Svaz - Česká asociace stolního tenisu

Střídavé starty

Dvoukolové soutěže
Hráč Nar. Družstvo Soutěž Počet utkání
1/2 ZČ 2/2 ZČ P-Off
Bača Jaroslav ml.2005TJ ODRY3LMD6/120/120/0
Bajgerová Kristýna2003TJ Ostrava KSTExL Ž1/120/120/0
Bartoníčková Lucie2007TTC Elizza Praha B2LŽA2/90/90/0
Benák Jan2005TJ Sokol Michle2LMA1/150/150/0
Bohdanecký Jakub2002TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22LMB2/140/140/0
Březinová Barbora2004TJ Ostrava KSTExL Ž0/120/120/0
Brhel Štěpán2006HB Ostrov H. Brod B1LM0/130/130/0
Čákorová Tereza2007KST Klatovy1LŽA2/110/110/0
Černík Jan2005TJ Tesla Pardubice3LMC3/120/120/0
Chovancová Marie2002MH stolní tenis OstravaExL Ž0/120/120/0
Ďuláková Kateřina2006KST Hluk A1LŽB0/110/110/0
Důra Matouš2002TJ Ostrava KST B1LM0/130/130/0
Glücková Lenka2003TJ Ostrava KSTExL Ž3/120/120/0
Hejda Václav ml.2002TJ Šanov3LMA0/130/130/0
Henžel Michal2002TTC Ostrava 2016 B1LM2/130/130/0
Holejšovská Anna2008HB Ostrov H.Brod A1LŽB5/110/110/0
Holubová Klaudie2004KST Klatovy1LŽA0/110/110/0
Horká Nela2005TTC Kovářov2LŽA4/90/90/0
Hubingerová Natálie2003TSM Kladno2LŽA4/90/90/0
Jaramillo Věra2007KST Klatovy1LŽA0/110/110/0
Jindrák Lukáš2003Lokodepo Liberec3LMB6/130/130/0
Kabelka Jakub2009TJ AVIA Čakovice2LMA1/150/150/0
Kacálková Kristýna2003SKP Sever Ústí nad LabemExL Ž2/120/120/0
Kadavý Ondřej2003TJ Sokol Michle2LMA0/150/150/0
Kadlec Vít2005SKST ChebExL M0/90/90/0
Kozelek Ondřej2004TJ Sokol Šarovy3LMD0/120/120/0
Krejčová Soňa2007TSM Kladno2LŽA2/90/90/0
Kuchta Kamil nejml.2004TJ Sokol České Budějovice3LMA2/130/130/0
Kůsová Adéla2007TTC Elizza Praha B2LŽA2/90/90/0
Levora Vojtěch2003TJ Ostrava KST B1LM2/130/130/0
Lošťáková Tereza2006SF SKK El Niňo PrahaExL Ž1/120/120/0
Lysek Tomáš2001TTC Ostrava 2016 B1LM1/130/130/0
Masopustová Lucie2006SKST Havířov B1LŽB0/110/110/0
Milkov Tomáš2003TTC Ostrava 2016 B1LM2/130/130/0
Morávek Jindřich2007TJ Ostrava KST C1LM1/130/130/0
Nádvorník Václav2006TJ Sadská2LMA0/150/150/0
Nedvěd Matyáš2001TJ Sokol České Budějovice3LMA4/130/130/0
Novohradská Karolína2005MSK Břeclav AExL Ž3/120/120/0
Ondráček Jan2002TJ Sokol Studená I.2LMB4/140/140/0
Pařil Ondřej2003KST NOVÝ JIČÍN B2LMB4/140/140/0
Pařízková Monika2005SKST PLUS Hodonín BExL Ž3/120/120/0
Petr Michal2002SK Slatina3LMC0/120/120/0
Poláková Veronika ml.2008Slovan KST Bohnice A1LŽA5/110/110/0
Pytlíková Tereza2001TJ Ostrava KSTExL Ž5/120/120/0
Remunda Alexandros Matheos2006TJ Sokol Michle2LMA0/150/150/0
Rochowanski Jan2005TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22LMB1/140/140/0
Segetová Patricie2004SK Svinov1LŽB0/110/110/0
Sivera Adam2004TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1LM0/130/130/0
Škoda Petr2004TJ Sokol České Budějovice3LMA2/130/130/0
Slapnička Jakub2003KT PrahaExL M1/90/90/0
Slavíček Jan ml.2005TJ AVIA Čakovice2LMA2/150/150/0
Šperl Jakub2004TTC Brandýs n.L3LMB0/130/130/0
Stach Matěj2003SKST LiberecExL M0/90/90/0
Stramová Eliška2007TJ Ostrava KSTExL Ž0/120/120/0
Strnadová Karolína2003TJ Ostrava KSTExL Ž2/120/120/0
Švestáková Sandra2005MSK Břeclav B2LŽC2/90/90/0
Svojanovský Radim2002TJ Jiskra Holice A3LMC1/120/120/0
Tichavský Filip2004KST NOVÝ JIČÍN B2LMB3/140/140/0
Vondráček Filip2004KST Zlín1LM0/130/130/0
Vraštil Tomáš2002TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22LMB4/140/140/0
Wagner Mark2007TJ Tesla Pardubice3LMC0/120/120/0
Záboj Matěj2002KST Zlín1LM1/130/130/0