Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Pardubický - Muži - 2016-2017
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Bělohlávek Dominik1998KST SK US Steinerová Choceň z.s70 (70:0)19652000,04
Elo statistiky
2.
Vrba Jan1976TJ Sokol Borová9 (8:1)19081908
Elo statistiky
3.
Hodas David1990Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.71 (63:8)18231846,05
Elo statistiky
4.
Šimonek Petr1968KST SK US Steinerová Choceň z.s46 (39:7)18191835,65
Elo statistiky
5.
Čopián Štefan1954Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.59 (47:12)18081805,95
Elo statistiky
6.
Koubek René1974TJ Jiskra Holice,z.s.46 (41:5)18071814,48
Elo statistiky
7.
Dalecký Petr1966TTC Hlinsko75 (59:16)17981802,07
Elo statistiky
8.
Patka Václav1982Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová75 (54:21)17921761,8
Elo statistiky
9.
Nastoupil Petr1990TJ Sokol Mistrovice,z.s.41 (41:0)17861781,92
Elo statistiky
10.
Netolický Lukáš1975TTC Skuteč73 (54:19)17651776,77
Elo statistiky
11.
Doležal Jan1990Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.65 (44:21)17651760,04
Elo statistiky
12.
Kantorek Jiří1969Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.55 (39:16)17571743,25
Elo statistiky
13.
Michalec Roman1964TJ Trojovice60 (59:1)17561752,82
Elo statistiky
14.
Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim69 (51:18)17541754,06
Elo statistiky
15.
Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim74 (54:20)17521760,61
Elo statistiky
16.
Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim71 (50:21)17491758,15
Elo statistiky
17.
Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice64 (40:24)17461712,27
Elo statistiky
18.
Rybenský Dušan1974TTC Hlinsko22 (15:7)17451751,57
Elo statistiky
19.
Wávra Pavel1966Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová75 (49:26)17411736,09
Elo statistiky
20.
Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl,z.s.28 (26:2)17391732,18
Elo statistiky
21.
Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč60 (37:23)17391724,9
Elo statistiky
22.
Mikulecký Jan1968KST SK US Steinerová Choceň z.s61 (42:19)17391720,48
Elo statistiky
23.
Janák Martin1966Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.57 (36:21)17391718,45
Elo statistiky
24.
Stránský Matěj1998KST SK US Steinerová Choceň z.s66 (48:18)17331750,49
Elo statistiky
25.
Hanousek Ondřej1988TJ Loko Pardubice z.s.11 (10:1)17321717,84
Elo statistiky
26.
Sourada Milan1963Tělocvičná jednota Sokol Žamberk73 (63:10)17121722,92
Elo statistiky
27.
Charous Jan1992TJ Svitavy44 (43:1)17061713,39
Elo statistiky
28.
Kudýn Petr1987TJ Tesla Pardubice49 (33:16)17031725,65
Elo statistiky
29.
Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.69 (52:17)16991696,76
Elo statistiky
30.
Procházka Jiří1968Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.45 (25:20)16981681,61
Elo statistiky
31.
Pavel Jan1985Tělocvičná jednota Sokol Žamberk71 (54:17)16921672,14
Elo statistiky
32.
Adamec Václav1972Orel jednota Orlice72 (55:17)16721677,21
Elo statistiky
33.
Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč72 (38:34)16711652,22
Elo statistiky
34.
Dočkal Radek1988TJ Tesla Pardubice34 (20:14)16681655,76
Elo statistiky
35.
Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.66 (51:15)16671677,42
Elo statistiky
36.
Hýbl Tomáš1967Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová56 (23:33)16601647,13
Elo statistiky
37.
Ecler Michal1973TJ Loko Pardubice z.s.48 (35:13)16571643,55
Elo statistiky
38.
Bezdíček Lukáš1980TTC Skuteč53 (26:27)16551671,52
Elo statistiky
39.
Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim72 (39:33)16541708,38
Elo statistiky
40.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim72 (34:38)16541663,2
Elo statistiky
41.
Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl,z.s.65 (50:15)16541655,57
Elo statistiky
42.
Polanský Jiří1973TTC Hlinsko64 (31:33)16531662,44
Elo statistiky
43.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun,z.s.53 (21:32)16531631,19
Elo statistiky
44.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová70 (51:19)16521634,3
Elo statistiky
45.
Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice57 (26:31)16511661,33
Elo statistiky
46.
Schejbal Petr1975Tělovýchovná jednota TTC Sedlec z.s.46 (39:7)16511641,13
Elo statistiky
47.
Hladík Miroslav1955TJ Jiskra Holice,z.s.64 (41:23)16471683,49
Elo statistiky
48.
Řezníček David1983TTC Hlinsko44 (18:26)16471636,35
Elo statistiky
49.
Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.62 (43:19)16401652,31
Elo statistiky
50.
Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč60 (39:21)16381627,67
Elo statistiky
51.
Buchal Dušan1967TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.50 (38:12)16371659,97
Elo statistiky
52.
Fišer Lukáš1980TJ Sokol Řetová44 (30:14)16371620,63
Elo statistiky
53.
Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice,z.s.58 (26:32)16311655,19
Elo statistiky
54.
Zelinka Robert1966TTC Skuteč58 (40:18)16301631,76
Elo statistiky
55.
Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim64 (30:34)16291664,18
Elo statistiky
56.
Hájek Ladislav1965Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.62 (27:35)16271640,23
Elo statistiky
57.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim64 (27:37)16211634,68
Elo statistiky
58.
Volhejn Jan1976TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.52 (40:12)16191623,17
Elo statistiky
59.
Hubálek Zdeněk1971Orel jednota Orlice63 (40:23)16181621,75
Elo statistiky
60.
Tesner Tomáš1974TJ Trojovice59 (46:13)16151618,3
Elo statistiky
61.
Adamec Miroslav ml.1969Orel jednota Orlice49 (32:17)16151617,74
Elo statistiky
62.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim68 (27:41)16131631,23
Elo statistiky
63.
Slavík Miroslav1971KST SK US Steinerová Choceň z.s46 (16:30)16061607,48
Elo statistiky
64.
Svojanovský Radim2002Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.158 (110:48)16021627,85
Elo statistiky
65.
Joska Miloš1962TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.46 (35:11)16021625,98
Elo statistiky
66.
Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim31 (21:10)16021609,17
Elo statistiky
67.
Kosek Petr1986TTC Hlinsko74 (31:43)15991608,92
Elo statistiky
68.
Steklý Tibor1964TJ Sokol Chrudim57 (40:17)15981593,92
Elo statistiky
69.
Svoboda Leoš1974Tělocvičná jednota Sokol Žamberk63 (32:31)15971554,71
Elo statistiky
70.
Slavíček Martin2000Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.83 (41:42)15941606,28
Elo statistiky
71.
Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč31 (19:12)15941597,75
Elo statistiky
72.
Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim49 (26:23)15921571,07
Elo statistiky
73.
Syrový Vojtěch1997Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.73 (46:27)15911636,03
Elo statistiky
74.
Michek Jakub1996KST Linea Chrudim66 (41:25)15911603,44
Elo statistiky
75.
Špaňůr Josef1966TJ Loko Pardubice z.s.54 (38:16)15901591,9
Elo statistiky
76.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl,z.s.57 (37:20)15861603,47
Elo statistiky
77.
Dostál Jan2002TTC Lhoty u Potštejna15 (9:6)15841589,78
Elo statistiky
78.
Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice,z.s.56 (14:42)15831574,22
Elo statistiky
79.
Příhoda Tomáš1964KST SK US Steinerová Choceň z.s101 (52:49)15821563,1
Elo statistiky
80.
Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim33 (21:12)15811579,87
Elo statistiky
81.
Jedlička Richard1977Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.59 (32:27)15801577,13
Elo statistiky
82.
Vojnar Jiří1987Orel jednota Vysoké Mýto67 (36:31)15791583,54
Elo statistiky
83.
Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová60 (34:26)15771624,84
Elo statistiky
84.
Češka Roman1971TJ Sokol Borová65 (37:28)15771586,56
Elo statistiky
85.
Šťastný Daniel1996KST SK US Steinerová Choceň z.s64 (20:44)15761585,08
Elo statistiky
86.
Kolomý Tomáš1992Orel jednota Orlice43 (21:22)15701556,62
Elo statistiky
87.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč49 (28:21)15661572,46
Elo statistiky
88.
Dvořák Martin1988Orel jednota Vysoké Mýto122 (80:42)15661570,9
Elo statistiky
89.
Steinmetz Roman1969Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová47 (19:28)15661555,51
Elo statistiky
90.
Švec Jan1952TJ Jiskra Holice,z.s.51 (24:27)15621546,37
Elo statistiky
91.
Synek Martin1973Orel jednota Vysoké Mýto67 (37:30)15611584,81
Elo statistiky
92.
Lamač Martin1962Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.142 (97:45)15611583,05
Elo statistiky
93.
Wávra Petr1966Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová62 (22:40)15601557,16
Elo statistiky
94.
Dostálek Martin1975Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.65 (36:29)15591578,38
Elo statistiky
95.
Krejčí Robin1996TJ Sokol Mistrovice,z.s.103 (66:37)15581528,45
Elo statistiky
96.
Novák Aleš1985Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.41 (21:20)15541576,96
Elo statistiky
97.
Licek Radim1973TJ Loko Pardubice z.s.45 (28:17)15531546,91
Elo statistiky
98.
Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl,z.s.53 (22:31)15531526,89
Elo statistiky
99.
Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice48 (27:21)15521571,51
Elo statistiky
100.
Pražák Zdeněk1964Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.73 (51:22)15521519,37
Elo statistiky
101.
Procházka Petr1977KST Linea Chrudim35 (19:16)15471542,77
Elo statistiky
102.
Malinský Martin1974TJ Trojovice54 (33:21)15471537,75
Elo statistiky
103.
Hrdina Lukáš1991Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.102 (59:43)15471513,05
Elo statistiky
104.
Kršiak Tomáš1997KST SK US Steinerová Choceň z.s28 (6:22)15461556,75
Elo statistiky
105.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová49 (27:22)15451549,69
Elo statistiky
106.
Dostálek Jaroslav1973Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.63 (31:32)15431558,78
Elo statistiky
107.
Jirka Lukáš1999TJ Sokol Chrudim53 (24:29)15431518,44
Elo statistiky
108.
Průcha Vladimír1953KST SK US Steinerová Choceň z.s17 (10:7)15421532,39
Elo statistiky
109.
Šeda Václav1968Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.44 (29:15)15411551,45
Elo statistiky
110.
Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy39 (34:5)15411530,53
Elo statistiky
111.
Absolon Martin1975KST SK US Steinerová Choceň z.s90 (49:41)15411518,28
Elo statistiky
112.
Pýcha František1972Tělocvičná jednota Sokol Chrast9 (7:2)15391525,7
Elo statistiky
113.
Schreiber Michal1992Tělocvičná jednota Sokol Líšnice82 (54:28)15361542,68
Elo statistiky
114.
Marel David1999TJ Tesla Pardubice45 (21:24)15361522,77
Elo statistiky
115.
Pohl Pavel st.1975Orel jednota Vysoké Mýto54 (22:32)15311542,35
Elo statistiky
116.
Budinský Petr1961KST Linea Chrudim30 (24:6)15311515,2
Elo statistiky
117.
Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice9 (4:5)15301530
Elo statistiky
118.
Tajovský Václav1952TJ Sokol Chrudim55 (29:26)15291519,46
Elo statistiky
119.
Palatka Edward1954TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.40 (17:23)15281539,78
Elo statistiky
120.
Neufinger Petr1972TJ Trojovice46 (40:6)15281531,98
Elo statistiky
121.
Adamec Lukáš1995Tělocvičná jednota Sokol Líšnice69 (52:17)15271561,67
Elo statistiky
122.
Zelenka Adolf1969TJ Sokol Proseč u Skutče43 (38:5)15271533,47
Elo statistiky
123.
Plíva Roman1982Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová65 (19:46)15251547,53
Elo statistiky
124.
Kalhous Vlastimil1953TJ Tesla Pardubice10 (6:4)15251519,91
Elo statistiky
125.
Beneš Václav1969KST SK US Steinerová Choceň z.s97 (48:49)15191510
Elo statistiky
126.
Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl,z.s.92 (55:37)15181511,43
Elo statistiky
127.
Sychra Václav1974TJ Sokol Řetová64 (27:37)15151529,41
Elo statistiky
128.
Škarvada Vladimír1971TTC Hlinsko30 (12:18)15141529,13
Elo statistiky
129.
Dostál Luděk1959TJ Jiskra Králíky,z.s.72 (44:28)15111501,96
Elo statistiky
130.
Rejent Marek1996TJ Sokol Proseč u Skutče53 (37:16)15081496,06
Elo statistiky
131.
Baláš Josef1973TJ Spartak Polička,z.s.35 (31:4)15071512,01
Elo statistiky
132.
Svoboda Miloš1972Tělocvičná jednota Sokol Žamberk65 (24:41)15061516,82
Elo statistiky
133.
Syrový Karel1994Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.64 (23:41)15041524,71
Elo statistiky
134.
Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč40 (15:25)15041498,21
Elo statistiky
135.
Doležal Tomáš1997Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.72 (34:38)15041477,21
Elo statistiky
136.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.92 (60:32)15031503,62
Elo statistiky
137.
Hortlík Tomáš1999Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.97 (58:39)15001535,11
Elo statistiky
138.
Dostál Martin1967TJ Jiskra Králíky,z.s.56 (33:23)15001496,97
Elo statistiky
139.
Hubálek Petr1973Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice74 (60:14)14991503,31
Elo statistiky
140.
Muselík Miroslav1962TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.25 (7:18)14991499,46
Elo statistiky
141.
Brökl Jan ml.1980Tělocvičná jednota Sokol Líšnice69 (41:28)14971506,51
Elo statistiky
142.
Krejsa Daniel1974TJ Sokol Mistrovice,z.s.77 (48:29)14941511,18
Elo statistiky
143.
Bělský Radek1967Tělocvičná jednota Sokol Líšnice73 (43:30)14941497,93
Elo statistiky
144.
Černý Stanislav1976TTC Hlinsko53 (19:34)14941471,61
Elo statistiky
145.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun,z.s.88 (29:59)14931512,22
Elo statistiky
146.
Kučera Martin1998KST SK US Steinerová Choceň z.s44 (8:36)14911523,02
Elo statistiky
147.
Kovář Dušan1974TJ Sokol Řetová66 (26:40)14911505,03
Elo statistiky
148.
Řeháček Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová55 (47:8)14911496,41
Elo statistiky
149.
Bříza Martin1993TTC Hlinsko69 (18:51)14911451,73
Elo statistiky
150.
Famfulík Petr ml.1989TJ Vidlatá Seč108 (58:50)14901482,86
Elo statistiky
151.
Smetana Jaroslav1989TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.41 (13:28)14891483,61
Elo statistiky
152.
Kolář Michal1965TJ Loko Pardubice z.s.39 (18:21)14891480,52
Elo statistiky
153.
Kadlec Zdeněk1960TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.16 (5:11)14881476,55
Elo statistiky
154.
Langr Lukáš ml.1997TJ Lanškroun,z.s.40 (4:36)14871495,87
Elo statistiky
155.
Michálek Libor1965TJ Sokol Proseč u Skutče9 (6:3)14871487
Elo statistiky
156.
Kopecký Pavel1986Orel jednota Vysoké Mýto21 (13:8)14841501,16
Elo statistiky
157.
Dymák Jan1990TJ Lanškroun,z.s.34 (20:14)14831468,75
Elo statistiky
158.
Suchomel Michael1994Tělocvičná jednota Sokol Žamberk86 (45:41)14811484,49
Elo statistiky
159.
Malina Milan1962Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová56 (43:13)14811464,56
Elo statistiky
160.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice48 (34:14)14771479,23
Elo statistiky
161.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim35 (19:16)14761489,55
Elo statistiky
162.
Švancara Miroslav1959TJ Svitavy39 (29:10)14761471,89
Elo statistiky
163.
Kachlík Jan ml.1976TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.26 (16:10)14751489,66
Elo statistiky
164.
Mudruňka Karel2001TJ Sokol Rosice nad Labem18 (10:8)14721457,7
Elo statistiky
165.
Kopecký Pavel1974TJ Trojovice45 (15:30)14691452,86
Elo statistiky
166.
Vachalík Lubor1967Tělovýchovná jednota TTC Sedlec z.s.55 (29:26)14681472,94
Elo statistiky
167.
Jansa Milan1968TJ Svitavy33 (23:10)14671473,01
Elo statistiky
168.
Beneš Jiří1967TJ Jiskra Litomyšl,z.s.24 (17:7)14661474,97
Elo statistiky
169.
Hort Miloš1964TJ Sokol Chrudim26 (8:18)14591464,78
Elo statistiky
170.
Zemek Jiří1957Orel jednota Vysoké Mýto75 (36:39)14571465,28
Elo statistiky
171.
Baťa Roman1969Orel jednota Vysoké Mýto39 (10:29)14551467,01
Elo statistiky
172.
Saifr Vladimír1963TTC Hlinsko9 (2:7)14541451,51
Elo statistiky
173.
Víšek Roman1987SK Spartak Slatiňany71 (68:3)14521454,79
Elo statistiky
174.
Košťál Jiří1962TJ Jiskra Holice,z.s.49 (18:31)14511467,73
Elo statistiky
175.
Valenta Jakub1990TJ Sokol Mistrovice,z.s.104 (67:37)14501488,07
Elo statistiky
176.
Geldner Josef1947Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová35 (17:18)14501445,99
Elo statistiky
177.
Hlava Karel1963TJ Jiskra Králíky,z.s.33 (26:7)14491454,1
Elo statistiky
178.
Hrubý Radek1979TJ Sokol Plchovice Sršně82 (58:24)14481462,17
Elo statistiky
179.
Trkal Jaroslav1964KST SK US Steinerová Choceň z.s42 (21:21)14481440,38
Elo statistiky
180.
Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč84 (46:38)14471454,56
Elo statistiky
181.
Valach Přemysl1985Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.83 (59:24)14471445,89
Elo statistiky
182.
Roušar Martin1983TJ Sokol Korouhev,z.s.51 (40:11)14451450,75
Elo statistiky
183.
Beránek Michal1975TTC Skuteč55 (17:38)14451444,1
Elo statistiky
184.
Duben Josef1971Tělocvičná jednota Sokol Žamberk81 (36:45)14451422,28
Elo statistiky
185.
Pavlík Stanislav1964TJ Trojovice41 (27:14)14431440,36
Elo statistiky
186.
Trnka Jakub1996TJ Spartak Polička,z.s.43 (30:13)14421444,57
Elo statistiky
187.
Rulík Jiří1944TJ Markovice37 (24:13)14411438,62
Elo statistiky
188.
Marek Jaroslav1952TJ Lanškroun,z.s.47 (16:31)14411420,81
Elo statistiky
189.
Dušek Rudolf1978TJ Sokol Řetová46 (9:37)14401426,13
Elo statistiky
190.
Nekvinda Josef1993TJ Zálší,z.s.77 (37:40)14391475,51
Elo statistiky
191.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun,z.s.88 (42:46)14381480,74
Elo statistiky
192.
Táborský Jiří1952Tělovýchovná jednota TTC Sedlec z.s.122 (71:51)14381453,46
Elo statistiky
193.
Svatoš Petr1990TJ Jiskra Litomyšl,z.s.50 (28:22)14381441,61
Elo statistiky
194.
Dvořáček Michal1993TJ Sokol Mistrovice,z.s.78 (44:34)14381415,78
Elo statistiky
195.
Krejčí Tomáš st.1967TJ Sokol Mistrovice,z.s.86 (61:25)14371449,9
Elo statistiky
196.
Stryka Václav1952Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.44 (29:15)14371445,84
Elo statistiky
197.
Horníček Martin1974Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy,z.s.72 (34:38)14361414,82
Elo statistiky
198.
Zadorožný Boguslav1950TJ Jiskra Králíky,z.s.54 (26:28)14351452,18
Elo statistiky
199.
Beneš Václav ml.1998Sk Skořenice,z.s.70 (48:22)14321458,22
Elo statistiky
200.
Neufinger Ivo1975TJ Trojovice46 (31:15)14321441,32

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS