Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Tábor - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Mrázek Tomáš1994SK Oldřichov78 (66:12)14941480,6
Elo statistiky
2.
Kamiš Milan1945TJ Sokol Tábor56 (50:6)14901475,91
Elo statistiky
3.
Čada Jiří1982TJ Vodní stavby Tábor64 (50:14)14841465,29
Elo statistiky
4.
Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Sudoměřice u Tábora54 (46:8)14801483,22
Elo statistiky
5.
Vašíček Jiří1962TJ Sokol Tábor62 (54:8)14661479,99
Elo statistiky
6.
Kašpar Luboš1971TJ Sokol Tábor59 (46:13)14541451,68
Elo statistiky
7.
Břicháček Miroslav1986TJ SDH Nové Dvory77 (59:18)14221450
Elo statistiky
8.
Krieger Jakub1990TJ Sokol Mladá Vožice78 (60:18)14191428,21
Elo statistiky
9.
Novotný Milan1971TJ Sokol Mezno80 (56:24)14171405,79
Elo statistiky
10.
Němeček Radek1971TJ Sokol Mezno80 (53:27)14141381,12
Elo statistiky
11.
Pudil Milan1976TJ Sokol Mladá Vožice69 (49:20)14041399,33
Elo statistiky
12.
Mikuláš Michal1989TJ Sokol Mladá Vožice77 (56:21)14011423,94
Elo statistiky
13.
Alexa Jaroslav1965TJ SDH Nové Dvory71 (50:21)14011392,08
Elo statistiky
14.
Prokop Rostislav1975TJ SDH Nové Dvory75 (47:28)13781354,65
Elo statistiky
15.
Šrůma Radek1971TJ Dražice79 (50:29)13741371,34
Elo statistiky
16.
Šoukal Petr1961TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí42 (25:17)13711374,26
Elo statistiky
17.
Horka Jan1952TJ Vodní stavby Tábor11 (7:4)13711352,43
Elo statistiky
18.
Sirotek Martin1983TJ Sokol Sudoměřice u Tábora41 (22:19)13631364,3
Elo statistiky
19.
Rous David1980TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí73 (39:34)13611373,33
Elo statistiky
20.
Stoklasa Vladislav1969TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně64 (38:26)13491380,96
Elo statistiky
21.
Hirko Dušan1953TJ Sokol Tábor61 (35:26)13491340,82
Elo statistiky
22.
Kubát Jiří1959TJ Sokol Mezno35 (20:15)13411353,36
Elo statistiky
23.
Faltus Oldřich1944TJ Vodní stavby Tábor55 (30:25)13371335,26
Elo statistiky
24.
Vlček Milan1967TJ Dražice75 (38:37)13341328,93
Elo statistiky
25.
Kovář Přemysl1986TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí59 (27:32)13271330,32
Elo statistiky
26.
Kopřiva Bohumil1948TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně66 (36:30)13211330,29
Elo statistiky
27.
Pejša Miroslav1970TJ Sokol Mezno50 (21:29)13031302,54
Elo statistiky
28.
Stodola Radek1968TJ SDH Nové Dvory60 (23:37)12891257,71
Elo statistiky
29.
Vančura Jaroslav1961TJ Dražice39 (16:23)12851291,72
Elo statistiky
30.
Cibulka Václav1958TJ Dražice34 (14:20)12831296,13
Elo statistiky
31.
Vlášek Martin1973TJ Vodní stavby Tábor75 (32:43)12821280,22
Elo statistiky
32.
Melichar Petr1973TJ Sokol Mladá Vožice78 (33:45)12821275,99
Elo statistiky
33.
Říha Milan1996TJ Vodní stavby Tábor71 (30:41)12751302,93
Elo statistiky
34.
Heřmánek Radek1976TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně20 (11:9)12751286,89
Elo statistiky
35.
Rechtorik Miloslav1955TJ Sokol Sudoměřice u Tábora79 (34:45)12741278,95
Elo statistiky
36.
Mrázek Pavel1965SK Oldřichov78 (33:45)12711281,23
Elo statistiky
37.
Svoboda Roman1997TJ Vodní stavby Tábor35 (13:22)12571264,18
Elo statistiky
38.
Zatloukal Michal1966TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně27 (12:15)12561261,67
Elo statistiky
39.
Vlášek Petr1975TJ Vodní stavby Tábor7 (0:7)12521252
Elo statistiky
40.
Marek Miroslav1956TJ Sokol Mezno23 (10:13)12511246,4
Elo statistiky
41.
Babor Miroslav1969TJ Sokol Mezno16 (6:10)12431229,1
Elo statistiky
42.
Kašpar František1941TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí32 (3:29)12341214,92
Elo statistiky
43.
Kromka Luboš1973TJ Sokol Sudoměřice u Tábora8 (3:5)12301217,91
Elo statistiky
44.
Šerý Jiří1959TJ Dražice49 (14:35)12261230,35
Elo statistiky
45.
Samec František2002TJ Vodní stavby Tábor44 (9:35)12261218,4
Elo statistiky
46.
Losos Marek2005TJ Vodní stavby Tábor32 (13:19)12241237,94
Elo statistiky
47.
Děd Pavel1962TJ SDH Nové Dvory21 (6:15)12191223,64
Elo statistiky
48.
Tkáč Rudolf1955TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí48 (9:39)12161216,82
Elo statistiky
49.
Zoul Martin1978TJ Sokol Mezno32 (10:22)12161203,99
Elo statistiky
50.
Douda Vladimír1948TJ Vodní stavby Tábor46 (12:34)12071206,51
Elo statistiky
51.
Šíma Zdeněk1960TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně8 (2:6)12041204
Elo statistiky
52.
Nosek Jan1985TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí16 (3:13)11991204,43
Elo statistiky
53.
Mrázek Josef1985TJ Sokol Tábor37 (12:25)11831187,64
Elo statistiky
54.
Kubec David1990TJ Sokol Sudoměřice u Tábora16 (2:14)11531153
Elo statistiky
55.
Svátek Petr1969SK Oldřichov35 (5:30)11521168,79
Elo statistiky
56.
Paikr Miroslav1953TJ Sokol Sudoměřice u Tábora72 (9:63)11511149,02
Elo statistiky
57.
Marek Michal1983TJ Sokol Sudoměřice u Tábora32 (7:25)11461146
Elo statistiky
58.
Poduška Pavel1965TJ Vodní stavby Tábor26 (3:23)11391142,75
Elo statistiky
59.
Tůma Michal1985TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí17 (2:15)11381145,01
Elo statistiky
60.
Kolář Michal1982TJ Dražice31 (4:27)11091122,15
Elo statistiky
61.
Chalkovský Petr1986TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí12 (2:10)11061106
Elo statistiky
62.
Písařík Josef1972SK Oldřichov79 (3:76)10811069,7
Elo statistiky
63.
Benča Martin1984TJ Sokol Tábor7 (0:7)10491049
Elo statistiky
64.
Černý Luboš1971SK Oldřichov12 (0:12)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS