,48-8
Elo statistiky
9.
Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice B4 (0:4)11741165,38-7
Elo statistiky
10.
Dvořák Karel1956TJ Sokol Jasenná A4 (1:3)11601165,041
Elo statistiky
11.
Tichý Jan1959TJ Červený Kostelec-Horní B18 (1:17)11471147188
Elo statistiky
12.
Prušinovský Jiří1957Jednota Orel Bohuslavice B12 (4:8)11371152,0815
Elo statistiky
13.
Thér Milan1986TJ Jiskra Machov A4 (0:4)10971101,92-6
Elo statistiky
14.
Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice B8 (0:8)10881111,96-6
Elo statistiky
15.
Šimůnek Josef1948TJ Červený Kostelec-Horní C15 (0:15)10631061,79-7
Elo statistiky
16.
Kuchta Petr1955TJ Lokomotiva Meziměstí B2 (0:2)10361052,99-1
Elo statistiky
17.
Smola Jan1955Jednota Orel Bohuslavice B12 (0:12)10231037,21-4
Elo statistiky
18.
Mrštinová Klára1997TJ Slovan Broumov D4 (0:4)10141016,830
Elo statistiky
19.
Lejsek Petr1965Jednota Orel Bohuslavice B4 (0:4)981980,70
Elo statistiky
20.
Holeček David2005TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4 (1:3)972978,410
Elo statistiky
21.
Stuchlík Zdeněk1955Jednota Orel Bohuslavice B4 (0:4)8668660
Elo statistiky
22.
Steinová Klára2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F1 (1:0)855849,234
Elo statistiky
23.
Šejna Matěj2003TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F7 (0:7)840838,540
Elo statistiky
24.
Liška Lukáš2006TJ Červený Kostelec-Horní B4 (1:3)820796,937
Elo statistiky
25.
Kuhajdíková Pavlína2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4 (0:4)818822,530
Elo statistiky
26.
Tarant Jakub2003TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E4 (0:4)734734-4
Elo statistiky
27.
Kozák Jan2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E16 (0:16)707716,63-2
Elo statistiky
28.
Gombarčík Jaroslav1954TJ Slovan Broumov D8 (0:8)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS