Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Chomutov - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Budjač René1957Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.32 (30:2)15011500,62
Elo statistiky
2.
Bartl Michal1979Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.32 (29:3)14961500,92
Elo statistiky
3.
Morávek Zdeněk1971TJ VTŽ Chomutov, z.s.36 (32:4)14791509,45
Elo statistiky
4.
Brand Roman st.1964Tělocvičná jednota Sokol Spořice26 (24:2)14771480,41
Elo statistiky
5.
Strejcovský Antonín1949TJ VTŽ Chomutov, z.s.26 (20:6)14731486,41
Elo statistiky
6.
Cipro Petr1962Klub stolního tenisu Jirkov z.s.24 (20:4)14701471,2
Elo statistiky
7.
Svoboda Pavel1966Tělocvičná jednota Sokol Spořice15 (11:4)14461468,22
Elo statistiky
8.
Pašek Lukáš1995Klub stolního tenisu Jirkov z.s.1 (1:0)14161418,84
Elo statistiky
9.
Kalánek Josef1959KST Libědice29 (24:5)14151386,67
Elo statistiky
10.
Culek Igor1965Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.30 (23:7)14121390,52
Elo statistiky
11.
Voříšek Jan1958Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.34 (28:6)14111427,69
Elo statistiky
12.
Novotný Vlastimil1958Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s38 (29:9)14051389,49
Elo statistiky
13.
Sýkora Libor1972Klub stolního tenisu Jirkov z.s.23 (20:3)13991412,24
Elo statistiky
14.
Otruba Marek1981Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.32 (28:4)13951371,52
Elo statistiky
15.
Homolka Miroslav1960Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.33 (24:9)13921403,13
Elo statistiky
16.
Hlaváč Vít1984Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.15 (8:7)13681362,17
Elo statistiky
17.
Majoroš Alexandr1958Klub stolního tenisu Jirkov z.s.24 (17:7)13431327,87
Elo statistiky
18.
Novobilský Jan1975KST Libědice39 (27:12)13411352,49
Elo statistiky
19.
Stütz Rainer1968KST Libědice36 (22:14)13401368,91
Elo statistiky
20.
Kočvara Michal1993Klub stolního tenisu Jirkov z.s.11 (6:5)13321328,28
Elo statistiky
21.
Šístek Pavel1966Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (3:5)13211337,17
Elo statistiky
22.
Judák Jiří1949Klub stolního tenisu Jirkov z.s.24 (17:7)13111313,16
Elo statistiky
23.
Apko Libor1968Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s26 (19:7)13061286,87
Elo statistiky
24.
Vaško Zdeněk1965Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.32 (21:11)13031299,66
Elo statistiky
25.
Hřích Mojmír1952Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.24 (22:2)13031290,02
Elo statistiky
26.
Svoboda Petr1972Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (3:5)12991319,9
Elo statistiky
27.
Kočvara Josef1944TJ VTŽ Chomutov, z.s.36 (26:10)12991291,73
Elo statistiky
28.
Čajan Antonín1958TJ SLOVAN Vejprty34 (21:13)12941295,8
Elo statistiky
29.
Tykal Milan1957Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s35 (19:16)12861261,95
Elo statistiky
30.
Pálinkáš Robert1984KST Libědice33 (19:14)12751265,91
Elo statistiky
31.
Kršek Stanislav1955TJ Baník Vysoká Pec z.s.24 (9:15)12711290,42
Elo statistiky
32.
Blažek Jan1953KST Libědice1 (1:0)12701267,82
Elo statistiky
33.
Vohradník Miloš1946TJ VTŽ Chomutov, z.s.26 (14:12)12661264,54
Elo statistiky
34.
Kratochvíl Petr1962TJ SLOVAN Vejprty38 (16:22)12611256,55
Elo statistiky
35.
Procházka Oldřich1976Tělocvičná jednota Sokol Spořice23 (13:10)12571225,62
Elo statistiky
36.
Starý Ladislav1970TJ VTŽ Chomutov, z.s.40 (22:18)12561219,8
Elo statistiky
37.
Pail Jáchym2001Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s16 (7:9)12541267,29
Elo statistiky
38.
Stříbrský Petr1950TJ VTŽ Chomutov, z.s.5 (4:1)12541254
Elo statistiky
39.
Súkeník Jozef1977Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (6:2)12471276,83
Elo statistiky
40.
Rokyta Jan1983Tělocvičná jednota Sokol Spořice18 (7:11)12471231,05
Elo statistiky
41.
Dobrovolný Rostislav1959KST Libědice13 (10:3)12381238
Elo statistiky
42.
Kočvara Ivan1963Klub stolního tenisu Jirkov z.s.48 (39:9)12381237,37
Elo statistiky
43.
Magna Stanislav1951Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (0:8)12341239
Elo statistiky
44.
Žižka Karel1969Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s20 (9:11)12321231,53
Elo statistiky
45.
Sojka Theodor1954Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s39 (14:25)12321215,15
Elo statistiky
46.
Falis Jaroslav1953TJ VTŽ Chomutov, z.s.18 (7:11)12311245,95
Elo statistiky
47.
Svoboda Zbyněk1957Tělocvičná jednota Sokol Spořice32 (10:22)12301231,52
Elo statistiky
48.
Tejml Bohumil1948Klub stolního tenisu Jirkov z.s.26 (19:7)12271226,8
Elo statistiky
49.
Poustecký Lubomír1951Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.24 (5:19)12261213,68
Elo statistiky
50.
Klíma Karel1950Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s39 (14:25)12121195,38
Elo statistiky
51.
Hurník Vladimír1972Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s34 (15:19)12101210,91
Elo statistiky
52.
Molnár Jiří1956KST Libědice21 (16:5)12061193,9
Elo statistiky
53.
Valach Josef1950Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (5:3)12011202,79
Elo statistiky
54.
Jamečný Roman1970Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.19 (4:15)11881191,49
Elo statistiky
55.
Sadílek Stanislav1968TJ Baník Vysoká Pec z.s.28 (8:20)11811195,1
Elo statistiky
56.
Šablatůra Kolman1961KST Libědice25 (16:9)11801211
Elo statistiky
57.
Galo Luboš1958TJ Baník Vysoká Pec z.s.36 (10:26)11701181,41
Elo statistiky
58.
Zuzák Miroslav1969KST Libědice8 (2:6)11641178,44
Elo statistiky
59.
Hromádka David1986Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s40 (30:10)11621163,83
Elo statistiky
60.
Szetei Ladislav1960KST Libědice40 (30:10)11561202,64
Elo statistiky
61.
Franc Zdeněk1947Klub stolního tenisu Jirkov z.s.32 (24:8)11531134,87
Elo statistiky
62.
Šimek Libor1967Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.34 (29:5)11511129,82
Elo statistiky
63.
Hlaváč František1963Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.59 (37:22)11451151,9
Elo statistiky
64.
Šafář František1954Tělocvičná jednota Sokol Spořice10 (6:4)11411128,62
Elo statistiky
65.
Petrovič Jan1948TJ SLOVAN Vejprty17 (2:15)11111110,02
Elo statistiky
66.
Hroza Rostislav1953Klub stolního tenisu Jirkov z.s.34 (22:12)11091092,71
Elo statistiky
67.
Juchnievicz Andrzej1956KST Libědice22 (18:4)11031105
Elo statistiky
68.
Wojtowicz Marek1992TJ Baník Vysoká Pec z.s.28 (3:25)10941111,57
Elo statistiky
69.
Bareš Jaroslav1950TJ VTŽ Chomutov, z.s.20 (10:10)10941088,64
Elo statistiky
70.
Coufal Jan1942Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.16 (8:8)10841082,86
Elo statistiky
71.
Kekel Milan1969TJ Baník Vysoká Pec z.s.40 (23:17)10791075,25
Elo statistiky
72.
Čurda Gustav1954TJ SLOVAN Vejprty21 (7:14)10781065,02
Elo statistiky
73.
Baláž Miroslav1961TJ Baník Vysoká Pec z.s.36 (25:11)10721088,19
Elo statistiky
74.
Šabík Kamil1985Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.35 (4:31)10711053,82
Elo statistiky
75.
Grund Václav1964TJ SLOVAN Vejprty36 (5:31)10661071,03
Elo statistiky
76.
Štěpán Petr1969Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s33 (4:29)10581082,34
Elo statistiky
77.
Vaverka Miroslav1971TJ Baník Vysoká Pec z.s.48 (19:29)10451039,88
Elo statistiky
78.
Kozlík David1996KST Libědice25 (15:10)10371042,19
Elo statistiky
79.
Šimon Miroslav1987Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s33 (18:15)10321029,14
Elo statistiky
80.
Plíšek Jaroslav1966KST Libědice23 (11:12)10271035,45
Elo statistiky
81.
Holub Dušan1963TJ Baník Vysoká Pec z.s.12 (8:4)10181053,19
Elo statistiky
82.
Bobák Jindřich1951TJ VTŽ Chomutov, z.s.27 (16:11)10141006,13
Elo statistiky
83.
Baláž Martin1992TJ Baník Vysoká Pec z.s.4 (1:3)1001997,22
Elo statistiky
84.
Trepesch Josef1982Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.32 (2:30)978990,91
Elo statistiky
85.
Dubský Vlastimil1969TJ Baník Vysoká Pec z.s.28 (13:15)976974,57
Elo statistiky
86.
Bigar Jan1963Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.16 (6:10)957957
Elo statistiky
87.
Zahrádka Pavel1964Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.10 (5:5)941933,27
Elo statistiky
88.
Studnička Petr1952Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.28 (14:14)938928,81
Elo statistiky
89.
Tykal Petr1968Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s15 (4:11)935935
Elo statistiky
90.
Kužel Petr1977Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (3:5)932932
Elo statistiky
91.
Bíma Miroslav1956TJ VTŽ Chomutov, z.s.27 (15:12)923922,86
Elo statistiky
92.
Triebe Bedřich1949Sportovní klub Strupčice, spolek32 (11:21)919912,62
Elo statistiky
93.
Felkl Matěj2007Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.27 (3:24)916898,04
Elo statistiky
94.
Sučík David2001Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s42 (16:26)908896,04
Elo statistiky
95.
Sedláček Matěj2007Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.39 (4:35)905886,9
Elo statistiky
96.
Novák Antonín1977Tělocvičná jednota Sokol Spořice11 (1:10)900900
Elo statistiky
97.
Kopečný Vladimír1948Sportovní klub Strupčice, spolek24 (6:18)900898,48
Elo statistiky
98.
Bajer Josef1979TJ VTŽ Chomutov, z.s.28 (13:15)895895
Elo statistiky
99.
Neugebauer Adam2002Klub stolního tenisu Jirkov z.s.16 (7:9)890890
Elo statistiky
100.
Patřičný Tomáš2006Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.27 (2:25)878878
Elo statistiky
101.
Borl Jaroslav1986Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s26 (6:20)872874,53
Elo statistiky
102.
Domáň Josef2005Sportovní klub Strupčice, spolek16 (5:11)865865
Elo statistiky
103.
Žilka Filip2004Klub stolního tenisu Jirkov z.s.33 (13:20)861866,62
Elo statistiky
104.
Ficaj Ondřej2006Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.27 (1:26)808808
Elo statistiky
105.
Merxbauer Martin2007Klub stolního tenisu Jirkov z.s.27 (7:20)787787
Elo statistiky
106.
Stašek Jaroslav1963Sportovní klub Strupčice, spolek16 (1:15)760760,78
Elo statistiky
107.
Dundr Radek1970TJ Baník Vysoká Pec z.s.4 (0:4)687687
Elo statistiky
108.
Bašek Martin1978Sportovní klub Strupčice, spolek16 (0:16)4545
Elo statistiky
109.
Jamečný Filip2003Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.24 (0:24)11
Elo statistiky
110.
Kounovský David1973TJ SLOVAN Vejprty11 (0:11)11
Elo statistiky
111.
Kužel Adam2007Klub stolního tenisu Jirkov z.s.26 (0:26)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS