Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST České Budějovice - 2018-2019 - Regionální přebor III, muži
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Marek Luboš st.1967TJ Spartak Trhové Sviny o.s B.81 (72:9)13071292,1447
Elo statistiky
2.
Luxa Josef1954TC Borek A73 (62:11)12731260,7-1
Elo statistiky
3.
Tomek Zdeněk1965TJ Spartak Trhové Sviny o.s B.66 (50:16)12581278,67-8
Elo statistiky
4.
Blahovec Milan1963TJ Slovan Černý Dub F58 (49:9)12471245,2248
Elo statistiky
5.
Lenz Jakub2003TJ Spartak Trhové Sviny o.s. C75 (46:29)12441255,1168
Elo statistiky
6.
Doležel Miroslav1946TJ Slovan Černý Dub E60 (50:10)12301223,9238
Elo statistiky
7.
Bartoš Jiří1982SKST Týn nad Vltavou o.s. E50 (36:14)12261241,48-118
Elo statistiky
8.
Josef Smrž1955TC Borek A58 (45:13)12171216,29-7
Elo statistiky
9.
Rosol Věroslav1954TJ Slovan Černý Dub E66 (49:17)12051207,982
Elo statistiky
10.
Fousek Pavel1950TC Borek A79 (60:19)11971192,1752
Elo statistiky
11.
Pavel František1944TJ Spartak Trhové Sviny o.s B.77 (53:24)11841200,19-5
Elo statistiky
12.
Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub F80 (49:31)11781180,853
Elo statistiky
13.
Studený Michal1995KST Štěpánovice B70 (43:27)11691151,01125
Elo statistiky
14.
Kučera Vít1993KST Štěpánovice B69 (48:21)11661197,6139
Elo statistiky
15.
Michálek Jiří1951TJ Sokol Zliv B83 (56:27)11641163,32-36
Elo statistiky
16.
Pešel Jan1949TJ Motor České Budějovice A64 (42:22)11521152,582
Elo statistiky
17.
Plachý Dušan1973TJ Spartak Trhové Sviny o.s B.76 (44:32)11491135,16-107
Elo statistiky
18.
Moravec Stanislav1960SKST Týn nad Vltavou o.s. E70 (47:23)11361145,2796
Elo statistiky
19.
Vančura Stanislav1973SK Eso Doubravice B77 (43:34)11321116,3-27
Elo statistiky
20.
Nestroj Jan1943SK Pedagog ČB E56 (29:27)113011279
Elo statistiky
21.
Kučera Ladislav1954TJ Sokol Zliv B86 (46:40)11171130,8528
Elo statistiky
22.
Hovorka Zdeněk1943TJ Sokol Zliv B85 (48:37)11131117,6182
Elo statistiky
23.
Honsa Petr1987SK Eso Doubravice B51 (28:23)11111119,5724
Elo statistiky
24.
Prokop Václav1947TJ Sokol Nová Ves u ČB D59 (31:28)11101093,48-10
Elo statistiky
25.
Mráz Petr1993KST Štěpánovice B44 (29:15)11091122,2683
Elo statistiky
26.
Ondr Pavel1960TC Borek A55 (33:22)11091098,92-16
Elo statistiky
27.
Bartyzal Josef1959TJ Sokol Nová Ves u ČB D71 (36:35)10981095,05-5
Elo statistiky
28.
Stašek Rudolf1943SK Pedagog ČB E46 (20:26)10961087,57-62
Elo statistiky
29.
Nyiri Filip1992KST Štěpánovice B50 (25:25)10951095,51-20
Elo statistiky
30.
Kuliš Karel1947TJ Motor České Budějovice A57 (33:24)10891098,1341
Elo statistiky
31.
Šulc Vladimír1942TJ Slovan Černý Dub E61 (31:30)10811092,5117
Elo statistiky
32.
Vobr Václav1956TJ Sokol Zliv B70 (35:35)10801096,25-34
Elo statistiky
33.
Kaše Milan1956SK Pedagog ČB E62 (26:36)10801064,4417
Elo statistiky
34.
Jirák Radek1991TJ Sokol Nová Ves u ČB D71 (32:39)10601059,9846
Elo statistiky
35.
Jindra Lubomír1954TJ Spartak Trhové Sviny o.s. C64 (25:39)10581033,6330
Elo statistiky
36.
Míka Filip2003KST Orel ČB F70 (32:38)10561094,6377
Elo statistiky
37.
Vorbis Jan1960TJ Slovan Černý Dub F80 (29:51)10301034,56-16
Elo statistiky
38.
Larisch Heinrich1942TJ Slovan Černý Dub F75 (32:43)10191035,94-18
Elo statistiky
39.
Škoda Miroslav1976TJ Motor České Budějovice A53 (15:38)1011991,77-4
Elo statistiky
40.
Major Marián1962SK Pedagog ČB E62 (17:45)982972,2611
Elo statistiky
41.
Tupý Vojtěch2003KST Orel ČB F70 (19:51)979988,0564
Elo statistiky
42.
Novák Jiří1953TJ Spartak Trhové Sviny o.s. C62 (16:46)958978,4437
Elo statistiky
43.
Čajan Pavel1968TJ Spartak Trhové Sviny o.s. C72 (13:59)938932,576
Elo statistiky
44.
Erba Radek1980SK Eso Doubravice B57 (12:45)923922,9819
Elo statistiky
45.
Marek Josef1947SK Eso Doubravice B46 (2:44)875875,47-46
Elo statistiky
46.
Trávníček Tomáš2004KST Orel ČB F71 (5:66)817813,4720
Elo statistiky
47.
Vojta Michal2002KST Orel ČB F71 (2:69)786791,5311
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Dobiáš Zdeněk1964TC Borek A23 (21:2)14491458,75-27
Elo statistiky
2.
Karabec Ivan1945KST Orel ČB F14 (13:1)13551351,38-1
Elo statistiky
3.
Suchý Tomáš1994SK Eso Doubravice B35 (30:5)13031287,569
Elo statistiky
4.
Hrubý Petr1990SK Eso Doubravice B30 (27:3)12701294,7420
Elo statistiky
5.
Tomáš Smrž1976TC Borek A27 (19:8)12691249,26-9
Elo statistiky
6.
Němec Miroslav1957KST Štěpánovice B3 (2:1)12591261,196
Elo statistiky
7.
Slepička Jan1950SKST Týn nad Vltavou o.s. E23 (18:5)12461217,49-25
Elo statistiky
8.
Kalinics Michael1978TJ Motor České Budějovice A21 (13:8)12331231,69-62
Elo statistiky
9.
Petr Pavel1992SK Pedagog ČB E28 (24:4)12281239,9247
Elo statistiky
10.
Hošna Jiří1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D20 (15:5)12261214,33-11
Elo statistiky
11.
Hučík Eduard1973TJ Sokol České Budějovice F3 (1:2)12221215,13-1
Elo statistiky
12.
Bulant Marek2003TJ Spartak Trhové Sviny o.s. C27 (19:8)12161228,0835
Elo statistiky
13.
Vrábek Otto1980TJ Sokol Nová Ves u ČB D30 (19:11)11911180,3-33
Elo statistiky
14.
Šauerová Adéla2002TJ Sokol České Budějovice F43 (20:23)11301109,3437
Elo statistiky
15.
Levý Roman1962TJ Spartak Trhové Sviny o.s B.23 (16:7)11211118,0120
Elo statistiky
16.
Fišer Radek1969TJ Sokol České Budějovice F15 (11:4)11181133,1553
Elo statistiky
17.
Zaibl Miroslav1991KST Štěpánovice B35 (20:15)11091114,2220
Elo statistiky
18.
Karas Lukáš1990TJ Slovan Černý Dub F27 (14:13)10891084,2115
Elo statistiky
19.
Havel Milan1946TJ Slovan Černý Dub E12 (2:10)10791086,53-16
Elo statistiky
20.
Hájek Radek1967KST Štěpánovice B6 (3:3)10731086,2-10
Elo statistiky
21.
Tetenka Stanislav1962TJ Slovan Černý Dub F4 (1:3)10621069,33-8
Elo statistiky
22.
Boháček Lukáš2001TJ Sokol České Budějovice F34 (16:18)10551061,5842
Elo statistiky
23.
Volková Marcela2004SKST Týn nad Vltavou o.s. E39 (12:27)10331026,73-6
Elo statistiky
24.
Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB E25 (9:16)10321001,4934
Elo statistiky
25.
Tripes Milan st.1961TJ Sokol Nová Ves u ČB D4 (0:4)10251031,58-18
Elo statistiky
26.
Bromová Jana1975TJ Slovan Černý Dub F14 (5:9)10211038,3-3
Elo statistiky
27.
Pavlík Zdeněk1944TJ Motor České Budějovice A31 (10:21)10111018,62-4
Elo statistiky
28.
Jirák Jakub1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D16 (4:12)10081009,741
Elo statistiky
29.
Šícha Martin1970KST Štěpánovice B12 (5:7)1001997,348
Elo statistiky
30.
Mračková Veronika1985KST Štěpánovice B21 (5:16)984977,9-14
Elo statistiky
31.
Bečvář Václav1941TJ Motor České Budějovice A29 (13:16)96796635
Elo statistiky
32.
Strnad Jakub2006TJ Sokol České Budějovice F23 (3:20)944944927
Elo statistiky
33.
Suchý Marcel ml.1997SK Eso Doubravice B4 (0:4)897903,22-19
Elo statistiky
34.
Král Ondra2004SKST Týn nad Vltavou o.s. E35 (4:31)896895,27-10
Elo statistiky
35.
Tušl Mikuláš2003TJ Sokol České Budějovice F40 (5:35)893885,4434
Elo statistiky
36.
Zdrha David2007TJ Sokol České Budějovice F32 (7:25)892888,819
Elo statistiky
37.
Pechoč Šimon2001TJ Sokol České Budějovice F4 (0:4)871856,45-2
Elo statistiky
38.
Kosař Petr1975KST Štěpánovice B3 (0:3)861862,99-1
Elo statistiky
39.
Herza Jiří2005SKST Týn nad Vltavou o.s. E32 (3:29)848849,7412
Elo statistiky
40.
Klein Kryštof2003SKST Týn nad Vltavou o.s. E39 (3:36)843842,26-13
Elo statistiky
41.
Dobiáš Šimon2006TJ Sokol České Budějovice F33 (4:29)814813,6811
Elo statistiky
42.
Pfützner Vilém2003TJ Sokol České Budějovice F23 (3:20)798798,38-4
Elo statistiky
43.
Fišer Adam2008TJ Sokol České Budějovice F25 (1:24)759759758
Elo statistiky
44.
Matuška Alex2009KST Orel ČB F20 (2:18)736736735
Elo statistiky
45.
Jankovski Matyáš2005SK Pedagog ČB E32 (1:31)696696695
Elo statistiky
46.
Míka Josef1949TJ Slovan Černý Dub E4 (0:4)110
Elo statistiky
47.
Čipera Jan1980TJ Sokol Nová Ves u ČB D4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS