Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Tábor - 2012-2013 - Krajská soutěž skupina C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Říha Luboš1966TJ Spartak MAS S.Ústí A67 (62:5)16251628,8439
Elo statistiky
2.
Nohejl Jaroslav1961TJ Spartak MAS S.Ústí A41 (34:7)15851589,53-26
Elo statistiky
3.
Maňhal Jan ml.1980TJ Sokol Studená C40 (30:10)15771595,5624
Elo statistiky
4.
Doležal Ondřej1997ST KD Dačice A74 (65:9)15711589,89153
Elo statistiky
5.
Smolík Tomáš1989OST Kardašova Řečice A65 (58:7)15611565,0590
Elo statistiky
6.
Smolík Jan1996OST Kardašova Řečice A60 (46:14)15571537,6867
Elo statistiky
7.
Mikolášek Milan1959TJ Jiskra Bechyně B40 (29:11)15481549,35-56
Elo statistiky
8.
Janda Karel1973TJ Lokomotiva České Velenice A64 (48:16)15401532,532
Elo statistiky
9.
Karlík Zdeněk1966TJ Vodní stavby Tábor B30 (24:6)15321527,0347
Elo statistiky
10.
Havel Vladimír1968GC Nová Bystřice A59 (36:23)15191486,41-66
Elo statistiky
11.
Bednář Zbyněk1971TJ Spartak MAS S.Ústí A58 (40:18)15181518,839
Elo statistiky
12.
Kadlec Roman1976TJ Nová Včelnice A50 (34:16)15111498,2629
Elo statistiky
13.
Kureš Vlastislav1981TJ Jiskra Bechyně B31 (22:9)15081522,386
Elo statistiky
14.
Schwarz Miloslav1962TJ Sokol Studená C41 (27:14)15041509,16-23
Elo statistiky
15.
Rybák Roman1962TJ Spartak MAS S.Ústí A48 (30:18)15021487,3123
Elo statistiky
16.
Dvořák Josef ml.1976TJ Nová Včelnice A64 (36:28)14811479,71-31
Elo statistiky
17.
Kozel Jaroslav1970OST Kardašova Řečice A52 (33:19)14801504,53-7
Elo statistiky
18.
Šuhájek Libor1977TJ Nová Včelnice A79 (53:26)14721484,3926
Elo statistiky
19.
Ruso Miroslav1950TJ Jiskra Třeboň B72 (41:31)14661473,1347
Elo statistiky
20.
Lang Václav1957TJ Jiskra Třeboň B72 (40:32)14651463,3911
Elo statistiky
21.
Vondruška Filip1993DDM Soběslav C54 (29:25)14651445,1474
Elo statistiky
22.
Kuruc Ladislav1959TJ Lokomotiva České Velenice A66 (37:29)14581448,4249
Elo statistiky
23.
Losos Radek1973TJ Vodní stavby Tábor B73 (41:32)14531450,4213
Elo statistiky
24.
Kameník Jaroslav1966TJ Sokol Studená C64 (32:32)14391432,17-10
Elo statistiky
25.
Maňhal Jan st.1955TJ Sokol Studená C64 (34:30)14371421,1129
Elo statistiky
26.
Vašíček Jiří1962TJ Sokol Tábor A68 (34:34)14341423,4611
Elo statistiky
27.
Fáber Miloš1970TJ Jiskra Bechyně B54 (26:28)14281432,3166
Elo statistiky
28.
Novák Jan1964TJ Jiskra Třeboň B75 (37:38)14271425,5446
Elo statistiky
29.
Havlík Martin1992ST KD Dačice A68 (25:43)14181406,8326
Elo statistiky
30.
Ivan Emil1950TJ Sokol Tábor A73 (35:38)14141413,53-65
Elo statistiky
31.
Kelbler Petr1992ST KD Dačice A55 (22:33)14111411,3818
Elo statistiky
32.
Kašpar Luboš1971TJ Sokol Tábor A71 (28:43)14081385,94-3
Elo statistiky
33.
Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav C59 (30:29)14071432,5-48
Elo statistiky
34.
Šuhájek Martin1975TJ Nová Včelnice A72 (31:41)13961407,28-28
Elo statistiky
35.
Brhel František1956TJ Jiskra Bechyně B67 (29:38)13901394,019
Elo statistiky
36.
Horka Jan1952TJ Vodní stavby Tábor B56 (20:36)13781380,21-65
Elo statistiky
37.
Jehně Václav ml.1971TJ Vodní stavby Tábor B60 (18:42)13771382,3423
Elo statistiky
38.
Fryš František1988GC Nová Bystřice A48 (15:33)13721368,45-44
Elo statistiky
39.
Peckert Ondřej1979GC Nová Bystřice A63 (20:43)13581346,15-10
Elo statistiky
40.
Smolík Zdeněk1962OST Kardašova Řečice A26 (6:20)13571360,95-33
Elo statistiky
41.
Hložek Pavel1956DDM Soběslav C32 (7:25)13401357,06-44
Elo statistiky
42.
Havlík Zdeněk1956ST KD Dačice A59 (14:45)13261337,88-47
Elo statistiky
43.
Hruška Zdeněk1963TJ Lokomotiva České Velenice A43 (6:37)13211328,46-28
Elo statistiky
44.
Cepák Miloš1954TJ Lokomotiva České Velenice A50 (8:42)13101307,05-40
Elo statistiky
45.
Hirko Dušan1953TJ Sokol Tábor A30 (6:24)13061310,23-3
Elo statistiky
46.
Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Tábor A24 (2:22)12791280,09-21
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kopecký Petr1955TJ Lokomotiva České Velenice A2 (0:2)14511461,29-10
Elo statistiky
2.
Šmahlík Libor1973TJ Vodní stavby Tábor B15 (5:10)14021403,9210
Elo statistiky
3.
Holub Josef1972DDM Soběslav C17 (8:9)14011401,428
Elo statistiky
4.
Vaverová Hana1963TJ Vodní stavby Tábor B15 (3:12)13941385,69-29
Elo statistiky
5.
Hunal Martin1992GC Nová Bystřice A7 (3:4)13911408,831
Elo statistiky
6.
Pešek Karel1971TJ Jiskra Třeboň B12 (3:9)13801401,627
Elo statistiky
7.
Novotný Martin1958DDM Soběslav C4 (0:4)13561360,14-9
Elo statistiky
8.
Šuhájková Libuše1979TJ Nová Včelnice A10 (1:9)13551348,68-17
Elo statistiky
9.
Kovář Přemysl1986TJ Spartak MAS S.Ústí A21 (4:17)13361348,29-39
Elo statistiky
10.
Novotný Petr2000DDM Soběslav C2 (0:2)132713270
Elo statistiky
11.
Maxa Lukáš1993TJ Jiskra Třeboň B9 (4:5)13211322,599
Elo statistiky
12.
Kašpar František1941TJ Spartak MAS S.Ústí A13 (1:12)13071310,96-20
Elo statistiky
13.
Nedělka Libor1973GC Nová Bystřice A6 (2:4)12861311,613
Elo statistiky
14.
Martinů Jaroslav1954TJ Sokol Studená C8 (0:8)12851267,64-42
Elo statistiky
15.
Šoukal Petr1961TJ Spartak MAS S.Ústí A2 (0:2)128112810
Elo statistiky
16.
Votava Libor1970GC Nová Bystřice A5 (0:5)12331224,51-6
Elo statistiky
17.
Schandl Luděk1963TJ Lokomotiva České Velenice A14 (3:11)12261250,0656
Elo statistiky
18.
Kovářík Tomáš1992TJ Jiskra Bechyně B23 (1:22)12021202,5729
Elo statistiky
19.
Strada Jiří1996OST Kardašova Řečice A7 (1:6)11991217,685
Elo statistiky
20.
Šuhájek František1948TJ Nová Včelnice A6 (0:6)11611170,54-1
Elo statistiky
21.
Hložek Tomáš2000DDM Soběslav C11 (1:10)11561159,2311
Elo statistiky
22.
Děd Lukáš1999TJ Sokol Tábor A7 (1:6)1123112614
Elo statistiky
23.
Strouha František1945TJ Lokomotiva České Velenice A4 (1:3)11001111,6518

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS