Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Chrudim - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Steiner Petr1965KST Linea Chrudim6 (5:1)16131624,76
Elo statistiky
2.
Meduna Richard1962TJ Sokol Chrast4 (4:0)15921592,1
Elo statistiky
3.
Flídr Bohdan1961KST Linea Chrudim5 (5:0)15921591,72
Elo statistiky
4.
Budinský Petr1961KST Linea Chrudim15 (14:1)15541523,7
Elo statistiky
5.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim7 (7:0)15421513,46
Elo statistiky
6.
Pýcha František1972TJ Sokol Chrast11 (9:2)15391536,23
Elo statistiky
7.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec11 (9:2)15201516,69
Elo statistiky
8.
Neufinger Petr1972TJ Trojovice18 (13:5)15051532,22
Elo statistiky
9.
Melichar Martin1964KST Linea Chrudim4 (3:1)14691455,65
Elo statistiky
10.
Kachlík Jan ml.1976TJ Jiskra Heřmanův Městec11 (7:4)14631456,97
Elo statistiky
11.
Pavlík Stanislav1964TJ Trojovice17 (13:4)14541456,32
Elo statistiky
12.
Pilař Jaroslav1991KST Linea Chrudim5 (4:1)14411423,99
Elo statistiky
13.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice16 (11:5)14371464,41
Elo statistiky
14.
Víšek Roman1987SK Spartak Slatiňany12 (7:5)14311466,27
Elo statistiky
15.
Rulík Jiří1944TJ Markovice16 (13:3)14281422,15
Elo statistiky
16.
Stryka Václav1952Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.14 (10:4)14221407,41
Elo statistiky
17.
Neufinger Ivo1975TJ Trojovice19 (10:9)14161408,04
Elo statistiky
18.
Škoda Jan1971TTC Luže11 (10:1)14121427,39
Elo statistiky
19.
Mattuš Milan ml.1962TJ Trojovice17 (9:8)14071409,81
Elo statistiky
20.
Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim3 (2:1)14051388,9
Elo statistiky
21.
Friedl Jan1983TJ Trojovice11 (5:6)13901434,15
Elo statistiky
22.
Hort Petr1970TJ Markovice12 (6:6)13841398,1
Elo statistiky
23.
Jirout Josef st.1964TJ Trojovice16 (8:8)13771370,3
Elo statistiky
24.
Štefec Petr1972SK Horka z.s.21 (21:0)13721370,1
Elo statistiky
25.
Stanislav Jiří1981TJ Markovice5 (4:1)13691373,01
Elo statistiky
26.
Hrubý Ivo1973TTC Luže11 (11:0)13631340,45
Elo statistiky
27.
Mikula Jan1994TJ Jiskra Heřmanův Městec15 (7:8)13621376,07
Elo statistiky
28.
Dočekal Libor1990KST Linea Chrudim7 (5:2)13601348,16
Elo statistiky
29.
Komárek Adam2003TJ Sokol Chrudim16 (12:4)13541353,17
Elo statistiky
30.
Vanžura Jakub2001TJ Sokol Proseč u Skutče9 (7:2)13521365,63
Elo statistiky
31.
Zavoral Zdeněk1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.13 (6:7)13501331,61
Elo statistiky
32.
Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim15 (13:2)13451368,48
Elo statistiky
33.
Křičenský Pavel1996TJ Trojovice13 (5:8)13421337,43
Elo statistiky
34.
Řezáč Libor1968TTC Luže15 (12:3)13371336,56
Elo statistiky
35.
Bečka Jaromír1964Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.14 (7:7)13361321,81
Elo statistiky
36.
Pavlousek Bohuslav1950TJ Sokol Chrudim6 (4:2)13341351,33
Elo statistiky
37.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice13 (6:7)13311299,35
Elo statistiky
38.
Jirout Rostislav1989TJ Trojovice17 (7:10)13251313,56
Elo statistiky
39.
Sodomka Jindřich1973TJ Sokol Proseč u Skutče17 (12:5)13171330,1
Elo statistiky
40.
Motyčka Zdeněk1957TJ Trojovice16 (3:13)13171304,11
Elo statistiky
41.
Řezníček Miloš1960TJ Sokol Chrast15 (4:11)13151318,48
Elo statistiky
42.
Sokol Petr1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.13 (7:6)13041297,43
Elo statistiky
43.
Herzán Zdeněk1969TJ Markovice13 (4:9)12941298,99
Elo statistiky
44.
Fackenberg Josef1963SK Spartak Slatiňany12 (3:9)12931294,2
Elo statistiky
45.
Smetana Vladislav1962TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (9:4)12921282,09
Elo statistiky
46.
Vařejčko Roman1976TJ Sokol Radčice21 (18:3)12881289,27
Elo statistiky
47.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč13 (8:5)12871295,76
Elo statistiky
48.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice14 (10:4)12861268,03
Elo statistiky
49.
Dostálek Josef1948TJ Sokol Chrudim8 (4:4)12811277,87
Elo statistiky
50.
Jiruška Jiří1964SK Spartak Slatiňany4 (1:3)12781279,76
Elo statistiky
51.
Hubner Jan1976SK Spartak Slatiňany29 (14:15)12711250,42
Elo statistiky
52.
Šimon Vítězslav1981TJ Jiskra Heřmanův Městec18 (12:6)12681244,39
Elo statistiky
53.
Mikula Michal1971TJ Jiskra Heřmanův Městec8 (3:5)12651236,66
Elo statistiky
54.
Adamec Miloš1964TJ Sokol Proseč u Skutče15 (8:7)12611259,78
Elo statistiky
55.
Němeček Pavel1975TTC Luže14 (10:4)12581251,08
Elo statistiky
56.
Vařejčko Tomáš1970TJ Sokol Radčice12 (6:6)12561251,14
Elo statistiky
57.
Maťátko Otomar st.1949TJ Sokol Chrudim3 (0:3)12551258,05
Elo statistiky
58.
Pavlas Petr1945TJ Sokol Chrudim13 (6:7)12541262,63
Elo statistiky
59.
Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim6 (3:3)12511257,7
Elo statistiky
60.
Kratochvíl Miloš1978TJ Markovice12 (3:9)12511252,88
Elo statistiky
61.
Levínský Josef1950TJ Jiskra Heřmanův Městec11 (4:7)12441259,08
Elo statistiky
62.
Mach Jiří1949TJ Sokol Radčice25 (20:5)12441211,15
Elo statistiky
63.
Pištínek Jaromír ml.1985TJ Holcim Prachovice24 (21:3)12431248,99
Elo statistiky
64.
Schejbal Jaroslav1951TJ Sokol Chrast9 (0:9)12241236,71
Elo statistiky
65.
Sýkora Aleš1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.18 (12:6)12201244,74
Elo statistiky
66.
Tesner Rostislav1942TJ Trojovice31 (19:12)12181217,28
Elo statistiky
67.
Jeřábek Roman1964TTC Luže12 (5:7)12111229,44
Elo statistiky
68.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim10 (2:8)12021210,71
Elo statistiky
69.
Šantrůček Libor1964TJ Sokol Chrudim6 (2:4)12011191,51
Elo statistiky
70.
Starka Martin2005TJ Sokol Chrudim13 (10:3)11971203,13
Elo statistiky
71.
Crha Jiří1959TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (6:7)11931211,32
Elo statistiky
72.
Melezínek Josef1962TJ Sokol Radčice11 (5:6)11841202,16
Elo statistiky
73.
Hudec Petr1956TTC Luže3 (0:3)11781185,93
Elo statistiky
74.
Zeman Pavel1977TJ Sokol Proseč u Skutče19 (14:5)11701163,89
Elo statistiky
75.
Bílek Jiří1974Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.14 (10:4)11691191,78
Elo statistiky
76.
Skohoutil Patrik2004TJ Jiskra Heřmanův Městec21 (14:7)11691166,36
Elo statistiky
77.
Ducheček Petr1948TJ Sokol Radčice25 (17:8)11641134,52
Elo statistiky
78.
Duba Josef1964TJ Sokol Proseč u Skutče13 (3:10)11451132,93
Elo statistiky
79.
Volf Josef1971TJ Sokol Proseč u Skutče17 (13:4)11381125,23
Elo statistiky
80.
Buřval Miloš1966Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.14 (9:5)11331147,92
Elo statistiky
81.
Sodomka Josef1955SK Horka z.s.17 (11:6)11321149,41
Elo statistiky
82.
Dimter Jiří1967Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.18 (12:6)11301135,3
Elo statistiky
83.
Damborský Antonín1955Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.21 (12:9)11251124,85
Elo statistiky
84.
Paulus Jiří1953TTC Skuteč25 (11:14)11251117,32
Elo statistiky
85.
Vodrážka Martin1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.21 (15:6)11211114,95
Elo statistiky
86.
Pacetti Lukáš2000TTC Skuteč17 (9:8)11161105,89
Elo statistiky
87.
Trynkl Josef1969TJ Sokol Proseč u Skutče9 (4:5)11141114,77
Elo statistiky
88.
Roubínek Vlastimil1948TTC Luže13 (4:9)11081117,41
Elo statistiky
89.
Prášek Zbyněk1979TJ Sokol Proseč u Skutče17 (12:5)11031089,41
Elo statistiky
90.
Petránek Jan1955TTC Luže12 (3:9)10981088,59
Elo statistiky
91.
Nosek Petr1952TTC Luže12 (1:11)10871131,68
Elo statistiky
92.
Hroch Petr1958SK Spartak Slatiňany22 (4:18)10871083,26
Elo statistiky
93.
Horák Tomáš1970TJ Holcim Prachovice22 (13:9)10851080,41
Elo statistiky
94.
Uher Petr1946TJ Holcim Prachovice23 (13:10)10811091,49
Elo statistiky
95.
Melichar Dalibor1971TJ Sokol Proseč u Skutče19 (10:9)10711050,41
Elo statistiky
96.
Trávníček Miloš1975Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.6 (6:0)10701055,13
Elo statistiky
97.
Jirout Josef ml.1985TJ Trojovice17 (10:7)10701047,8
Elo statistiky
98.
Vařejčko David1997TJ Sokol Radčice3 (3:0)10681067,25
Elo statistiky
99.
Kubát Aleš st.1956SK Spartak Slatiňany8 (1:7)10601062,62
Elo statistiky
100.
Šťava Milan st.1972TTC Skuteč12 (5:7)10541070,39
Elo statistiky
101.
Mašinda Jaroslav1954SK Spartak Slatiňany15 (2:13)10531024,83
Elo statistiky
102.
Holas Pavel1970TTC Skuteč16 (11:5)10471047,71
Elo statistiky
103.
Koreček František1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.13 (4:9)10421053,2
Elo statistiky
104.
Jelínek Jiří1958TJ Trojovice7 (2:5)10301037,11
Elo statistiky
105.
Kacafírek Miloš1978Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.8 (5:3)10271028,84
Elo statistiky
106.
Kroutil Miloš1969TJ Holcim Prachovice10 (7:3)10141005,87
Elo statistiky
107.
Nevečeřal Petr1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.16 (5:11)10101022,24
Elo statistiky
108.
Novák Pavel1962TTC Skuteč12 (4:8)10101014,14
Elo statistiky
109.
Kysela Mladší Jan ml.1995TJ Markovice22 (9:13)1001999,41
Elo statistiky
110.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec7 (2:5)994969,19
Elo statistiky
111.
Andrle David1997TTC Skuteč28 (10:18)979962,41
Elo statistiky
112.
Kubíček Štěpán1988TJ Sokol Radčice18 (4:14)971974,91
Elo statistiky
113.
Kysela Starší Jan st.1973TJ Markovice17 (6:11)962940,42
Elo statistiky
114.
Alinč Miroslav1970KST Linea Chrudim17 (7:10)961960,81
Elo statistiky
115.
Imramovský Jan1972SK Spartak Slatiňany4 (0:4)960952,61
Elo statistiky
116.
Říha Miroslav1955KST Linea Chrudim20 (2:18)950954,26
Elo statistiky
117.
Navrátil Miroslav1997TJ Holcim Prachovice14 (4:10)944920,74
Elo statistiky
118.
Blažek Jaroslav1950KST Linea Chrudim23 (4:19)936940,97
Elo statistiky
119.
Zeman Radek1966TJ Markovice15 (2:13)931920,26
Elo statistiky
120.
Novotný Hubert III.1962SK Horka z.s.1 (0:1)930941,11
Elo statistiky
121.
Jirout Jan1975TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (3:10)927926,17
Elo statistiky
122.
Klvaňa Martin1988TJ Trojovice11 (3:8)926926
Elo statistiky
123.
Gjorgjevikj Svetomir2003TJ Jiskra Heřmanův Městec16 (3:13)926917,19
Elo statistiky
124.
Mattuš Milan st.1937TJ Trojovice17 (4:13)923941,61
Elo statistiky
125.
Kysela Mladší Josef ml.1976TJ Markovice16 (4:12)912911,74
Elo statistiky
126.
Jirout Vojtěch2007TJ Jiskra Heřmanův Městec12 (2:10)904904
Elo statistiky
127.
Opavský Vlasitslav1974SK Spartak Slatiňany4 (0:4)902896,22
Elo statistiky
128.
Kysela Starší Josef st.1950TJ Markovice15 (3:12)899904,08
Elo statistiky
129.
Starý Milan1954KST Linea Chrudim18 (4:14)899899,08
Elo statistiky
130.
Sýkora Pavel1951Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.6 (1:5)845838,76
Elo statistiky
131.
Dostál Lukáš2005SK Horka z.s.18 (1:17)810826,42
Elo statistiky
132.
Romportl Vít1977TJ Sokol Proseč u Skutče6 (0:6)806806
Elo statistiky
133.
Dostál Jakub2002SK Horka z.s.6 (3:3)746758,81

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline