Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Bako Radim2001KST Blansko B3LMD5/113/110/0
Bako Radim2001KST Blansko2LMB1/111/110/0
Bárta Daniel1999SK Jihlava3LMC5/115/110/0
Bečvářová Michaela1996SK Dobré C2LŽB0/113/110/3
Bělohlávek Dominik1998SK US Steinerová Choceň B2LMB0/113/110/0
Bělohlávek Dominik1998SK US Steinerová Choceň1LM1/110/110/3
Bistřický Marek1998Sokol Bor Eissmann3LMA1/115/110/0
Blašková Zdena2001SK Frýdlant n. O.ELŽ0/92/92/6
Blaťák Marek1994TJ Rožnov pod Radhoštěm3LME0/113/110/0
Blechová Barbora1998MK ŘeznoviceELŽ2/91/91/3
Březovský Petr2000Batesta Chodov3LMB0/115/110/0
Chlad Petr1996T.J. Sokol Olomouc Neředín3LME1/110/110/0
Copák František1995Union Plzeň2LMA0/112/110/0
Diblíková Klára1997Sokol Nusle PrahaELŽ0/93/90/0
Doležal Ondřej1997SK Jihlava3LMC3/113/110/0
Foff Lukáš1995SK US Steinerová Choceň1LM3/112/111/3
Glac Michal1995TJ Rožnov pod Radhoštěm3LME5/115/110/0
Hnojská Andrea2003TJ Sokol Plzeň V. A2LŽA0/116/110/0
Holá Natálie2000TJ Jiskra Jaroměř2LŽB0/110/110/0
Kellner Aleš2000KST Blansko B3LMD0/110/110/0
Koberová Klára2003KST Omega Olomouc2LŽC0/102/100/0
Konečný Lukáš1998TJ Sokol Čechovice3LME2/114/110/0
Kotek Dominik1999TJ Sokol Brušperk3LME4/115/110/0
Kupec Rostislav1997KST Zlín B3LME3/112/110/0
Kutil Libor1998KST Blansko B3LMD0/110/110/0
Luňová Veronika1997TJ Slavoj Praha1LŽ1/112/110/0
Makoň Zdeněk ml.1996KST Klatovy3LMA1/114/110/0
Martinko Tomáš2002TTC Ostrava Poruba3LME2/111/110/0
Mazura David1996Sokol Bor Eissmann3LMA5/110/110/0
Němeček Jakub1997SK Kotlářka PrahaELM6/126/120/0
Němečková Monika1995Sokol Nusle PrahaELŽ2/90/90/0
Nováková Martina2002SKST Děčín1LŽ0/112/110/0
Novotná Jana1996MK ŘeznoviceELŽ1/90/91/3
Novotná Lucie1997SKST HodonínELŽ2/90/90/8
Olejník Jakub1997T.J. Sokol Olomouc Neředín3LME4/111/110/0
Pašek Dominik1998Lokomotiva Vršovice3LMA5/115/110/0
Pečinka Lukáš1994SK US Steinerová Choceň B2LMB0/113/110/0
Pilch Jakub1999TJ Sokol Brušperk3LME1/114/110/0
Plachta Jakub2000TTC Ostrava Poruba3LME2/110/110/0
Pluhař Jan1997TJ Sokol Borová2LMB0/112/110/3
Polednová Petra1994Sokol Nusle Praha B1LŽ0/110/110/0
Pyskatá Denisa1998MK ŘeznoviceELŽ3/90/90/3
Pytlíková Tereza2001Slovan Bohnice1LŽ1/110/110/0
Rajnoch Tomáš1995TJ Sokol Brušperk3LME0/110/110/0
Rozínková Monika1998SK Dobré D2LŽB5/115/110/0
Růžičková Klára1997TJ Sokol Stodůlky2LŽA3/113/110/0
Sazimová Terezie2000SVS Hradec Králové B1LŽ0/111/110/0
Šefr Filip1999TJ Agrotec Hustopeče3LMD0/113/110/3
Šilhán Petr1995SKST Svijany LiberecELM0/120/120/0
Šimůnek Ondřej1999SF SKK EL Niňo Praha C2LMA1/110/110/0
Šimůnek Ondřej1999Lokomotiva Vršovice3LMA0/112/110/0
Škarban Jan1998Lokomotiva Vršovice3LMA0/110/110/0
Slezáková Stanislava1999KST GMC Blansko1LŽ2/113/110/0
Štěpánová Gabriela2001SK Frýdlant n.O. B2LŽC5/105/100/3
Stránská Anna2002Slovan Bohnice B2LŽA4/112/110/3
Strejc Filip1998TJ Slovan Lochovice2LMA3/110/110/0
Svoboda Aleš1996MK Řeznovice3LMD2/112/110/0
Tláskalová Klára1998TJ Jiskra Jaroměř2LŽB2/110/110/0
Toufar Jan1997KST Blansko B3LMD2/110/110/0
Turček Peter1996SK Kotlářka PrahaELM0/121/120/0
Valenta Jan2001SF SKK EL Niňo Praha D3LMB3/113/110/0
Valenta Jan2001SF SKK EL Niňo Praha C2LMA0/110/110/0
Vašíček Jan1999TJ Sokol Lanžhot3LMD1/114/110/0
Vlach Martin1998TJ Ostrava KST C2LMB2/110/110/0
Vlach Martin1998EXITERIA KST Jeseník B3LME1/113/110/0
Vybíral Filip2002KST Blansko B3LMD3/112/110/0
Vybíral Filip2002KST Blansko2LMB2/115/110/0
Vybíral Marek1997TTC Moravská Slavia Brno B2LMB4/115/110/0
Žáček Michal1999KST Blansko B3LMD0/110/110/0
Žaloudík Jan1998KST Cheb2LMA0/112/110/3