Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Jindřichův Hradec - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Havel Vladimír1968Jindřichův Hradec 193036 (36:0)15841569,02
Elo statistiky
2.
Forejt Karel1966Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.19 (17:2)15211507,81
Elo statistiky
3.
Čejna Tomáš1985TJ Sokol Lodhéřov, z.s.61 (48:13)14761466,16
Elo statistiky
4.
Kopecký Petr1955TJ Lokomotiva z.s.8 (6:2)14711479,23
Elo statistiky
5.
Račák David1998Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.55 (47:8)14591458,34
Elo statistiky
6.
Záruba Petr1977Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,56 (46:10)14591437,81
Elo statistiky
7.
Havlík Zdeněk1956Katolický dům Dačice z.s.50 (48:2)14551457,38
Elo statistiky
8.
Kadlec Roman1976TJ Nová Včelnice, z.s.36 (28:8)14481448,31
Elo statistiky
9.
Šuhájek Libor1977TJ Nová Včelnice, z.s.71 (50:21)14401407,51
Elo statistiky
10.
Kuruc Ladislav1959TJ Lokomotiva z.s.60 (44:16)14371418,45
Elo statistiky
11.
Dvořák Karel1978TJ Jiskra Třeboň, z.s.61 (41:20)14361432,18
Elo statistiky
12.
Ruso Miroslav1950TJ Jiskra Třeboň, z.s.60 (43:17)14311456,67
Elo statistiky
13.
Vejbora Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov, z.s.55 (37:18)14301390,13
Elo statistiky
14.
Valášek Jakub1979Jindřichův Hradec 193066 (44:22)14281406,75
Elo statistiky
15.
Lehký Lukáš1985TJ Sokol Lodhéřov, z.s.65 (45:20)14231418,89
Elo statistiky
16.
Kohl Václav1983Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,32 (20:12)14101429,46
Elo statistiky
17.
Špale Martin ml.2002Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad62 (41:21)14031419,12
Elo statistiky
18.
Kryzan Lubomír1978Klub stolního tenisu Český Rudolec56 (35:21)14021382
Elo statistiky
19.
Šubrt Josef ml.1977Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,56 (36:20)14021371,96
Elo statistiky
20.
Mareš Martin1973Klub stolního tenisu Český Rudolec58 (38:20)13961406,72
Elo statistiky
21.
Nedělka Libor1973Jindřichův Hradec 193035 (16:19)13961371,93
Elo statistiky
22.
Peč Ondřej1997Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.50 (33:17)13941394,78
Elo statistiky
23.
Kopřiva Ivo1966TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.48 (33:15)13931387,66
Elo statistiky
24.
Šuhájek Martin1975TJ Nová Včelnice, z.s.63 (41:22)13871409,53
Elo statistiky
25.
Kouba Jan1960OLD BOYS Jindřichův Hradec32 (32:0)13841384
Elo statistiky
26.
Strojek Radim1972Jindřichův Hradec 193067 (49:18)13801427,63
Elo statistiky
27.
Holakovský Jiří1955TJ Sokol Lodhéřov, z.s.60 (44:16)13751383,15
Elo statistiky
28.
Laštovka František1950TJ Sokol Lodhéřov, z.s.56 (34:22)13751376,37
Elo statistiky
29.
Bártů Zbyněk1977Klub stolního tenisu Český Rudolec49 (31:18)13681402,04
Elo statistiky
30.
Záruba Jaroslav1981Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,51 (30:21)13681351,8
Elo statistiky
31.
Kadlec Karek1984TJ Nová Včelnice, z.s.12 (7:5)13661375
Elo statistiky
32.
Cepák Miloš1954TJ Lokomotiva z.s.61 (40:21)13641411,55
Elo statistiky
33.
Kotek Petr1982Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.62 (38:24)13641371,44
Elo statistiky
34.
Lovětínský Tomáš1975Katolický dům Dačice z.s.48 (42:6)13641355,49
Elo statistiky
35.
Hruška Zdeněk1963TJ Lokomotiva z.s.8 (3:5)13541385,88
Elo statistiky
36.
Schandl Luděk1963TJ Lokomotiva z.s.95 (68:27)13421348,23
Elo statistiky
37.
Hrubý Dalimil1969TJ Sokol Lodhéřov, z.s.63 (54:9)13401335,77
Elo statistiky
38.
Flaška Josef1977Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.44 (35:9)13281297,36
Elo statistiky
39.
Kněžíček Jakub1993Klub stolního tenisu Český Rudolec59 (30:29)13271347,4
Elo statistiky
40.
Marek Miroslav1969Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.56 (29:27)13241324,79
Elo statistiky
41.
Smolík Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice40 (33:7)13181310,14
Elo statistiky
42.
Trsek Josef1951Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,67 (29:38)13091310,5
Elo statistiky
43.
Špale Martin1975Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad60 (31:29)13051273,32
Elo statistiky
44.
Škarda Tomáš1983TJ Sokol Lodhéřov, z.s.63 (50:13)13021290,1
Elo statistiky
45.
Rageshofer Rafael1944Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,16 (7:9)12991307,18
Elo statistiky
46.
Brabec Petr1972Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.32 (23:9)12971310,27
Elo statistiky
47.
Kožera Václav1960Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.60 (27:33)12971303,27
Elo statistiky
48.
Klestil Marek1973TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.61 (22:39)12951280,79
Elo statistiky
49.
Böhm Zbyněk1974Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.63 (25:38)12951279,75
Elo statistiky
50.
Votava Libor1970Jindřichův Hradec 193084 (54:30)12881270,81
Elo statistiky
51.
Procházka Tomáš1997Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.54 (21:33)12861284,42
Elo statistiky
52.
Baštýř Marek1972Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad44 (19:25)12861265,85
Elo statistiky
53.
Flaška Martin1979Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.40 (34:6)12851281,53
Elo statistiky
54.
Maleč Martin1973Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad56 (20:36)12831269,92
Elo statistiky
55.
Vondrys Pavel1965TJ Lokomotiva z.s.91 (59:32)12781285,73
Elo statistiky
56.
Lojka Aleš1976Klub stolního tenisu Český Rudolec68 (47:21)12771296,86
Elo statistiky
57.
Čoudek Miroslav1965SK Dírná66 (45:21)12761247,9
Elo statistiky
58.
Průcha Karel1958Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,62 (22:40)12681266,29
Elo statistiky
59.
Rokyta Pavel1978Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.47 (17:30)12671273,4
Elo statistiky
60.
Spurný Jaromír1968SK Dírná68 (46:22)12641239,77
Elo statistiky
61.
Šustr Michal1990Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice64 (43:21)12591249,81
Elo statistiky
62.
Šubrt Josef st.1951Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,68 (27:41)12581278,84
Elo statistiky
63.
Kuta Jiří1963TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.49 (17:32)12571236,37
Elo statistiky
64.
Krzywda Andrzej1952Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,39 (10:29)12471252,04
Elo statistiky
65.
Bartoň Lubomír1956Klub stolního tenisu Český Rudolec19 (10:9)12431225,76
Elo statistiky
66.
Strada Jiří1996Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice40 (25:15)12401267,31
Elo statistiky
67.
Gogolka Karel1952Tělocvičná jednota Sokol Studená I.45 (32:13)12371231,27
Elo statistiky
68.
Němec Martin1972Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad44 (12:32)12361257,76
Elo statistiky
69.
Ševčík Petr1967TJ Lokomotiva z.s.33 (21:12)12361222,74
Elo statistiky
70.
Šebek Karel1966Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.104 (52:52)12311256,32
Elo statistiky
71.
Nalezený Antonín1955Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.65 (23:42)12271222,13
Elo statistiky
72.
Štěpánek Antonín1983Katolický dům Dačice z.s.52 (33:19)12251254,4
Elo statistiky
73.
Samec Jaroslav1970TJ Jiskra Třeboň, z.s.64 (16:48)12241238,76
Elo statistiky
74.
Vrchota Rudolf1965TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.46 (12:34)12201236,18
Elo statistiky
75.
Petrů Richard1955TJ Jitka Jindřichův Hradec55 (32:23)12201223,23
Elo statistiky
76.
Sochna Vladislav1977Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.46 (11:35)12201197,7
Elo statistiky
77.
Němec Bohumír1975TJ Nová Včelnice, z.s.76 (39:37)12111205,2
Elo statistiky
78.
Souček Jiří2000TJ Sokol Lodhéřov, z.s.52 (38:14)12101225,46
Elo statistiky
79.
Vytiska Jiří1970Jindřichův Hradec 193018 (7:11)12071212,84
Elo statistiky
80.
Vlášek Jiří1950Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.49 (9:40)12061208,01
Elo statistiky
81.
Bartoň Pavel1972Klub stolního tenisu Český Rudolec40 (23:17)12041195,38
Elo statistiky
82.
Brychta Miroslav1978Klub stolního tenisu Český Rudolec44 (24:20)12031205,89
Elo statistiky
83.
Krahulec Jan1953Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,36 (9:27)12021222,87
Elo statistiky
84.
Mátl Ladislav1953Jindřichův Hradec 193037 (19:18)12021192,86
Elo statistiky
85.
Gulikáš Libor1979TJ Nová Včelnice, z.s.28 (15:13)12011206,86
Elo statistiky
86.
Kinšt Otakar1954Jindřichův Hradec 193087 (39:48)11961185,46
Elo statistiky
87.
Shejbal Robert1951Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.40 (20:20)11951197,38
Elo statistiky
88.
Čábelka Jaroslav1974TJ Lokomotiva z.s.39 (23:16)11901194,21
Elo statistiky
89.
Novobílský Robin1979SK Dírná56 (32:24)11851180,5
Elo statistiky
90.
Stránský Stanislav1986Tělocvičná jednota Sokol Studená I.88 (69:19)11851172,93
Elo statistiky
91.
Plachý František1973Klub stolního tenisu Český Rudolec31 (8:23)11821201,35
Elo statistiky
92.
Syrovátka Jan1973Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.15 (4:11)11821199,25
Elo statistiky
93.
Kubín Pavel1974Tělocvičná jednota Sokol Studená I.60 (30:30)11801188,08
Elo statistiky
94.
Kundrát Jan1986TJ Sokol Lodhéřov, z.s.49 (27:22)11751158,24
Elo statistiky
95.
Benda Miroslav1968TJ Jiskra Třeboň, z.s.45 (7:38)11741175,17
Elo statistiky
96.
Herda Jaroslav1951TJ Lokomotiva z.s.8 (0:8)11721185,87
Elo statistiky
97.
Slanina Oldřich1983Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice88 (69:19)11691174,55
Elo statistiky
98.
Podhrázský František1978Tělocvičná jednota Sokol Studená I.48 (41:7)11671144,58
Elo statistiky
99.
Novák Jaroslav1939Tělocvičná jednota Sokol Studená I.54 (25:29)11611187,27
Elo statistiky
100.
Voneš Roman1979SK Dírná71 (56:15)11551178,88
Elo statistiky
101.
Zabloudil František1973Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.40 (13:27)11541152,26
Elo statistiky
102.
Šindelář Richard1980TJ Nová Včelnice, z.s.73 (35:38)11461179,62
Elo statistiky
103.
Posel Adam2006TJ Jiskra Třeboň, z.s.79 (56:23)11461155,39
Elo statistiky
104.
Měrtl Petr1958Klub stolního tenisu Český Rudolec26 (9:17)11461138,1
Elo statistiky
105.
Smrž Pavel1966Jindřichův Hradec 193059 (22:37)11431119,72
Elo statistiky
106.
Košumberský František1969TJ Lokomotiva z.s.27 (15:12)11421152,79
Elo statistiky
107.
Reiter Jan1985TJ Jitka Jindřichův Hradec60 (30:30)11381180,77
Elo statistiky
108.
Maryška Radek1978Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.65 (41:24)11311142,3
Elo statistiky
109.
Nikodým Jiří1971TJ Jitka Jindřichův Hradec62 (24:38)11301131,04
Elo statistiky
110.
Buček Zdeněk1961Klub stolního tenisu Český Rudolec24 (8:16)11281127,18
Elo statistiky
111.
Dlouhý Karel1949Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.85 (50:35)11261159,52
Elo statistiky
112.
Vobořil Petr1977Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice63 (24:39)11261119,35
Elo statistiky
113.
Ondrůšek Stanislav1959Jindřichův Hradec 19308 (6:2)11241124
Elo statistiky
114.
Martinů Jaroslav1954Tělocvičná jednota Sokol Studená I.31 (11:20)11231133,77
Elo statistiky
115.
Vlček Václav1986Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.32 (12:20)11221115,69
Elo statistiky
116.
Hulík Ladislav1952TJ Jitka Jindřichův Hradec51 (19:32)11211141,63
Elo statistiky
117.
Hauk Pavel1969TJ Lokomotiva z.s.33 (12:21)11141103,74
Elo statistiky
118.
Buřil Marek1990Jindřichův Hradec 193061 (43:18)11111107,13
Elo statistiky
119.
Sedláček Jiří1970TJ Lokomotiva z.s.13 (1:12)11081132,84
Elo statistiky
120.
Mareš Martin ml.1998Klub stolního tenisu Český Rudolec34 (14:20)11081118,68
Elo statistiky
121.
Adamec Libor1994SK Dírná59 (26:33)11061119,64
Elo statistiky
122.
Kopřiva Marek1993TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.20 (3:17)11061088,18
Elo statistiky
123.
Lovětínský Jiří1968Katolický dům Dačice z.s.56 (19:37)11051128,87
Elo statistiky
124.
Visčur Aleš2002Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad46 (35:11)10951109,7
Elo statistiky
125.
Vondrášek Martin1972OLD BOYS Jindřichův Hradec65 (45:20)10891075,84
Elo statistiky
126.
Vlačiha Vladimír1978TJ Lokomotiva z.s.6 (1:5)10841078,07
Elo statistiky
127.
Paďouk Stanislav1976Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.20 (5:15)10841071,74
Elo statistiky
128.
Vobořil Karel1971Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice92 (67:25)10831111,23
Elo statistiky
129.
Kopřiva Daniel1989TJ SLOUPÁRNA Majdalena, z.s.43 (5:38)10761088,3
Elo statistiky
130.
Němeček Jiří1968TJ Nová Včelnice, z.s.67 (21:46)10731068,94
Elo statistiky
131.
Zikmund Michal1960Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.51 (18:33)10721074,59
Elo statistiky
132.
Pavelek Václav1958Jindřichův Hradec 193025 (11:14)10681076,54
Elo statistiky
133.
Zvěřina Miroslav1963TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.60 (46:14)10661083,86
Elo statistiky
134.
Hrubý Jiří1995TJ Sokol Lodhéřov, z.s.7 (2:5)10641063,72
Elo statistiky
135.
Vybíral Vladimír1951OLD BOYS Jindřichův Hradec56 (38:18)10641058,57
Elo statistiky
136.
Prager Marek1977Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.34 (8:26)10541078,19
Elo statistiky
137.
Dvořák Josef st.1951Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.49 (12:37)10511061,51
Elo statistiky
138.
Němec Petr1971Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.11 (0:11)10511050,99
Elo statistiky
139.
Tůma Michal1982Jindřichův Hradec 193084 (48:36)10511024,85
Elo statistiky
140.
Rumplík Luděk1973Klub stolního tenisu Český Rudolec8 (2:6)10491034,53
Elo statistiky
141.
Nováček Kačenka Jan1970TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.48 (35:13)10481046,74
Elo statistiky
142.
Pepich Pavol1966Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.73 (44:29)10361024,47
Elo statistiky
143.
Nosek David2003Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad8 (5:3)10341033,66
Elo statistiky
144.
Bartoš Michal1966Jindřichův Hradec 193040 (26:14)10271028,93
Elo statistiky
145.
Husník Marek1999TJ Jiskra Třeboň, z.s.66 (43:23)10151045,33
Elo statistiky
146.
Dvořák Martin1985SK Dírná70 (48:22)10141045,82
Elo statistiky
147.
Fridrich Jan1947TJ Jitka Jindřichův Hradec14 (2:12)10061013,82
Elo statistiky
148.
Koukol Milan1961Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.41 (7:34)995986,32
Elo statistiky
149.
Posel Radek1977TJ Jiskra Třeboň, z.s.52 (30:22)987991,02
Elo statistiky
150.
Outlý Rostislav1992Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.39 (23:16)985978,92
Elo statistiky
151.
Mazanec Jan1960OLD BOYS Jindřichův Hradec49 (28:21)982985,92
Elo statistiky
152.
Fantyš Lumír1961Jindřichův Hradec 193056 (38:18)975984,3
Elo statistiky
153.
Tkalců Václav1978TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.10 (7:3)974975,08
Elo statistiky
154.
Lahoda Kamil1947Tělocvičná jednota Sokol Studená I.54 (18:36)974968,21
Elo statistiky
155.
Kouba Karel1950Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.12 (4:8)969972,59
Elo statistiky
156.
Bělík František1987Tělocvičná jednota Sokol Studená I.50 (22:28)967948,45
Elo statistiky
157.
Šuhájek František1948TJ Nová Včelnice, z.s.62 (7:55)966950,19
Elo statistiky
158.
Budík Robert1968Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice68 (34:34)965967,41
Elo statistiky
159.
Černohorský Viktor1955Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad38 (14:24)945934,98
Elo statistiky
160.
Wratislav Evžen1961SK Dírná52 (26:26)943938,32
Elo statistiky
161.
Zimmel Jan1988Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.43 (16:27)935941,26
Elo statistiky
162.
Knesl Václav1977Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.36 (5:31)934941,79
Elo statistiky
163.
Richter Jiří1962TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.50 (28:22)932954,43
Elo statistiky
164.
Fitl Radek2005Jindřichův Hradec 193052 (28:24)930934,84
Elo statistiky
165.
Jabůrek Vojtěch2005TJ Lokomotiva z.s.14 (3:11)923923
Elo statistiky
166.
Sekyra Jiří1952SK Dírná24 (12:12)920924,95
Elo statistiky
167.
Vondrka Jiří1993Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.60 (17:43)920885,41
Elo statistiky
168.
Adámek Eduard1947Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice22 (9:13)911897,33
Elo statistiky
169.
Pepich Petr1994Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.19 (11:8)902892,02
Elo statistiky
170.
Petrásek Stanislav2003Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad58 (23:35)900901,16
Elo statistiky
171.
Košner Petr1961SK Dírná8 (2:6)899906,97
Elo statistiky
172.
Tomeček Jan1984Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.29 (12:17)897897
Elo statistiky
173.
Makovický Jaroslav1965TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.44 (18:26)892904,09
Elo statistiky
174.
Icha Vojtěch2003Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad46 (24:22)887892,21
Elo statistiky
175.
Brabec Václav1967Klub stolního tenisu Český Rudolec6 (0:6)883883
Elo statistiky
176.
Lovětínský Tomáš ml.2006Katolický dům Dačice z.s.18 (1:17)880880
Elo statistiky
177.
Šimáček Miloš1973Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.27 (12:15)866847,28
Elo statistiky
178.
Kubín Adam2006Tělocvičná jednota Sokol Studená I.47 (18:29)862867,72
Elo statistiky
179.
Vavřík Pavel1962OLD BOYS Jindřichův Hradec45 (12:33)862858,11
Elo statistiky
180.
Švec Tadeáš2003Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad44 (12:32)862854,36
Elo statistiky
181.
Krištof Libor1967Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.8 (0:8)857857
Elo statistiky
182.
Zimmel Vojtěch2000Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.45 (21:24)852867,93
Elo statistiky
183.
Trčka Milan1957Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.79 (25:54)850867,57
Elo statistiky
184.
Doležal Matyáš2006Katolický dům Dačice z.s.23 (2:21)848848
Elo statistiky
185.
Pudil Vojta1996Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.38 (3:35)847851,89
Elo statistiky
186.
Potěšil Tomáš1970Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.32 (12:20)842842
Elo statistiky
187.
Matěcha Jaromír1973SK Dírná44 (11:33)836841,5
Elo statistiky
188.
Vobořil Patrik1995Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice10 (3:7)830830
Elo statistiky
189.
Svoboda Pavel2001Katolický dům Dačice z.s.6 (1:5)829815,11
Elo statistiky
190.
Vančura Dušan2001Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.8 (1:7)826830,45
Elo statistiky
191.
Klíma Tomáš1977TJ Jitka Jindřichův Hradec13 (1:12)813813
Elo statistiky
192.
Sulimenko Yurii1978Tělovýchovná jednota Kunžak, z.s.32 (1:31)810810
Elo statistiky
193.
Němec Pavel ml.1990Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.43 (2:41)806803,07
Elo statistiky
194.
Horáček Matěj2004Jindřichův Hradec 193043 (13:30)806790,26
Elo statistiky
195.
Procházka Jaromír1952Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.102 (23:79)805808,15
Elo statistiky
196.
Maryška Jan1955Stolní tenis Novosedly n. Než., z.s.64 (17:47)796799,36
Elo statistiky
197.
Kalenský Denis2001Jindřichův Hradec 193022 (6:16)790783,09
Elo statistiky
198.
Roubíček Šimon2004Jindřichův Hradec 193026 (13:13)775786,3
Elo statistiky
199.
Kryšpín Jakub2000Tělovýchovná jednota JISKRA Chlum u Třeboně, z.s.12 (0:12)772770,41
Elo statistiky
200.
Dvořák Karel ml.2006TJ Jiskra Třeboň, z.s.21 (5:16)770762,83

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS