Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Praha - východ - 2012-2013 - Krajská soutěž 2. tř. sk. B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Hudečková Hana1987TJ Aero Odolena Voda88 (76:12)16811664,4871
Elo statistiky
2.
Hoďák Václav1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"42 (33:9)16411625,4635
Elo statistiky
3.
Kulíšek Marek1990TJ Aero Odolena Voda88 (68:20)16131618,0869
Elo statistiky
4.
Piroutek Květoslav1957TJ Lokomotiva Nymburk "A"76 (60:16)16061633,838
Elo statistiky
5.
Bittner Miloslav1977TJ Sokol Krchleby "B"98 (65:33)15971560,07-72
Elo statistiky
6.
Pácha Robin1992TJ AŠ Mladá Boleslav "D"51 (41:10)15951598,6828
Elo statistiky
7.
Beniš Ondřej1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"41 (28:13)15891588,5925
Elo statistiky
8.
Zloch Petr1985TJ Sokol Lysá nad Labem58 (42:16)15871611,51-28
Elo statistiky
9.
Nekola Tomáš st.1973TTC Brandýs nad Labem "C"54 (39:15)15831588,832
Elo statistiky
10.
Horáček Vlastimil1956TJ Lokomotiva Nymburk "A"57 (37:20)15641542,3-66
Elo statistiky
11.
Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem "C"51 (33:18)15591553,650
Elo statistiky
12.
Šlapáček Martin1986TTC Bělá pod Bezdězem "C"55 (37:18)15561575,760
Elo statistiky
13.
Vilhelm Oldřich1972Sokol Přezletice69 (41:28)15481541,5897
Elo statistiky
14.
Niems Dušan1978TJ AŠ Mladá Boleslav "D"61 (39:22)15451525,4912
Elo statistiky
15.
Slunéčko Radek1971Sokol Přezletice77 (42:35)15441517,65111
Elo statistiky
16.
Pleticha Vladimír1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"78 (46:32)15411561,3522
Elo statistiky
17.
Kouřil Lubomír1982TJ AŠ Mladá Boleslav "D"34 (18:16)15331526,19-19
Elo statistiky
18.
Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs nad Labem "C"83 (50:33)15301529,5743
Elo statistiky
19.
Kapras Karel1986TTC Bělá pod Bezdězem "C"83 (52:31)15291553,6420
Elo statistiky
20.
Elstner Lukáš1988TTC Bělá pod Bezdězem "C"71 (43:28)15291550,81-35
Elo statistiky
21.
Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby "B"97 (67:30)15261570,4186
Elo statistiky
22.
Černovský Pavel1981TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"41 (22:19)15241548,1531
Elo statistiky
23.
Kroupa Milan1965TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"80 (40:40)15121506,5535
Elo statistiky
24.
Čeřovský Petr ml.1997TJ AŠ Mladá Boleslav "D"72 (40:32)15091504,9373
Elo statistiky
25.
Halama Jiří1963TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.75 (37:38)15061536,47-34
Elo statistiky
26.
Školník Luboš1988TJ AŠ Mladá Boleslav "D"50 (26:24)15061492,98-27
Elo statistiky
27.
Grill Josef1967TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"75 (40:35)15001515,665
Elo statistiky
28.
Třešňák Josef1970TJ Sokol Lysá nad Labem56 (24:32)15001480,59-91
Elo statistiky
29.
Kyncl Miloslav1960TJ Lokomotiva Nymburk "A"63 (32:31)14991494,7-3
Elo statistiky
30.
Hendrych Jan1987TJ Aero Odolena Voda81 (39:42)14941488,242
Elo statistiky
31.
Hataš Martin1963Sokol Přezletice74 (37:37)14921509,4115
Elo statistiky
32.
Ivan Milan1964TTC Brandýs nad Labem "C"69 (31:38)14921466,4-51
Elo statistiky
33.
Weishaupt Robert1980Sokol Přezletice37 (17:20)14881503,26-14
Elo statistiky
34.
Král Jindřich1959TJ Sokol Krchleby "B"89 (42:47)14841469,637
Elo statistiky
35.
Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs nad Labem "C"47 (18:29)14801478,86-7
Elo statistiky
36.
Knobloch Pavel1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"91 (39:52)14771477,0751
Elo statistiky
37.
Copák Juraj1946TTC Brandýs nad Labem "C"31 (14:17)14701475,6743
Elo statistiky
38.
Kulíšek Milan1966TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.68 (27:41)14641485,25-15
Elo statistiky
39.
Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby "B"76 (24:52)14621456,73-62
Elo statistiky
40.
Sauer Ondřej1996Sokol Přezletice65 (26:39)14551459,6816
Elo statistiky
41.
Berný Jan1977TJ Aero Odolena Voda46 (14:32)14351487,21-28
Elo statistiky
42.
Kaňka Luděk ml.1990TTC Bělá pod Bezdězem "C"57 (20:37)14351430,66-6
Elo statistiky
43.
Havel Martin1977TJ Sokol Lysá nad Labem78 (23:55)14141418,68-40
Elo statistiky
44.
Dlask Ladislav st.1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"81 (17:64)13911402,18-40
Elo statistiky
45.
Dusil Petr1999TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"41 (6:35)13891370,4635
Hráči, kteří odehráli méně než 30 zápasů.
Elo statistiky
1.
Lapka Miroslav1998TTC Bělá pod Bezdězem "C"29 (23:6)15921639,0129
Elo statistiky
2.
Balcar Jaromír1947TTC Bělá pod Bezdězem "C"5 (1:4)15131518,24-14
Elo statistiky
3.
Táborský Luboš1969TJ Sokol Krchleby "B"1 (1:0)14651468,083
Elo statistiky
4.
Topol Martin1973TJ Aero Odolena Voda9 (5:4)14511484,936
Elo statistiky
5.
Poláček Petr1972Sokol Přezletice4 (1:3)14461437,93-3
Elo statistiky
6.
Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13 (5:8)14441432,439
Elo statistiky
7.
Valenta Petr1960TJ Aero Odolena Voda8 (1:7)14241434,66-27
Elo statistiky
8.
Vyvial Pavel1975TJ Aero Odolena Voda17 (5:12)14231415,053
Elo statistiky
9.
Valenta Zdeněk1958TJ AŠ Mladá Boleslav "D"11 (2:9)14131398,8-15
Elo statistiky
10.
Holan Josef1963TJ Dynamo Nelahozeves17 (6:11)14041420,352
Elo statistiky
11.
Motlová Michaela1986TJ Dynamo Nelahozeves22 (5:17)14021391,622
Elo statistiky
12.
Skoba Rostislav1962TJ Sokol Lysá nad Labem10 (2:8)14001398,02-1
Elo statistiky
13.
Černovský Jan1950TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"6 (1:5)13921396,09-7
Elo statistiky
14.
Hájek Zdeněk1974TJ Lokomotiva Nymburk "A"2 (2:0)13871429,7115
Elo statistiky
15.
Čamr František2000TJ Sokol Krchleby "B"14 (4:10)13781408,3728
Elo statistiky
16.
Janda Martin1978TJ Sokol Krchleby "B"4 (0:4)13781369,81-16
Elo statistiky
17.
Doležalová Pavlína1979TTC Brandýs nad Labem "C"5 (1:4)13741376,49-12
Elo statistiky
18.
Točík Radek1994TJ Dynamo Nelahozeves6 (0:6)13611378,34-12
Elo statistiky
19.
Chalupa Josef1964TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.18 (4:14)13431337,2620
Elo statistiky
20.
Ort Marek1976TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"4 (1:3)13311347,819
Elo statistiky
21.
Malý Libor1960TJ Lokomotiva Nymburk "A"3 (0:3)13271325,42-10
Elo statistiky
22.
Karas Jiří1983TJ Dynamo Nelahozeves6 (0:6)13211292,44-2
Elo statistiky
23.
Sobotka Jiří1958TJ Lokomotiva Nymburk "A"12 (0:12)13201339,15-35
Elo statistiky
24.
Maryška Josef1962TJ Aero Odolena Voda3 (0:3)13191311,84-1
Elo statistiky
25.
Pelant Jiří1979TTC Brandýs nad Labem "C"3 (0:3)13171324,36-1
Elo statistiky
26.
Řezníček Michal1978TJ Sokol Lysá nad Labem3 (0:3)13161259,4-6
Elo statistiky
27.
Kořínek Karel1945TJ Lokomotiva Nymburk "A"16 (2:14)13101310,88-8
Elo statistiky
28.
Brož Petr1980TJ Dynamo Nelahozeves5 (0:5)13081299,52-3
Elo statistiky
29.
Havlena Karel1965TJ Sokol Lysá nad Labem4 (0:4)12751250,88-2
Elo statistiky
30.
Kupec Petr1977TJ AŠ Mladá Boleslav "D"4 (1:3)12711276,6915
Elo statistiky
31.
Hendrych Ladislav1983TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.4 (1:3)12611271,051
Elo statistiky
32.
Michal František1982TJ Sokol Lysá nad Labem6 (0:6)12571220,67-1
Elo statistiky
33.
Ludvíček Luboš1964TJ Sokol Lysá nad Labem25 (0:25)12371237,38-8
Elo statistiky
34.
Vlček Martin1977TJ Sokol Lysá nad Labem3 (0:3)12191214,91-2
Elo statistiky
35.
Kučera Josef1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"2 (1:1)12141217,862
Elo statistiky
36.
Strnad Richard1997TTC Brandýs nad Labem "C"2 (0:2)12001220,35-1

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS