Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - MěSST Ostrava - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Fabián Tomáš1989Orel jednota Ostrava - Stará Bělá59 (58:1)17411754,72
Elo statistiky
2.
Hájko Marian1964SK Vřesina LT46 (46:0)17061706,45
Elo statistiky
3.
Theodor Filip1999SK - Svinov51 (44:7)16341648,71
Elo statistiky
4.
Dostál Radim1965Orel jednota Ostrava - Stará Bělá50 (44:6)16341647,72
Elo statistiky
5.
Osvald Petr1967TJ Sokol Hrabůvka24 (22:2)16271607,57
Elo statistiky
6.
Malík David1998VSK VŠB - TU Ostrava63 (48:15)16061589,41
Elo statistiky
7.
Henžel Michal2002SK - Svinov95 (81:14)15991594,8
Elo statistiky
8.
Herold Jan2002TJ Sokol Hrabůvka93 (82:11)15961631,54
Elo statistiky
9.
Chovanec Pavel1970SK - Svinov33 (28:5)15851577,69
Elo statistiky
10.
Olbricht Petr1978TTC MG Odra GAS Vratimov39 (35:4)15781560,71
Elo statistiky
11.
Zajac Radek1976USP Muglinov56 (39:17)15731563,17
Elo statistiky
12.
Adamčík Jiří1997TJ Ostrava KST31 (25:6)15651552,06
Elo statistiky
13.
Trojek Ivo1963TJ Sokol Hrabůvka44 (33:11)15611581,12
Elo statistiky
14.
Sladký Karel1971TJ Baník Šverma Mariánské Hory48 (33:15)15611567,85
Elo statistiky
15.
Pecha Pavel1997Salesiánské středisco volného času Don Bosco116 (96:20)15581532,3
Elo statistiky
16.
Bílý Michal1996Salesiánské středisco volného času Don Bosco59 (43:16)15571574,07
Elo statistiky
17.
Štůsek Dušan1957TTC MG Odra GAS Vratimov31 (27:4)15561556,94
Elo statistiky
18.
Hrstka Pavel1962TJ Sokol Radvanice-Bartovice30 (22:8)15501545,45
Elo statistiky
19.
Juchelka Miroslav1954TJ Sokol Klimkovice62 (43:19)15501542,89
Elo statistiky
20.
Vavrečka Michal1997VSK VŠB - TU Ostrava62 (45:17)15491564,53
Elo statistiky
21.
Osvald David1990TJ Sokol Hrabůvka44 (30:14)15441531,48
Elo statistiky
22.
Topinka Bohumír1951TJ Sokol Radvanice-Bartovice64 (38:26)15431509,34
Elo statistiky
23.
Mokroš Jaromír1953TTC MG Odra GAS Vratimov83 (73:10)15381555,09
Elo statistiky
24.
Bzonek Martin1984SK Vřesina LT42 (30:12)15351548,05
Elo statistiky
25.
Zavadinka Tomáš1986SK Vřesina LT34 (24:10)15301571,77
Elo statistiky
26.
Roháč Pavel1956TJ Sokol Hrabůvka13 (9:4)15261512,49
Elo statistiky
27.
Mihula Radim1962TJ Sokol Klimkovice60 (50:10)15241522,92
Elo statistiky
28.
Madusiok Marek1995TTC TJ Slavoj Rychvald38 (35:3)15221513,33
Elo statistiky
29.
Vavrečka Radomír ml.1971TJ Sokol Hrabůvka36 (23:13)15171533,16
Elo statistiky
30.
Teichmann Tomáš1978TJ Baník Šverma Mariánské Hory87 (55:32)15161502,13
Elo statistiky
31.
Zbořil Petr1984SK Vřesina LT55 (35:20)15091519,18
Elo statistiky
32.
Vicher Roman1976TJ Sokol Radvanice-Bartovice50 (24:26)15001473,03
Elo statistiky
33.
Chobot Miroslav1950TJ Sokol Radvanice-Bartovice54 (42:12)14991543,01
Elo statistiky
34.
Kus Ondřej2000SK - Svinov59 (34:25)14951459,06
Elo statistiky
35.
Ryška Petr1946TJ Baník Šverma Mariánské Hory76 (54:22)14791505,35
Elo statistiky
36.
Zapletal František1987SK - Svinov32 (19:13)14791501,72
Elo statistiky
37.
Stach Jiří1976USP Muglinov59 (31:28)14771489,7
Elo statistiky
38.
Müller Dominik1999TTC MG Odra GAS Vratimov41 (31:10)14771446,22
Elo statistiky
39.
Demek Jakub1986SK Vřesina LT43 (28:15)14751469,25
Elo statistiky
40.
Kývala Petr1963TJ Baník Šverma Mariánské Hory7 (0:7)14741494,45
Elo statistiky
41.
Chodurek Jiří1965TJ Sokol Výškovice31 (15:16)14731469,68
Elo statistiky
42.
Kaloč Bohuslav1944TTC MG Odra GAS Vratimov96 (77:19)14721470,96
Elo statistiky
43.
Hinšt František1957USP Muglinov59 (32:27)14701494,93
Elo statistiky
44.
Henžel Miroslav1968SK - Svinov57 (31:26)14701476,82
Elo statistiky
45.
Růža Jiří ml.1981TJ Baník Petr Bezruč48 (40:8)14691484,72
Elo statistiky
46.
Koral Michal1991VSK VŠB - TU Ostrava30 (11:19)14681465,26
Elo statistiky
47.
Bartoš Jiří1977TJ Sokol Klimkovice64 (34:30)14671481,05
Elo statistiky
48.
Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka52 (28:24)14641467,92
Elo statistiky
49.
Grispanis Antonis1960Orel jednota Ostrava - Stará Bělá62 (35:27)14631472,56
Elo statistiky
50.
Lochman Marek1990SK Vřesina LT12 (6:6)14611444,57
Elo statistiky
51.
Humeňanský Jaroslav1966SK - Svinov23 (10:13)14601468,45
Elo statistiky
52.
Zapletal Jiří1956Salesiánské středisco volného času Don Bosco23 (9:14)14601464,49
Elo statistiky
53.
Reška Vladislav ml.1994VSK VŠB - TU Ostrava100 (74:26)14591492,93
Elo statistiky
54.
Kolář Michal1988TTC MG Odra GAS Vratimov12 (8:4)14581447,73
Elo statistiky
55.
Fortunik Ferdinand1964Orel jednota Ostrava - Stará Bělá48 (25:23)14551458,7
Elo statistiky
56.
Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT79 (56:23)14511419,58
Elo statistiky
57.
Chobot Pavel1982TJ Sokol Radvanice-Bartovice43 (31:12)14501466,08
Elo statistiky
58.
Bělík Petr1973Table Tennis Club Ostrava 201616 (15:1)14481441,74
Elo statistiky
59.
Mikula David1975TJ Baník Šverma Mariánské Hory60 (31:29)14461467,74
Elo statistiky
60.
Lodňan Josef1959TJ Sokol Radvanice-Bartovice64 (24:40)14461443
Elo statistiky
61.
Stejskal Ondřej1990TJ Sokol Výškovice63 (22:41)14441431,03
Elo statistiky
62.
Horváth Petr1998Salesiánské středisco volného času Don Bosco54 (24:30)14431398,02
Elo statistiky
63.
Jankovič Jan1978TJ Sokol Klimkovice74 (46:28)14381449,79
Elo statistiky
64.
Plhák Marek1966TJ Sokol Krásné Pole66 (36:30)14351449,42
Elo statistiky
65.
Novák Miloš1965TJ Sokol Proskovice56 (20:36)14281427,88
Elo statistiky
66.
Kočí David1968TJ Baník Šverma Mariánské Hory69 (36:33)14281426,08
Elo statistiky
67.
Zbořil Michal1986SK Vřesina LT45 (25:20)14281413,64
Elo statistiky
68.
Vilím Stanislav1954TJ Sokol Klimkovice66 (25:41)14271408,61
Elo statistiky
69.
Folvarčný Petr1967TJ Sokol Polanka56 (28:28)14261393,89
Elo statistiky
70.
Oborný Dominik1999TJ Sokol Hrabůvka67 (33:34)14231422,84
Elo statistiky
71.
Buroň Jiří1976SK Vřesina LT66 (21:45)14221378,76
Elo statistiky
72.
Kursa Jiří1954TJ Sokol Klimkovice66 (26:40)14191434,34
Elo statistiky
73.
Rak Jonáš2005TJ Ostrava KST68 (47:21)14171455,02
Elo statistiky
74.
Lukša Zdeněk1963Orel jednota Ostrava - Třebovice40 (31:9)14171425,39
Elo statistiky
75.
Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota56 (53:3)14171410,14
Elo statistiky
76.
Bartoš Václav1965SK - Svinov78 (35:43)14141414,66
Elo statistiky
77.
Mička Jaroslav1965SK - Svinov74 (49:25)14141401,61
Elo statistiky
78.
Čep Jan1989SK Vřesina LT8 (1:7)14081379,48
Elo statistiky
79.
Schnürch Tomáš1975TTC TJ Slavoj Rychvald60 (45:15)14041406,82
Elo statistiky
80.
Muroň David1970TJ Sokol Radvanice-Bartovice77 (34:43)14041400,92
Elo statistiky
81.
Venclík Lumír1986TJ Sokol Přívoz67 (33:34)14031433,37
Elo statistiky
82.
Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota62 (43:19)14011383,5
Elo statistiky
83.
Kunz Martin1964TJ Sokol Proskovice59 (13:46)14011373,84
Elo statistiky
84.
Mikula Libor1951TJ Baník Šverma Mariánské Hory89 (45:44)14001376,89
Elo statistiky
85.
Rybář Václav1954TJ Baník Šverma Mariánské Hory27 (12:15)13981426,3
Elo statistiky
86.
Sahaj Jaroslav1961TJ Sokol Proskovice19 (6:13)13981396,28
Elo statistiky
87.
Milkov Tomáš2003TJ Ostrava KST70 (47:23)13981381,36
Elo statistiky
88.
Kališ Jiří1964SK Vřesina LT32 (22:10)13981377,38
Elo statistiky
89.
Václavík Tomáš1997TJ Baník Šverma Mariánské Hory61 (25:36)13961368,64
Elo statistiky
90.
Merta Marek1969TJ Sokol Polanka67 (35:32)13951428,64
Elo statistiky
91.
Kubín Jaromír1947TJ Sokol Radvanice-Bartovice8 (1:7)13941414,86
Elo statistiky
92.
Kindl Tomáš2003TJ Ostrava KST68 (49:19)13921397,99
Elo statistiky
93.
Marek Martin1970TJ Sokol Krásné Pole46 (20:26)13921387,74
Elo statistiky
94.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka98 (41:57)13911399,37
Elo statistiky
95.
Kubas Marcel1973TJ Ostrava KST59 (28:31)13891378,97
Elo statistiky
96.
Hrbáč Roman1973TJ Sokol Horní Lhota63 (39:24)13871374,78
Elo statistiky
97.
Benedík Jaroslav1965TJ Sokol Výškovice55 (12:43)13841369,38
Elo statistiky
98.
Holášek Ladislav1964TJ Sokol Polanka26 (12:14)13821381,76
Elo statistiky
99.
Plaček Lumír1976SK Vřesina LT100 (75:25)13821372,63
Elo statistiky
100.
Kolenčiak Ivan1956TJ Sokol Radvanice-Bartovice84 (34:50)13811373,98
Elo statistiky
101.
Ščuka Rostislav2001Salesiánské středisco volného času Don Bosco104 (61:43)13801400,76
Elo statistiky
102.
Staffin Petr1997VSK VŠB - TU Ostrava81 (47:34)13751369,86
Elo statistiky
103.
Štelar Petr1981TJ Sokol Klimkovice56 (26:30)13751365,48
Elo statistiky
104.
Fabián Miloš1958Orel jednota Ostrava - Stará Bělá36 (16:20)13681371,01
Elo statistiky
105.
Krupa Daniel1998Salesiánský DDM Ostrava74 (55:19)13651394,27
Elo statistiky
106.
Kožušník Milan1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory55 (25:30)13641372,75
Elo statistiky
107.
Stibor David1969TJ Sokol Přívoz67 (22:45)13621342,65
Elo statistiky
108.
Kožušník Jiří1952TJ Sokol Přívoz67 (26:41)13611365,83
Elo statistiky
109.
Siuda Libor1965TJ Sokol Polanka58 (24:34)13601368,02
Elo statistiky
110.
Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka70 (26:44)13561359,3
Elo statistiky
111.
Frais René1971TJ Sokol Proskovice57 (12:45)13551364,1
Elo statistiky
112.
Plhák Ondřej1968TJ Sokol Krásné Pole62 (21:41)13551342,13
Elo statistiky
113.
Kreisinger Rostislav1983TJ Sokol Výškovice53 (10:43)13541351,24
Elo statistiky
114.
Václavík Vojtěch1978VSK VŠB - TU Ostrava63 (36:27)13491353,81
Elo statistiky
115.
Dokoupil Jiří1984VSK VŠB - TU Ostrava43 (27:16)13491348,39
Elo statistiky
116.
Hečko Jiří1958TJ Sokol Radvanice-Bartovice30 (13:17)13491343,94
Elo statistiky
117.
Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka75 (27:48)13421361
Elo statistiky
118.
Adámek Vít1975TJ Sokol Proskovice56 (34:22)13421342,8
Elo statistiky
119.
Růža Jiří st.1953TJ Baník Petr Bezruč64 (37:27)13411341,19
Elo statistiky
120.
Hrubý Lukáš2002TTC MG Odra GAS Vratimov140 (91:49)13341354,6
Elo statistiky
121.
Žák Patrik1981TTC TJ Slavoj Rychvald60 (37:23)13331354,19
Elo statistiky
122.
Adamec Petr1968TTC MG Odra GAS Vratimov90 (48:42)13331307,02
Elo statistiky
123.
Fabián Miloš ml.1978Orel jednota Ostrava - Stará Bělá82 (38:44)13251318,33
Elo statistiky
124.
Novák Václav1942Orel jednota Ostrava - Třebovice65 (40:25)13161316,54
Elo statistiky
125.
Lochman Ondřej1995SK Vřesina LT18 (7:11)13161316,26
Elo statistiky
126.
Barták Tomáš1973SK - Svinov36 (22:14)13131325,27
Elo statistiky
127.
Návrat Tomáš1983TJ Sokol Hrabůvka60 (17:43)13111305,18
Elo statistiky
128.
Sojka Radim1965TJ Sokol Proskovice44 (5:39)13101353,58
Elo statistiky
129.
Kolář Martin ml.2002TJ Ostrava KST36 (14:22)13081304,52
Elo statistiky
130.
Caha Jiří1967Salesiánské středisco volného času Don Bosco35 (14:21)13061325,9
Elo statistiky
131.
Miko David1996Salesiánské středisco volného času Don Bosco12 (8:4)13051282,1
Elo statistiky
132.
Mojžíš Pavel1981TJ Sokol Krásné Pole46 (32:14)13051278,9
Elo statistiky
133.
Hejneš Jan1981Orel jednota Ostrava - Stará Bělá67 (30:37)13021286,43
Elo statistiky
134.
Hrbáček Josef1960TJ Sokol Radvanice-Bartovice68 (33:35)13011320,46
Elo statistiky
135.
Kučera Radek1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá74 (34:40)13011300,27
Elo statistiky
136.
Lysek Tomáš2001SK - Svinov93 (46:47)13001324,16
Elo statistiky
137.
Zíka Milan1976VSK VŠB - TU Ostrava47 (21:26)12991283,24
Elo statistiky
138.
Neuvirth Jan1953TJ Sokol Přívoz57 (15:42)12961320,94
Elo statistiky
139.
Bavlšík Štefan1956TJ Sokol Proskovice8 (8:0)12951296,2
Elo statistiky
140.
Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka50 (24:26)12941289,29
Elo statistiky
141.
Teichmann Pavel1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory90 (42:48)12931307,92
Elo statistiky
142.
Mališ Petr1958TJ Sokol Hrabůvka61 (29:32)12931287,29
Elo statistiky
143.
Jahoda Dušan1966TJ Sokol Klimkovice16 (4:12)12921316,19
Elo statistiky
144.
Kubík Tomáš1989TJ Sokol Přívoz52 (30:22)12891274,01
Elo statistiky
145.
Kučera Jiří1964TJ Sokol Horní Lhota68 (52:16)12861301,7
Elo statistiky
146.
Cabiš Luděk1965TJ Sokol Krásné Pole60 (44:16)12851252,84
Elo statistiky
147.
Folwarczny Jan1973TJ Sokol Horní Lhota59 (28:31)12841287,59
Elo statistiky
148.
Effenberger Jan1963Salesiánské středisco volného času Don Bosco68 (36:32)12801272,35
Elo statistiky
149.
Polášek Petr1963SK - Svinov66 (44:22)12721247,31
Elo statistiky
150.
Drozd Alan1975TJ Sokol Výškovice28 (10:18)12671266,2
Elo statistiky
151.
Matocha Patrik2002TTC MG Odra GAS Vratimov69 (42:27)12661259,6
Elo statistiky
152.
Lindovský Bohdan1956TJ Sokol Výškovice64 (26:38)12651292,75
Elo statistiky
153.
Strak Martin1978Table Tennis Club Ostrava 201663 (59:4)12641251,77
Elo statistiky
154.
Koňař David1965TJ Sokol Polanka43 (5:38)12621262,41
Elo statistiky
155.
Skulina Bohumil1961SK - Svinov60 (28:32)12621259,91
Elo statistiky
156.
Lébl Zdeněk1954TJ Sokol Výškovice42 (18:24)12601276,37
Elo statistiky
157.
Rusňák Dominik2002TJ Ostrava KST38 (21:17)12591252,78
Elo statistiky
158.
Velký Ivo1966SK Vřesina LT92 (57:35)12561259,99
Elo statistiky
159.
Hrabec Jan1977TTC TJ Slavoj Rychvald60 (20:40)12551265,64
Elo statistiky
160.
Brázdil Roman1965TJ Sokol Hrabůvka41 (15:26)12501227,99
Elo statistiky
161.
Velký Dalibor1961TJ Sokol Horní Lhota68 (44:24)12461222,84
Elo statistiky
162.
Kotala Roman1973TJ Sokol Krásné Pole58 (7:51)12441264,33
Elo statistiky
163.
Vylegala Tomáš1997TJ Sokol Polanka12 (0:12)12431268,92
Elo statistiky
164.
Moldřík Milan1946TJ Sokol Hrabůvka19 (5:14)12421244,84
Elo statistiky
165.
Prokop Radomír1969TJ Sokol Krásné Pole58 (55:3)12401254,06
Elo statistiky
166.
Levický Jakub1992Salesiánský DDM Ostrava64 (39:25)12401238,39
Elo statistiky
167.
Röder Jiří1977Orel jednota Ostrava - Stará Bělá120 (88:32)12401237,22
Elo statistiky
168.
Beňuš Martin1957SK - Svinov52 (28:24)12311216,48
Elo statistiky
169.
Chrobák Rudolf1946TJ Sokol Horní Lhota32 (10:22)12241210,89
Elo statistiky
170.
Martinko Martin1963SK - Svinov48 (30:18)12231217,26
Elo statistiky
171.
Kromberg Alfréd1948Orel jednota Ostrava - Třebovice56 (18:38)12231215,95
Elo statistiky
172.
Horkel Jakub ml.2002TTC MG Odra GAS Vratimov77 (39:38)12221227,79
Elo statistiky
173.
Patoraj Miroslav1968TJ Sokol Přívoz72 (36:36)12211214,8
Elo statistiky
174.
Sekera Václav1947TJ Sokol Polanka10 (2:8)12181226,69
Elo statistiky
175.
Dobřanský Václav ml.1966Orel jednota Ostrava - Třebovice54 (17:37)12161179,22
Elo statistiky
176.
Polauf Jiří1955TJ Sokol Hrabůvka38 (11:27)12141220,84
Elo statistiky
177.
Peřina Jan1977TJ Sokol Horní Lhota76 (57:19)12131195,23
Elo statistiky
178.
Kludka Jiří1938TJ Baník Šverma Mariánské Hory43 (23:20)12131195,03
Elo statistiky
179.
Bala Jiří1966TJ Sokol Klimkovice56 (6:50)12051227,46
Elo statistiky
180.
Zavadinka Ludevít1944Orel jednota Ostrava - Třebovice12 (4:8)12041231,93
Elo statistiky
181.
Kendzior Svatoslav1939Orel jednota Ostrava - Třebovice71 (37:34)12021214,44
Elo statistiky
182.
Smieško Tomáš1975TJ Sokol Hrabůvka12 (0:12)12001200,41
Elo statistiky
183.
Vaněk Jan1997TTC MG Odra GAS Vratimov8 (3:5)12001195,92
Elo statistiky
184.
Herman Ondřej2008TJ Ostrava KST26 (13:13)11971195,9
Elo statistiky
185.
Žiak Ján1960TJ Baník Petr Bezruč51 (16:35)11931216,19
Elo statistiky
186.
Štulík Michal1949Orel jednota Ostrava - Stará Bělá77 (28:49)11931152,16
Elo statistiky
187.
Kokeš Martin1970TJ Sokol Výškovice54 (14:40)11921212,19
Elo statistiky
188.
Knápek Vladimír1953TJ Sokol Výškovice36 (10:26)11911195,66
Elo statistiky
189.
Vavřač Petr1960TJ Sokol Hrabůvka28 (6:22)11881195,13
Elo statistiky
190.
Ribka Bohuslav1952SK Vřesina LT89 (50:39)11821194,73
Elo statistiky
191.
Havrlant Tomáš1968TJ Sokol Krásné Pole35 (27:8)11791166,97
Elo statistiky
192.
Profota Filip2003Table Tennis Club Ostrava 201640 (35:5)11771213,83
Elo statistiky
193.
Teufel Reinhold1952TJ Sokol Hrabůvka12 (12:0)11631147,6
Elo statistiky
194.
Frančík Miroslav1990TTC MG Odra GAS Vratimov73 (29:44)11611158,01
Elo statistiky
195.
Kaštovský Petr1960SK - Svinov61 (26:35)11591159,79
Elo statistiky
196.
Grundza Martin1996Salesiánské středisco volného času Don Bosco102 (59:43)11581169,76
Elo statistiky
197.
Pajurek Josef1953Orel jednota Ostrava - Třebovice68 (24:44)11521171,09
Elo statistiky
198.
Šustek Antonín1957TJ Sokol Radvanice-Bartovice60 (25:35)11521159,03
Elo statistiky
199.
Černý Jiří1952TJ Sokol Krásné Pole60 (27:33)11511166,1
Elo statistiky
200.
Šimoňák Jindřich1956Orel jednota Ostrava - Třebovice54 (17:37)11511120,13

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline