Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Český Krumlov - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Sláma Luboš1963TJ Spartak Kaplice8 (7:1)15461548,78
Elo statistiky
2.
Cipín Jan1959TJ Dolní Třebonín23 (21:2)15151496,75
Elo statistiky
3.
Jaroš Pavel1955KST Vltavan Loučovice20 (19:1)14831489,08
Elo statistiky
4.
Pospíšil Jaroslav1976TJ Spartak Kaplice8 (7:1)14531451,79
Elo statistiky
5.
Dobrovodský Martin1972TJ Sokol Křemže20 (19:1)14491400,15
Elo statistiky
6.
Sviták Josef1955TJ Sokol Benešov nad Černou16 (13:3)14131404,32
Elo statistiky
7.
Šítal Roman1970TJ Dolní Třebonín23 (18:5)14121412,13
Elo statistiky
8.
Hajný Zbyněk1978TJ Dolní Třebonín28 (21:7)13961378,93
Elo statistiky
9.
Vach René1978KST Vltavan Loučovice20 (17:3)13781353,87
Elo statistiky
10.
Příchovský Karel1953Senior Club Český Krumlov24 (14:10)13691355,5
Elo statistiky
11.
Laštovička Jan1979TJ Sokol Křemže24 (16:8)13461353,17
Elo statistiky
12.
Musil Roman1964Senior Club Český Krumlov20 (12:8)13421304,21
Elo statistiky
13.
Špilauer Jaroslav1954TJ Spartak Kaplice4 (1:3)13391357,37
Elo statistiky
14.
Mráz Jindřich1982TJ Dolní Třebonín23 (15:8)13391340,48
Elo statistiky
15.
Dibitanzl František1948KST Vltavan Loučovice20 (16:4)13351329,9
Elo statistiky
16.
Fleischmann Karel1962TJ Dolní Třebonín28 (16:12)13271329,81
Elo statistiky
17.
Jakeš Jan1955TJ Spartak Kaplice24 (20:4)13221328,34
Elo statistiky
18.
Mácha Karel1953TJ Spartak Kaplice21 (10:11)13191294,26
Elo statistiky
19.
Rytíř Jiří1984TJ Dolní Třebonín27 (14:13)13101310,02
Elo statistiky
20.
Urazil Marek1999TJ Sokol Benešov nad Černou21 (7:14)13081327,58
Elo statistiky
21.
Machoň Miroslav1971KST Vltavan Loučovice12 (8:4)13071322,23
Elo statistiky
22.
Kuchta Kamil nejml.2004Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod21 (18:3)12961285,78
Elo statistiky
23.
Skypala Jan1961TJ Spartak Kaplice22 (18:4)12891284,36
Elo statistiky
24.
Chadim David1975Hraničář Malonty20 (18:2)12881272,37
Elo statistiky
25.
Wolowiec Jaroslav1952TJ Spartak Kaplice23 (9:14)12811256,34
Elo statistiky
26.
Šimon František1981TJ Sokol Soběnov8 (6:2)12781284,33
Elo statistiky
27.
Neřold Luboš1961Senior Club Český Krumlov24 (7:17)12771271,93
Elo statistiky
28.
Cipín Vladimír1962TJ Dolní Třebonín28 (11:17)12741292,92
Elo statistiky
29.
Kotek Miroslav1970KST Český Krumlov18 (5:13)12611269,35
Elo statistiky
30.
Streit Štefan1964KST Český Krumlov16 (5:11)12521241,2
Elo statistiky
31.
Jiráň Jiří1961TJ Sokol Křemže24 (9:15)12511258,03
Elo statistiky
32.
Andrle Václav1965KST Český Krumlov17 (4:13)12441246,3
Elo statistiky
33.
Blažek David1979KST Český Krumlov16 (4:12)12341245,79
Elo statistiky
34.
Soukup Pavel1982TJ Dolní Třebonín22 (6:16)12341242,41
Elo statistiky
35.
Peterka Vilém1955OST Velešín15 (10:5)12191212,44
Elo statistiky
36.
Sitta Richard1959KST Český Krumlov15 (3:12)12031206,42
Elo statistiky
37.
Tichý Václav1954TJ Sokol Benešov nad Černou23 (4:19)12021204,24
Elo statistiky
38.
Hladík František1946Senior Club Český Krumlov16 (11:5)11971190,8
Elo statistiky
39.
Salon Jan1944OST Velešín23 (16:7)11961199,72
Elo statistiky
40.
Bartuška Jiří1987KST Český Krumlov10 (3:7)11951179,67
Elo statistiky
41.
Beran Pavel1957Hraničář Malonty20 (17:3)11941197,24
Elo statistiky
42.
Štrob Otto1943Senior Club Český Krumlov4 (3:1)11941177,31
Elo statistiky
43.
Lepeška Antonín1950Senior Club Český Krumlov28 (16:12)11921242,99
Elo statistiky
44.
Pešel Jiří1972OST Velešín4 (0:4)11901230,5
Elo statistiky
45.
Schánělec Milan1964KST Vltavan Loučovice4 (0:4)11851195,27
Elo statistiky
46.
Grubmüller Václav1955Senior Club Český Krumlov23 (4:19)11851193,94
Elo statistiky
47.
Javořík Miroslav1967OST Velešín24 (17:7)11851175,42
Elo statistiky
48.
Hembera Vladimír1958TJ Spartak Kaplice23 (16:7)11831210,84
Elo statistiky
49.
Rybár Pavel1963TJ Sokol Soběnov23 (13:10)11761240,81
Elo statistiky
50.
Stehlík Pavel1975OST Velešín20 (11:9)11651152,53
Elo statistiky
51.
Matuš Jaroslav1959Hraničář Malonty16 (14:2)11591127,64
Elo statistiky
52.
Pešel Jan1954Hraničář Malonty15 (8:7)11511148,91
Elo statistiky
53.
Pagač Aleš1992TJ Sokol Benešov nad Černou8 (0:8)11371154,82
Elo statistiky
54.
Zedník Miroslav1948TJ Spartak Kaplice4 (1:3)11321131,9
Elo statistiky
55.
Rybár Pavel ml.1987TJ Sokol Soběnov23 (15:8)11321127,14
Elo statistiky
56.
Kodym František1962TJ Sokol Benešov nad Černou22 (1:21)11321126,89
Elo statistiky
57.
Neckář Ladislav1954TJ Spartak Kaplice11 (9:2)11221133,02
Elo statistiky
58.
Kočan Jan1954Senior Club Český Krumlov24 (10:14)11051107,56
Elo statistiky
59.
Krauskopf Pavel1991OST Velešín20 (13:7)10981090,86
Elo statistiky
60.
Troják František st.1970TJ Spartak Kaplice23 (14:9)10871086,25
Elo statistiky
61.
Matuš František1956Hraničář Malonty24 (11:13)10721077,15
Elo statistiky
62.
Čáp Josef1976KST Vltavan Loučovice4 (0:4)10631054,67
Elo statistiky
63.
Rybár Michal1989TJ Sokol Soběnov23 (10:13)10591046,41
Elo statistiky
64.
Novák Martin1989SK Holubov24 (10:14)10531069,49
Elo statistiky
65.
Kůzl Stanislav1958TJ Sokol Soběnov9 (5:4)992989,16
Elo statistiky
66.
Vítek Viliam1953SK Holubov24 (5:19)973987,74
Elo statistiky
67.
Rybár Štefan1958TJ Sokol Soběnov6 (3:3)956916,1
Elo statistiky
68.
Šváb Miroslav st.1949SK Holubov24 (2:22)937928,81
Elo statistiky
69.
Podaný Jiří1931Senior Club Český Krumlov24 (3:21)898887,09
Elo statistiky
70.
Rolník Martin1970OST Velešín23 (1:22)847869,42
Elo statistiky
71.
Šváb Jiří1972SK Holubov24 (1:23)840840,89
Elo statistiky
72.
Bendl Zbyněk1979OST Velešín15 (0:15)816818,25

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline