Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Chrudim - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Meduna Richard1962TJ Sokol Chrast7 (7:0)16001600
Elo statistiky
2.
Pýcha František1972TJ Sokol Chrast7 (7:0)15501547,63
Elo statistiky
3.
Michálek Libor1965TJ Sokol Proseč u Skutče7 (6:1)14831470,84
Elo statistiky
4.
Víšek Roman1987SK Spartak Slatiňany13 (12:1)14821482,42
Elo statistiky
5.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice8 (8:0)14631447,51
Elo statistiky
6.
Stryka Václav1952Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.9 (8:1)14481433,45
Elo statistiky
7.
Friedl Jan1983TJ Trojovice7 (7:0)14451420,59
Elo statistiky
8.
Hort Petr1970TJ Markovice12 (11:1)14291416,49
Elo statistiky
9.
Rulík Jiří1944TJ Markovice12 (8:4)14141403,12
Elo statistiky
10.
Klepetko Vlastimil1962SK Spartak Slatiňany10 (7:3)14001400
Elo statistiky
11.
Zavoral Zdeněk1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.9 (5:4)13981429,49
Elo statistiky
12.
Štefec Petr1972SK Horka z.s.18 (18:0)13951386,85
Elo statistiky
13.
Jirout Rostislav1989TJ Trojovice7 (6:1)13921378,08
Elo statistiky
14.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice11 (8:3)13871382,06
Elo statistiky
15.
Škoda Jan1971TTC Luže8 (4:4)13831391,35
Elo statistiky
16.
Křičenský Pavel1996TJ Trojovice9 (5:4)13781391,69
Elo statistiky
17.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec10 (8:2)13781389,2
Elo statistiky
18.
Sodomka Jindřich1973TJ Sokol Proseč u Skutče10 (7:3)13771355,15
Elo statistiky
19.
Bečka Jaromír1964Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.9 (4:5)13651393,87
Elo statistiky
20.
Hrubý Ivo1973TTC Luže4 (3:1)13581352,88
Elo statistiky
21.
Šimon Vítězslav1981TJ Jiskra Heřmanův Městec12 (8:4)13521350,59
Elo statistiky
22.
Jirout Josef st.1964TJ Trojovice6 (4:2)13481334,98
Elo statistiky
23.
Řezáč Libor1968TTC Luže12 (7:5)13381314,46
Elo statistiky
24.
Stanislav Jiří1981TJ Markovice4 (0:4)13351346,79
Elo statistiky
25.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice10 (4:6)13271338,26
Elo statistiky
26.
Motyčka Zdeněk1957TJ Trojovice9 (3:6)13271318,94
Elo statistiky
27.
Sokol Petr1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.9 (6:3)13251317,44
Elo statistiky
28.
Herzán Zdeněk1969TJ Markovice11 (4:7)13231342,79
Elo statistiky
29.
Řezníček Miloš1960TJ Sokol Chrast11 (2:9)13191350,86
Elo statistiky
30.
Hubner Jan1976SK Spartak Slatiňany13 (6:7)13161333,77
Elo statistiky
31.
Pavlousek Bohuslav1950TJ Sokol Chrudim4 (3:1)13161318,54
Elo statistiky
32.
Němeček Pavel1975TTC Luže19 (12:7)13111307,46
Elo statistiky
33.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč12 (11:1)13061291,96
Elo statistiky
34.
Kratochvíl Miloš1978TJ Markovice7 (3:4)12961306,11
Elo statistiky
35.
Smetana Vladislav1962TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (4:9)12951305,25
Elo statistiky
36.
Melezínek Josef1962TJ Sokol Radčice10 (7:3)12901276,09
Elo statistiky
37.
Crha Jiří1959TJ Jiskra Heřmanův Městec14 (7:7)12881301,04
Elo statistiky
38.
Pavlas Petr1945TJ Sokol Chrudim8 (7:1)12861285,81
Elo statistiky
39.
Dostálek Josef1948TJ Sokol Chrudim4 (3:1)12841290,8
Elo statistiky
40.
Vařejčko Tomáš1970TJ Sokol Radčice8 (3:5)12791287,98
Elo statistiky
41.
Soukup Jan1973TTC Luže21 (12:9)12711263,93
Elo statistiky
42.
Mach Jiří1949TJ Sokol Radčice6 (1:5)12671260,77
Elo statistiky
43.
Levínský Josef1950TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (6:7)12671260,18
Elo statistiky
44.
Novák Vojtěch1996TTC Skuteč5 (0:5)12661277,19
Elo statistiky
45.
Vařejčko Roman1976TJ Sokol Radčice7 (4:3)12611263,27
Elo statistiky
46.
Pištínek Jaromír ml.1985TJ Holcim Prachovice11 (10:1)12491255,02
Elo statistiky
47.
Wagner Max Richard2005TJ Jiskra Heřmanův Městec3 (3:0)12461248,53
Elo statistiky
48.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim4 (2:2)12451260,99
Elo statistiky
49.
Skohoutil Patrik2004TJ Jiskra Heřmanův Městec9 (9:0)12451221,47
Elo statistiky
50.
Adamec Miloš1964TJ Sokol Proseč u Skutče9 (5:4)12451208,39
Elo statistiky
51.
Jiruška Jiří1964SK Spartak Slatiňany20 (8:12)12431280,42
Elo statistiky
52.
Schejbal Jaroslav1951TJ Sokol Chrast5 (1:4)12351246,83
Elo statistiky
53.
Zeman Pavel1977TJ Sokol Proseč u Skutče9 (4:5)12311218,33
Elo statistiky
54.
Karlík Martin1969TJ Markovice4 (2:2)12211221
Elo statistiky
55.
Čermák Pavel1950TJ Sokol Chrast4 (0:4)12131221,63
Elo statistiky
56.
Tesner Rostislav1942TJ Trojovice11 (9:2)12131214,41
Elo statistiky
57.
Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim6 (3:3)12121221,75
Elo statistiky
58.
Bílek Jiří1974Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.11 (8:3)12091199,43
Elo statistiky
59.
Krupka Jan1998TTC Skuteč10 (2:8)12061206,56
Elo statistiky
60.
Sýkora Aleš1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.16 (10:6)12001210,31
Elo statistiky
61.
Poskočil Stanislav1947TJ Jiskra Heřmanův Městec6 (4:2)11921186,13
Elo statistiky
62.
Paulus Jiří1953TTC Skuteč14 (10:4)11911177,91
Elo statistiky
63.
Volf Josef1971TJ Sokol Proseč u Skutče8 (1:7)11821189,77
Elo statistiky
64.
Buřval Miloš1966Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.11 (9:2)11801171,24
Elo statistiky
65.
Andrle David1997TTC Skuteč14 (6:8)11791190,16
Elo statistiky
66.
Duba Josef1964TJ Sokol Proseč u Skutče8 (2:6)11711168,53
Elo statistiky
67.
Hudec Petr1956TTC Luže10 (6:4)11681182,53
Elo statistiky
68.
Šantrůček Libor1964TJ Sokol Chrudim6 (3:3)11671166,07
Elo statistiky
69.
Kopáček Miroslav1960TJ Sokol Chrudim4 (3:1)11661159,47
Elo statistiky
70.
Ducheček Petr1948TJ Sokol Radčice14 (8:6)11631171,09
Elo statistiky
71.
Prášek Zbyněk1979TJ Sokol Proseč u Skutče7 (2:5)11551162,35
Elo statistiky
72.
Pospíšil Jaroslav2004TJ Sokol Chrudim7 (7:0)11541173,96
Elo statistiky
73.
Damborský Antonín1955Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.16 (12:4)11511127,02
Elo statistiky
74.
Trynkl Josef1969TJ Sokol Proseč u Skutče3 (0:3)11441144,65
Elo statistiky
75.
Řebíček Jan1955TJ Sokol Proseč u Skutče2 (1:1)11401140
Elo statistiky
76.
Pacetti Lukáš2000TTC Skuteč14 (4:10)11401112,99
Elo statistiky
77.
Vařejčko David1997TJ Sokol Radčice14 (8:6)11301113,6
Elo statistiky
78.
Železný Václav1948SK Horka z.s.17 (8:9)11291100,07
Elo statistiky
79.
Vodrážka Martin1972Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.16 (9:7)11211129,37
Elo statistiky
80.
Hroch Petr1958SK Spartak Slatiňany15 (7:8)11191116,08
Elo statistiky
81.
Uher Petr1946TJ Holcim Prachovice11 (7:4)11131110,09
Elo statistiky
82.
Horák Tomáš1970TJ Holcim Prachovice11 (5:6)11061111,28
Elo statistiky
83.
Petránek Jan1955TTC Luže14 (9:5)11051104,87
Elo statistiky
84.
Melichar Dalibor1971TJ Sokol Proseč u Skutče7 (0:7)10931119,8
Elo statistiky
85.
Roubínek Vlastimil1948TTC Luže5 (2:3)10911102,69
Elo statistiky
86.
Šťava Milan st.1972TTC Skuteč17 (9:8)10911063,23
Elo statistiky
87.
Dimter Jiří1967Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.16 (6:10)10901088,6
Elo statistiky
88.
Nosek Petr1952TTC Luže1 (1:0)10871081,03
Elo statistiky
89.
Rubeš Vladimír1961TJ Markovice12 (7:5)10781070,3
Elo statistiky
90.
Kacafírek Miloš1978Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.10 (6:4)10761082,29
Elo statistiky
91.
Jirout Josef ml.1985TJ Trojovice5 (0:5)10651076,62
Elo statistiky
92.
Koreček František1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.12 (4:8)10611075,66
Elo statistiky
93.
Kroutil Miloš1969TJ Holcim Prachovice6 (2:4)10601055,95
Elo statistiky
94.
Jedlička Jaroslav1970TTC Luže4 (1:3)10591059
Elo statistiky
95.
Nevečeřal Petr1959Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.7 (3:4)10581042,61
Elo statistiky
96.
Sodomka Josef1955SK Horka z.s.7 (0:7)10521060,98
Elo statistiky
97.
Kysela Mladší Jan ml.1995TJ Markovice13 (4:9)10451052,17
Elo statistiky
98.
Jelínek Jiří1958TJ Trojovice11 (4:7)10411065,11
Elo statistiky
99.
Holas Miloslav1947TTC Skuteč3 (0:3)10231027,63
Elo statistiky
100.
Čížek Michal1975Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.15 (6:9)10191031,18
Elo statistiky
101.
Mašinda Jaroslav1954SK Spartak Slatiňany12 (3:9)10181016,93
Elo statistiky
102.
Gjorgjevikj Svetomir2003TJ Jiskra Heřmanův Městec13 (7:6)999956,97
Elo statistiky
103.
Kysela Starší Jan st.1973TJ Markovice15 (5:10)9981007,9
Elo statistiky
104.
Novák Pavel1962TTC Skuteč10 (3:7)994979,24
Elo statistiky
105.
Klapka Daniel1988TJ Markovice6 (2:4)967967
Elo statistiky
106.
Kysela Mladší Josef ml.1976TJ Markovice16 (6:10)958956,75
Elo statistiky
107.
Imramovský Jan1972SK Spartak Slatiňany5 (1:4)954952,91
Elo statistiky
108.
Opavský Vlasitslav1974SK Spartak Slatiňany9 (2:7)937927,93
Elo statistiky
109.
Dostál Lukáš2005SK Horka z.s.14 (7:7)937903,77
Elo statistiky
110.
Klvaňa Martin1988TJ Trojovice4 (1:3)932932,75
Elo statistiky
111.
Navrátil Miroslav1997TJ Holcim Prachovice5 (2:3)931927,78
Elo statistiky
112.
Novotný Hubert III.1962SK Horka z.s.2 (0:2)925923,43
Elo statistiky
113.
Jirout Jan1975TJ Jiskra Heřmanův Městec3 (0:3)921931,06
Elo statistiky
114.
Kubíček Štěpán1988TJ Sokol Radčice6 (0:6)917921,17
Elo statistiky
115.
Sýkora Pavel1951Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.8 (5:3)884893,54
Elo statistiky
116.
Dostál Jakub2002SK Horka z.s.10 (2:8)860879,15
Elo statistiky
117.
Kyncl Petr1988TJ Sokol Radčice13 (0:13)848850,43
Elo statistiky
118.
Borecký Petr1974SK Horka z.s.2 (0:2)834834
Elo statistiky
119.
Dus Dalibor2007TJ Sokol Chrudim9 (0:9)422422
Elo statistiky
120.
Švadlenka Matěj2007TJ Sokol Chrudim10 (0:10)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS