Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Karviná - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Bednář Otakar1962Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.58 (53:5)17001699,5
Elo statistiky
2.
Košťál Daniel2005Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.32 (30:2)16931696,54
Elo statistiky
3.
Rucki Sylwester1974Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.56 (49:7)16611655,8
Elo statistiky
4.
Trávníček Jakub1994Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.32 (24:8)16371607,48
Elo statistiky
5.
Branný Tomáš2002TTC Siko Orlová z.s.55 (48:7)16341637,28
Elo statistiky
6.
Sionkala Eduard1952TTC Siko Orlová z.s.23 (20:3)16121595,6
Elo statistiky
7.
Buchta Andrzej1960Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.69 (59:10)16031619,84
Elo statistiky
8.
Matuš Jiří1976Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově70 (53:17)15681562,08
Elo statistiky
9.
Čujdik Štefan1963TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.54 (39:15)15661522,25
Elo statistiky
10.
Kubala Svatopluk1951Tělocvičná jednota Sokol Bohumín59 (47:12)15631592,82
Elo statistiky
11.
Bajtek Pavel1964TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.21 (15:6)15551549,3
Elo statistiky
12.
Škerko Milan1974SK Slavia Orlová , z.s.42 (42:0)15541558,72
Elo statistiky
13.
Václahovský Oldřich1992Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově31 (23:8)15541551,47
Elo statistiky
14.
Sikora Robert2000TTC Siko Orlová z.s.62 (48:14)15501610,22
Elo statistiky
15.
Janovský Aleš1974TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.69 (54:15)15501570,4
Elo statistiky
16.
Siuda Tomáš1984Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.32 (22:10)15451516,78
Elo statistiky
17.
Štětina Lukáš1996Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově32 (20:12)14971495,25
Elo statistiky
18.
Chrzaszcz Mieczislav1956TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.65 (42:23)14951485,15
Elo statistiky
19.
Prokel Radim1959Tělocvičná jednota Sokol Rychvald55 (32:23)14711471,55
Elo statistiky
20.
Heczko Kazimierz1958Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.58 (35:23)14671471,36
Elo statistiky
21.
Palička Jiří1953Tělocvičná jednota Sokol Záblatí50 (32:18)14581476,05
Elo statistiky
22.
Hašek Jan1971TTC Siko Orlová z.s.46 (32:14)14561464,26
Elo statistiky
23.
Miškolci Ivo1962SK Slavia Orlová , z.s.41 (38:3)14451444,84
Elo statistiky
24.
Slaný Vojtěch2005Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.24 (15:9)14441411,51
Elo statistiky
25.
Reicher Lukáš1990Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.53 (26:27)14371456,65
Elo statistiky
26.
Jochym Petr1956Tělocvičná jednota Sokol Záblatí51 (24:27)14311427,98
Elo statistiky
27.
Fusek Radovan1980TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.12 (7:5)14271415,5
Elo statistiky
28.
Pajaczkowski Jaroslaw1962TJ Sokol Chotěbuz z.s.26 (11:15)14251438,53
Elo statistiky
29.
Kolek Dalibor1971Tělocvičná jednota Sokol Bohumín62 (26:36)14221375,43
Elo statistiky
30.
Budirský Roman1964TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.18 (7:11)14211430,47
Elo statistiky
31.
Adamczyk Jiří2002Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice52 (46:6)14211430,09
Elo statistiky
32.
Kocur Michal1988Tělocvičná jednota Sokol Záblatí12 (2:10)14041413,35
Elo statistiky
33.
Koch Petr1975Tělocvičná jednota Sokol Záblatí50 (23:27)14001400,51
Elo statistiky
34.
Buček Jaromír1959Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.45 (36:9)13991396,76
Elo statistiky
35.
Ryška Radek1981TJ Sokol Chotěbuz z.s.109 (61:48)13981398,32
Elo statistiky
36.
Daníšek Richard1973Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.38 (18:20)13921391,29
Elo statistiky
37.
Banot Petr1963TJ Sokol Chotěbuz z.s.41 (18:23)13851394,74
Elo statistiky
38.
Urbánek Dušan1959Tělocvičná jednota Sokol Rychvald68 (28:40)13841397,99
Elo statistiky
39.
Marosz Alexandr2001Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.28 (17:11)13741397,32
Elo statistiky
40.
Motak Jiří1968TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.34 (20:14)13711375,55
Elo statistiky
41.
Kachno Wiktor1958TJ Sokol Chotěbuz z.s.60 (21:39)13711361,13
Elo statistiky
42.
Růžička Tomáš1991Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.56 (17:39)13651358,03
Elo statistiky
43.
Čempel Milan1961Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice44 (35:9)13601369,11
Elo statistiky
44.
Rojíček Petr2001Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově30 (11:19)13591354,52
Elo statistiky
45.
Schneeberger Antonín1962T3 Table Tennis Těrlicko54 (42:12)13571343,12
Elo statistiky
46.
Švancara Vladimír1966Tělocvičná jednota Sokol Bohumín50 (17:33)13551366,44
Elo statistiky
47.
Božek Milan1952TJ Sokol Chotěbuz z.s.35 (13:22)13491337,79
Elo statistiky
48.
Adamczyk Radek1975Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice52 (38:14)13471338,18
Elo statistiky
49.
Sliž Petr1997Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.67 (22:45)13451359,47
Elo statistiky
50.
Hýža Pavel1946Tělocvičná jednota Sokol Rychvald43 (13:30)13391336,2
Elo statistiky
51.
Halfar Marek1976Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.41 (24:17)13341341,51
Elo statistiky
52.
Balica Lukáš1979SK Slavia Orlová , z.s.43 (28:15)13241303,42
Elo statistiky
53.
Hlawiczka Bronislaw1955TJ Sokol Chotěbuz z.s.32 (22:10)13141305,57
Elo statistiky
54.
Jochym David1979Tělocvičná jednota Sokol Záblatí52 (11:41)13121317,2
Elo statistiky
55.
Šeliga Roman1967Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice39 (25:14)13051317,12
Elo statistiky
56.
Němčic Roman1966Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.16 (6:10)12951262,13
Elo statistiky
57.
Klus Daniel1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.52 (29:23)12941296,69
Elo statistiky
58.
Šrubař Oldřich1968Tělocvičná jednota Sokol Bohumín43 (9:34)12941271,57
Elo statistiky
59.
Kusýn Pavel1950Tělocvičná jednota Sokol Rychvald70 (33:37)12871309,23
Elo statistiky
60.
Lichna Matěj2006Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.36 (6:30)12791279,54
Elo statistiky
61.
Serafín Jiří1973Tělocvičná jednota Sokol Rychvald58 (26:32)12701261,17
Elo statistiky
62.
Szonovski Roman1968TJ Sokol Chotěbuz z.s.30 (12:18)12691282,7
Elo statistiky
63.
Jokiel Patrik2001Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.66 (32:34)12681272,18
Elo statistiky
64.
Erban Čestmír1958T3 Table Tennis Těrlicko54 (30:24)12681266,41
Elo statistiky
65.
Starostka Josef1956Tělocvičná jednota Sokol Rychvald71 (29:42)12651285,45
Elo statistiky
66.
Ostružka Karel1948Tělocvičná jednota Sokol Rychvald41 (21:20)12611271,04
Elo statistiky
67.
Slaný Martin2008Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.28 (8:20)12581262,35
Elo statistiky
68.
Sikora Michal1976SK Slavia Orlová , z.s.12 (4:8)12511247,68
Elo statistiky
69.
Wilk Adam2005TTC Siko Orlová z.s.56 (47:9)12511230,35
Elo statistiky
70.
Staněk Michael2003TJ Sokol Chotěbuz z.s.92 (32:60)12501274,91
Elo statistiky
71.
Kalous Stanislav1961T3 Table Tennis Těrlicko53 (26:27)12311219,19
Elo statistiky
72.
Roman Břetislav1977Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.31 (15:16)12281232,24
Elo statistiky
73.
Sivek Martin1974Tělocvičná jednota Sokol Bohumín72 (24:48)12161222,73
Elo statistiky
74.
Kopec Jiří1961Tělocvičná jednota Sokol Rychvald38 (9:29)12121217,71
Elo statistiky
75.
Hořavka Jan1953Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.38 (14:24)12031197,3
Elo statistiky
76.
Jaglař Zdeněk1947SK Slavia Orlová , z.s.52 (25:27)12021190,49
Elo statistiky
77.
Blucha Tomáš2001TTC Siko Orlová z.s.56 (49:7)12011208,87
Elo statistiky
78.
Kurek Tomáš1970Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.12 (3:9)11931207,22
Elo statistiky
79.
Warzyczek Jiří1963Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.20 (5:15)11911200,08
Elo statistiky
80.
Wojtyna Josef1958T3 Table Tennis Těrlicko55 (22:33)11911192,53
Elo statistiky
81.
Martinec Lukáš1979Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.43 (11:32)11851174,09
Elo statistiky
82.
Halfar Jan2005Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.46 (14:32)11731155,07
Elo statistiky
83.
Mrvečka Justin st.1961Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.34 (11:23)11691181,45
Elo statistiky
84.
Czolko Daniel2002TTC Siko Orlová z.s.44 (42:2)11591163,63
Elo statistiky
85.
Serafín Jaromír1953Tělocvičná jednota Sokol Rychvald8 (0:8)11541165,54
Elo statistiky
86.
Buchtík Zdeněk1945TJ Sokol Chotěbuz z.s.15 (3:12)11451147,46
Elo statistiky
87.
Samek Jaroslav1957Tělocvičná jednota Sokol Bohumín19 (2:17)11241136,82
Elo statistiky
88.
Šuta Tomáš1959Tělocvičná jednota Sokol Bohumín46 (9:37)11221132,95
Elo statistiky
89.
Sikora Petr1956Tělocvičná jednota Sokol Bohumín51 (6:45)11191124,2
Elo statistiky
90.
Kubíček Pavel st.1967TTC Siko Orlová z.s.40 (31:9)11181124,99
Elo statistiky
91.
Svoboda Martin2001Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově16 (0:16)10971096,77
Elo statistiky
92.
Swaczyna Bruno1958SK Slavia Orlová , z.s.55 (23:32)10821076,35
Elo statistiky
93.
Palowski Vít2001TJ Sokol Chotěbuz z.s.51 (6:45)10801090,23
Elo statistiky
94.
Szczelina Krystian1998Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.16 (1:15)10801076,51
Elo statistiky
95.
Štěrba Libor2001SK Slavia Orlová , z.s.32 (21:11)10761067,42
Elo statistiky
96.
Duda Lukáš2001Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.18 (1:17)10461071,83
Elo statistiky
97.
Kubíček Pavel2003TTC Siko Orlová z.s.40 (28:12)10431036,66
Elo statistiky
98.
Waclawik Andrzej2003TJ Sokol Chotěbuz z.s.31 (21:10)10371030,93
Elo statistiky
99.
Vicherek Pavel1947Tělocvičná jednota Sokol Bohumín18 (1:17)10201020
Elo statistiky
100.
Bican Rene st.1965TJ Sokol Chotěbuz z.s.27 (13:14)10171010,98
Elo statistiky
101.
Wachtarczyk Matěj2004Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.12 (1:11)10161012,55
Elo statistiky
102.
Szotek David2003Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.44 (1:43)961959,53
Elo statistiky
103.
Cienciala Daniel2008TJ Sokol Chotěbuz z.s.47 (27:20)958936,72
Elo statistiky
104.
Steiger Radek1979SK Slavia Orlová , z.s.38 (24:14)941955,51
Elo statistiky
105.
Sikora Jakub2003TTC Siko Orlová z.s.36 (14:22)925912,1
Elo statistiky
106.
Dzedziec Tomáš1999Tělocvičná jednota Sokol Záblatí35 (20:15)924926,09
Elo statistiky
107.
Slowiaczek Tomasz2008TJ Sokol Chotěbuz z.s.33 (18:15)911917,04
Elo statistiky
108.
Frycz Adam2007Tělocvičná jednota Sokol Záblatí39 (20:19)910904,41
Elo statistiky
109.
Plasgura Dominik2006Tělocvičná jednota Sokol Záblatí32 (18:14)899898,51
Elo statistiky
110.
Šebesta Jan2004TTC Siko Orlová z.s.44 (16:28)879915,86
Elo statistiky
111.
Kucza Zdeněk2005Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.12 (9:3)878878,24
Elo statistiky
112.
Souček Ondřej2006Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.38 (14:24)866875,59
Elo statistiky
113.
Pawlita Jindřich2003SK Slavia Orlová , z.s.26 (14:12)865875,14
Elo statistiky
114.
Martinovský Ondřej2007Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.40 (12:28)864843,85
Elo statistiky
115.
Břenek Jiří2009Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.20 (4:16)850850
Elo statistiky
116.
Gatnar Denis2006Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.28 (7:21)792792
Elo statistiky
117.
Suchár Jindřich2008Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.32 (4:28)764765,51
Elo statistiky
118.
Grzybek Martin2005Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.31 (2:29)748748
Elo statistiky
119.
Durčák David2009Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.10 (0:10)744748,03
Elo statistiky
120.
Vaněk Tomáš2006Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.36 (7:29)741744,59
Elo statistiky
121.
Šup Michal1992Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově24 (0:24)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy