Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Chrudim - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Steiner Petr1965KST Linea Chrudim10 (9:1)16151615
Elo statistiky
2.
Meduna Richard1962TJ Sokol Chrast7 (7:0)15901590
Elo statistiky
3.
Flídr Bohdan1961KST Linea Chrudim7 (5:2)15591574,07
Elo statistiky
4.
Neufinger Petr1972TJ Trojovice47 (41:6)15561548,24
Elo statistiky
5.
Pýcha František1972TJ Sokol Chrast33 (28:5)15451540,5
Elo statistiky
6.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec46 (40:6)15311527,4
Elo statistiky
7.
Budinský Petr1961KST Linea Chrudim61 (58:3)15301536,81
Elo statistiky
8.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim14 (11:3)14871493,86
Elo statistiky
9.
Neufinger Ivo1975TJ Trojovice54 (37:17)14641437,99
Elo statistiky
10.
Víšek Roman1987SK Spartak Slatiňany44 (30:14)14601475,44
Elo statistiky
11.
Vanžura Jakub2001TJ Sokol Proseč u Skutče26 (24:2)14521467,31
Elo statistiky
12.
Mattuš Milan ml.1962TJ Trojovice43 (28:15)14501433,22
Elo statistiky
13.
Stryka Václav1952Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.55 (36:19)14411414,66
Elo statistiky
14.
Pavlík Stanislav1964TJ Trojovice52 (37:15)14351423,1
Elo statistiky
15.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice41 (28:13)14341435,48
Elo statistiky
16.
Kachlík Jan ml.1976TJ Jiskra Heřmanův Městec43 (27:16)14331419,66
Elo statistiky
17.
Friedl Jan1983TJ Trojovice46 (25:21)14181395,89
Elo statistiky
18.
Zavoral Zdeněk1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.42 (27:15)14171426,09
Elo statistiky
19.
Komárek Adam2003TJ Sokol Chrudim47 (43:4)14111414,37
Elo statistiky
20.
Rulík Jiří1944TJ Markovice30 (19:11)14101424,68
Elo statistiky
21.
Pilař Jaroslav1991KST Linea Chrudim8 (5:3)14001428,04
Elo statistiky
22.
Škoda Jan1971TTC Luže21 (17:4)13891427,55
Elo statistiky
23.
Bečka Jaromír1964Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.51 (29:22)13861398,75
Elo statistiky
24.
Melichar Martin1964KST Linea Chrudim17 (11:6)13851424,19
Elo statistiky
25.
Hort Petr1970TJ Markovice46 (24:22)13851387,06
Elo statistiky
26.
Křičenský Pavel1996TJ Trojovice45 (20:25)13811386,3
Elo statistiky
27.
Jirout Rostislav1989TJ Trojovice52 (29:23)13731361,21
Elo statistiky
28.
Štefec Petr1972SK Horka z.s.59 (58:1)13691377,72
Elo statistiky
29.
Řezníček Miloš1960TJ Sokol Chrast42 (20:22)13651371,78
Elo statistiky
30.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice48 (23:25)13591373,56
Elo statistiky
31.
Stanislav Jiří1981TJ Markovice20 (11:9)13571364,2
Elo statistiky
32.
Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim40 (32:8)13551370,58
Elo statistiky
33.
Sodomka Jindřich1973TJ Sokol Proseč u Skutče45 (35:10)13511330,72
Elo statistiky
34.
Mikula Jan1994TJ Jiskra Heřmanův Městec50 (25:25)13401343,84
Elo statistiky
35.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice51 (39:12)13391335,85
Elo statistiky
36.
Hrubý Ivo1973TTC Luže47 (36:11)13371358,96
Elo statistiky
37.
Jirout Josef st.1964TJ Trojovice53 (25:28)13341330,46
Elo statistiky
38.
Motyčka Zdeněk1957TJ Trojovice48 (19:29)13341305,75
Elo statistiky
39.
Šimon Vítězslav1981TJ Jiskra Heřmanův Městec61 (41:20)13321334,71
Elo statistiky
40.
Pavlousek Bohuslav1950TJ Sokol Chrudim24 (14:10)13251331,51
Elo statistiky
41.
Herzán Zdeněk1969TJ Markovice44 (19:25)13251328,63
Elo statistiky
42.
Hubner Jan1976SK Spartak Slatiňany84 (49:35)13161336,69
Elo statistiky
43.
Smetana Vladislav1962TJ Jiskra Heřmanův Městec48 (30:18)13121318,16
Elo statistiky
44.
Starka Martin2005TJ Sokol Chrudim44 (35:9)13111313,77
Elo statistiky
45.
Sokol Petr1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.50 (19:31)13111311,71
Elo statistiky
46.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec7 (2:5)13101332,46
Elo statistiky
47.
Fackenberg Josef1963SK Spartak Slatiňany39 (14:25)13091306,95
Elo statistiky
48.
Řezáč Libor1968TTC Luže48 (32:16)13061301,55
Elo statistiky
49.
Kratochvíl Miloš1978TJ Markovice50 (21:29)12941297,83
Elo statistiky
50.
Jiruška Jiří1964SK Spartak Slatiňany28 (10:18)12921309,89
Elo statistiky
51.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč57 (36:21)12881284,59
Elo statistiky
52.
Crha Jiří1959TJ Jiskra Heřmanův Městec53 (33:20)12871298,97
Elo statistiky
53.
Vařejčko Tomáš1970TJ Sokol Radčice31 (17:14)12871286,74
Elo statistiky
54.
Němeček Pavel1975TTC Luže51 (33:18)12851289,73
Elo statistiky
55.
Pavlas Petr1945TJ Sokol Chrudim43 (26:17)12851283,79
Elo statistiky
56.
Dostálek Josef1948TJ Sokol Chrudim23 (13:10)12761288,47
Elo statistiky
57.
Vařejčko Roman1976TJ Sokol Radčice54 (45:9)12761266,12
Elo statistiky
58.
Mach Jiří1949TJ Sokol Radčice88 (66:22)12681261,02
Elo statistiky
59.
Maťátko Otomar st.1949TJ Sokol Chrudim6 (0:6)12651274,99
Elo statistiky
60.
Levínský Josef1950TJ Jiskra Heřmanův Městec37 (16:21)12611264,66
Elo statistiky
61.
Mikula Michal1971TJ Jiskra Heřmanův Městec41 (16:25)12601273,95
Elo statistiky
62.
Schejbal Jaroslav1951TJ Sokol Chrast30 (6:24)12601251,38
Elo statistiky
63.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim35 (17:18)12561255,02
Elo statistiky
64.
Melezínek Josef1962TJ Sokol Radčice44 (24:20)12521240,65
Elo statistiky
65.
Dočekal Libor1990KST Linea Chrudim31 (11:20)12481294,3
Elo statistiky
66.
Skohoutil Patrik2004TJ Jiskra Heřmanův Městec63 (48:15)12461191,14
Elo statistiky
67.
Pištínek Jaromír ml.1985TJ Holcim Prachovice66 (54:12)12401260,39
Elo statistiky
68.
Jeřábek Roman1964TTC Luže46 (22:24)12401230,85
Elo statistiky
69.
Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim33 (17:16)12381217,18
Elo statistiky
70.
Čermák Pavel1950TJ Sokol Chrast8 (4:4)12251226,55
Elo statistiky
71.
Zeman Pavel1977TJ Sokol Proseč u Skutče65 (49:16)12251206,44
Elo statistiky
72.
Sýkora Aleš1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.77 (52:25)12211225,72
Elo statistiky
73.
Holas Pavel1970TTC Skuteč74 (47:27)12211224,76
Elo statistiky
74.
Adamec Miloš1964TJ Sokol Proseč u Skutče50 (23:27)12201214,01
Elo statistiky
75.
Tesner Rostislav1942TJ Trojovice91 (51:40)12101220,41
Elo statistiky
76.
Volf Josef1971TJ Sokol Proseč u Skutče49 (35:14)11981187,66
Elo statistiky
77.
Bílek Jiří1974Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.31 (22:9)11971195,56
Elo statistiky
78.
Hudec Petr1956TTC Luže27 (9:18)11891199,33
Elo statistiky
79.
Paulus Jiří1953TTC Skuteč90 (45:45)11831172,79
Elo statistiky
80.
Poskočil Stanislav1947TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (7:6)11821170,59
Elo statistiky
81.
Šantrůček Libor1964TJ Sokol Chrudim32 (8:24)11811186,34
Elo statistiky
82.
Ducheček Petr1948TJ Sokol Radčice95 (58:37)11721183,27
Elo statistiky
83.
Kopáček Miroslav1960TJ Sokol Chrudim17 (4:13)11671173,24
Elo statistiky
84.
Duba Josef1964TJ Sokol Proseč u Skutče39 (14:25)11661165,24
Elo statistiky
85.
Andrle David1997TTC Skuteč108 (53:55)11631175,02
Elo statistiky
86.
Buřval Miloš1966Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.40 (24:16)11571167,58
Elo statistiky
87.
Prášek Zbyněk1979TJ Sokol Proseč u Skutče57 (36:21)11561165,9
Elo statistiky
88.
Trynkl Josef1969TJ Sokol Proseč u Skutče49 (20:29)11551146,72
Elo statistiky
89.
Pospíšil Jaroslav2004TJ Sokol Chrudim11 (6:5)11551145,46
Elo statistiky
90.
Železný Václav1948SK Horka z.s.16 (6:10)11411141,62
Elo statistiky
91.
Horák Tomáš1970TJ Holcim Prachovice65 (39:26)11331111,26
Elo statistiky
92.
Dimter Jiří1967Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.43 (24:19)11301113,58
Elo statistiky
93.
Pacetti Lukáš2000TTC Skuteč56 (23:33)11291105,31
Elo statistiky
94.
Damborský Antonín1955Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.63 (36:27)11251127,47
Elo statistiky
95.
Hroch Petr1958SK Spartak Slatiňany60 (13:47)11251127,08
Elo statistiky
96.
Vodrážka Martin1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.64 (43:21)11211149,18
Elo statistiky
97.
Trávníček Miloš1975Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.23 (11:12)11201092,32
Elo statistiky
98.
Uher Petr1946TJ Holcim Prachovice62 (35:27)11161103,4
Elo statistiky
99.
Roubínek Vlastimil1948TTC Luže39 (10:29)11131114,43
Elo statistiky
100.
Sedlák Josef1932KST Linea Chrudim14 (1:13)11071107
Elo statistiky
101.
Petránek Jan1955TTC Luže39 (7:32)11071104,42
Elo statistiky
102.
Melichar Dalibor1971TJ Sokol Proseč u Skutče66 (38:28)11061131,92
Elo statistiky
103.
Koreček František1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.38 (20:18)11031074,49
Elo statistiky
104.
Vařejčko David1997TJ Sokol Radčice29 (14:15)10991086,64
Elo statistiky
105.
Kubát Aleš st.1956SK Spartak Slatiňany15 (2:13)10971097,08
Elo statistiky
106.
Jedlička Jaroslav1970TTC Luže14 (3:11)10901090
Elo statistiky
107.
Sodomka Josef1955SK Horka z.s.41 (21:20)10881109,5
Elo statistiky
108.
Nosek Petr1952TTC Luže42 (4:38)10851079,28
Elo statistiky
109.
Jirout Vojtěch2007TJ Jiskra Heřmanův Městec51 (28:23)10841100,56
Elo statistiky
110.
Jelínek Jiří1958TJ Trojovice32 (15:17)10771080,71
Elo statistiky
111.
Jirout Josef ml.1985TJ Trojovice51 (24:27)10741108,03
Elo statistiky
112.
Kroutil Miloš1969TJ Holcim Prachovice33 (20:13)10721055,64
Elo statistiky
113.
Rubeš Vladimír1961TJ Markovice28 (12:16)10701072,96
Elo statistiky
114.
Kacafírek Miloš1978Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.34 (21:13)10691085,36
Elo statistiky
115.
Tlapák Pavel1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.18 (7:11)10681015,85
Elo statistiky
116.
Šťava Milan st.1972TTC Skuteč41 (18:23)10591072,19
Elo statistiky
117.
Kysela Mladší Jan ml.1995TJ Markovice64 (29:35)10511053,12
Elo statistiky
118.
Nevečeřal Petr1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.58 (21:37)10441044,69
Elo statistiky
119.
Mašinda Jaroslav1954SK Spartak Slatiňany49 (3:46)10431045,55
Elo statistiky
120.
Holas Miloslav1947TTC Skuteč23 (9:14)10351030,82
Elo statistiky
121.
Čížek Michal1975Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.33 (16:17)10211018,99
Elo statistiky
122.
Kysela Starší Jan st.1973TJ Markovice31 (11:20)10061011,31
Elo statistiky
123.
Novák Pavel1962TTC Skuteč42 (8:34)978976,14
Elo statistiky
124.
Mattuš Milan st.1937TJ Trojovice46 (9:37)962949,76
Elo statistiky
125.
Blažek Jaroslav1950KST Linea Chrudim51 (7:44)958969,37
Elo statistiky
126.
Imramovský Jan1972SK Spartak Slatiňany36 (0:36)958957,5
Elo statistiky
127.
Zeman Radek1966TJ Markovice44 (7:37)957960,57
Elo statistiky
128.
Klvaňa Martin1988TJ Trojovice42 (11:31)946932,2
Elo statistiky
129.
Navrátil Miroslav1997TJ Holcim Prachovice30 (5:25)945946,3
Elo statistiky
130.
Gjorgjevikj Svetomir2003TJ Jiskra Heřmanův Městec52 (15:37)944943,66
Elo statistiky
131.
Říha Miroslav1955KST Linea Chrudim57 (2:55)944932,08
Elo statistiky
132.
Kubíček Štěpán1988TJ Sokol Radčice35 (7:28)941941
Elo statistiky
133.
Novotný Hubert III.1962SK Horka z.s.21 (7:14)936932,32
Elo statistiky
134.
Jirout Jan1975TJ Jiskra Heřmanův Městec42 (14:28)934941,35
Elo statistiky
135.
Kysela Mladší Josef ml.1976TJ Markovice52 (12:40)927917,75
Elo statistiky
136.
Alinč Miroslav1970KST Linea Chrudim72 (10:62)926930,92
Elo statistiky
137.
Opavský Vlasitslav1974SK Spartak Slatiňany23 (0:23)923923
Elo statistiky
138.
Kysela Starší Josef st.1950TJ Markovice27 (4:23)896911,49
Elo statistiky
139.
Dostál Jakub2002SK Horka z.s.19 (6:13)871887,06
Elo statistiky
140.
Dostál Lukáš2005SK Horka z.s.49 (8:41)871882,86
Elo statistiky
141.
Romportl Vít1977TJ Sokol Proseč u Skutče14 (4:10)865865
Elo statistiky
142.
Sýkora Pavel1951Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.8 (1:7)862859,16
Elo statistiky
143.
Starý Milan1954KST Linea Chrudim66 (6:60)843860,56
Elo statistiky
144.
Kyncl Petr1988TJ Sokol Radčice42 (5:37)818818
Elo statistiky
145.
Borecký Petr1974SK Horka z.s.26 (2:24)814814
Elo statistiky
146.
Marek Tomáš2005TJ Jiskra Heřmanův Městec31 (2:29)3131
Elo statistiky
147.
Šťava Milan ml.2001TTC Skuteč7 (1:6)2929
Elo statistiky
148.
Nešetřil Daniel2002TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (0:13)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS