Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Jednokolové soutěže
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
P-Off
Bajgerová Kristýna1971TJ Ostrava KSTExL Ž0/140/14
Březinová Barbora1971TJ Ostrava KSTExL Ž0/140/14
Chovancová Marie1971CDU SPORT - ST OSTRAVA,ExL Ž2/140/14
Kacálková Kristýna1971SKP Sever Ústí n/LExL Ž0/140/14
Kmoníčková Petra1971SKP Sever Ústí n/LExL Ž0/140/14
Masopustová Lucie1971MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž2/140/14
Pařízková Monika1971SKP Sever Ústí n/LExL Ž0/140/14
Dvoukolové soutěže
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Bača Jaroslav ml.2005SKST Baník Havířov C2.LMB1/140/140/0
Benák Jan2005TJ Sokol Michle2LMA2/150/150/0
Benák Vít2005TJ Sokol Michle2LMA3/150/150/0
Beránek Pavel2002TTC MS Brno B2.LMB0/140/140/0
Bezděková Kristýna2000TJ Sokol Vsetín B2LŽC0/100/100/0
Chalupa Josef ml.2000TJ Sadská2.LMB0/140/140/0
Delinčák Filip2003SKST Havířov B1LM0/140/140/0
Dostál Jan2002TJ Tesla Pardubice3LMC1/120/120/0
Dubravcová Aneta2005KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA0/110/110/0
Dufek Jan2003TTC MS Brno1LM0/140/140/0
Dvořák Jan nejml.2000TTC Brandýs n.L3LMB0/130/130/0
Grubr Vojtěch2002TJ AŠ Mladá Boleslav2LMA2/150/150/0
Hejda Václav ml.2002TJ Šanov3LMA0/120/120/0
Hložek Tomáš2000DDM Soběslav-Studená3LMA1/120/120/0
Horká Nela2005TTC Kovářov2LŽA1/90/90/0
Jakubský Filip2002TJ Tatran KRPA Hostinné B2.LMB2/140/140/0
Juchelková Lucie2007SKST Havířov B1LŽB0/90/90/0
Kadavý Ondřej2003TJ Sokol Michle2LMA2/150/150/0
Květon Ondřej2004SKST ChebExL M2/90/90/0
Kycelt Jakub2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB0/130/130/0
Levora Vojtěch2003TJ Ostrov3LMA2/120/120/0
Malíková Klára2002TJ Sokol Vsetín1LŽB0/90/90/0
Matuška Petr ml.2007TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB0/130/130/0
Nedbálek Michal2001TTC MS Brno1LM0/140/140/0
Nedvěd Matyáš2001TJ Sokol České Budějovice3LMA2/120/120/0
Novotná Tereza2007KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA0/110/110/0
Nykodýmová Natálie2002SKST Děčín1LŽA0/110/110/0
Otáhal Bořek2004KST Zlín2.LMB2/140/140/0
Pokorná Bára2003Slovan KST Bohnice B1LŽA2/110/110/0
Poláková Veronika ml.2008Slovan KST Bohnice1LŽA3/111/110/0
Šindelář Radim2000DDM Soběslav-Studená3LMA2/120/120/0
Sivera Adam2004TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1LM1/140/140/0
Slapnička Jakub2003SKST ChebExL M2/90/90/0
Slavík Radek2000TJ Tatran Sedlčany2LMA1/150/150/0
Špalek Vít2003TJ Ostrov3LMA3/120/120/0
Šperl Jakub2004TTC Brandýs n.L3LMB1/130/130/0
Svojanovský Radim2002TJ Sokol Borová-Korouhev3LMC0/120/120/0
Veigl Lukáš2001TJ Sokol Náklo3LMD2/130/130/0
Vitásek Adam2000TTC Bolatice3LMD2/130/130/0
Vodáková Táňa2000TJ Sokol Lhenice2LŽA1/90/90/0
Volhejn Dan2006TJ Tesla Pardubice3LMC1/120/120/0
Vraštil Tomáš2002TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB2/130/130/0
Wagner Max Richard2005TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB1/130/130/0
Záboj Matěj2002TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1LM0/140/140/0