Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Bárta Daniel1999DTJ Hradec Králové B1LM2/111/110/0
Bělík Šimon2004TJ Sokol Kostelec3LME2/114/110/0
Bělohlávek Dominik1998TJ Tesla Pardubice3LMC5/110/110/0
Březinová Barbora2004CDU SPORT - ST OstravaELŽ0/90/90/6
Čenovský David2002TTC Elizza Praha C3LMA0/114/110/0
Čermák Marek2000TJ Sokol Studená3LMD3/111/110/3
Daňová Barbora1999CDU SPORT - ST Ostrava B1LŽB3/90/90/0
Dufek Jakub1999KST Zlín2LMB4/111/110/0
Dufek Jan2003KST Zlín2LMB0/110/110/0
Dufek Lukáš1997TTC Kostelec nad Orlicí3LMC5/113/110/0
Dvořák Petr2000KMST Liberec2LMA1/110/110/0
Fausek Matěj1999SK Pedagog ČB2LMA5/115/110/0
Fencl Tomáš2000TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA1/110/110/0
Fesl Martin1999TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA3/111/110/0
Hejda Václav ml.2002TJ Šanov3LMA1/110/110/0
Hložek Tomáš2000TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA0/111/110/0
Hobl Lukáš1998SK TTC Františkovy LázněExLM0/114/110/15
Hošková Denisa1996TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA4/94/90/0
Hromek Filip2001SKST Mart Hodonín1LM4/111/110/0
Hýža Daniel2000KMST Liberec2LMA0/110/110/0
Jadrný Šimon2002TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD6/115/110/0
Kaplan Vojtěch1996TJ Jiskra Litomyšl3LMD0/110/110/0
Karel Filip2004TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD0/112/110/0
Koblovská Dominika1998TTC Moravská Slavia Brno1LŽB1/94/90/0
Kohlmannová Aneta2001Slovan KST Bohnice1LŽA0/91/90/0
Kortus Filip1999TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA0/110/110/0
Kotková Daniela2000CDU SPORT - ST OstravaELŽ0/92/90/6
Kowal René1996TJ Sokol Borová1LM0/113/111/3
Kršiak Tomáš1997TTC Kostelec nad Orlicí3LMC0/114/110/0
Kurajská Tereza2001CDU SPORT - ST Ostrava B1LŽB2/90/90/0
Květon Ondřej2004TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA5/115/110/0
Kyceltová Petra2001TJ Sokol Poděbrady2LŽB0/92/90/0
Lapčík Ondřej1999TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAExLM0/140/140/0
Mít Michal2001TTC Litoměřice B3LMB4/110/110/0
Mynář Vojtěch2001SKST Baník Havířov C2LMB0/111/110/0
Nedbálek Michal2001KST Zlín2LMB5/110/110/0
Nováková Martina2002SVS Hradec Králové B1LŽA0/90/90/0
Novotný Petr2000TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA0/112/110/0
Oharek David1999KST Zlín2LMB1/110/110/0
Pařízková Monika2005TJ Sokol Turnov2LŽB4/94/90/0
Pašek Dominik1998TTC Elizza Praha C3LMA2/112/110/0
Petrovová Nikita1999MSK Gumotex BřeclavELŽ0/91/90/6
Pokorná Eva2004Union Plzeň2LŽA3/93/90/0
Polcarová Anežka1998TJ Hrádek2LŽA4/93/90/0
Průša David2000SF SKK EL Niňo Praha C1LM3/115/110/3
Pych Luděk ml.1996TJ Střížkov3LMA2/114/110/0
Pyskatá Denisa1998KST BOKA HlukELŽ4/90/90/0
Rozkydalová Eliška2002CDU SPORT - ST Ostrava B1LŽB1/94/90/0
Růžička Filip2000SKST Mart Hodonín1LM2/113/110/0
Šenkeřík Marek1996KST Zlín2LMB0/110/110/0
Šimůnek Ondřej1999TTC Elizza Praha C3LMA1/112/110/0
Skalský Ondřej1999TJ Sokol Kostelec3LME0/111/110/0
Skopal Dalibor2002TJ Sokol Kostelec3LME3/111/110/0
Škopek Pavel1997SK Pedagog ČB2LMA1/111/110/0
Soukup Adam2001TJ Sokol Kostelec3LME0/111/110/0
Šťastný Daniel1996TTC Kostelec nad Orlicí3LMC0/113/110/0
Štěpánová Gabriela2001CDU SPORT - ST OstravaELŽ3/91/91/6
Štěrbová Kateřina2003TJ Sokol Poděbrady2LŽB1/94/90/0
Stránská Anna2002TJ Slavoj Praha1LŽA4/93/91/3
Stránský Matěj1998TJ Tesla Pardubice3LMC5/115/110/0
Svoboda Aleš1996KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD0/111/110/0
Svoboda Petr2002SKST Mart Hodonín B3LMD3/115/110/0
Tušlová Veronika1998MSK Gumotex BřeclavELŽ0/91/90/6
Valenta Jan2001SKST DencoHappel LiberecExLM6/114/111/5
Vašendová Jana2003KST Omega UP Olomouc GRM Systems1LŽB0/94/90/0
Vojvodík Roman1998TJ Rožnov pod Radhoštěm3LME0/115/110/0
Vybíral Lukáš1996TT Moravský Krumlov2LMB0/110/110/0
Žaloudík Jan1998SK TTC Františkovy LázněExLM0/111/110/15