Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Náchod - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Šubíř Pavel1966TJ Sokol Bukovice52 (48:4)16351641,47
Elo statistiky
2.
Urban Jaroslav ml.1973TJ Sokol Žďárky59 (55:4)16171620,54
Elo statistiky
3.
Dušek Jaroslav1957TJ Knauf Team Lipí72 (62:10)16101597,22
Elo statistiky
4.
Černohorský Jindřich1965TJ Sokol České Meziříčí56 (51:5)16071621,68
Elo statistiky
5.
Hauschke Tomáš1988TJ Sokol Vysoká Srbská64 (55:9)15831592,42
Elo statistiky
6.
Fiala Josef1976TJ Sokol České Meziříčí68 (60:8)15691586,66
Elo statistiky
7.
Urban Martin1976TJ Sokol Žďárky71 (60:11)15581587,56
Elo statistiky
8.
Pelikus Bronislav1964TJ Sokol Jaroměř-Josefov 252 (45:7)15551570,45
Elo statistiky
9.
Ducháč Martin1980TTC Nové Město nad Metují31 (23:8)15411535,74
Elo statistiky
10.
Nedomlel Lukáš1995TJ Sokol Jaroměř-Josefov 271 (57:14)15401552,07
Elo statistiky
11.
Havrlant Zdeněk1994TJ Sokol Jaroměř-Josefov 219 (11:8)15371518,14
Elo statistiky
12.
Kopecký Pavel1954TJ Sokol Jaroměř-Josefov 226 (22:4)15281572,55
Elo statistiky
13.
Pábl Josef1964TJ Jiskra Jaroměř66 (63:3)15121507,37
Elo statistiky
14.
Ďoubek Jiří1987TJ Slovan Broumov12 (12:0)15081503,46
Elo statistiky
15.
Mifek Milan1972TJ Sokol Vysoká Srbská63 (45:18)15041500,97
Elo statistiky
16.
Rambousek Martin1984TJ Sokol České Meziříčí29 (22:7)14901490,49
Elo statistiky
17.
Mrozek Andrzej1958TJ Lokomotiva Meziměstí75 (49:26)14731455,85
Elo statistiky
18.
Hlávka Jiří1975TJ Červený Kostelec-Horní71 (42:29)14701470,33
Elo statistiky
19.
Rolínek Petr1970TJ Červený Kostelec-Horní60 (37:23)14701460,18
Elo statistiky
20.
Zmátlo Jan1983TTC Nové Město nad Metují71 (50:21)14691489,56
Elo statistiky
21.
Hardubej Eduard st.1962TJ Jiskra Jaroměř27 (23:4)14601385,9
Elo statistiky
22.
Nowacki Olgierd1966TJ Lokomotiva Meziměstí75 (47:28)14581467,62
Elo statistiky
23.
Macoun Petr1968TJ Knauf Team Lipí67 (38:29)14571436,44
Elo statistiky
24.
Thér Jaroslav1970TJ Sokol Bukovice75 (44:31)14551440,15
Elo statistiky
25.
Trejtnar Ladislav1969TJ Náchod66 (41:25)14531436,74
Elo statistiky
26.
Hrycík Ladislav1958TJ Jiskra Jaroměř54 (45:9)14521425,13
Elo statistiky
27.
Průša Libor1968TJ Sokol Bukovice73 (41:32)14501420,1
Elo statistiky
28.
Stein Martin1963TJ Sokol Jaroměř-Josefov 267 (39:28)14431429,11
Elo statistiky
29.
Šumpík Jiří1960TJ Sokol Jaroměř-Josefov 256 (24:32)14381454,78
Elo statistiky
30.
Kadaník Martin2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2112 (78:34)14301458,33
Elo statistiky
31.
Solovic Martin1994TJ Náchod70 (39:31)14271442,13
Elo statistiky
32.
Dudek Petr1977TJ Sokol Vysoká Srbská51 (32:19)14261456,67
Elo statistiky
33.
Cvetanov Krasimir1959TJ Náchod56 (32:24)14251435,34
Elo statistiky
34.
Hrobský Josef1958TJ Jiskra Jaroměř57 (48:9)14231424,02
Elo statistiky
35.
Špelda Jiří1960TJ Náchod72 (33:39)14151405,11
Elo statistiky
36.
Dyntar Petr1981TJ Náchod37 (20:17)14111445,8
Elo statistiky
37.
Rýgl Petr ml.1982TJ Sokol Vysoká Srbská61 (34:27)14081454,76
Elo statistiky
38.
Kolátor Vladimír1957TJ Sokol Česká Skalice72 (55:17)14071431,25
Elo statistiky
39.
Krejčí Petr1969TJ Lokomotiva Meziměstí61 (32:29)14031410,61
Elo statistiky
40.
Krtička Jan1964TJ Jiskra Machov61 (58:3)14031403,66
Elo statistiky
41.
Kuře Otakar1946TJ Náchod56 (29:27)14011385,54
Elo statistiky
42.
Roleček Patrik1971TJ Sokol České Meziříčí57 (33:24)13991429,12
Elo statistiky
43.
Jakl Petr1951Jednota Orel Bohuslavice63 (47:16)13921376,89
Elo statistiky
44.
Petera Milan1951Jednota Orel Bohuslavice64 (49:15)13901385,57
Elo statistiky
45.
Petráško Milan1950TJ Jiskra Jaroměř61 (46:15)13891404,92
Elo statistiky
46.
Bouček Stanislav1943TJ Jiskra Jaroměř57 (40:17)13881373,97
Elo statistiky
47.
Liška Jiří1974TJ Červený Kostelec-Horní51 (19:32)13861377,43
Elo statistiky
48.
Kubant Miroslav1952Jednota Orel Bohuslavice58 (45:13)13851388,73
Elo statistiky
49.
Kozák Zdeněk1961TJ Knauf Team Lipí72 (29:43)13851375,31
Elo statistiky
50.
Kadlec Zdeněk1952TJ Sokol Velká Jesenice70 (52:18)13831383,11
Elo statistiky
51.
Ducháč Milan1952TTC Nové Město nad Metují53 (23:30)13821394,5
Elo statistiky
52.
Ptáček Ladislav1963TJ Knauf Team Lipí44 (28:16)13811385,5
Elo statistiky
53.
Krejsar Jiří1962TJ Sokol Vysoká Srbská55 (35:20)13801397,81
Elo statistiky
54.
Parszuto Dariusz1975TJ Lokomotiva Meziměstí75 (30:45)13711342,86
Elo statistiky
55.
Vávra Pavel1953TJ Sokol Jaroměř-Josefov 238 (26:12)13691364,38
Elo statistiky
56.
Barták Zdeněk1950TTC Nové Město nad Metují58 (26:32)13691342,49
Elo statistiky
57.
Hrobský Petr1958TJ Jiskra Jaroměř61 (41:20)13681368,07
Elo statistiky
58.
Sedláček Vlastimil1950TJ Sokol Žďárky70 (23:47)13671326,39
Elo statistiky
59.
Svoboda Vít1955Jednota Orel Bohuslavice68 (45:23)13611370,22
Elo statistiky
60.
Duben Milan1974TJ Sokol Jasenná23 (17:6)13551377,05
Elo statistiky
61.
Tojnar Jiří st.1970Jednota Orel Bohuslavice57 (37:20)13551314,31
Elo statistiky
62.
Richtr Jaroslav1964TJ Slovan Broumov7 (3:4)13531357,86
Elo statistiky
63.
Dobiáš Lubomír1953TJ Červený Kostelec-Horní71 (26:45)13511358,99
Elo statistiky
64.
Rubeš Jaroslav1959Jednota Orel Bohuslavice71 (50:21)13491360,32
Elo statistiky
65.
Posnar Petr1976TJ Sokol Velký Dřevíč32 (28:4)13471346,48
Elo statistiky
66.
Kozák Ondřej1998TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2123 (71:52)13451354,4
Elo statistiky
67.
Ligač Jozef1957TJ Červený Kostelec-Horní82 (45:37)13441311,17
Elo statistiky
68.
Pohner Pavel1960TJ Sokol Bukovice52 (20:32)13431351,47
Elo statistiky
69.
Černý Miroslav1966TJ Slovan Broumov67 (19:48)13381314,25
Elo statistiky
70.
Kleprlík Štěpán1984TJ Sokol Zbečník57 (49:8)13381314,17
Elo statistiky
71.
Podhorský Pavel1981TJ Lokomotiva Meziměstí74 (41:33)13331326,4
Elo statistiky
72.
Ošťádal Jaroslav1945TJ Sokol Česká Skalice68 (39:29)13241328,63
Elo statistiky
73.
Zelený Petr1991TJ Knauf Team Lipí71 (23:48)13201333,61
Elo statistiky
74.
Kučera Vratislav1960TJ Sokol Jasenná63 (35:28)13151291,66
Elo statistiky
75.
Dvořáček Aleš1962TJ Sokol Velká Jesenice61 (34:27)13121313,42
Elo statistiky
76.
Rosa Zdeněk1965TJ Červený Kostelec-Horní69 (29:40)13111313,68
Elo statistiky
77.
Hoferka Dušan1949TJ Náchod76 (20:56)13051292,23
Elo statistiky
78.
Hejzlar Jaromír1947TJ Jiskra Jaroměř57 (30:27)13041295,58
Elo statistiky
79.
Brzecki Piotr1950TJ Lokomotiva Meziměstí111 (74:37)13011342,63
Elo statistiky
80.
Ptáček Antonín1946TTC Nové Město nad Metují53 (14:39)12981281,67
Elo statistiky
81.
Vaněk František1973TJ Červený Kostelec-Horní60 (28:32)12961292,78
Elo statistiky
82.
Ježek Pavel1975TJ Sokol Velká Jesenice68 (37:31)12951335,74
Elo statistiky
83.
Drapač Petr st.1964TJ Červený Kostelec-Horní55 (25:30)12941279,07
Elo statistiky
84.
Kollert Václav1963TJ Sokol Bukovice48 (14:34)12881291,21
Elo statistiky
85.
Kozák Ladislav1948TJ Sokol České Meziříčí29 (15:14)12861320,25
Elo statistiky
86.
Bernard Miloš1967TJ Jiskra Machov61 (52:9)12791312,78
Elo statistiky
87.
Jakl Pavel1978Jednota Orel Bohuslavice68 (32:36)12761275,19
Elo statistiky
88.
Hrubeš Jaroslav1941TJ Sokol Česká Skalice67 (34:33)12711301,09
Elo statistiky
89.
Škoda Jiří1959TJ Červený Kostelec-Horní79 (32:47)12661257,84
Elo statistiky
90.
Tér Libor1969TJ Sokol Vysoká Srbská52 (41:11)12651269,65
Elo statistiky
91.
Kratěna Vojtěch1960TJ Sokol Velká Jesenice51 (25:26)12651255,06
Elo statistiky
92.
Hornych Josef1967TJ Slovan Broumov68 (14:54)12601253,71
Elo statistiky
93.
Taláb Tomáš2000TJ Sokol Jaroměř-Josefov 222 (12:10)12591276,54
Elo statistiky
94.
Macura Miloslav1967TJ Sokol Zbečník57 (40:17)12571255,12
Elo statistiky
95.
Doubek Ondřej2001TJ Jiskra Jaroměř43 (23:20)12571255,02
Elo statistiky
96.
Rojt Jan1959TJ Náchod68 (18:50)12551197,3
Elo statistiky
97.
Sagner Jan1983TJ Sokol Zbečník22 (16:6)12531261,56
Elo statistiky
98.
Schwarz Vít1966TJ Knauf Team Lipí68 (52:16)12521283,31
Elo statistiky
99.
Krupička Vladimír1961Jednota Orel Bohuslavice42 (18:24)12521274
Elo statistiky
100.
Vaníček Michal1968TJ Sokol Velký Dřevíč60 (44:16)12481232
Elo statistiky
101.
Holeček Petr1967TJ Slovan Broumov53 (9:44)12451229,91
Elo statistiky
102.
Truchlík František1950TTC Nové Město nad Metují17 (2:15)12431241,22
Elo statistiky
103.
Jirásek Petr1958TJ Jiskra Jaroměř30 (15:15)12421247,98
Elo statistiky
104.
Mýl Karel1953TJ Červený Kostelec-Horní53 (16:37)12411231,43
Elo statistiky
105.
Fidra Stanislav1962TJ Sokol Jaroměř-Josefov 238 (7:31)12371220,85
Elo statistiky
106.
Jerman Vladimír1964TJ Sokol Žďárky20 (0:20)12351237,08
Elo statistiky
107.
Svatoš Radek1978TJ Sokol Vysoká Srbská60 (40:20)12311222,31
Elo statistiky
108.
Kuřátko Miloš1966TJ Červený Kostelec-Horní44 (15:29)12291217,89
Elo statistiky
109.
Leisek Otakar1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 229 (19:10)12281229,06
Elo statistiky
110.
Kubeček Josef1949TJ Slovan Broumov52 (5:47)12261216,21
Elo statistiky
111.
Hlaváček Lubor1965TJ Sokol Libchyně8 (7:1)12251247,83
Elo statistiky
112.
Piskora Pavel1962TJ Lokomotiva Meziměstí6 (2:4)12191228,42
Elo statistiky
113.
Borůvka Petr1978TJ Sokol České Meziříčí49 (25:24)12171238,28
Elo statistiky
114.
Němeček Miroslav1956TJ Sokol Jaroměř-Josefov 294 (41:53)12111180,88
Elo statistiky
115.
Duben Tomáš1972TJ Sokol Jasenná57 (22:35)12101236,52
Elo statistiky
116.
Hepnar Jan1957TJ Knauf Team Lipí41 (20:21)12101209,16
Elo statistiky
117.
Šuták Pavel1957TJ Sokol Jasenná28 (20:8)12091210,86
Elo statistiky
118.
Brát Petr1960TJ Červený Kostelec-Horní54 (16:38)12081215,83
Elo statistiky
119.
Ječmínek Miroslav1965TJ Sokol Zbečník68 (39:29)12081178,27
Elo statistiky
120.
Hofman Lukáš1983TJ Sokol Velká Jesenice35 (22:13)12011228,33
Elo statistiky
121.
Špaček Václav1970TJ Sokol Vysoká Srbská32 (21:11)11901176,96
Elo statistiky
122.
Perutek Josef1953TJ Sokol Česká Skalice63 (18:45)11881199,69
Elo statistiky
123.
Madarász Štefan1960TJ Náchod79 (17:62)11881194,9
Elo statistiky
124.
Zetek Libor1959TJ Náchod55 (11:44)11881166,26
Elo statistiky
125.
Marinica Eduard1946TJ Sokol Česká Skalice65 (33:32)11841136,55
Elo statistiky
126.
Ošťádal Jaroslav ml.1984TJ Sokol Česká Skalice115 (68:47)11761144,7
Elo statistiky
127.
Hrubý Bohuslav1955TJ Sokol Česká Skalice39 (22:17)11751185,16
Elo statistiky
128.
Prosa Stanislav1950TJ Sokol Česká Skalice44 (9:35)11701186,11
Elo statistiky
129.
Joneš Patrik2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 288 (36:52)11621201,16
Elo statistiky
130.
Majdiak Jan1992TJ Slovan Broumov21 (4:17)11561163,7
Elo statistiky
131.
Louda Aleš1961TJ Sokol České Meziříčí34 (12:22)11561142,81
Elo statistiky
132.
Beran Pavel1975TJ Sokol Velký Dřevíč64 (34:30)11551161,06
Elo statistiky
133.
Nývlt Petr1965Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová41 (38:3)11551157,61
Elo statistiky
134.
Míšek Petr1969TJ Sokol Velký Dřevíč44 (24:20)11541153,12
Elo statistiky
135.
Macák Martin1970TJ Sokol Jaroměř-Josefov 270 (39:31)11491169,94
Elo statistiky
136.
Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice64 (29:35)11481133,53
Elo statistiky
137.
Dvořák Karel1956TJ Sokol Jasenná81 (40:41)11451150,81
Elo statistiky
138.
Belák Kamil1987TJ Sokol Vysoká Srbská60 (32:28)11451141,52
Elo statistiky
139.
Králíček Jaromír1958TJ Sokol Horní Radechová48 (42:6)11451130,83
Elo statistiky
140.
Valčík Lukáš2000TJ Jiskra Jaroměř10 (7:3)11411134,16
Elo statistiky
141.
Krtička Jiří1958TJ Jiskra Machov61 (28:33)11381153,07
Elo statistiky
142.
Hofman Václav1954TJ Sokol Velká Jesenice66 (28:38)11371134,86
Elo statistiky
143.
Staněk Karel1954TJ Sokol Žďárky19 (14:5)11341142,09
Elo statistiky
144.
Hrstka Milan1966TJ Červený Kostelec-Horní23 (3:20)11331143,05
Elo statistiky
145.
Bekr Milan1971TJ Sokol Velká Jesenice66 (34:32)11331128,7
Elo statistiky
146.
Jerman Miloš1963TJ Sokol Žďárky8 (0:8)11311131,95
Elo statistiky
147.
Stein Filip2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 272 (25:47)11191136,17
Elo statistiky
148.
Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice71 (14:57)11181115,02
Elo statistiky
149.
Ungrád Jiří1976Jednota Orel Bohuslavice62 (34:28)11071096,38
Elo statistiky
150.
Jirásek Lukáš1986TJ Sokol Horní Radechová20 (13:7)11031105,73
Elo statistiky
151.
Kyška Jiří1957TJ Jiskra Jaroměř37 (31:6)11011103,3
Elo statistiky
152.
Bek Miroslav1949TJ Lokomotiva Meziměstí118 (31:87)10981077,01
Elo statistiky
153.
Prušinovský Jiří1957Jednota Orel Bohuslavice40 (27:13)10971071,59
Elo statistiky
154.
Sokol Zdeněk1948TJ Knauf Team Lipí63 (26:37)10921099,49
Elo statistiky
155.
Cohorna Petr st.1968TJ Sokol Velká Jesenice50 (27:23)10921081,8
Elo statistiky
156.
Zítko Pavel1947TJ Sokol České Meziříčí65 (21:44)10891048,59
Elo statistiky
157.
Thér Milan1986TJ Jiskra Machov62 (24:38)10861121,02
Elo statistiky
158.
Radwaňski Kazimierz1961TJ Lokomotiva Meziměstí60 (7:53)10861108,5
Elo statistiky
159.
Mareš Stanislav st.1949TJ Náchod12 (0:12)10841082,95
Elo statistiky
160.
Kuťák Vladimír1948TJ Sokol Česká Skalice65 (25:40)10651039,85
Elo statistiky
161.
Šilar Karel1971TJ Knauf Team Lipí40 (14:26)10631058,57
Elo statistiky
162.
Dočekal Jaroslav1963TJ Sokol Velká Jesenice90 (51:39)10621069,08
Elo statistiky
163.
Osladil Václav1960TJ Sokol Velká Jesenice62 (23:39)10571044,46
Elo statistiky
164.
Morávek Pavel1972Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová40 (29:11)10541064,82
Elo statistiky
165.
Kuchta Petr1955TJ Lokomotiva Meziměstí60 (15:45)10441047,12
Elo statistiky
166.
Vlach Tomáš nejml.2006TJ Lokomotiva Meziměstí30 (9:21)10371004,36
Elo statistiky
167.
Sedláček Radek1994TJ Sokol Žďárky58 (31:27)10361046,88
Elo statistiky
168.
Šimůnek Josef1948TJ Červený Kostelec-Horní26 (3:23)10351039,27
Elo statistiky
169.
Tošovský Jaroslav1949TJ Sokol České Meziříčí52 (14:38)10341032,59
Elo statistiky
170.
Němeček Vítězslav1956Jednota Orel Bohuslavice60 (44:16)10301035,16
Elo statistiky
171.
Bernard Radomil1958TJ Sokol Horní Radechová33 (24:9)10231028,14
Elo statistiky
172.
Novotný Jiří1932TJ Jiskra Jaroměř15 (11:4)10211015,16
Elo statistiky
173.
Vlach Tomáš1973TJ Lokomotiva Meziměstí55 (13:42)10191019,95
Elo statistiky
174.
Seidl Jaroslav1957TJ Sokol Horní Radechová11 (9:2)10191013,45
Elo statistiky
175.
Cimburek Jaroslav1949TJ Sokol Česká Skalice43 (33:10)10141028,35
Elo statistiky
176.
Tichý Tomáš1989TJ Jiskra Jaroměř22 (14:8)10141024,48
Elo statistiky
177.
Kovalčík Josef1960TJ Sokol Libchyně51 (36:15)1008998,03
Elo statistiky
178.
Marek Pavel1978Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová51 (35:16)10041009,69
Elo statistiky
179.
Prokop Michal1991TJ Náchod40 (1:39)988998,33
Elo statistiky
180.
Bartoš Jan1975TJ Sokol Velký Dřevíč32 (7:25)981998,64
Elo statistiky
181.
Friede Norbert1964TJ Sokol Zbečník37 (20:17)976963,75
Elo statistiky
182.
Divecký Václav1966TJ Jiskra Jaroměř29 (18:11)968945,45
Elo statistiky
183.
Špaček Václav1998TJ Sokol Žďárky83 (37:46)962968,91
Elo statistiky
184.
Červený Karel1964TJ Sokol Zbečník72 (25:47)961959,86
Elo statistiky
185.
Tichý Dragutin1959Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová39 (22:17)956979,31
Elo statistiky
186.
Zelený Lukáš1982TJ Sokol Velká Jesenice19 (11:8)953959,71
Elo statistiky
187.
Sedláček Petr1974TJ Sokol Jasenná50 (21:29)952966,19
Elo statistiky
188.
Javornický Aleš1975TJ Sokol České Meziříčí36 (6:30)950958,7
Elo statistiky
189.
Herzog Antonín1955TJ Sokol Zbečník28 (13:15)942937,52
Elo statistiky
190.
Le Tiu1961TJ Jiskra Jaroměř33 (22:11)941922,97
Elo statistiky
191.
Smola Jan1955Jednota Orel Bohuslavice36 (21:15)931924,38
Elo statistiky
192.
Lejsek Petr1965Jednota Orel Bohuslavice36 (18:18)927957,73
Elo statistiky
193.
Šubrt Arne1962TJ Sokol Velký Dřevíč24 (2:22)927941,95
Elo statistiky
194.
Gonák Aleš1966TJ Sokol Horní Radechová40 (18:22)926936,5
Elo statistiky
195.
Volhejn Jaromír1958TJ Sokol Horní Radechová12 (3:9)926931,66
Elo statistiky
196.
Franc Jan1972Jednota Orel Bohuslavice16 (10:6)926914,67
Elo statistiky
197.
Rais Tomáš1987Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová19 (11:8)921924,98
Elo statistiky
198.
Kulhavý Petr1960TJ Sokol Libchyně55 (27:28)915913,7
Elo statistiky
199.
Cohorna Petr ml.1993TJ Sokol Velká Jesenice8 (6:2)903888,7
Elo statistiky
200.
Lanta Robert1971TJ Sokol Horní Radechová55 (22:33)898916,38

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline