Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - MěSST Ostrava - Muži - 2018-2019
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Korbel Richard1977Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.16 (16:0)20722071,92
Elo statistiky
2.
Palát Petr1992SK - SVINOV z.s.24 (22:2)18571869,79
Elo statistiky
3.
Beránek Pavel2002Tělovýchovná jednota Ostrava20 (17:3)18101838,19
Elo statistiky
4.
Bajger Jiří1972Tělovýchovná jednota Ostrava36 (35:1)18011814,9
Elo statistiky
5.
Fabián Tomáš1989Orel jednota Ostrava - Stará Bělá45 (42:3)17721788,31
Elo statistiky
6.
Válek Filip2000Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.16 (13:3)17591768,58
Elo statistiky
7.
Hájko Marian1964SK Vřesina LT, z.s.71 (61:10)17041690,51
Elo statistiky
8.
Lulek Tomáš1961Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.84 (71:13)16861679,02
Elo statistiky
9.
Korbel Karol1948Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.70 (59:11)16841695,16
Elo statistiky
10.
Demek Matyáš1999Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.30 (26:4)16811694,93
Elo statistiky
11.
Rinka Alfred1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice24 (19:5)16641667,17
Elo statistiky
12.
Hejl Petr ml.1980TJ Sokol Horní Lhota, z.s.77 (73:4)16611662,02
Elo statistiky
13.
Dostál Radim1965Orel jednota Ostrava - Stará Bělá61 (47:14)16401649,24
Elo statistiky
14.
Chovanec Pavel1970SK - SVINOV z.s.78 (54:24)16061608,06
Elo statistiky
15.
Madusiok Marek1995TJ Slavoj Rychvald, z.s.48 (45:3)16051626,75
Elo statistiky
16.
Zajac Radek1976USP Muglinov79 (57:22)16031595,59
Elo statistiky
17.
Olbricht Petr1978Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.69 (51:18)16031590,13
Elo statistiky
18.
Vicher Roman1976Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice44 (31:13)15991563,39
Elo statistiky
19.
Rak Jonáš2005Tělovýchovná jednota Ostrava60 (43:17)15981585,18
Elo statistiky
20.
Reška Vladislav ml.1994Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava92 (64:28)15961585,01
Elo statistiky
21.
Pavlínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice76 (57:19)15941603,05
Elo statistiky
22.
Oborný Dominik1999TJ Sokol Hrabůvka, z.s146 (116:30)15781603,21
Elo statistiky
23.
Zbořil Petr1984Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice76 (51:25)15781590,37
Elo statistiky
24.
Joung Sunghun1975TJ Baník Petr Bezruč70 (66:4)15781586,34
Elo statistiky
25.
Trojek Ivo1963TJ Sokol Hrabůvka, z.s48 (29:19)15761556,3
Elo statistiky
26.
Bzonek Martin1984SK Vřesina LT, z.s.67 (45:22)15751567,66
Elo statistiky
27.
Hrstka Pavel1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice14 (8:6)15731571,81
Elo statistiky
28.
Osvald David1990TJ Sokol Hrabůvka, z.s68 (46:22)15691552,5
Elo statistiky
29.
Vavrečka Radomír ml.1971TJ Sokol Hrabůvka, z.s51 (36:15)15691545,7
Elo statistiky
30.
Turay Tomáš1967SK - SVINOV z.s.51 (35:16)15681557,92
Elo statistiky
31.
Mokroš Jaromír1953Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.127 (92:35)15641549,58
Elo statistiky
32.
Müller Dominik1999Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.156 (130:26)15601630,27
Elo statistiky
33.
Štůsek Dušan1957Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.16 (7:9)15561553,09
Elo statistiky
34.
Cigánek Tomáš1979Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.96 (63:33)15551556,03
Elo statistiky
35.
Juchelka Miroslav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice95 (59:36)15531562,24
Elo statistiky
36.
Fortunik Ferdinand1964Orel jednota Ostrava - Stará Bělá64 (34:30)15491519,39
Elo statistiky
37.
Růža Jiří ml.1981TJ Baník Petr Bezruč62 (56:6)15451538,7
Elo statistiky
38.
Kindl Tomáš2003Tělovýchovná jednota Ostrava79 (52:27)15441555,11
Elo statistiky
39.
Chobot Miroslav1950Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice75 (55:20)15441519,42
Elo statistiky
40.
Milkov Tomáš2003SK - SVINOV z.s.92 (35:57)15341567,12
Elo statistiky
41.
Chobot Pavel1982Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice53 (37:16)15331517,8
Elo statistiky
42.
Bartoš Jiří1977Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice87 (46:41)15271523,83
Elo statistiky
43.
Humeňanský Jaroslav1966SK - SVINOV z.s.141 (102:39)15231524,3
Elo statistiky
44.
Kolář Michal1988Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.10 (6:4)15201506,62
Elo statistiky
45.
Vavrečka Michal1997Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava88 (47:41)15161523,58
Elo statistiky
46.
Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka, z.s60 (37:23)15151492,96
Elo statistiky
47.
Jankovič Jan1978Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice76 (52:24)15141524
Elo statistiky
48.
Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT, z.s.115 (76:39)15141496,1
Elo statistiky
49.
Molin Vojtěch1999TJ Sokol Hrabůvka, z.s69 (37:32)15091494,38
Elo statistiky
50.
Teichmann Tomáš1978TJ Baník Šverma Mariánské Hory63 (31:32)15051496,8
Elo statistiky
51.
Zapletal František1987SK - SVINOV z.s.13 (9:4)15021508,45
Elo statistiky
52.
Lysek Tomáš2001SK - SVINOV z.s.188 (101:87)14971468,94
Elo statistiky
53.
Václavík Tomáš1997TJ Baník Šverma Mariánské Hory107 (55:52)14941494,65
Elo statistiky
54.
Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka, z.s80 (48:32)14941493,93
Elo statistiky
55.
Topinka Bohumír1951Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice87 (44:43)14921528,2
Elo statistiky
56.
Kus Ondřej2000SK - SVINOV z.s.76 (36:40)14921501,38
Elo statistiky
57.
Krupa Daniel1998Salesiánský DDM Ostrava115 (93:22)14881487,65
Elo statistiky
58.
Demek Jakub1986SK Vřesina LT, z.s.99 (51:48)14871472,37
Elo statistiky
59.
Sladký Karel1971TJ Baník Šverma Mariánské Hory36 (13:23)14861480,37
Elo statistiky
60.
Ryška Petr1946TJ Baník Šverma Mariánské Hory80 (50:30)14781475,05
Elo statistiky
61.
Marek Martin1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.83 (51:32)14761465,15
Elo statistiky
62.
Hinšt František1957USP Muglinov22 (10:12)14711464,84
Elo statistiky
63.
Mihula Radim1962Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice62 (41:21)14661462,74
Elo statistiky
64.
Plhák Marek1966Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.51 (31:20)14621460,5
Elo statistiky
65.
Novák Miloš1965Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.79 (31:48)14611452,36
Elo statistiky
66.
Chodurek Jiří1965Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou70 (41:29)14581465,5
Elo statistiky
67.
Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota, z.s.64 (52:12)14581462,07
Elo statistiky
68.
Vláha Jiří1943Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava60 (32:28)14561475,71
Elo statistiky
69.
Kubas Marcel1973Tělovýchovná jednota Ostrava124 (69:55)14561453,63
Elo statistiky
70.
Pavelek Ondřej2004Orel jednota Ostrava - Stará Bělá146 (118:28)14551515,13
Elo statistiky
71.
Kaloč Bohuslav1944Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.70 (42:28)14541458,53
Elo statistiky
72.
Stejskal Ondřej1990Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice90 (31:59)14511452,18
Elo statistiky
73.
Kolenčiak Ivan1956Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice111 (69:42)14511430,93
Elo statistiky
74.
Zbořil Michal1986SK Vřesina LT, z.s.72 (30:42)14491466,92
Elo statistiky
75.
Vilím Stanislav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice87 (35:52)14491466,03
Elo statistiky
76.
Kursa Jiří1954TJ Sokol Horní Lhota, z.s.84 (48:36)14481411,5
Elo statistiky
77.
Ščuka Rostislav2001Salesiánské středisko volného času Don Bosco64 (46:18)14471481,12
Elo statistiky
78.
Henžel Miroslav1968SK - SVINOV z.s.39 (18:21)14461462,99
Elo statistiky
79.
Strak Martin1978Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.67 (30:37)14451443,79
Elo statistiky
80.
Mička Jaroslav1965SK - SVINOV z.s.68 (45:23)14421425,87
Elo statistiky
81.
Stach Jiří1976USP Muglinov91 (36:55)14411458,59
Elo statistiky
82.
Mikula David1975TJ Baník Šverma Mariánské Hory80 (30:50)14391470,22
Elo statistiky
83.
Grispanis Antonis1960Orel jednota Ostrava - Stará Bělá44 (16:28)14391441
Elo statistiky
84.
Barták Tomáš1973SK - SVINOV z.s.80 (55:25)14391430,16
Elo statistiky
85.
Bělík Petr1973Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.30 (10:20)14331431,77
Elo statistiky
86.
Feranec Milan1965Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava60 (21:39)14321440,31
Elo statistiky
87.
Lukša Zdeněk1963Orel jednota Ostrava-Třebovice32 (23:9)14291448,26
Elo statistiky
88.
Plaček Lumír1976SK Vřesina LT, z.s.104 (52:52)14281445,99
Elo statistiky
89.
Lodňan Josef1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice129 (62:67)14271405,05
Elo statistiky
90.
Štelar Petr1981Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice48 (29:19)14261460,39
Elo statistiky
91.
Mikula Libor1951TJ Baník Šverma Mariánské Hory146 (72:74)14241432,58
Elo statistiky
92.
Kurial Patrik1996Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava108 (47:61)14231428,62
Elo statistiky
93.
Kunz Martin1964Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice74 (41:33)14221451,34
Elo statistiky
94.
Fabián Miloš ml.1978Orel jednota Ostrava - Stará Bělá104 (64:40)14191423,94
Elo statistiky
95.
Adamec Petr1968Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.84 (57:27)14181420,76
Elo statistiky
96.
Mojžíš Pavel1981Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.32 (20:12)14161399,42
Elo statistiky
97.
Fabián Miloš1958Orel jednota Ostrava - Stará Bělá63 (26:37)14131430,35
Elo statistiky
98.
Dokoupil Jiří1984Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava68 (31:37)14131422,49
Elo statistiky
99.
Kočí David1968TJ Baník Šverma Mariánské Hory100 (48:52)14121413,82
Elo statistiky
100.
Hrbáč Roman1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.76 (38:38)14111425,79
Elo statistiky
101.
Buroň Jiří1976Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou83 (40:43)14111412,94
Elo statistiky
102.
Rybář Václav1954TJ Baník Šverma Mariánské Hory94 (51:43)14101468,46
Elo statistiky
103.
Plhák Ondřej1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.83 (37:46)14091385,28
Elo statistiky
104.
Staffin Petr1997Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava64 (24:40)14061394,21
Elo statistiky
105.
Merta Marek1969Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice92 (47:45)14051431,28
Elo statistiky
106.
Hrubý Lukáš2002Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.122 (64:58)14051397,3
Elo statistiky
107.
Folvarčný Petr1967Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou74 (36:38)14021437,4
Elo statistiky
108.
Hečko Jiří1958Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice95 (65:30)14001398,5
Elo statistiky
109.
Frais René1971Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice82 (36:46)13911400,38
Elo statistiky
110.
Žák Patrik1981TJ Slavoj Rychvald, z.s.52 (24:28)13871382,09
Elo statistiky
111.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka, z.s121 (64:57)13861374,18
Elo statistiky
112.
Kučera Radek1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá100 (57:43)13811394,45
Elo statistiky
113.
Hrbáček Josef1960Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice128 (94:34)13781365,65
Elo statistiky
114.
Václavík Vojtěch1978Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava58 (25:33)13771376,34
Elo statistiky
115.
Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota, z.s.84 (38:46)13771374,08
Elo statistiky
116.
Růža Jiří st.1953TJ Baník Petr Bezruč76 (46:30)13741380,9
Elo statistiky
117.
Kubín Jaromír1947Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice24 (7:17)13741377,95
Elo statistiky
118.
Hejneš Jan1981Orel jednota Ostrava - Stará Bělá92 (51:41)13691367,44
Elo statistiky
119.
Sojka Radim1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice78 (32:46)13681376,47
Elo statistiky
120.
Bartoš Václav1965SK - SVINOV z.s.80 (24:56)13681361,29
Elo statistiky
121.
Stibor David1969Tělocvičná jednota Sokol Přívoz68 (40:28)13671360,11
Elo statistiky
122.
Kreisinger Rostislav1983Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice78 (14:64)13621362,18
Elo statistiky
123.
Kotala Roman1973Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice66 (31:35)13611367,17
Elo statistiky
124.
Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka, z.s79 (29:50)13601360,18
Elo statistiky
125.
Neuvirth Jan1953Tělocvičná jednota Sokol Přívoz76 (42:34)13591350,57
Elo statistiky
126.
Adámek Vít1975Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice88 (53:35)13581332,37
Elo statistiky
127.
Mališ Petr1958TJ Sokol Hrabůvka, z.s74 (45:29)13531380,08
Elo statistiky
128.
Benedík Jaroslav1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice83 (13:70)13521360,9
Elo statistiky
129.
Venclík Lumír1986Tělocvičná jednota Sokol Přívoz76 (40:36)13501336,12
Elo statistiky
130.
Caha Jiří1967Salesiánské středisko volného času Don Bosco70 (34:36)13491346,16
Elo statistiky
131.
Schnürch Tomáš1975TJ Slavoj Rychvald, z.s.70 (25:45)13461346,91
Elo statistiky
132.
Muroň David1970Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice102 (41:61)13451379,24
Elo statistiky
133.
Siuda Libor1965Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou58 (20:38)13451369,85
Elo statistiky
134.
Kožušník Milan1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory74 (26:48)13431346,89
Elo statistiky
135.
Zíka Milan1976Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava56 (21:35)13361347
Elo statistiky
136.
Effenberger Jan1963Salesiánské středisko volného času Don Bosco76 (35:41)13361341,34
Elo statistiky
137.
Kolář Martin ml.2002Tělovýchovná jednota Ostrava16 (4:12)13361334,5
Elo statistiky
138.
Röder Jiří1977Orel jednota Ostrava - Stará Bělá86 (67:19)13341347,23
Elo statistiky
139.
Návrat Tomáš1983TJ Sokol Hrabůvka, z.s93 (46:47)13331325
Elo statistiky
140.
Kozar Petr1966SK - SVINOV z.s.12 (2:10)13321339,76
Elo statistiky
141.
Kožušník Jiří1952Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice78 (38:40)13311323,42
Elo statistiky
142.
Novák Václav1942Orel jednota Ostrava-Třebovice76 (32:44)13271302,6
Elo statistiky
143.
Sahaj Jaroslav1961Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice48 (10:38)13261317,65
Elo statistiky
144.
Brázdil Roman1965TJ Sokol Hrabůvka, z.s56 (23:33)13251310,66
Elo statistiky
145.
Křenek Lukáš1991Salesiánský DDM Ostrava63 (51:12)13231329,74
Elo statistiky
146.
Drozd Alan1975Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice51 (7:44)13181314,37
Elo statistiky
147.
Polášek Petr1963SK - SVINOV z.s.75 (27:48)13151313,62
Elo statistiky
148.
Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka, z.s64 (30:34)13121298,18
Elo statistiky
149.
Jurčík Petr1978TJ Sokol Horní Lhota, z.s.106 (83:23)13091332,81
Elo statistiky
150.
Levický Jakub1992Salesiánský DDM Ostrava55 (44:11)13071289,94
Elo statistiky
151.
Folwarczny Jan1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.80 (40:40)13051342,97
Elo statistiky
152.
Hrabec Jan1977TJ Slavoj Rychvald, z.s.68 (19:49)12991297,59
Elo statistiky
153.
Lochman Ondřej1995Orel jednota Ostrava-Třebovice16 (1:15)12971300,29
Elo statistiky
154.
Peřina Jan1977TJ Sokol Horní Lhota, z.s.94 (68:26)12951284,78
Elo statistiky
155.
Rusňák Dominik2002Tělovýchovná jednota Ostrava59 (22:37)12921299,4
Elo statistiky
156.
Skulina Bohumil1961SK - SVINOV z.s.72 (28:44)12891293,36
Elo statistiky
157.
Cabiš Luděk1965Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.83 (53:30)12881277,75
Elo statistiky
158.
Ribka Bohuslav1952SK Vřesina LT, z.s.81 (50:31)12861270,52
Elo statistiky
159.
Matocha Patrik2002Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.59 (23:36)12761290,03
Elo statistiky
160.
Patoraj Miroslav1968Tělocvičná jednota Sokol Přívoz152 (83:69)12701278,85
Elo statistiky
161.
Koňař David1965Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou14 (1:13)12701261,74
Elo statistiky
162.
Vylegala Tomáš1997Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou37 (9:28)12631270,93
Elo statistiky
163.
Grundza Martin1996Salesiánské středisko volného času Don Bosco80 (28:52)12601268,37
Elo statistiky
164.
Teichmann Pavel1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory108 (43:65)12591268,57
Elo statistiky
165.
Havrlant Tomáš1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.63 (44:19)12591268,16
Elo statistiky
166.
Velký Ivo1966SK Vřesina LT, z.s.72 (19:53)12541266,06
Elo statistiky
167.
Velký Dalibor1961TJ Sokol Horní Lhota, z.s.64 (24:40)12531254,24
Elo statistiky
168.
Kučera Jiří1964TJ Sokol Horní Lhota, z.s.60 (22:38)12501256,4
Elo statistiky
169.
Martinko Martin1963SK - SVINOV z.s.32 (8:24)12501249,85
Elo statistiky
170.
Žiak Ján1960TJ Baník Petr Bezruč36 (12:24)12481248
Elo statistiky
171.
Kokeš Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice88 (49:39)12461242,08
Elo statistiky
172.
Kronberg Alfréd1948Orel jednota Ostrava-Třebovice70 (16:54)12451241,36
Elo statistiky
173.
Lindovský Bohdan1956Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice79 (38:41)12451224
Elo statistiky
174.
Kludka Jiří1938TJ Baník Šverma Mariánské Hory40 (25:15)12421263,3
Elo statistiky
175.
Navrátil Tomáš1985TJ Baník Petr Bezruč60 (18:42)12411243,64
Elo statistiky
176.
Kuchař Andrej2004CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.42 (14:28)12351236,85
Elo statistiky
177.
Jahoda Dušan1966Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice20 (3:17)12341246,88
Elo statistiky
178.
Kaštovský Petr1960SK - SVINOV z.s.54 (13:41)12221205,22
Elo statistiky
179.
Prokop Radomír1969Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.75 (47:28)12211233,88
Elo statistiky
180.
Plhák Šimon2000Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.68 (37:31)12201239,84
Elo statistiky
181.
Vaněk Jan1997Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.10 (3:7)12181212,61
Elo statistiky
182.
Kopecký Lukáš2004SK Vřesina LT, z.s.44 (25:19)12151215,29
Elo statistiky
183.
Polauf Jiří1955TJ Sokol Hrabůvka, z.s20 (12:8)12141221,33
Elo statistiky
184.
Broskevič Lumír1957Orel jednota Ostrava-Třebovice80 (41:39)12101203,37
Elo statistiky
185.
Pokojský Čestmír1949TJ Baník Šverma Mariánské Hory102 (47:55)12071234,71
Elo statistiky
186.
Lébl Zdeněk1954Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice44 (25:19)12061234,98
Elo statistiky
187.
Broskevič Jan1998Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava62 (6:56)12061197,4
Elo statistiky
188.
Greško Martin1965Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.56 (30:26)12011222,06
Elo statistiky
189.
Horkel Jakub ml.2002Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.32 (6:26)11991219,32
Elo statistiky
190.
Kopecký Ondřej2004SK Vřesina LT, z.s.44 (24:20)11991173,32
Elo statistiky
191.
Bala Jiří1966Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice19 (0:19)11981208,2
Elo statistiky
192.
Beňuš Martin1957SK - SVINOV z.s.54 (9:45)11941199,55
Elo statistiky
193.
Šustek Antonín1957Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice67 (57:10)11941173,07
Elo statistiky
194.
Vavřač Petr1960TJ Sokol Hrabůvka, z.s15 (7:8)11931191,51
Elo statistiky
195.
Knápek Vladimír1953Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice65 (34:31)11931187,07
Elo statistiky
196.
Moldřík Milan1946TJ Sokol Hrabůvka, z.s12 (1:11)11891191,1
Elo statistiky
197.
Pajurek Josef1953Orel jednota Ostrava-Třebovice92 (40:52)11891158,63
Elo statistiky
198.
Štulík Michal1949Orel jednota Ostrava - Stará Bělá23 (3:20)11821177,26
Elo statistiky
199.
Herman Ondřej2008Tělovýchovná jednota Ostrava18 (3:15)11801169,68
Elo statistiky
200.
Jeník Vladimír1943Orel jednota Ostrava-Třebovice35 (20:15)11791173,62

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS