Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Náchod - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Urban Jaroslav ml.1973TJ Sokol Žďárky40 (38:2)16721677,04
Elo statistiky
2.
Urban Martin1976TJ Sokol Žďárky36 (33:3)16261611,57
Elo statistiky
3.
Nedomlel Lukáš1995TJ Sokol Jaroměř-Josefov 240 (38:2)16251625,22
Elo statistiky
4.
Klimeš Zbyšek1969TJ Náchod32 (29:3)16131614,21
Elo statistiky
5.
Ducháč Martin1980TTC Nové Město nad Metují z.s.26 (23:3)15991580,69
Elo statistiky
6.
Šubíř Pavel1966TJ Sokol Bukovice31 (21:10)15961621,36
Elo statistiky
7.
Hardubej Eduard st.1962TJ Jiskra Jaroměř4 (1:3)15591554,53
Elo statistiky
8.
Koukola Jaromír1973TTC Nové Město nad Metují z.s.43 (31:12)15541538,01
Elo statistiky
9.
Šumpík Jiří1960TJ Sokol Jaroměř-Josefov 236 (28:8)15391528,92
Elo statistiky
10.
Rolínek Petr1970TJ Červený Kostelec-Horní28 (21:7)15391516,24
Elo statistiky
11.
Vojtíšek Radomír ml.1985TJ Jiskra Jaroměř22 (16:6)15321547,44
Elo statistiky
12.
Mrozek Andrzej1958TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.40 (28:12)15241530,16
Elo statistiky
13.
Šorm Luboš ml.2005TJ Sokol Jaroměř-Josefov 212 (12:0)15161521,37
Elo statistiky
14.
Trejtnar Ladislav1969TJ Náchod36 (25:11)15141534,13
Elo statistiky
15.
Pábl Josef1964TJ Jiskra Jaroměř33 (22:11)15131503,44
Elo statistiky
16.
Nowacki Olgierd1966TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.40 (27:13)15121516,5
Elo statistiky
17.
Ducháč Milan1952TTC Nové Město nad Metují z.s.39 (28:11)15101489,31
Elo statistiky
18.
Dyntar Petr1981TJ Knauf Team Lipí27 (17:10)14871480,55
Elo statistiky
19.
Gombarčík Karel st.1953TJ Slovan Broumov39 (25:14)14861452,05
Elo statistiky
20.
Cvetanov Krasimir1959TJ Náchod32 (19:13)14801466,14
Elo statistiky
21.
Kadaník Martin2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 240 (28:12)14791502,03
Elo statistiky
22.
Špelda Jiří1960TJ Náchod35 (22:13)14791468,11
Elo statistiky
23.
Kozák Zdeněk1961TJ Knauf Team Lipí39 (23:16)14771477,47
Elo statistiky
24.
Rýgl Petr ml.1982TJ Slovan Broumov32 (20:12)14561448,16
Elo statistiky
25.
Thér Jaroslav1970TJ Sokol Bukovice36 (19:17)14461465,56
Elo statistiky
26.
Solovic Martin1994TJ Náchod36 (17:19)14411484,26
Elo statistiky
27.
Průša Libor1968TJ Sokol Bukovice34 (16:18)14401448,73
Elo statistiky
28.
Macoun Petr1968TJ Knauf Team Lipí22 (11:11)14391462,4
Elo statistiky
29.
Liška Jiří1974TJ Červený Kostelec-Horní36 (18:18)14361437,32
Elo statistiky
30.
Petera Milan1951Jednota Orel Bohuslavice36 (16:20)14341424,3
Elo statistiky
31.
Krtička Jan1964TJ Jiskra Machov44 (34:10)14321432,35
Elo statistiky
32.
Pilař Jiří1998TJ Jiskra Jaroměř4 (0:4)14281428
Elo statistiky
33.
Hrycík Ladislav1958TJ Jiskra Jaroměř20 (6:14)14251442,44
Elo statistiky
34.
Roleček Patrik1971TJ Sokol Jasenná38 (29:9)14241395,54
Elo statistiky
35.
Ptáček Ladislav1963TJ Knauf Team Lipí22 (10:12)14231428,47
Elo statistiky
36.
Hrobský Josef1958TJ Jiskra Jaroměř33 (14:19)14201416,03
Elo statistiky
37.
Kolátor Vladimír1957TJ Sokol Česká Skalice23 (13:10)14171462,96
Elo statistiky
38.
Petráško Milan1950TJ Jiskra Jaroměř30 (13:17)14121407,23
Elo statistiky
39.
Stein Martin1963TJ Sokol Jaroměř-Josefov 241 (24:17)14121396,06
Elo statistiky
40.
Brzecki Piotr1950TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.39 (30:9)14061387,76
Elo statistiky
41.
Duben Milan1974TJ Sokol Jasenná72 (61:11)14051402,49
Elo statistiky
42.
Parszuto Dariusz1975TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.24 (12:12)14031374,8
Elo statistiky
43.
Ligač Jozef1957TJ Červený Kostelec-Horní8 (3:5)14001402,81
Elo statistiky
44.
Vávra Pavel1953TJ Sokol Jaroměř-Josefov 250 (37:13)13981422,63
Elo statistiky
45.
Barták Zdeněk1950TTC Nové Město nad Metují z.s.17 (7:10)13961396,47
Elo statistiky
46.
Šuda Radek1972TJ Slovan Broumov41 (10:31)13961388,8
Elo statistiky
47.
Tojnar Jiří st.1970Jednota Orel Bohuslavice39 (27:12)13941368,53
Elo statistiky
48.
Krejčí Petr1969TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.39 (14:25)13921404,55
Elo statistiky
49.
Posnar Petr1976TJ Sokol Velký Dřevíč24 (23:1)13831403,27
Elo statistiky
50.
Jakl Petr1951Jednota Orel Bohuslavice40 (13:27)13771372,59
Elo statistiky
51.
Kubant Miroslav1952Jednota Orel Bohuslavice37 (13:24)13761389,2
Elo statistiky
52.
Bouček Stanislav1943TJ Jiskra Jaroměř38 (25:13)13751411,45
Elo statistiky
53.
Hrobský Petr1958TJ Jiskra Jaroměř37 (27:10)13751350,63
Elo statistiky
54.
Kadlec Zdeněk1952TJ Sokol Velká Jesenice38 (25:13)13681390,72
Elo statistiky
55.
Pohner Pavel1960TJ Sokol Bukovice24 (8:16)13681363,55
Elo statistiky
56.
Kleprlík Štěpán1984TJ Sokol Zbečník31 (29:2)13651389,96
Elo statistiky
57.
Kuře Otakar1946TJ Náchod17 (8:9)13621374,36
Elo statistiky
58.
Sedláček Vlastimil1950TJ Sokol Žďárky40 (14:26)13601352,07
Elo statistiky
59.
Dobiáš Lubomír1953TJ Červený Kostelec-Horní28 (10:18)13581374,11
Elo statistiky
60.
Ježek Pavel1975TJ Sokol Velká Jesenice38 (27:11)13541343,91
Elo statistiky
61.
Rosa Zdeněk1965TJ Červený Kostelec-Horní50 (28:22)13531370,73
Elo statistiky
62.
Svoboda Vít1955Jednota Orel Bohuslavice40 (26:14)13531352,13
Elo statistiky
63.
Drapač Petr st.1964TJ Červený Kostelec-Horní37 (25:12)13531349,5
Elo statistiky
64.
Podhorský Pavel1981TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.47 (27:20)13511319,85
Elo statistiky
65.
Kučera Vratislav1960TJ Sokol Jasenná31 (18:13)13461354,81
Elo statistiky
66.
Kozák Ladislav1948TJ Sokol České Meziříčí33 (28:5)13421308,76
Elo statistiky
67.
Bernard Miloš1967TJ Jiskra Machov44 (28:16)13411329,56
Elo statistiky
68.
Richtr Jaroslav1964TJ Slovan Broumov19 (9:10)13381335,25
Elo statistiky
69.
Černý Miroslav1966TJ Slovan Broumov59 (20:39)13341305,41
Elo statistiky
70.
Zelený Petr1991TJ Knauf Team Lipí46 (25:21)13291353,4
Elo statistiky
71.
Hornych Josef1967TJ Slovan Broumov46 (21:25)13261314,44
Elo statistiky
72.
Vaněk František1973TJ Červený Kostelec-Horní53 (24:29)13251333,92
Elo statistiky
73.
Ptáček Antonín1946TTC Nové Město nad Metují z.s.31 (8:23)13251321,55
Elo statistiky
74.
Kozák Ondřej1998TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24 (2:2)13241335,91
Elo statistiky
75.
Souček Tomáš1980TJ Sokol Žďárky36 (13:23)13221322
Elo statistiky
76.
Stein Filip2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 256 (39:17)13211356,59
Elo statistiky
77.
Doubek Ondřej2001TJ Jiskra Jaroměř32 (24:8)13111328,76
Elo statistiky
78.
Dvořáček Aleš1962TJ Sokol Velká Jesenice31 (15:16)13101315,88
Elo statistiky
79.
Hejzlar Jaromír1947TJ Jiskra Jaroměř61 (42:19)13101304,74
Elo statistiky
80.
Ošťádal Jaroslav1945TJ Sokol Česká Skalice27 (14:13)13081291,47
Elo statistiky
81.
Šorm Luboš st.1964TJ Sokol Jaroměř-Josefov 220 (16:4)13071317,09
Elo statistiky
82.
Taláb Tomáš2000TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24 (2:2)13061288,64
Elo statistiky
83.
Vaníček Michal1968TJ Sokol Velký Dřevíč32 (26:6)13041299,28
Elo statistiky
84.
Kratěna Vojtěch1960TJ Sokol Velká Jesenice37 (21:16)13021303,11
Elo statistiky
85.
Mýl Karel1953TJ Červený Kostelec-Horní51 (20:31)12981300,59
Elo statistiky
86.
Macura Miloslav1967TJ Sokol Zbečník34 (29:5)12981300,35
Elo statistiky
87.
Joneš Patrik2006TJ Sokol Jaroměř-Josefov 254 (36:18)12961309,01
Elo statistiky
88.
Škoda Jiří1959TJ Červený Kostelec-Horní48 (21:27)12951291,7
Elo statistiky
89.
Tér Libor1969TJ Sokol Zbečník37 (31:6)12871282,03
Elo statistiky
90.
Hoferka Dušan1949TJ Náchod43 (12:31)12861305,23
Elo statistiky
91.
Holeček Petr1967TJ Slovan Broumov30 (16:14)12831280,75
Elo statistiky
92.
Hrubeš Jaroslav1941TJ Sokol Česká Skalice42 (20:22)12781298,18
Elo statistiky
93.
Kollert Václav1963TJ Jiskra Machov22 (4:18)12701287,73
Elo statistiky
94.
Jirásek Petr1958TJ Jiskra Jaroměř65 (42:23)12621276,76
Elo statistiky
95.
Krupička Vladimír1961Jednota Orel Bohuslavice12 (4:8)12551241,89
Elo statistiky
96.
Kubeček Josef1949TJ Slovan Broumov34 (12:22)12481233,2
Elo statistiky
97.
Truchlík František1950TTC Nové Město nad Metují z.s.36 (34:2)12461245,82
Elo statistiky
98.
Borůvka Petr1978TJ Sokol České Meziříčí40 (27:13)12411225,96
Elo statistiky
99.
Duben Tomáš1972TJ Sokol Jasenná36 (23:13)12401224,12
Elo statistiky
100.
Perutek Josef1953TJ Sokol Česká Skalice43 (18:25)12391239,61
Elo statistiky
101.
Šuták Pavel1957TJ Sokol Jasenná28 (19:9)12381253,94
Elo statistiky
102.
Sadílek Jiří1943TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.32 (18:14)12371228,7
Elo statistiky
103.
Brát Petr1960TJ Červený Kostelec-Horní47 (16:31)12341236,53
Elo statistiky
104.
Leisek Otakar1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 215 (8:7)12341228,22
Elo statistiky
105.
Šuták Pavel ml.1989TJ Sokol Jasenná44 (31:13)12331226,12
Elo statistiky
106.
Jakl Pavel1978Jednota Orel Bohuslavice36 (11:25)12321218,42
Elo statistiky
107.
Hepnar Jan1957TJ Knauf Team Lipí19 (7:12)12301226,36
Elo statistiky
108.
Kuřátko Miloš1966TJ Červený Kostelec-Horní45 (15:30)12291217,97
Elo statistiky
109.
Macák Martin1970TJ Sokol Jaroměř-Josefov 227 (10:17)12251241,48
Elo statistiky
110.
Hofman Lukáš1983TJ Sokol Velká Jesenice36 (19:17)12231201,75
Elo statistiky
111.
Prosa Stanislav1950TJ Sokol Česká Skalice34 (20:14)12171193,51
Elo statistiky
112.
Rojt Jan1959TJ Náchod40 (22:18)12121235,02
Elo statistiky
113.
Schwarz Vít1966TJ Knauf Team Lipí30 (11:19)12071225,56
Elo statistiky
114.
Zetek Libor1959TJ Náchod47 (29:18)12021209,77
Elo statistiky
115.
Madarász Štefan1960TJ Náchod64 (26:38)12011199,5
Elo statistiky
116.
Radwaňski Kazimierz1961TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.43 (25:18)11981190,45
Elo statistiky
117.
Ječmínek Miroslav1965TJ Sokol Zbečník38 (26:12)11971211,4
Elo statistiky
118.
Hrubý Bohuslav1955TJ Sokol Česká Skalice16 (7:9)11971206,23
Elo statistiky
119.
Louda Aleš1961TJ Sokol České Meziříčí39 (24:15)11881189,38
Elo statistiky
120.
Fidra Stanislav1962TJ Sokol Jaroměř-Josefov 247 (13:34)11871177,96
Elo statistiky
121.
Dvořák Karel1956TJ Sokol Jasenná18 (11:7)11831165,11
Elo statistiky
122.
Nývlt Petr1965Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová14 (8:6)11781157,95
Elo statistiky
123.
Kreuzig Robert1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 227 (15:12)11761176,51
Elo statistiky
124.
Vlach Tomáš1973TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.39 (15:24)11761170,55
Elo statistiky
125.
Hrstka Milan1966TJ Červený Kostelec-Horní26 (5:21)11741159,48
Elo statistiky
126.
Marinica Eduard1946TJ Sokol Česká Skalice35 (29:6)11711197,7
Elo statistiky
127.
Ošťádal Jaroslav ml.1984TJ Sokol Česká Skalice54 (23:31)11641196,03
Elo statistiky
128.
Ungrád Jiří1976Jednota Orel Bohuslavice28 (26:2)11621163,26
Elo statistiky
129.
Bek Miroslav1949TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.39 (9:30)11611170,65
Elo statistiky
130.
Majdiak Jan1992TJ Náchod24 (11:13)11611153,56
Elo statistiky
131.
Míšek Petr1969TJ Sokol Velký Dřevíč35 (17:18)11581174,44
Elo statistiky
132.
Němeček Miroslav1956TJ Sokol Jaroměř-Josefov 255 (12:43)11551154,1
Elo statistiky
133.
Valčík Lukáš2000TJ Jiskra Jaroměř18 (10:8)11541155,11
Elo statistiky
134.
Trojtl Josef1979TJ Jiskra Machov44 (4:40)11531146,7
Elo statistiky
135.
Jerman Miloš1963TJ Sokol Žďárky4 (0:4)11521152,61
Elo statistiky
136.
Beran Pavel1975TJ Sokol Velký Dřevíč36 (17:19)11481148,5
Elo statistiky
137.
Hofman Václav1954TJ Sokol Velká Jesenice50 (21:29)11461152,47
Elo statistiky
138.
Staněk Karel1954TJ Sokol Žďárky9 (5:4)11451128,05
Elo statistiky
139.
Ptáček Petr1972TJ Náchod23 (10:13)11441150,62
Elo statistiky
140.
Králíček Jaromír1958TJ Sokol Horní Radechová4 (2:2)11421154,57
Elo statistiky
141.
Sokol Zdeněk1948TJ Knauf Team Lipí36 (15:21)11421153,63
Elo statistiky
142.
Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice43 (20:23)11411153,39
Elo statistiky
143.
Zelený Milan1964TTC Nové Město nad Metují z.s.36 (29:7)11361131,84
Elo statistiky
144.
Bekr Milan1971TJ Sokol Velká Jesenice44 (19:25)11351161,66
Elo statistiky
145.
Flek Vladimír1959Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová13 (2:11)11291129
Elo statistiky
146.
Jirásek Lukáš1986TJ Sokol Horní Radechová8 (6:2)11291128,21
Elo statistiky
147.
Prušinovský Jiří1957Jednota Orel Bohuslavice40 (28:12)11251140,45
Elo statistiky
148.
Cohorna Petr st.1968TJ Sokol Velká Jesenice20 (7:13)11171117,16
Elo statistiky
149.
Kyška Jiří1957TJ Jiskra Jaroměř47 (32:15)11161136,34
Elo statistiky
150.
Morávek Pavel1972Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová36 (14:22)11151092,24
Elo statistiky
151.
Osladil Václav1960TJ Jiskra Jaroměř45 (32:13)11091122,35
Elo statistiky
152.
Bartoň Stanislav1977TJ Sokol Žďárky30 (21:9)11081108
Elo statistiky
153.
Bachura Pavel1974TTC Nové Město nad Metují z.s.12 (6:6)11061106
Elo statistiky
154.
Mareš Stanislav st.1949TJ Náchod11 (3:8)11021103,29
Elo statistiky
155.
Šilar Karel1971TJ Knauf Team Lipí28 (10:18)11021071,97
Elo statistiky
156.
Marek Pavel1978Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová36 (14:22)10861089,59
Elo statistiky
157.
Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice41 (13:28)10861086,79
Elo statistiky
158.
Dočekal Jaroslav1963TJ Sokol Velká Jesenice66 (33:33)10811082,46
Elo statistiky
159.
Kuchta Petr1955TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.39 (13:26)10751094,13
Elo statistiky
160.
Thér Milan1986TJ Jiskra Machov4 (0:4)10751079,22
Elo statistiky
161.
Zítko Pavel1947TJ Sokol České Meziříčí40 (10:30)10631071,47
Elo statistiky
162.
Němeček Vítězslav1956Jednota Orel Bohuslavice40 (15:25)10611076,38
Elo statistiky
163.
Špaček Václav1998TJ Sokol Žďárky44 (30:14)10561035,82
Elo statistiky
164.
Kuťák Vladimír1948TJ Sokol Česká Skalice39 (26:13)10541025,34
Elo statistiky
165.
Sadílek Jan1967TJ Sokol Zbečník8 (3:5)10491062,79
Elo statistiky
166.
Prokop Michal1991TJ Náchod7 (3:4)10471017,58
Elo statistiky
167.
Šimůnek Josef1948TJ Červený Kostelec-Horní7 (0:7)10461045,71
Elo statistiky
168.
Tošovský Jaroslav1949TJ Sokol České Meziříčí20 (13:7)10431016,89
Elo statistiky
169.
Friede Norbert1964TJ Sokol Zbečník20 (14:6)10301006,84
Elo statistiky
170.
Cimburek Jaroslav1949TJ Sokol Česká Skalice39 (25:14)10291023,07
Elo statistiky
171.
Krejčí Jan1975TJ Lokomotiva Meziměstí z.s.20 (4:16)10221022
Elo statistiky
172.
Tichý Tomáš1989TJ Jiskra Jaroměř32 (17:15)10211025,3
Elo statistiky
173.
Divecký Václav1966TJ Jiskra Jaroměř4 (2:2)996986,46
Elo statistiky
174.
Bartoš Jan1975TJ Sokol Velký Dřevíč16 (4:12)993999,24
Elo statistiky
175.
Zelený Lukáš1982TJ Sokol Velká Jesenice8 (3:5)9891006,6
Elo statistiky
176.
Smola Jan1955Jednota Orel Bohuslavice36 (14:22)981972,7
Elo statistiky
177.
Kulhavý Petr1960TJ Sokol Libchyně35 (19:16)980962,13
Elo statistiky
178.
Tichý Dragutin1959Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová32 (6:26)975976,82
Elo statistiky
179.
Le Tiu1961TJ Jiskra Jaroměř37 (19:18)974974,39
Elo statistiky
180.
Kovalčík Josef1960TJ Sokol Libchyně31 (10:21)971964,74
Elo statistiky
181.
Javornický Aleš1975TJ Sokol České Meziříčí44 (24:20)967975,28
Elo statistiky
182.
Červený Karel1964TJ Sokol Zbečník39 (18:21)967973,91
Elo statistiky
183.
Klug Karel1988TTC Nové Město nad Metují z.s.46 (20:26)958958,87
Elo statistiky
184.
Cohorna Petr ml.1993TJ Sokol Velká Jesenice20 (10:10)955951,56
Elo statistiky
185.
Sedláček Petr1974TJ Sokol Jasenná24 (9:15)954945,99
Elo statistiky
186.
Franc Jan1972Jednota Orel Bohuslavice28 (14:14)950974,04
Elo statistiky
187.
Lejsek Petr1965Jednota Orel Bohuslavice28 (12:16)945938,82
Elo statistiky
188.
Zajíček Miloš1968TJ Sokol Velká Jesenice36 (17:19)944915,26
Elo statistiky
189.
Vojtas Miloš1972TJ Sokol Velká Jesenice20 (12:8)943947,6
Elo statistiky
190.
Herzog Antonín1955TJ Sokol Zbečník32 (11:21)934943,46
Elo statistiky
191.
Hubka Tomáš1979TJ Sokol Libchyně31 (15:16)934923,18
Elo statistiky
192.
Jerman Vojtěch2001TJ Sokol Žďárky47 (21:26)932936,79
Elo statistiky
193.
Dusílek Jaromír1948TJ Sokol České Meziříčí25 (7:18)932928,96
Elo statistiky
194.
Matouš Josef1962TTC Nové Město nad Metují z.s.12 (3:9)923903,53
Elo statistiky
195.
Šubrt Arne1962TJ Sokol Velký Dřevíč16 (2:14)922920,19
Elo statistiky
196.
Gonák Aleš1966TJ Sokol Horní Radechová4 (1:3)916929,98
Elo statistiky
197.
Coufal Pavel1971TJ Sokol Jasenná24 (9:15)914919,15
Elo statistiky
198.
Štencl Josef1949TJ Sokol Zbečník32 (11:21)911909,45
Elo statistiky
199.
Borecký Jiří1960TJ Sokol České Meziříčí21 (10:11)908904,58
Elo statistiky
200.
Lanta Robert1971TJ Sokol Horní Radechová31 (10:21)906916,95

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS