Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Dvoukolové soutěže
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Bárta Daniel1999AC Sparta Praha1LM2/123/120/0
Bělík Šimon2004TTC Siko Orlová1LM0/123/120/0
Bělohlávek Dominik1998TJ Tesla Pardubice3LMC2/110/110/0
Březinová Barbora2004CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB0/94/90/0
Čamr František2000TTC Elizza Praha B1LM0/123/120/0
Čenovský David2002TTC Elizza Praha C3LMC2/112/110/0
Chalupa Josef ml.2000SF SKK EL Niňo Praha F3LMB2/111/110/0
Chovancová Marie2002CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ0/90/90/6
Daňová Barbora1999CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB0/92/90/0
Dobiáš Ladislav2004TJ Sokol Vodňany3LMA0/112/110/0
Dohnálková Natálie2004SKST Dubňany2LŽC1/94/90/0
Doležal Josef2000TJ Sokol České Budějovice3LMA0/113/110/0
Dostál Jan2002TJ Sokol Chrudim3LMC0/115/110/0
Dufek Lukáš1997TJ Jiskra Holice3LMC4/113/110/0
Důra Matouš2002SF SKK EL Niňo Praha E3LMA2/115/110/0
Dvořák Jan nejml.2000SF SKK EL Niňo Praha E3LMA2/111/110/0
Dvořák Petr2000SK Pedagog ČB2LMA0/110/110/0
Dvořák Vítek2000KST Zlín B3LME3/111/110/0
Fausek Matěj1999TTC Elizza Praha B1LM0/120/120/0
Fesl Martin1999TTC Libín Prachatice z.s.3LMA3/111/110/0
Hanáková Nela2004SKST Baník Havířov B1LŽB0/93/90/0
Handlová Natálie2004Slovan KST Bohnice B2LŽB0/90/90/0
Hložek Tomáš2000TJ Sokol České Budějovice3LMA4/114/110/0
Hnojská Andrea2003TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky1LŽA1/90/90/0
Hobl Lukáš1998AC Sparta Praha1LM2/121/120/0
Jadrný Šimon2002AC Sparta Praha1LM2/121/120/0
Kacálková Kristýna2003SKST Liberec2LŽB1/90/90/0
Koberová Klára2003Klub stolního tenisu Olomouc1LŽB2/92/90/0
Koblovská Dominika1998TTC Moravská Slavia Brno1LŽB0/90/90/3
Končal Adam2002ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA4/114/110/0
Koplíková Klára2003SKST Dubňany2LŽC0/90/90/0
Kotková Daniela2000CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ0/90/90/6
Kurajská Tereza2001CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB0/90/90/0
Květon Ondřej2004TJ Sokol Bor Eissmann2LMA0/110/110/0
Lapčík Ondřej1999TJ Ostrava KST AExLM0/90/90/3
Legát Petr1999SK Pedagog ČB2LMA5/114/110/0
Levora Vojtěch2003SKST Cheb2LMA0/114/110/3
Malíková Klára2002Klub stolního tenisu Olomouc1LŽB4/90/90/0
Marat Filip2002ST EUROMASTER Kolín B3LMC0/112/110/3
Marat Petr1999SK Pedagog ČB2LMA4/114/110/0
Matějová Hanka2004CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB0/92/90/0
Matějovská Anna2000TJ Sokol Nusle PrahaELŽ0/94/90/0
Matoušová Aneta2002Slovan KST Bohnice1LŽA0/90/90/0
Morávek Radim2003SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C3LMD4/111/110/0
Mynář Vojtěch2001TJ Jiskra Litomyšl3LMD0/111/110/0
Novák Aleš1998HB Ostrov Havlíčkův Brod3LMD4/111/110/3
Nováková Martina2002Slovan KST Bohnice1LŽA0/94/90/0
Podrazil Václav2005ST EUROMASTER Kolín B3LMC0/110/110/3
Polcarová Anežka1998Slovan KST Bohnice1LŽA3/92/90/0
Pusch František2002ST EUROMASTER Kolín B3LMC0/113/110/3
Pytlíková Tereza2001KST HlukELŽ2/91/90/0
Rozkydalová Eliška2002CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ0/90/90/6
Šejvl Jakub2000TTC Elizza Praha C3LMC1/112/110/0
Ševčíková Klára2000TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ5/91/90/3
Slapnička Jakub2003SK Pedagog ČB2LMA0/112/110/0
Soukup Adam2001KST Zlín2LMB0/111/110/0
Vincek Martin2000KST Vsetín3LME4/111/110/0
Vlach Martin1998TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz2LMB0/110/110/0
Vrzalová Štěpánka2004Klub stolního tenisu Olomouc1LŽB2/90/90/0
Vybíral Marek1997TTC Moravská Slavia Brno B2LMB0/114/110/0
Vysocká Karolína1998SKST Děčín1LŽA0/90/90/0
Záděrová Linda2003KST HlukELŽ4/92/90/0
Žaloudík Jan1998SF SKK EL Niňo Praha C1LM2/124/120/0
Žižkovská Rebeka2003Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2LŽA4/94/91/3