Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Ústecký - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Šmucr Jiří1971Klub stolního tenisu Jirkov z.s.37 (32:5)18101819,57
Elo statistiky
2.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov38 (31:7)18021794,26
Elo statistiky
3.
Kopecký Filip2002Table Tennis Club Litoměřice, z.s.31 (21:10)17911778,47
Elo statistiky
4.
Bartes Petr1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.26 (19:7)17891783,61
Elo statistiky
5.
Luňák Radek1989Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.32 (26:6)17751760,13
Elo statistiky
6.
Vaniš Marek1989Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.26 (19:7)17721791,32
Elo statistiky
7.
Pivoňka Jaromír1983Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.42 (31:11)17651777,09
Elo statistiky
8.
Vondráček Filip2004Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.22 (15:7)17651749,58
Elo statistiky
9.
Lžičař Martin1985KST Apollo Ústí nad Labem z.s.12 (12:0)17611765,33
Elo statistiky
10.
Nechyba Zdeněk ml.1976KST Apollo Ústí nad Labem z.s.15 (15:0)17571755,11
Elo statistiky
11.
Beránek Miroslav1965Table tenis club Litvínov z. s.39 (27:12)17421741,53
Elo statistiky
12.
Peterka Milan ml.1986Asociace sportovních klubů Lovosice44 (35:9)17361730,76
Elo statistiky
13.
Rúža David1974Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.42 (28:14)17231713,98
Elo statistiky
14.
Rovner Antonín1980Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.38 (24:14)17221695,22
Elo statistiky
15.
Mandinec Jan1991Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.8 (6:2)17211719,9
Elo statistiky
16.
Beneš Jiří1990SKST Děčín, z.s.40 (32:8)17211700,59
Elo statistiky
17.
Zedník Josef1987Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.32 (22:10)17191709,62
Elo statistiky
18.
Ullman Miloslav1964SK Štětí46 (40:6)17151705,94
Elo statistiky
19.
Koželuh Jindřich1951Tělocvičná jednota Sokol Lenešice31 (19:12)17151700,35
Elo statistiky
20.
Weichart Martin1977TJ Slavoj Krásné Březno40 (38:2)17141700,84
Elo statistiky
21.
Jindřich Vít1982Table Tennis Club Litoměřice, z.s.9 (5:4)17131713
Elo statistiky
22.
Fencl Jakub2004Table tenis club Litvínov z. s.67 (53:14)17121712,53
Elo statistiky
23.
Klouček Luboš ml.1985Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.43 (25:18)17111680,72
Elo statistiky
24.
Malý Michal1999Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s56 (44:12)17081712,61
Elo statistiky
25.
Brožek Miroslav1962Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.34 (21:13)17071728,59
Elo statistiky
26.
Držálek Jan1958Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.37 (24:13)17061713,86
Elo statistiky
27.
Hejč Antonín st.1963Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.42 (28:14)17041703,63
Elo statistiky
28.
Šťovíček Petr1975Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.43 (24:19)16971675,51
Elo statistiky
29.
Růžička Jiří1975Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.41 (24:17)16951694,98
Elo statistiky
30.
Mašek Lubomír1965TJ Slavoj Krásné Březno40 (35:5)16941697,78
Elo statistiky
31.
Grubr Vojtěch2002SKST Děčín, z.s.33 (29:4)16871705,76
Elo statistiky
32.
Soutner Václav st.1963Klub stolního tenisu Libědice, spolek44 (35:9)16861704,57
Elo statistiky
33.
Boháč Dominik1992Table Tennis Club Litoměřice, z.s.13 (3:10)16801709,39
Elo statistiky
34.
Vích Luděk1967SK TTC Duchcov55 (43:12)16791684,31
Elo statistiky
35.
Feifrlík Marcel1973Klub stolního tenisu Jirkov z.s.26 (14:12)16791673,43
Elo statistiky
36.
Fencl Pavel1994Tělocvičná jednota Sokol Lenešice26 (14:12)16791656,08
Elo statistiky
37.
Lazar Martin1988Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s30 (22:8)16771667,37
Elo statistiky
38.
Bareš Jaroslav ml.1978Tělocvičná jednota Sokol Spořice27 (24:3)16751669,22
Elo statistiky
39.
Kročák Milan1963Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.24 (21:3)16731664,2
Elo statistiky
40.
Kotrba Luděk1972Klub stolního tenisu Jirkov z.s.25 (17:8)16721660,97
Elo statistiky
41.
Chrvala Radovan1987Table Tennis Club Litoměřice, z.s.13 (5:8)16701704,17
Elo statistiky
42.
Vízner Jiří1998TJ Sever Žatec, z.s.35 (17:18)16701688,14
Elo statistiky
43.
Reichl Jaroslav ml.1992Tělocvičná jednota Sokol Lenešice37 (19:18)16701674,16
Elo statistiky
44.
Steif Richard1965Asociace sportovních klubů Lovosice30 (22:8)16671657,35
Elo statistiky
45.
Krejčí Ladislav1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.51 (36:15)16631650,68
Elo statistiky
46.
Hrnčál Miroslav1954Klub stolního tenisu Jirkov z.s.33 (18:15)16611679,16
Elo statistiky
47.
Hampejs Vladislav1964SKST Děčín, z.s.43 (31:12)16541651,67
Elo statistiky
48.
Hofmann Martin ml.1993Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s40 (28:12)16531660,16
Elo statistiky
49.
Žielinský Tomáš1985Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.33 (16:17)16531632,78
Elo statistiky
50.
Novák Jaroslav1967TTC Roudnice6 (5:1)16511651
Elo statistiky
51.
Holovčák Jiří1972Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.36 (18:18)16511641,13
Elo statistiky
52.
Fiala Dušan1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice22 (10:12)16501675,43
Elo statistiky
53.
Krejčí Karel1966TJ Sever Žatec, z.s.21 (12:9)16471639,86
Elo statistiky
54.
Vízek Martin1973SK Štětí57 (47:10)16421661,51
Elo statistiky
55.
Větrovský Milan1962Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.34 (30:4)16371629,02
Elo statistiky
56.
Bencs Ladislav1986Table tenis club Litvínov z. s.34 (15:19)16361650,35
Elo statistiky
57.
Görner Darin1968Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.30 (13:17)16321632,76
Elo statistiky
58.
Vyskočil Michal1990TTC Roudnice45 (31:14)16311628,5
Elo statistiky
59.
Sýkora Martin1970Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.34 (14:20)16281630,57
Elo statistiky
60.
Pospíšil Václav1967Table Tennis Club Litoměřice, z.s.27 (11:16)16281622,55
Elo statistiky
61.
Fencl Lukáš1996Table tenis club Litvínov z. s.54 (35:19)16271626
Elo statistiky
62.
Kövér Lubomír1975SK TTC Duchcov47 (33:14)16251618,42
Elo statistiky
63.
Keller Filip2003TJ Sever Žatec, z.s.85 (60:25)16211635,92
Elo statistiky
64.
Petrlík Jiří ml.1978TJ Sever Žatec, z.s.17 (10:7)16201623,71
Elo statistiky
65.
Kubelka Jan1980TJ Sokol Obrnice32 (32:0)16201620
Elo statistiky
66.
Ledvina Vilém1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice40 (37:3)16201611,44
Elo statistiky
67.
Ferraj Miroslav1975Tělocvičná jednota Sokol Spořice23 (20:3)16191603,62
Elo statistiky
68.
Kadlec Matěj2003TJ Sever Žatec, z.s.65 (33:32)16181595,47
Elo statistiky
69.
Průša Vojtěch1995Klub stolního tenisu Jirkov z.s.24 (11:13)16141638,42
Elo statistiky
70.
Filín Jan1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice43 (31:12)16121595,58
Elo statistiky
71.
Dvořák Martin1991SK Štětí43 (34:9)16081566,82
Elo statistiky
72.
Burš Pavel1975TJ Baník Meziboří32 (26:6)16071578,24
Elo statistiky
73.
Zlatohlávek Jaroslav1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice44 (28:16)16061612,69
Elo statistiky
74.
Neumann Jan1956TJ Sokol Filipov37 (15:22)16061605,58
Elo statistiky
75.
Kindl Zdeněk1963TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.40 (30:10)16061605,56
Elo statistiky
76.
Štika Jiří st.1953Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.38 (22:16)16061597,78
Elo statistiky
77.
Veselý Petr1977Klub stolního tenisu Jirkov z.s.11 (7:4)16021601,11
Elo statistiky
78.
Vítů Václav2004Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.41 (25:16)16001617,01
Elo statistiky
79.
Průša Dominik1994TJ Sever Žatec, z.s.17 (7:10)15951616,84
Elo statistiky
80.
Stehlík Petr1988Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.33 (8:25)15941614,8
Elo statistiky
81.
Gono Milan1971Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.34 (15:19)15931614,98
Elo statistiky
82.
Oliva Michal1976SK Štětí29 (23:6)15921592,79
Elo statistiky
83.
Skopec Pavel1977Asociace sportovních klubů Lovosice44 (25:19)15921558,51
Elo statistiky
84.
Černý Tomáš1980Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.40 (21:19)15881567,08
Elo statistiky
85.
Hrivňák Petr1967Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.42 (21:21)15861578,04
Elo statistiky
86.
Brdlík František1979T.J. Sokol Terezín22 (17:5)15841581,08
Elo statistiky
87.
Kubovský Zdeněk1987TJ Sever Žatec, z.s.22 (13:9)15821573,56
Elo statistiky
88.
Schneider Lubor1951TJ Slavoj Krásné Březno40 (28:12)15821569,18
Elo statistiky
89.
Pejša Otto ml.1967TJ Sever Žatec, z.s.23 (15:8)15811602,14
Elo statistiky
90.
Vaník Jiří ml.1987Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.45 (21:24)15781576
Elo statistiky
91.
Štěpánek Ivan1955Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.39 (18:21)15771564,73
Elo statistiky
92.
Hylský Zdeněk1947Sokol Horní Jiřetín40 (32:8)15761594,38
Elo statistiky
93.
Kadlec Michal1980Table tenis club Litvínov z. s.44 (16:28)15761578,5
Elo statistiky
94.
Hanuš Jiří1971GPD Benešov nad Ploučnicí46 (33:13)15751578,06
Elo statistiky
95.
Maxa Lukáš1984Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.44 (36:8)15741571,66
Elo statistiky
96.
Pavlata Jan2000Sokol Libochovice48 (38:10)15741552,28
Elo statistiky
97.
Jelínek Šimon1996Klub stolního tenisu Jirkov z.s.27 (12:15)15721592,35
Elo statistiky
98.
Vyskočil Tomáš1965TTC Roudnice41 (20:21)15721561,7
Elo statistiky
99.
Nedoma Jiří1958SK Štětí48 (32:16)15711562,74
Elo statistiky
100.
Hofreiter Zdeněk1963TJ Sever Žatec, z.s.21 (3:18)15701588,61
Elo statistiky
101.
Soutner Václav ml.1992Klub stolního tenisu Libědice, spolek10 (4:6)15691633,13
Elo statistiky
102.
Bláha Radek1983Table tenis club Litvínov z. s.16 (8:8)15661568,08
Elo statistiky
103.
Martinovský Vít1975Tělovýchovná jednota Smolnice44 (36:8)15651546,35
Elo statistiky
104.
Zápotocký Milan1971TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.23 (15:8)15611568,01
Elo statistiky
105.
Bláha Vlastimil1951TTC Roudnice39 (27:12)15611554,04
Elo statistiky
106.
Chalupa Radek1966Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.48 (36:12)15601543,07
Elo statistiky
107.
Brázda Zdeněk1953TJ Slavoj Krásné Březno19 (9:10)15571550,7
Elo statistiky
108.
Líska Tomáš ml.1999TTC Roudnice45 (26:19)15551553,44
Elo statistiky
109.
Brhovský Václav1967TTC Roudnice52 (31:21)15551547,02
Elo statistiky
110.
Stanislav Pavel1975TTC Roudnice38 (19:19)15541558,4
Elo statistiky
111.
Cinibulk Miloš1974TTC Roudnice38 (27:11)15541538,76
Elo statistiky
112.
Městka Petr1998Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.44 (20:24)15531544,67
Elo statistiky
113.
Skružný Vratislav1982Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.55 (24:31)15521560,22
Elo statistiky
114.
Ruta Vladimír1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.36 (26:10)15481529,39
Elo statistiky
115.
Štěpánek Jiří1977Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.44 (32:12)15461549,97
Elo statistiky
116.
Matušek Petr1988TJ Sokol Filipov11 (4:7)15451545
Elo statistiky
117.
Jankovič Štěpán1949Table tenis club Litvínov z. s.91 (74:17)15441522,61
Elo statistiky
118.
Boehm Přemysl1955Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.93 (53:40)15431558,07
Elo statistiky
119.
Kalivoda Petr1961Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.42 (30:12)15421533,69
Elo statistiky
120.
Spurný Antonín ml.1989TTC Roudnice54 (30:24)15411529,87
Elo statistiky
121.
Štípek Martin1975GPD Benešov nad Ploučnicí41 (28:13)15391546,36
Elo statistiky
122.
Phanthe Dung1963TJ Sokol Filipov27 (6:21)15391538,9
Elo statistiky
123.
Pavlica Jan1963Klub stolního tenisu Jirkov z.s.63 (39:24)15381570,06
Elo statistiky
124.
Komárek Jaroslav1966TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.43 (27:16)15361544,07
Elo statistiky
125.
Karbula Filip2001TJ Sever Žatec, z.s.11 (8:3)15341538,68
Elo statistiky
126.
Pidrman Petr1969Tělovýchovná jednota Smolnice40 (30:10)15331547,69
Elo statistiky
127.
Sirotek Václav1951TJ Baník Meziboří18 (14:4)15321528,15
Elo statistiky
128.
Smolka Michael1993Table tenis club Litvínov z. s.27 (19:8)15321501,48
Elo statistiky
129.
Kraus Václav2000Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.42 (31:11)15311541,51
Elo statistiky
130.
Hanousek Josef1948SK TTC Duchcov47 (20:27)15281528,44
Elo statistiky
131.
Štěpnička Michal1998TJ Sever Žatec, z.s.37 (25:12)15271516,04
Elo statistiky
132.
Čejka Vratislav1959Table tenis club Litvínov z. s.35 (13:22)15231572,16
Elo statistiky
133.
Kučera Lubomír1966Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s41 (24:17)15221531,09
Elo statistiky
134.
Špička Zbyněk1962Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.16 (8:8)15221529,2
Elo statistiky
135.
Dänner Michal1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.34 (20:14)15201514,02
Elo statistiky
136.
Baláž Josef1955Tělocvičná jednota Sokol Lenešice35 (25:10)15171511,52
Elo statistiky
137.
Uhlík Jiří1991OÚ Blažim30 (29:1)15151502,6
Elo statistiky
138.
Hanuš Petr1974SK Malá Veleň16 (15:1)15121518,08
Elo statistiky
139.
Bartl Michal1979Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.40 (36:4)15121506,29
Elo statistiky
140.
Skrbek Zdeněk1958T.J. Sokol Terezín39 (22:17)15091511,38
Elo statistiky
141.
De Filippo Guglielmo1951Sportovní klub Dubí, z.s.60 (55:5)15081522,25
Elo statistiky
142.
Zach Vladimír1954TJ Slavoj Krásné Březno33 (28:5)15081508,23
Elo statistiky
143.
Šimonek Milan1956Klub stolního tenisu Jirkov z.s.44 (27:17)15061524,62
Elo statistiky
144.
Koutský Jaroslav1953Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.38 (24:14)15051506,04
Elo statistiky
145.
Soukup Karel1959Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.48 (30:18)15021524,12
Elo statistiky
146.
Bartko Ondřej2002OÚ Blažim16 (14:2)15021493,1
Elo statistiky
147.
Scháněl Jaroslav1975SK Malá Veleň38 (37:1)15011485,94
Elo statistiky
148.
Karlovský Tomáš1973SK Markvartice16 (16:0)14991495,08
Elo statistiky
149.
Smejkal Vít1984Table tenis club Litvínov z. s.6 (2:4)14971497
Elo statistiky
150.
Starý Jiří ml.1987Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.24 (11:13)14971474,9
Elo statistiky
151.
Röber Jakub1988Sokol Horní Jiřetín20 (11:9)14941504,09
Elo statistiky
152.
Mareš Vladimír1968TJ Lokomotiva Teplice, z.s.8 (5:3)14931493
Elo statistiky
153.
Srp Pavel1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.23 (7:16)14921500,27
Elo statistiky
154.
Leska Vojtěch1957TJ Sever Žatec, z.s.35 (23:12)14921499,66
Elo statistiky
155.
Sklenička Jan ml.2001TTC Roudnice83 (56:27)14921489,33
Elo statistiky
156.
Vukliševič Zdeněk st.1956Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.69 (33:36)14911485,91
Elo statistiky
157.
Drahota David1996Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s30 (8:22)14881508,08
Elo statistiky
158.
Kloub Pavel1970TJ Sokol Mnetěš35 (30:5)14881491,63
Elo statistiky
159.
Čáp Stanislav2001Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.51 (29:22)14871538,34
Elo statistiky
160.
Bláha Petr1984Table tenis club Litvínov z. s.49 (23:26)14851502,9
Elo statistiky
161.
Krejčí Tomáš1989Sokol Bohušovice23 (18:5)14841497,23
Elo statistiky
162.
Kmínek Martin1971TJ Dolní Zálezly z.s.42 (16:26)14831494,44
Elo statistiky
163.
Ineman Robert1972TJ Sokol Peruc37 (31:6)14831492,1
Elo statistiky
164.
Svrček Petr1947TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.64 (40:24)14831488,23
Elo statistiky
165.
Brand Roman st.1964Tělocvičná jednota Sokol Spořice61 (46:15)14821482,81
Elo statistiky
166.
Neumann Martin1980TJ Sokol Filipov34 (10:24)14811497,32
Elo statistiky
167.
Honzík Stanislav1959TJ Sokol Filipov43 (22:21)14811492,36
Elo statistiky
168.
Bartoš Filip1993Tělovýchovná jednota Smolnice40 (34:6)14811477,5
Elo statistiky
169.
Stareček Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Spořice39 (22:17)14811453,65
Elo statistiky
170.
Váňa Hynek1969Table tenis club Litvínov z. s.36 (22:14)14801488,02
Elo statistiky
171.
Sedláček Zdeněk1969TTC Roudnice20 (3:17)14791515,62
Elo statistiky
172.
Morávek Zdeněk1971TJ VTŽ Chomutov, z.s.36 (32:4)14791509,45
Elo statistiky
173.
Kopecký Karel1955TJ Sokol Filipov54 (18:36)14791474,57
Elo statistiky
174.
Navarra Mirko1948TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.6 (1:5)14781492,57
Elo statistiky
175.
Pizur Miroslav1965T.J. Sokol Terezín39 (20:19)14781462,07
Elo statistiky
176.
Líska Vladislav1969SK Štětí53 (27:26)14771470,94
Elo statistiky
177.
Mildorf Jiří1956OÚ Výškov40 (34:6)14771459,72
Elo statistiky
178.
Sander Miroslav1966SK TTC Duchcov27 (9:18)14761484,7
Elo statistiky
179.
Petržilka Jiří1962Tělovýchovná jednota Smolnice36 (31:5)14761483,29
Elo statistiky
180.
Sučík Jan1998Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s54 (31:23)14741486,29
Elo statistiky
181.
Babička Lukáš1989GPD Benešov nad Ploučnicí18 (7:11)14731489,36
Elo statistiky
182.
Strejcovský Antonín1949TJ VTŽ Chomutov, z.s.26 (20:6)14731486,41
Elo statistiky
183.
Budjač René1957Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.40 (33:7)14721496,28
Elo statistiky
184.
Demeter Jan1961Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.50 (25:25)14701446,63
Elo statistiky
185.
Záruba David2002Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.49 (25:24)14691483,07
Elo statistiky
186.
Hykyš Jiří1952Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.25 (16:9)14671467,49
Elo statistiky
187.
Jícha Milan1961Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.22 (11:11)14671461,58
Elo statistiky
188.
Kysilka Miroslav1949TTC Roudnice16 (4:12)14661496,76
Elo statistiky
189.
Cipro Petr1962Klub stolního tenisu Jirkov z.s.70 (46:24)14661477,65
Elo statistiky
190.
Charouzek Martin1989TJ Slovan Varnsdorf z.s.40 (17:23)14661467,77
Elo statistiky
191.
Hofmann Martin st.1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.16 (13:3)14661453,15
Elo statistiky
192.
Kmoch Pavel ml.1981Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.36 (30:6)14651447,59
Elo statistiky
193.
Laube Robert1974TTC Roudnice62 (40:22)14641449,51
Elo statistiky
194.
Mašek Petr1966TJ Sokol Trnovany44 (20:24)14631460,14
Elo statistiky
195.
Kotrba Petr1982TTC Roudnice54 (23:31)14621430,77
Elo statistiky
196.
Soukup Rudolf1979ST Kopisty36 (20:16)14601462,62
Elo statistiky
197.
Gola Ondra1970TJ Slovan Varnsdorf z.s.40 (36:4)14581443,01
Elo statistiky
198.
Podařil Petr1995Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.44 (28:16)14561466,24
Elo statistiky
199.
Svoboda Pavel1966Tělocvičná jednota Sokol Spořice38 (27:11)14561465,41
Elo statistiky
200.
Žatečka Ladislav1995TJ Slovan Varnsdorf z.s.31 (17:14)14561462,7

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS