Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/3 ZČ 2/3 ZČ 3/3 ZČ P-Off
Jadrný Šimon1971SKST ChebExL M0/70/70/70/0
Květon Ondřej1971SKST ChebExL M1/70/70/70/0
Skála Radek1971SKST ChebExL M3/71/70/70/0
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Baroš Antonín2005TJ Ostrava KST D3LME0/110/110/0
Beran Tomáš2000SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMD0/110/110/0
Blažková Anežka2002SF SKK El Niňo Praha B2LŽB2/90/90/0
Bošinová Aneta2001MK ŘeznoviceExLŽ4/90/90/0
Březinová Barbora2004TJ Ostrava KSTExLŽ0/90/90/0
Čákorová Tereza2007KST Klatovy1LŽA0/90/90/0
Chovancová Marie2002CDU SPORT - ST OSTRAVAExLŽ0/90/90/0
Dostál Jan2002KST SK US Steinerová Choceň1LM0/130/130/0
Dubravcová Aneta2005KST ZŠ Vyšší Brod2LŽA0/90/90/0
Dubravcová Eliška2001KST ZŠ Vyšší Brod2LŽA0/90/90/0
Důra Matouš2002TJ Ostrava KST B1LM0/130/130/0
Dvořák Jan nejml.2000Bižuterie Jablonec n/N - Mšeno3LMC0/110/110/0
Franeková Věra2003KST Bohnice1LŽA0/90/90/0
Gallerachová Iva2007TJ Hrádek1LŽA0/90/90/0
Handlová Natálie2004TJ Hrádek1LŽA2/90/90/0
Harenčák Jakub2000SK Přerov3LME0/110/110/0
Hejda Václav ml.2002TJ Šanov2LMA0/110/110/0
Hnátková Kateřina2003MK Řeznovice B1LŽB1/90/90/0
Hodina Petr2008DDM Soběslav-Studená3LMA1/110/110/0
Holub Matěj2004TJ Žďár nad Sázavou3LMD0/110/110/0
Horká Nela2005TTC Kovářov2LŽA1/90/90/0
Huk Martin2000Bižuterie Jablonec n/N - Mšeno3LMC2/110/110/0
Jakubský Filip2002TJ Jiskra Holice2.LMB0/110/110/0
Jelínek Vojtěch2001TJ DDM Valašské Meziříčí3LME5/110/110/0
Kacálková Kristýna2003TTC Kalich Litoměřice1LŽA1/90/90/0
Karel Filip2004TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD0/110/110/0
Kárová Klára2003KST ZŠ Vyšší Brod2LŽA2/90/90/0
Knobloch Miroslav2002KST Bohnice3LMB4/110/110/0
Koldas Tomáš2000TJ Agrotec Hustopeče1LM6/130/130/0
Korp Oliver Petr2003Bižuterie Jablonec n/N - Mšeno3LMC5/110/110/0
Košťál Daniel2005TJ Ostrava KST D3LME0/110/110/0
Koubek Vojtěch2000DTJ Hradec Králové1LM0/130/130/0
Legát Petr1999SK Pedagog ČB2LMA1/110/110/0
Lošťáková Kristýna2002KST Bohnice B2LŽB1/90/90/0
Lošťáková Tereza2006SF SKK El Niňo Praha B2LŽB3/90/90/0
Malíková Klára2002TJ Sokol Vsetín2LŽC0/90/90/0
Masopustová Lucie2006TJ Dvůr Králové n.L2LŽB4/90/90/0
Mazalová Kristýna2004TTC Frýdek-Místek2LŽC2/90/90/0
Němec Filip2002TJ Tatran Sedlčany2LMA0/110/110/0
Novohradská Karolína2005TTC Frýdek-Místek2LŽC2/90/90/0
Ondráček Jan2002TJ Sokol Studená2LMA0/110/110/0
Otáhal Bořek2004KST Zlín1LM5/130/130/0
Pěnkavová Kristýna2002TT Moravský KrumlovExLŽ2/91/90/0
Pešek Ondřej2003DDM Soběslav-Studená3LMA3/110/110/0
Pokorná Bára2003SF SKK El Niňo Praha B2LŽB0/90/90/0
Pytlíková Tereza2001MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExLŽ3/90/90/0
Růžičková Daniela2003TT Moravský KrumlovExLŽ1/90/90/0
Šedová Eliška2001MK ŘeznoviceExLŽ4/90/90/0
Segetová Patricie2004TJ Ostrava KSTExLŽ0/90/90/0
Šindelář Radim2000TJ Sokol Studená2LMA0/110/110/0
Sivera Adam2004TJ Žďár nad Sázavou3LMD1/110/110/0
Skalský Ondřej1999TTC MS Brno B2.LMB0/110/110/0
Slavík Radek2000TJ Tatran Sedlčany2LMA2/110/110/0
Sommerová Helena2005SK DobréExLŽ2/90/90/0
Šperl Jakub2004TJ Sokol Bor B3LMA1/110/110/0
Szwarc Matěj2001TJ Ostrava KST D3LME1/110/110/0
Tesolin Riccardo2003DTJ Hradec Králové B3LMC0/110/110/0
Tůma Karel1999SK Slatina3LMD1/110/110/0
Vaculík Miloslav2001TTC MS Brno B2.LMB0/110/110/0
Viesner Vojtěch2001TJ Tatran KRPA Hostinné B3LMC5/110/110/0
Vitásek Adam2000TTC Bolatice3LME1/110/110/0
Vondráček Filip2004TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD4/110/110/0
Záboj Matěj2002TJ Jiskra Havlíčkův Brod3LMD2/110/110/0