Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Babáková Klára1993ČKD GMC Blansko AŽ1L2/111/110/0
Bíza Petr1995DTJ Hradec Králové BM1L2/111/110/0
Brát Karel ml.1997Sokol Kostelec nad Orlicí AM3C5/114/110/0
Brát Karel ml.1997Jiskra Holice AM2B3/113/110/0
Brož Petr1996Sokol Kostelec nad Orlicí AM3C2/111/110/0
Brumlich Daniel1997SKST Liberec BM2A2/110/110/0
Buben Vlastimil1999Sokol Kostelec nad Orlicí AM3C1/111/110/0
Čajka Filip1996Sokol Čechovice AM2B1/110/110/0
Čechová Kateřina1999BSK Malenovice AŽEL4/94/90/3
Černocký Dominik1992OP Prostějov AM2B4/112/110/0
Drábková Lucie1997SVS Hradec Králové AŽ1L5/113/110/0
Fabíni Marek1995SKST Liberec BM2A0/110/110/0
Flíček Tomáš1992SKST Liberec AMEL0/110/110/0
Holáň Jan1993OP Prostějov AM2B5/113/110/0
Holáň Jan1993ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AM1L0/115/110/0
Hort Tomáš1997Sokol Kostelec nad Orlicí AM3C4/111/110/0
Hošková Denisa1996TTC Litoměřice AŽEL4/93/90/0
Hrušková Hana1994BSK Malenovice AŽEL3/92/91/3
Jakubcová Blanka1994BSK Malenovice AŽEL4/94/91/3
Klos Patrik1998OP Prostějov AM2B0/113/110/0
Koblížek Martin1996Baník Havířov BM1L1/110/110/0
Kovaříčková Jolana1993TTC Ústí nad Orlicí BŽ2B5/110/110/0
Kozáková Tereza1999SVS Hradec Králové AŽ1L2/112/110/0
Kratochvíl Tomáš1992Slezan Opava AM2B3/114/110/0
Křeček Jiří1998FK Kolín AM3C0/111/110/3
Luňová Veronika1997Sokol Stodůlky AŽ2A5/113/110/0
Makoň Zdeněk ml.1996Sokol Bor A EissmannM3A1/111/110/3
Málek Tomáš1996SK Kotlářka Praha AMEL0/112/110/3
Martinko Jiří1999OP Prostějov AM2B2/113/110/0
Masnica Michal1995Sokol Brušperk AM3E0/112/111/3
Moravcová Lucie1995Sokol České Budějovice AŽ2A4/115/110/0
Mucha Matej1993STEN marketing HB Ostrov AMEL0/110/110/8
Novotná Jana1996SKST Dubňany AŽEL0/90/90/0
Palát Petr1992SK Jihlava AM3D2/112/110/0
Pavlicová Renata1992SKST Dubňany AŽEL4/90/90/0
Pintová Petra1992SKST Dubňany AŽEL4/97/90/0
Pluhař Jan1997SK Jihlava AM3D4/115/110/0
Polanský Tomáš1998Baník Havířov BM1L4/112/110/0
Polívková Barbora2000FK Kolín AŽ2B0/114/110/0
Růžičková Klára1997FK Kolín AŽ2B5/113/110/0
Ryšavý Michal1992Sokol Čechovice AM2B5/114/110/0
Ryšavý Michal1992ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AM1L0/110/110/0
Schwarz Ota1995Sokol Brušperk AM3E0/110/111/3
Sedlář David2000Koral Tišnov AM2B4/111/110/0
Sedlář David2000Koral Tišnov BM3D0/110/110/0
Ševčíková Markéta1998SKST Hodonín BŽ1L1/110/110/6
Sikora Filip1997Sokol Čechovice AM2B0/111/110/0
Šilhán Petr1995SKST Liberec BM2A2/112/110/0
Skaláková Denisa1995Calofrig Borovany AŽ2A2/114/110/0
Škopková Věra1994Union Plzeň AŽ1L2/111/110/0
Slezáková Stanislava1999MSK ČP Břeclav A GumotexŽEL2/91/90/8
Smejkal Tomáš1992SKST Liberec CM3C2/111/110/0
Špačková Klára1997TTC Litoměřice AŽEL5/94/90/0
Strejc Filip1998TTC Kladno AM3B0/111/110/0
Topič Arnošt1993Moravská Slavia Brno AMEL0/110/110/0
Valošek Jan1993Slezan Opava AM2B0/110/110/0
Vašíček Jan1999Baník Havířov CM3E2/112/110/0
Vedral David1993SKST Hodonín AM2B2/114/110/6
Vybíral Marek1997Koral Tišnov AM2B2/110/110/0
Zahrádka David1995Sparta Praha BM3C0/114/110/0
Zelingrová Kamila1999FK Kolín AŽ2B0/115/110/0