Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/3 ZČ 2/3 ZČ 3/3 ZČ P-Off
Čechová Kateřina1971Spartak Hluk MP DreamELŽ1/4.33333333333331/4.33333333333333/4.33333333333331/3
Černota Filip1971Slavoj Severotuk Ústí n./L. CM3B0/71/74/70/0
Hervert Josef1971Jiskra Nový BorM3B0/70/70/70/0
Mynářová Karolína1971SVS Hr.KrálovéELŽ1/53/51/50/3
Petrovová Nikita1971MSK ČP Břeclav GumotexELŽ0/52/53/50/8
Pyskatá Denisa1971Spartak Hluk MP DreamELŽ1/4.33333333333332/4.33333333333331/4.33333333333330/3
Salomon Daniel1971KMST LiberecM3B4/74/72/70/0
Slezáková Stanislava1971Spartak Hluk MP DreamELŽ2/4.33333333333331/4.33333333333332/4.33333333333331/3
Sloup Martin1971KMST LiberecM3B0/70/70/70/0
Špaček Ondřej1971KMST LiberecM3B3/71/73/70/0
Studenovská Edita1971MSK ČP Břeclav GumotexELŽ0/50/51/50/8
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Allertová Sára1999SKST Děčín BŽ2B1/113/110/0
Babáková Klára1993KST GMC BlanskoŽ1L0/110/110/0
Blašková Zdena2001Slovan BohniceŽ1L0/112/110/0
Blašková Zdena2001Sokol České BudějoviceŽ2A0/112/110/0
Blechová Barbora1998SKST Hodonín BŽ1L2/112/110/0
Borovský Šimon1996Tatra KopřivniceM3E0/111/110/3
Daňová Barbora1999SK JihlavaŽ1L0/112/110/0
David Tomáš1994ČZ Strakonice ElektrostavM3A0/110/110/0
Doležal Ondřej1997Sokol StudenáM3D0/111/110/0
Glos Tomáš1996TTC Poruba OstravaM3E2/112/110/0
Havazík Ondřej1993Union Plzeň CM3A2/113/110/0
Hlobilová Viktorie2001SKST Dubňany CŽ2C2/105/100/0
Holáň Jan1993Sokol ČechoviceM2B5/114/110/0
Holáň Jan1993SKST HodonínM1L1/136/130/0
Ilčíková Anežka2000SKST Hodonín BŽ1L2/112/110/0
Konečný Lukáš1998SK Slatina - BrnoM3D2/112/110/0
Korbel Filip ml.1994SK Kotlářka PrahaELM0/120/120/0
Kowal René1996STEN marketing HB OstrovELM1/90/90/10
Kubík Jiří1993SK Kotlářka PrahaELM0/122/120/0
Kučerová Markéta1996Jiskra JaroměřŽ2B0/110/110/0
Liška Libor1995TJ Ostrava KST BM1L0/130/130/0
Mikolašík Michal1999TJ Nový JičínM3E4/110/110/3
Němeček Jakub1997SK Kotlářka PrahaELM6/123/120/0
Němečková Monika1995Sokol NusleELŽ0/82/80/0
Novotná Jana1996SKST DubňanyELŽ2/81/80/0
Novotná Lucie1997SKST Hodonín BŽ1L1/112/110/0
Pečinka Lukáš1994TJ Ostrava KST CM2B0/110/110/3
Peterka Ondřej1994ČZ Strakonice ElektrostavM3A0/110/110/0
Pyskatá Denisa1998SKST Dubňany BŽ2C0/101/101/3
Rozínek Vojtěch1998TJ Rožnov p.R.M3E0/111/110/0
Rusnáková Markéta1998SK Frýdlant n.O. BŽ2C5/105/100/0
Rusnáková Markéta1998SK Frýdlant n.O.ELŽ0/80/80/6
Šálený David1999SF SKK El Nino Praha DM3A1/115/110/0
Šenk Jakub1994Union Plzeň BM3A5/112/110/0
Ševčíková Markéta1998KST GMC BlanskoŽ1L4/112/110/0
Škopek Pavel1997Pedagog Č.BudějoviceM3A1/115/110/0
Štěpánová Gabriela2001TJ Ostrava KSTŽ2C2/101/100/0
Tláskalová Klára1998Jiskra JaroměřŽ2B4/112/110/0
Valenta Jan2001SF SKK El Nino Praha DM3A0/110/110/0
Vévoda Ondřej1999TJ Nový JičínM3E0/110/110/3
Vodáková Táňa2000Jiskra BechyněŽ2A0/110/110/0
Vybíral Lukáš1996Lokomotiva PardubiceM2B3/112/110/0
Vybíral Marek1997Lokomotiva PardubiceM2B5/110/110/0
Zahrádka David1995Lokomotiva VršoviceM3A0/115/110/0