Žebříček - RSST Rychnov nad Kněžnou - 2012-2013 - Regionální přebor mužů 3.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Martinec Pavel1970TJ Sokol Tutleky "A"56 (49:7)13711360,4216
Elo statistiky
2.
Duzbaba Jaroslav1949Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"35 (31:4)13621382,31-12
Elo statistiky
3.
Griščenko Jan1993TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"43 (35:8)12871306,9810
Elo statistiky
4.
Suchomel Jaroslav1977TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"43 (37:6)12801290,0435
Elo statistiky
5.
Kunc Jiří1944Sportovní klub Záměl "A"32 (27:5)12791282,866
Elo statistiky
6.
Bolehovský Karel1961Sportovní klub Záměl "A"40 (32:8)12751267,89-2
Elo statistiky
7.
Berger Jiří1954TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"56 (49:7)12741287,130
Elo statistiky
8.
Petelík Pavel st.1954TJ Sokol Tutleky "A"47 (30:17)12711270,74-2
Elo statistiky
9.
Provazník Josef1943TJ Sokol Lupenice "A"55 (44:11)12531264,76-7
Elo statistiky
10.
Beran Jan1964TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"28 (18:10)12521244,43-29
Elo statistiky
11.
Merganc Jiří1952TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"56 (40:16)12291229,348
Elo statistiky
12.
Vymetálek Jan1977TJ Sokol České Meziříčí "B"56 (40:16)12241235,8552
Elo statistiky
13.
Tauer Jan1944TJ Sokol Lupenice "A"55 (38:17)12101216,0838
Elo statistiky
14.
Nuc Karel1952Sportovní klub Záměl "A"31 (26:5)12041206,9633
Elo statistiky
15.
Koblása Luboš1959TJ Sokol Častolovice "D"41 (25:16)12001202,0318
Elo statistiky
16.
Matějů Petr1952TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"38 (22:16)11671179,0136
Elo statistiky
17.
Tamáš Lukáš1990TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"56 (41:15)11561175,3104
Elo statistiky
18.
Korman Jan1949TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"33 (20:13)11541150,7110
Elo statistiky
19.
Unger Jaroslav1967TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"47 (20:27)11491131,38-37
Elo statistiky
20.
Novotný Jaromír st.1963TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"56 (37:19)11471158,4580
Elo statistiky
21.
Lebruška Michal1974TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"44 (29:15)11401155,114
Elo statistiky
22.
Houštěk Petr1970Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"47 (20:27)11391119,2810
Elo statistiky
23.
Ketner Karel1958TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"56 (25:31)11321098,03-4
Elo statistiky
24.
Novák Petr1977Sportovní klub Solnice "B"52 (26:26)11171120,78-12
Elo statistiky
25.
Ešpandr Jan1991TJ Sokol Častolovice "D"32 (16:16)11151139,1118
Elo statistiky
26.
Malý František1958TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"54 (31:23)10841112,55-3
Elo statistiky
27.
Vaněčková Jana1980Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"56 (29:27)10801103,6610
Elo statistiky
28.
Plašil Jan1967TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"51 (26:25)10771108,6728
Elo statistiky
29.
Štauber Jiří1971TJ Sokol Častolovice "D"36 (16:20)10701056,815
Elo statistiky
30.
Forche Karel1957TJ Sokol Tutleky "A"55 (26:29)10681077,73-14
Elo statistiky
31.
Kovaříček Ondřej1980Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"44 (15:29)10661069,9317
Elo statistiky
32.
Richter Václav1949TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"32 (13:19)10611061,4911
Elo statistiky
33.
Ptáček Petr1968Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"55 (24:31)10581076,0659
Elo statistiky
34.
Karhan Zdeněk1945TJ Sokol Lupenice "A"45 (20:25)10471065,1138
Elo statistiky
35.
Kubec Jiří st.1954Sportovní klub Solnice "B"52 (18:34)10361037,36-9
Elo statistiky
36.
Vašata Stanislav1971TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"56 (14:42)1024995,762
Elo statistiky
37.
Čermák Libor1973TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"56 (15:41)1008994,2760
Elo statistiky
38.
Dufek Daniel1975TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"42 (10:32)959964,27-38
Elo statistiky
39.
Provazník Ladislav1932Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"29 (7:22)958963,2-26
Elo statistiky
40.
Hylas Pavel1972TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"56 (10:46)953926,233
Elo statistiky
41.
Sedláčková Veronika1984TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"56 (14:42)936959,37-53
Elo statistiky
42.
Čermák Josef1999TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "F"44 (7:37)901913,5311
Elo statistiky
43.
Ďoubek Josef1965TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "F"46 (7:39)873899,476
Elo statistiky
44.
Jasanský Jiří1972TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"56 (7:49)873864,4141
Elo statistiky
45.
Brich Jiří1974Sportovní klub Solnice "B"42 (8:34)864865,6140
Elo statistiky
46.
Zezulka Kamil1977Sportovní klub Solnice "B"30 (4:26)859884,6332
Elo statistiky
47.
Kříčenský Richard1970Sportovní klub Solnice "B"40 (1:39)808807,84-9
Hráči, kteří odehráli méně než 28 zápasů.
Elo statistiky
1.
Sarwa Mieczyslaw1968TJ Sokol Lupenice "A"27 (24:3)13101324,1812
Elo statistiky
2.
Podolský Tomáš1980TJ Sokol Častolovice "D"17 (10:7)13061309,47-12
Elo statistiky
3.
Krupička Tomáš1952Sportovní klub Záměl "A"22 (12:10)11411152,14-22
Elo statistiky
4.
Dvořáček Václav1949TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"26 (7:19)11171095,21-12
Elo statistiky
5.
Hrabák Dušan1959TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"18 (3:15)971976,1510
Elo statistiky
6.
Bartoš Petr1964TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"26 (4:22)931928,12
Elo statistiky
7.
Šebor Jiří1943Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"26 (2:24)847847,53-20
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kubec Jiří ml.1976Sportovní klub Solnice "B"4 (4:0)13291329,386
Elo statistiky
2.
Kovaříček Roman1987Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"4 (1:3)12701248,58-16
Elo statistiky
3.
Procházka Stanislav1963TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "F"9 (3:6)11281126,870
Elo statistiky
4.
Šreibr Miloslav1961TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"4 (0:4)10861080,83-8
Elo statistiky
5.
Lebruška Jaroslav1950TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"12 (5:7)10321009,397
Elo statistiky
6.
Sedláček Josef1981TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"4 (1:3)10311031-2
Elo statistiky
7.
Krystlík Vladimír1946TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"8 (2:6)9919910
Elo statistiky
8.
Strnad Otto1973Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"12 (3:9)986977,8-23
Elo statistiky
9.
Serbousek Petr1969TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"1 (0:1)941927,51-5
Elo statistiky
10.
Ksandr Jiří1967TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"6 (0:6)811809,75-4

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS