Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Dvoukolové soutěže
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Ajdini Tereza2003SKP Sever Ústí nad Labem1LŽA3/90/90/0
Bárta Daniel1999ST EUROMASTER Kolín1LM0/131/130/0
Bělík Šimon2004TTC Ostrava 2016ExL M2/82/80/9
Blažková Anežka2002TTC Kovářov2LŽA4/93/90/0
Bohdanecký Jakub2002DTJ Hradec Králové C3LMC0/115/110/0
Březinová Barbora2004T.J. Sokol Vsetín1LŽB3/92/90/0
Březovský Petr2000Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.1LM0/130/130/0
Čenovský David2002TJ Tatran KRPA Hostinné2LMB1/110/110/0
Čermák Marek2000TJ Sokol Studená3LMD0/110/110/3
Chovancová Marie2002CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ1/90/90/6
Divecký Filip2000TJ Sokol Stará Paka3LMC5/115/110/0
Dobiáš Ladislav2004RUFA Bechyně3LMA1/111/110/0
Dostál Jan2002TJ Tesla Pardubice3LMC5/115/111/3
Dufek Jakub1999SK Přerov A3LME3/110/110/0
Důra Matouš2002SK Jiskra Domažlice2LMA5/124/120/0
Dvořák Jan nejml.2000SF SKK EL Niňo Praha D3LMC1/110/110/0
Dvořáková Gábina2006CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ0/90/90/6
Fesl Martin1999TJ Sokol Vodňany3LMA2/110/110/0
Gallerachová Iva2007Union Plzeň2LŽA0/90/90/0
Gavendová Aneta2006CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ0/90/90/6
Glücková Romana2008Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems2LŽC2/91/90/0
Grus Matěj2002TJ Sokol Plzeň V.3LMA2/112/110/0
Handlová Natálie2004Slovan KST Bohnice B2LŽA2/91/90/0
Harenčák Jakub2000SK Přerov A3LME1/114/110/0
Hejda Václav ml.2002TJ Šanov2LMA0/123/120/0
Hložek Tomáš2000RUFA Bechyně3LMA0/110/110/0
Hobl Lukáš1998Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.1LM5/133/130/0
Jadrný Šimon2002ST EUROMASTER Kolín1LM0/130/130/0
Jelínek Vojtěch2001SK Přerov B3LME0/112/110/0
Jirásková Tereza2001SVS Hradec KrálovéELŽ0/93/90/0
Jungwirthová Andrea2005TJ Slavoj Praha B2LŽB4/94/90/0
Karel Filip2004TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD3/113/110/0
Kárová Klára2003TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA4/94/90/0
Koberová Klára2003MSK Gumotex BřeclavELŽ1/90/90/6
Koldas Tomáš2000TTC Ostrava 2016ExL M2/83/80/9
Korp Oliver Petr2003SKST Liberec D3LMB0/115/110/0
Koudelík Lukáš2002SK Přerov B3LME0/112/110/0
Kurajská Tereza2001T.J. Sokol Vsetín1LŽB1/90/90/0
Květon Ondřej2004Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.1LM0/133/130/0
Lapčík Ondřej1999SKST Hodonín - STAVOIMPEXExL M3/83/80/0
Legát Petr1999SK Jiskra Domažlice2LMA2/122/120/0
Levaiová Tereza2003Union Plzeň2LŽA5/94/90/0
Levora Vojtěch2003Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.1LM0/132/130/0
Marat Filip2002TJ Lokomotiva Vršovice3LMA5/115/110/0
Matoušová Aneta2002Slovan KST Bohnice1LŽA1/91/90/0
Morávek Radim2003TJ Ostrava KST C2LMB4/115/111/3
Němec Filip2002TJ Tatran Sedlčany2LMA0/125/120/0
Pešek Ondřej2003SK Pedagog ČB2LMA0/123/120/0
Pisárová Kateřina2006TJ Slavoj Praha1LŽA0/91/90/0
Plachá Liliana2003TJ Sokol Nusle Praha B1LŽA3/94/90/0
Polcarová Anežka1998Slovan KST Bohnice1LŽA1/93/90/0
Procházková Šárka2002Union Plzeň2LŽA4/90/90/0
Pusch František2002ST EUROMASTER Kolín B2LMB0/112/110/0
Růžička Filip2000TJ Agrotec Hustopeče1LM5/132/130/0
Růžičková Daniela2003Sportovní klub Jihlava2LŽC2/94/90/0
Sazimová Terezie2000SVS Hradec KrálovéELŽ0/90/90/0
Schwab Ráchel Magdaléna2003TJ Sokol Česká Skalice2LŽB1/90/90/0
Siwiec Matěj2001SK Přerov A3LME2/110/110/0
Skála Radek2002SKST Hodonín - STAVOIMPEXExL M1/81/80/0
Slapnička Jakub2003SK Pedagog ČB2LMA0/122/120/0
Smažík David2004SK Pedagog ČB2LMA1/121/120/0
Šmíd Miroslav2003Slovan KST Bohnice3LMC5/115/110/0
Sochor Miroslav1999SK Jiskra Domažlice2LMA1/124/120/0
Sommerová Helena2005MSK Gumotex BřeclavELŽ3/94/90/6
Stránský Matěj1998TJ Tesla Pardubice3LMC5/115/111/3
Syrovátka Jan2000RUFA Bechyně3LMA4/112/110/0
Szwarc Matěj2001TJ Ostrava KST D3LME4/113/110/3
Valeš Jakub2003TJ Tatran KRPA Hostinné2LMB5/115/110/0
Viktorínová Michaela2000MSK Gumotex BřeclavELŽ0/90/90/6
Vincek Martin2000ASK Tatra Kopřivnice2LMB2/111/110/0